Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

markee
13. lis 2009

Horalka,tak to jsou dobré výsledky, to moc gratuluju. Neboj,až tělo bude připravené,tak se zadaří 😉
Nojo,já bych u toho co malá řekla,tak bulela. Je to mrńousek mrňavá.

mateta888
13. lis 2009

markee : to krááááása 🙂 hele z vlastní zkušenosti vím, že děti toho ví víc než si myslíme, pokaždé (3x) se ke mě začala tulit a že by chtěla miminko a jako že máme miminko a že ho musím pochovat a td. 😅 No a za týden jsem zjistila že jsem v tom a to jsem měla takhle 3x takže když to bylo ted naposled tak měla kvůli ní tucha dřív než nedorazila ms. Neboj všechno dobře dopadne a brzy se dočkátě 😉

horalko : no já ti nevím, aby jsi nebyla pak v šokyngu jak já. 😎 😅 Ještě mám obrácenou dělohu takže než se nám to povede to bude chvilku trvat spali jsme spolu minimálně, protože mi dr na kontrole nahlásila že se blíží ovulka a co bylo . . .. // to bylo 😀 tak aby jsi se nepřidala když ti ko dopadla tak krásně.

andi2
13. lis 2009

horalka-to je 2IVF zadařilo se ale v 8tt revize.Jo ještě máme 6 nanučků.Tak aspon tak.V lednu Ketík na tom jsem ještě nebyla.V dubnu bylo 1IVF ale to vůbec nic ani nanačci nebyly. 😉 ajkaa-to jsou hrozný lidi se staraj o to co nemaj na gyndu chodí všechny a dokonce i chlapy třeba s receptem pro manželku.To by mě zajímalo co by řekli chlapovi. 😉 Holky já jsem 3týdny po revizi a dneska mě bolelo břicho a špiním to bude asi ms že jo?A není to moc brzo?Hlavně,že jsem tam včera byla u dr.Dík.

markee
13. lis 2009

mateta,jojo přesně tohle mi dělala taky před teda první nepodařeným těhu. Bude to za chvíli rok. Nějak na Vánoce mi říkala něco o miminku a tak jsem začla mít divný tušení. Na Nový rok jsem našla //,ale týden na to malá říkala,že má mimi bebí. No a cca 3týdny na to na kontrole se to doktorovi nezdálo,že nemáme srdíčko,tak jsem šla za další týden na utz a pořád nic. A za další týden se rozhodlo,že revize.
U dalšího těhu jsem se ani radši neptala,zda čekáme mimi a co to bude a zda je zdravé. No stejnak to nedopadlo. Radši od té vědmy nic vědět nechci 😅 Ale je hezký,jak občas prohodí věc,o které bych řekla,že to dítě nemůže přemýšlet.

janinkaves
13. lis 2009

Ahojte holky, mám dneska super den, ráno v půl páte jsem to dostala 😀 , přesně 24 den od revize, počítala jsem že to dostanu až tak nejdřív v pondělí ale neva, stejně jsme se nikam přes víkend nechystali 😎 Nic moc mi není jen sprašně bolí kříže, ale taky jsem dnes lítala po městě a pak vygruntovala celý barák 😀 tak to může být i tím ! Jsem za ně fakt ráda a knedlík v krku je pryč a hned jsem si uvařila půl L kontryhelového čajíku ! Takže na jaro se zadaří a 100% to dotáhnem do konce, už se těším 😀 !

Já mám teď Fildu taky nemocného včera mu začala rýma a v noci se vzbudil s takovým hrubým kašlem až jsem se lekla že snad laringitida 😠 ale nakonec to ustál dali jsme sirup a teď už je lepší ! A s tím miminkem holky ani nemluvte, malý po mě naposled pořád lašoval, tak jsem mu musela vysvětlit že mám miminko v bříšku, no a teď už tam není ale Filda pořád ukazuje na břicho a vykládá že maminka má miminko bláchu a já mu pak musím vysvětlovat že už nemá miminko tak to mi vždycky dostane ☹ ! Ale co už jednou bude a snad se ho Filda brzo dočká, jednou to prostě klapne, vím to 😀 !

A se sestřičkama takovou zkušenost nemám ale s dr. jo ta když jsem byla dva týdny po Ríšovém potratu u ní s tím že neudělali pitvu a genetička ji chce a co teď jako s tím, jak hromádka neštěstí a ona se na mě obekla že to není její problém že ji to nezajímá a nemám jí to pořád opakovat, mám to říct někomu jinému a když jsem málem začala brečet tak se na mě ještě obekla ať nejsem nasraná že nejsem jediná komu se to stalo 😔 a to pro mě prosím byla dr. číslo jedna, super ženská, tak jsem hleděla jak puk a brečela dva dny a když jsem tam pak přišla na kontrolu po šestineděli s tím že naposled, tak byla jak milius a všechny odběry vezmem a pohodička a jak prý jsem to teda vyřešila atd. a naráz ji všechno zajímalo, nakonec jsem u ní zůstala, rozleželo se mi to v hlavě, je to taky jen člověk a vypadá to že jsem se jí zrovna trefila do nějakého problému a taky díky tomu že se tak na mě obekla jsem vás začala hledat na internetu a ke své hrůze jsem zjistila že fakt nejsem jediná ☹ ! A po tomto dalším potratu málem brečela ona když mě pak viděla mezi dveřma !

Holky jsem fakt ráda že jsem vás tady našla, sice mi nedělá dobře když se tady objeví někdo nový, je mi pak z toho strašně moc smutno ale aspoň si tady můžem vylét srdíčka a probrat všechny bolístky !

Horalko gratuluju ke kontrole 😎 ! Jo a s tím vyšetřením mi dr. po tom velkém potratu kontrolovala pohmatem i uz po dvou týdnech i po šestinedělí a po tomto mi dělala jen pohmatově s tím že mám přijít po měsíčkách nebo pokud to nedostanu tak po šestineděli že uděláme uz až pak !

janinkaves
13. lis 2009

Zase román to je hrůza se mnou 😀 !!

andi2
13. lis 2009

janinkaves- já jsem 21den od revize a dneska přišla ms taky jsem myslela,že ji dostanu až tak za týden.A to mě dr.vůbec neprohlížel tak si po ms zajdu ke svý na gyndu.jo zadaří se a dotáhnem to do konce přesně tak 😉

ajkaaa
13. lis 2009

Ahoj holčiny, někdy je to hrůza jak s chováním lidí, tak se sestrama a doktorama.
Já očekávám ms, a stále nic, dnes 30 den. Uřž mě před 2 dny trochu bolelo břicho a na straně, asi vaječník, ale nic z toho. Dnes mě taky trochu pobolívá vaječník, a zase nic ☹ .

horalka021
13. lis 2009

andi2: nechápu, promiň, jak se pod lékař. dohledem při IVF neurodí "nic" 😠 hmm, asi nějaká divná stimulace 😕 já jsem měla jedno IVF, ale k ET nedošlo, páč jsem měla děsneeeej hyperstimulák, ale první KET vyšlo 😵, ale druhé už ne 😢 a bohužel nám rozmrazili pro větší úspěšnost všech 10 nanuků... ☹ tož pokud se příroda umoudří a po tom dlouhém čase třeba "nenakopne" přirozenou cestu, tak musíme do druhého IVF 😝

taky čekám, čekám, ale já jsem teprve 17. den, takže si ještě asi počkám 😉

andi2
13. lis 2009

horalka-jo při 1IVF bylo 13vajíček ale nakonec zbyly 2 a ty zavedly a negativní.Tak to jsem myslela to nic.Jé tak máš dítko z Ketíku?Já půjdu v lednu na 1 ketík tak uvidíme jak bude uspěšný.Třeba se příroda umoudří zázraky se dějí. 😉

horalka021
13. lis 2009

andi2: 😉 já nemám možnost srovnávat s ET, ale určo už ti to musí vyjít a vy jste šli na IVF proč? u nás horší spermiogram... KET byl úplně v poho - vlastně oba
ty už máš dvě velká děcka, to bude takový hezký třetí benjamínek, teď je docela trend mít třetí mimi 😵

besinka7
14. lis 2009

ahojky holenky, zdravím Vás všechny jen na skok. Tak nakonec to s tím mým pozitivním Streptokokem a Macmirorem dopadlo tak, že jsem volala doktorce, abych se opravdu ujistila jestli to musím zavádět, když jsem v 1.trimestru a nemám žádný výtok ani obtíže a ona řekla, že v tom případě ne, že to bych musela mít opravdu závažný důvod, jinak to budem řešit až ve 2.trimestrz. Takže zavádím do pipky jogurt, natírám tea tree oil, jím laktobacily a snad se mi ten "hajzl" nerozmnoží.
Jinak ANDI a HORALKO: řešila jsem po revizi úplně stejně jako Vy jak to bude s dalším IVF a jak to uděláme a kdy a co a jak ..... a nakonec se stal zázrak a takže věřte, že se opravdu dějí a strašně moc Vám přeji, aby se povedl i u Vás !!!! a to u Vás všech, holky bojovnice !!!!
všechny Vás zdravím a přeji náááádherný víkend !!!!

paaaaaaa

markee
14. lis 2009

ahojky,
tak jsme mluvili s tchýní(byla na genetice pro výsledky,ona a její druhý syn). Jsem se jí zeptala,jak dopadli včera. Tak se otočila a měla slzy v očích a říkala,že špatně. Tak jsem chtěla vědět,jak to myslí špatně? Ale samozřejmě,normálním tónem,pže fakt vím,jaký to je,když vám řeknou špatnou zprávu.
Takže balancovanou translokaci co má manža,tak maj dědičnou od matky. Ona to prostě má a má i leidenskou mutaci G1691A v heterozygotním stavu. Manži brácha,tedy můj švára,má po matce tu leidenskou mutaci a Míša má po ní balancovanou translokaci. Takže by měla dát vědět svým sourozencům,na co jí přišli a v jejich vlastním zájmu by si měli na genetiku dojít taky. Hlavně kvůli tomu,že Míši sestřenice je těhotná(čeká druhé dítě),tak aby věděli,zda tam není problém. U prvního prostě měla vše OK,tak jako my u Johanky. Míša volal tedy sestře své mámy a říkal jí o co jde,tak říkala,že její dcera byla na 4D utz plus k tomu brali krev a výsledky,že zatím nejsou. Jenže já nevím zda šlo o prostě genetické rozbory či ne. Ona rodí 5.4.,takže cca a 5 měsíců. Určo už by jí tripli měli dělat. No kéž by dopadli dobře. Pak má tchýně ještě dva bráchy a tomu jednomu to nechce říct,pže se s ním nebaví. No je prdlá,tady jde o tak závažné věci a ona prostě nechce. Neva,řekneme mu to samy,pže on má dvě děti-kluka a holku,tak ať vědí,že maj v rodině takový a takový problém.
Holky jsem z toho docela v šoku,ale co se dá dělat. Prý to genetičce bylo hrozně líto a prostě to čím jsme si prošli,tak byla blbá souhra náhod. Většinou se takové miminka nevyvinou a potratí se v prvním trimestru. Chjo. Prý prostě to příště určo dopadne dobře. Tak uvidíme no.
Švára si teď musí nechat zkontrolovat děti,zda tu leidenskou mutaci nemaj taky.

mercedesse
14. lis 2009

Ahojky holky, můžu se přidat, jsem něco přes týden po revizi. Nejhorší už mám teda za sebou, ale ještě to strašně bolí u srdíčka. Nějak se mi nechce ani do práce, naspupju tam po třech tejdnech. Nějak to moje psychika moc nezvládá. Vydržím se celej den tvářit že nic a celý noce prořvu. Nemáte někdo recept, jak se z toho dostat? Snažím se soustředit na další pokus, na jednu stranu se těším, na druhou mám příšernej stach.

markee
14. lis 2009

Vítám tě Mercedesse ve smutném témátku.
A můžu se zeptat,proč si podstoupila revizi,co se stalo?
Jinak mě pomohlo vybrečet se a tyhle stránky.

andi2
14. lis 2009

Ahojda-mercedesse-mě pomohlo samozřejmě se vybrečet ale musela jsem do práce doma to na mě moc padlo.V práci to věděli a zjistila jsem kolik lidí je po revizích a ještě na tom hůř.To já jdu v lednu na ket a taky se těším ale taky mám na druhou stranu strach.markee já taky musím s dcerou v patnácti jestli nemá leidena nebo já ho mám po mámě.Syn to nemá.Mě to zjistili až ve 30 a to jsem už měla za sebou dva porody aniž bych o trombofilii věděla.Ted to vím tak mi nasadí vždy po Et nebo ketu Anopyrin.besinko jo i zázraky se dějí.horalka-jo mám dvě děti už větší z 1 manželství.ted jsme šli na IVF kvůli manžovi že má špatný tvar spermií takže neprojdou obalem vajíčka.Takže přirozeně to nepůjde.Holky jsme bojovnice a jednou to musí vyjít do zdárného konce. 😉

markee
14. lis 2009

Holky já se teď dozvěděla,že manži teta(je jen o dva roky starší než on)je podruhé těhu.
Já bych fakt brečela,protože jí závidím ☹ Jsem fakt prdlá.

andi2
14. lis 2009

markee-no jo to je k vzteku ale zase si řekni je starší než Vy a jde to tak proč by jsme nemohli i my.Taky se dočkáme .

markee
14. lis 2009

Andi,je to fakt. Mě to teď asi už 14dnů nic nedělalo,když jsem slyšela o těhuli.Ale jak od rána vim,že to co manža má,má od své matky zděděné,tak mi to zas vrátilo myšlenky na konec srpna a začátek září a jsem v háji. Opravdu bych probulela den,ale nesmím,nesmím se poddávat takovým myšlenkám. Musím myslet pozitivně a přát si zdravé dítko.

patty1
14. lis 2009

Ahojky holky,
tak jsem nas uz s manzelem taky objednala na genetiku, ale maji misto vic nez za mesic.., a vysledky pak za dva mesice. 😒
Holky nemeli jste nekdo zkusenost s trosku zapachajicim vytokem, silnejsim nez normal..? Jsem tri tydny po revizi, byla v 22.tt, pred par dny jsem prestala krvacet, ale ten vytok se mi zda zvlastni..jeste k tomu se mi zacaly trochu nalivat prsa 😠 , driv to bylo ok, ale ted to trochu zaclo..No asi jsem si to udelala sama, zacala jsem cvicit prsni svaly, abych ziskala trosku zpatky nejakou kondici, no vime vsichni jake to je, kdyz je clovek sam doma a snazi se radeji tolik nepremyslet..No uz zase necvicim a jsem v klidu, ale uz bych fakt chtela aby tohle obdobi bylo za mnou..to my vsichni, ze jo?
Mejte se pekne, pa.

andi2
14. lis 2009

markee-přesně tak myslet pozitivně.Hele u nás sousedka co bydlí na proti v baráku čeká mimčo koncem dubna a já to měla mít koncem května.Nesmím to tak brát a říkat si budu mít taky .No u mě aby toho nebylo málo -před třemy týdny revize a před týdnem jsme přišli o našeho mazlíčka-zakrsl.králindu takže na jedno už nechci myslet a příjde zas něco jinýho.Hele a chodíš na hematologii kvůli anamnéze?

mateta888
14. lis 2009

ahoj hoklky 😵
Markee : tak já nevím na jendu stranu je fajn, že se ví odkud to je a že zbytek rodiny s tím může počítat a tak nějak se na to připravit 😨 . Tchýně mi je sice líto, ale jí to v živoě nic už neudělá tak co proč bych to neřekla dál. a když se vám podařila jedná krásná a šikovná holčička tak se podaří i další 😉 . A protože už diagnozu máte tak si tě pohlédají hned od začátku tak držím pěstičky kočko 😵 . Ještě mám dotázek, terá ta varianta je horší tu co má tvůj manžel tu balamcovanou translokaci a nebo tu leidenskou mutaci ? J eto na zlámání jazyka 🙄
Švagrové bych to určitě dala vědět, když ne ona tak bych jí to řekla sama, nemusí se rozhodnout, ale bude to vědět 🤐

patty : já vím, že to je nepříjemný, ale na cvičená zapomen aspon podobu šestinedělí a pak se radši zeptej dr 🤐 . Přece jen tělo se z toho bude chvilku dostávat. Já jsem po šestinedělí začala chodit na pilates je to od nejjednoduššího až po složitý a postupně ti to přibývá že to tělo už to tak nějak vezme 😉 .
Ohledně toho výtoku ti neporadím, já jsem nic takovýho neměla 😅 , ale pokud se ti to nelíbí brnkni dr jednou seš pacientka tak at se stará 😠

mercedes : vítám tě tu a holky tu naprosto neuvěřitelně pomáhají 😉 . Je to ještě moooocinky brzo na nějaké myšlení na další, ale neboj za dva třii týdny už to bude zase lepší. Zdá se to moc daleko ale ono to uteče, vím o čem mluvím. Když ti to pomůže tak to ze sebe dosnat klidně tady, pomáhá to ze všeho nejvíc říct to někomu a vybrečet, proč ne vždyt je to normální reakce 😉 . Neboj bude dobře a hlavinku vzhůru. 😉

horalka021
14. lis 2009

patty: nejdřív koukám, že nějaká těhulka v 26tt a ono už ne ☹ 😢 🤐 jéjej, cvičení? na to nemám ani pomyšlení 😀

andi2: tak to jsem ještě neslyšela - "špatný tvar", u nás je jich méně a menší pohyblivost, ale zase poslední spermio před KETem bylo v pořádku, ale to už se zastavit nedalo a stejně od té doby nic
😖 zkouším manžu dopovat medikamenty 😀

obrovský respekt těm, které měly revizi kolem 20tt a dál, nechci zlehčovat něčí "případy", ale tohle je fakt silné kafe, už je toho tolik vidět, vlastně 5. měsíc, tohle by se fakt už nemělo stávat 😔
my jsme neměli vlastně "nic k vidění" 🤐, trápení a smutek to byl taky, hlavně tedy pro mě, manža to asi "dusil" v sobě a vše vidí dost pozitivně - jako do budoucna...

druhý velký respekt těm, které jako mercedesse půjdou zpět do práce a nemohou se prozatím k něčemu "upnout"... ☹
mně osobně nejvíc pomáhá moje malé dítě, protože to mě potřebuje neustále a na něm vidím, že se to přeci ještě jednou podaří, že člověk musí vytrvat a hrozitánsky moc si vážím toho, že ho mám, že se vlastně povedlo, že jsem ho donosila (i když v porodnici byly komplikace kvůli mé mudře, která zanedbala, co mohla 😠)...

markee
14. lis 2009

Andi na hematologii bude chodit moje tchýně,ta má tu leidenskou mutaci. Já jsem absolutně zdravá,nic nemám,žádné potíže a naštěstí naše dcera to má po mě,žádný problém. Jen prostě můj manža zdědil po své matce tu balancovanou translokaci a jeho brácha zas tu leidenskou mutaci. Takže můj manža nikam chodit nebude,pže prostě s tím se nedá nic dělat.
Mateta nevim co je horší. Ta balancovaná translokace vadí při plození,pže v tu chvíli je potřeba správné rozdělení chromozomů. Popíšu ti to tak,chromozom třeba vypadá jak X a část jedné nožičky z chromozomu jedna se utrhla a nalepila na chromozom 10, no a z desítky ta část se zas přilepila na jedničku. Tak to má manža,prostě zachovala se genetická výbava,i když se trošku přehozeně. A když se maj rozdělit manžovi chromozomy a mé a zas spojit se,tak u něj je to složitější,pže prostě ta jednička by měla najít jedničku a né jedničkodesítku. Když se to rozdělí dobře-jedna k jedna,dva k dva,atd.,tak to je dobré a bude mimi bez následků. Pak je tu verze jako má manža-takže pro to dítko to znamená,že až vyroste a bude chtít děti,tak bude mít ten samý problém co my teď. No a když se to nerozdělí vůbec dobře,tak to dopadne,jak u našeho miminka ☹ Prostě by mělo život neživot,prostě by nevědělo,že žije,že je člověk,na co je pusa,pže nebude vědět nic.
Ale jinak v normálním životu ta balanc.translokace nebrání.
Zato ta leidenská mutace,tak je sice pro těhotnou ženskou trošku větší příkoří,ale dávaj se jí léky a tak. Píšou o tom tady http://www.genomia.cz/cz/vysetreni/fvl-factor-v... prostě když se na to přijde brzo,člověk žije v normě,nepřehání kouření,tloušťku a tak,tak je to jakoby v pohodě. Určo to má svá úskalí taky,ale aspoň víš,že nesplodíš postižené dítě. Jasně,stát se to může i tak,ať už máš předpoklady k tomu nebo nemáš.Ale u nás je to danný,že buď to bude ze 2/3 dobrý nebo z 1/3 hodně blbý.

Omlouvám se za dlouuuuuhou zprávu.

markee
14. lis 2009

Patty,to je mi líto s těma prsama. Já brala od potratu-porodu prášky na zástavu lakce,dobrala jsem je po 3 týdnech a za tři dny od dobrání posledního prášku se mi prsa nalili. Manža mě musel stahovat obvazem,i sama jsem to dokázala. Chladit prsa a pila jsem šalvějový čaj a mátový-doporučili mi je holky,které ukočovali kojení. Prý jsou taky homeopatika,ale to mi přišlo zbytečné platit.Ten čaj,stahování a chlazení zabralo. Spíš ten šalvějový byl účinější.
Jinak já měla od porodu taky výtok,ale přišel mi jak těhotenský,snad nebyl nějaký divný myslím.

mateta888
16. lis 2009

Ahoj holky 😵
Koukám, že tady je docela mrtvolkově 😒 . No nic tak zkusím aspon něco málo písnout. Včera jsme byli u kámoše juknout na 2 měsíční mimi, je drobeček nemá ještě ani 5 kg tak jsem si ho ani nepochovala měla jsem docela strach. 😅 No malé se líbil moc, kojení docela vzdala, kojí tím stylem že mu dává jednou za den, tak jsem jí říkala že je to sice otročina, a že asi nic jinýho dělat nebude ale jen přikládat a přikládat a přikládat tak mu radši šupne flašku a nadává jak je to drahý 🙄 . No trošku jsem nechápala, prostě se na to vykvákla je pohodlná, ale jak všichni víme, když příjdete na návštěvu a je tam mimi a leží a spinká a krmí a zase spinká tak oni si to představovali asi trošku jinak malýho dají už ted před tv 😠 no jako . . . . .no prostě neměli si ho pořizovat. Byla jsem pěkně nas...á. naučila si ho na chování a takový to houpátko jenže už jim došla baterka tak ted chovají. No a pak mu dala i zbytek toho mléka z flašky STUDENÝ. To bylo moc i na Standu a jelo se znechuceně domů.
Tak snad jsem vás moc neodradila co ještě mimi nemají, ale jen jsem chtěla že jsou i takový typy lidí. Studený mléko, no normálně jsem z toho nespala jak jsem byla n... 😠

Jinak stále velmi ůspšně zvracím jak oživot až mám křeče v žaludku, ale aspon se tím uklidnuji že je to na dobré cestě. U malé jsem zvracela celodenně do 7 měsíce 🙄 . Ale ted je to naštěstí jen rano napoledne a večer ale stojí to za to. Tak jo tak at vám to utíká kočky a nenenchte se otrávit počasím. 😉

markee
16. lis 2009

Ahojky Mateta,
týjo to jsou šílení rodiče ne? 😨 No vraždila bych za to. S tím kojením,dobrá,ale pak si nemusí stěžovat na drahotu.Ale dávat dítku studený mlíčko,no fuj. Sama by to nechtěla,ale jemu to cpe. Koukání na TV taky nechápu v tom to věku. To se nedivím,že jste jeli domu a znechucený.
Já dnes byla na kosmetice,tak jsem si odpočala.
Jinak jsem včera dostala druhou porevizní mrchu a přišla přesně po 4týdnech od té první. Tak skvělý funguju. Teď ještě zhubnout,najít práci a pak můžeme zkoušet otěhu.

patty1
16. lis 2009

Ahoj holky,
teda matet, to máš pěkně náročný, s tím zvracením, ale přesně - aspoň si můžeš říkat že je všechno v pořádku 😉 Prostě mimčo o sobě dává pěkně vědět už od začátku.. Já jsem byla ok do toho 5.měs., ale moje mamka říkala, že taky zvracela 9 měs.
Jinak markee, jak jde to hledání práce, už jsi asi na ÚP, že? Budeme na tom teď docela stejně..
Chcete zkoušet, i když nenajdeš? Za jak dlouho? I když vás čeká asi ještě další genetika..., no nás už jenom ten samotný karyotyp..., abychom taky věděli, jestli mimčo nemělo něco od nás.
Já bych chtěla zkoušet po těch 3 ms, teda asi 4 měs. od UPT.., ale ta práce mě totálně děsí, jestli najdu a vydržím přes zkušebku..

mercedesse
16. lis 2009

Ahojky
markee: já začala trochu krvácet, byla týden v nemocnici a když mě pustili v pátek domů, že je to dobrý, že srdíčko tluče a roste, tak jsem doma potratila. To bylo v pátek, celej víkend jsem si to nechtěla připustit a šla v pondělí k doktorce a ta tam už nic neviděla. Důvod žádnej. Prostě se prej neuchytilo. V úterý jsem šla na revizi. No a od tý doby se s tím snažím srovnat. Jenže je to spíš horší než lepší. Řvu čím dál víc a malý děti nemůžu vůbec vidět. Jinak mi už nic není. Snažit se prej můžeme hned po měsíčkách. Ale první měsíc se to prý stejně nepovede. A ke všemu mám strašnou chuť na sex. No budu to muset nějak zvládnout. Dneska jsem prvně v práci a je to docela záhul. Jenže já na to nemám myšlenky. Neumím se od toho odpoutat.

janinkaves
16. lis 2009

Ahoj holky, já se sem nemohla dostat pořád mi to hlásilo chybu či co 😠 !

Markee hlavně že víte jak to s těma genama je a můžete se na to nachystat, já mám taky strach že byl Filda vyjímka, když Ríšovi neudělali pitvu ale do vyšetření se mi zatím nechce chci si nechat naději že na jaře to klapne bez problému, vlastně prostě to klapne a hotovo ! A té švagrové bych o tom řekla, u nás je to s tchýní taky na palici ta se pro změnu nebaví s nikým a čekám že se za chvilku přestane bavit i s náma 😝 ! A Gratuluju k mrše a přeju aby jsi brzo našla nějakou super práci ale ne moc super aby se tí pak od ní chtělo k mimiču 😀 !

Matet to je mazec s tou kamarádkou já mám kolem sebe taky takové pohodlné lidi, pro mě to byl teda taky záhul když jsem si Fildu přivezla domů ale já zase všechno moc žrala 😀 ! Teď si říkám že fakt není kam spěchat, moje nejnej kamoška má dva kluky přesně dva roky po sobě (toho prvního jsme rodili ve stejný rok) a když se na ni dívám jak je hotová tak si říkám že fakt není kam zpěchat, jednoho broučka už doma máme a čím přijde ten druhý později tím na Fildu budu mít víc času 😀 ! No ale ne žebych to nějak chtěla schválně oddalovat, to zas se moc těším na jaro 😎 ! A s tím zvracením je to super už se taky nemůžu dočkat až se budu klátit do záhodu u Fildy jsem zvracela celé tři měsíce a pak občas až do porodu a docela bych si to zopakovala 😀 !

Mercedes je mi to moc líto ale ty se litovat moc dlouho nesmíš, prostě se to stalo protože se to stát mělo, já po Ríšovém potratu pořád někoho obviňovala, brečela, záviděla, byla nasraná na celý svět, přes den se přetvařovala a v noci břečela do usnutí protože to normálně nešlo a jen počítala dny kdy si uděláme další mimčo a když se to hned podařilo tak jsem se strašně stresovala a bála že to spatně skončí a taky že jo a v nemocnici jsem teď udělala takovou histerku že mě museli dát prášky na uklidnění a to mi pomohlo, to že jsem se vyřádila v nemocnici a vybrečela se do absolutního sucha a když jsem večer podepsala reverz a jela domu tak už jsem byla jen strašně unavená a strašně jem se těšila na syna a od té doby mi nevadí jediná těhulka nebo miminko a všem to hrozně přeju protože kdybych byla na jejich místě oni by mi to taky přáli a radovali se semnou a už to neřeším stalo se to, je to minulost a život je moc krátký na to abych se pořád zabývala minulostí a co se má stát se stejně stane, lehko se mi to řekne že jo ale potřebovala jsem na to pět měsíců a další potrat abych to pochopila ☹ ! Ale ta práce ti strašně moc pomůže, čas rychlejc uteče a bolest se hodně zmírní a zas bude dobře jen tomu musíš věřit !!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru