Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

evuliss
autor
28. srp 2009

Ahoj holky!!
Jsem tu naskok po pracovním maratonu 😝 mám jeden den volno.....
Vítám taky OLiras a držím pěstičky!
Ted valím žehlit,prát std.MS zatím nic,ale taky se můžem snažit...
Besi,věř jen v to dobré i když je to těžký tak to nesmíme vzdávat a bojovat!!
Zatím pá a snad se sem dostanu ještě večer...
Holčiny-hodně síly všem!Já mám rýmu třeští mě hlava a bolí v krku asi jsem to chytla v práci od větráků.klimatizace a průvanu tak snad to brzy přejde ☹

besinka7
28. srp 2009

evulissku, vítám Tě, Ty jsi teda pracant 🙂 a ještě k tomu jeden den volno, tak ať Ti brzy nastane taky nějaký ten odpočinek 🙂 neboj, na boj jsem připravena, nevzdám to 🙂 tak ať Ti to praní atd. jde hezky od ruky a hlavně ať to nachlazení přejde co nejdřív a zase se ukaž, budeme se těšit.
zatím papa

handm
28. srp 2009

Holky, mějte se krásně, mizím z práce na víkend! Tak ať si ho užijete, žádné stresy, jen pozitivní zprávy!!
a v pondělí ahoj!

sunflower2
28. srp 2009

Ahojky holky, příští týden mě taky čeká revize (zamlklé těhotenství).. Vůbec nevím, do čeho jdu, nikdy by mě nenapadlo, že mě tohle potká, takže jsem se o to nikdy nezajímala a teď mám přirozeně strach.. Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho ten zázrok trvá, je to v celkové narkóze, pustí mě domů ještě ten den?? A dává se potom neschopenka nebo si budu muset vzít dovolenou?? Moc děkuju za odpovědi na moje možná hloupé dotazy. Všechno se mi to teď honí hlavou, snažím se na to moc nemyslet a nebo myslet spíš pozitivně, ale moc to nejde, však to určitě znáte.

oliras
28. srp 2009

Ahojky sunflower2 vítej mezi námi ač nerada vítám tě mezi námi nešťastnicemi ☹ Zákrok se dělá v celkové anestezii a trvá zhruba půl hodiny pokud vše bude v pořádku pustí tě domů hned ten den nebo druhý den po zákroku zaleží na nemocnici a na tom v kolikátem tt ti to dělají a máš samozřejmě nárok na neschopenku na jak dlouho záleží na dr a na tom jak se budeš cítit.

sunflower2
28. srp 2009

Ahojky oli, moc děkuji za odpověď. Přečetla jsem si tvůj dlouhý příběh a je to hrozné ☹ Život je někdy tak krutej.. Doufám, že už je líp. Já se zatím držím, naštěstí jsem jenom 6tt, takže moje radost netrvala dlouho, ale i tak to bolí. V první chvíli to byla totální beznaděj, ale naštěstí mám senzačního manžela, kterej mě drží nad vodou. No nic, nechám toho litování se a jdu uklízet 😉 Ještě jednou moc díky!

besinka7
28. srp 2009

ahojky sunfloewr, tak jako Olinka, vítám Tě, ač strašně nerada na tomto tématu a všechno už Ti vlastně zodpověděla Oli, já přišla v červenci o dvě miminka ve 22. týdnu těhotenství byl to takový nečekaný šok, že se to nedá ani posat, protože 6 měsíců bylo vše ok a najednou taková rána osudu☹. Ale i tak (u takto pozdního potratu, spíše porodu) mě z nemocnice vykolpi hned druhý den, takže je to asi vždycky stejný. nicméně na tomto tématu se Tě budeme snažit povzbudit, jako to děláme mezi sebou a určo Ti to pomůže. Jsme tady všechny holky bojovnice a všechny nás tady čeká štěstíčko, jednou určitě. Moc Ti držím pěsti, ať to máš už za sebou a už se jen uzdravuješ.
jinak holky všechny ostatní ... krásný víkendík Vám všem.
papa

mirka0007
28. srp 2009

Ahoj Sunflower, já se z revize vrátila dnes. Byla jsem v 11 tt.Měla jsem strach, ale dá se to vydržet a už teď se snažím jen myslet na to, že za pár měsíců bude líp. Moc mi pomohlo, když jsem našla tuhle diskuzi, holky si tu hodně pomáhají a když je ti bídně, tak tě někdo podrží. Já jsem zůstala v nemocnici do druhého dne, ale měla jsem štěstí na hodný sestřičky a mám obrovský štěstí, že mám manžela, který v nemocnici čekal a už odpoledne byl se mnou. Bude zase dobře, musíme věřit a těšit se 🙂

mateta888
28. srp 2009

Besinka : mi nemáme jorkšírka mamí v´ětšího poníka pro malou 😀 , je to leonbergr a v dospělosti má 65 - 70kg
ted má 4 měsíce a je to tele dala jsem jí klidový režim ale moc to nechápe tak si užívám, ale vypadá to
líp otok už ustoupil, ale v pondělí pro jistou půjdem na kotrolu je jen telisko 😉

Sunflower : tak to je mi moc líto, upřímě řečeno já dneska deptkařím je to přesně týden co jsem byla na revizi,
taky jsem byla 6tt
☹ , jak už tady bylo řečeno ani otom nevíš, nějakou dobu to potrvá ale určitě se z toho otřepeme a
budeme bojovat a zkoušet dokud to nevyjde, 😉 nejlepší je se zabavit a nemyslet na to nebo aspon co
nejmín je to náročný ale mi jsme holky šikovný a zvládneme to 😅 Jsem moc ráda že jsem našla tuto
diskuzi můžeš se tu vypsat ze svých bolístek a víš že tu jsou super holky který bohužel ví o čem to je a
jaký to je ale neskutečně pomáhají hlabvu vzhůru bude líp 😉

evuliss
autor
28. srp 2009

Sunflower- tak tě tu taky vítám mezi námi "nešťastnicemi" co se na ně příroda vybodla a musely si tímto peklem projít ☹ ...je mi to moc líto.....
Mě dělaly revizi 23.7. ráno v 9 jsem ulehla na lůžko,v 10 na sál a ve 12 30 už si pro mě přítel mohl přijít.Chvíli po zákroku mě bylo na zvracení a strašně mě bolelo břicho ale do hodiny to přešlo a krvácela jsem jen chvíli jen ten den.....Přeji ti ať to máš co nejrychleji a nejbezpečněji za sebou když už to musí být ☹ Taky mi nabízely neschopenku,ale já už ji měla od své gyndr.a 5 týdnů po revizi už chodím do práce,stále ještě čekám první mrchu tak snad příjde.......
Určitě bude líp.já v ten okamžik hned viděla jen černo,beznaděj a měla jsem ty nejhorší myšlenky a zhroutil se mi svět,ale dnes už to taky vidím líp a věřím že bude další těhu i když čekám dlouhých 12 let 😲 na mimčo!
Děvčice držte se!
Jo a Sun ty jsi po IVF nebo přirozené těhu?

evuliss
autor
28. srp 2009

Kdepak máme Janinac???Ona se nám ztratila na dovolené 🙂 nebo co?Kde tě máme Janinačku?

sunflower2
29. srp 2009

Ahojte holky, moc děkuju za přivítání, jste zlatý 🙂 Evul, ty jsi byla doma na PN 5 týdnůi?? Já jsem myslela, že bych si vzala neschopenku tak den dva a pak bych šla do práce.. Když jsem jen v 6 nebo 7tt, tak by to tak snad šlo, ne?? Mám pocit, že kdybych zůstala doma, tak by tu na mě všechno spadlo, v práci se aspoň zabavím a budu myslet na jiný věci. I když nevím, jak mi bude..
Jinak bylo to po přirozeném těhu.

dablikolik
30. srp 2009

ahojda holky tak na kontrolu jdu už 7.9 každé tři dny si dělám testík , i když mi stejně neřekne když tam bude něco špatně. Strašně se bojím a doufám.

besinka7
30. srp 2009

ahojky holčinky, jen narychlo nakukuji a všechny Vás moc zdravím ..... souhlasím s Vámi, že tato diskuse opravdu pomáhá a je strašně fajn, že se navzájem povzbuzujeme a hlavně jsme všechny takové optimistky-bojovnice 🙂 Já nevím, mně prostě nepomáhá (po takovém strašném zážitku) se vykecávat kamarádkám, které to nikdy zaplaťpánbůh nezažily ....
dablikolik: neboooooooj, bude to všechno ok a bude zdravoučké miminko(a) 🙂
sunflower: ať Ti všechno dobře dopadne a buď statečná, bude zase líp !!!!
mateta: pusinky pejskovi 🙂
evuliss: čoveče evulissku, máš recht, kde je janinačka ? maposledy psala před tou dovkou ..... ???
mirka0007: podle Tvého psaníčka jsi moc statečná a silná ženská - a to je základ úspěchu 🙂
holky papa a krásnou neděli

evuliss
autor
30. srp 2009

Zdravím!!!
Sunflower- já byla doma po revizi asi 4 týdny na PN ale jinak před tím už jsem byla na neschopence dýl i při IVF a pak na začátku těhu až do revizi atd.Pokud nechceš být doma dýl jak dva dny a je ti fajn tak klidně jdi do práce to bude fakt lepší pokud ti bude dobře.Já se neměla tak na honem kam vrátit do práce napřed mi musekly udělat zpět nějaké místo.Čekaly že zůstanu na mateřské,víš.
Besinko....ta Janinac na nás po dovči snad zapoměla nebo co?To už je aspoň 14 dní,že by jely na 14 dní nebo co?
Holky všechny moc zdravím-dablikolik: buď hlavně v pohoděěěěěěěěěě ať jste v pořádku a nestresovat ať si zbytečně neublížíš!Mooooc držím palce!Test si klidně dělej pokud tě trochu uklidní jinak nevím co ti poradit já bych taky měla obrovské obavy.-přiznávám!Drž se!
Mateta-jsem ráda že jsi taky bojovnice a nevzdáváš se a věříš že bude líp a ono BUDE!!!
Krásný zbytek neděle !

evuliss
autor
30. srp 2009

Dívala jsem se zpětně,tak Janinac odjely na dovču 18.8. takže pokud jely na 10 dní tak ted teprve někdy přijely...snad se tady brzo ukáže,Janinaček!

mateta888
30. srp 2009

ahoj ve spolek 🙂
Tak dneska jsem byla u tchýně na jejich narozeninách a bylo mi řečeno, že mám nad sebou zamyslet co takhle druhý dítě 😝 , nemusíme se normálně tak jsem dělala že nic neslyším 😠 Že já tam vůbec lezla.
Včera jsme si jen tak cvičně přebrali několik desítek metráků brambor a dnes mě bolí celičkej člověk au au auviky, a pozítří jde ta moje princezna do školky a já jdu na gyndu a jsem zvědavá co mi řeknou, to zas bude den to obečím ☹
To bylo spíš dneska jen tak informačně zítra zase juknu a dám vědět holky držte, plno pozitivní energie a min dvě těhulinky držím vám pěstičky 😉

evuliss
autor
30. srp 2009

Mateto,zdravím-prď na tchýni-ať si mele co chce! 😉
Pevné nervíky na kontrolu na gyndě a holčička ať se ve škole má pěkně 😅

janinac
31. srp 2009

Ahoj holky, v pátek jsme se vrátili....tak jsem se ještě za víkend musela zaklimatizovat 😀 protože tady je normálně doba ledová 😀
Dovolená byla úúúžasná, byli jsme v Chorvatsku na Rabu a byl to maxi relax, dokonce jsme si o tom s manželem už mohli i normálně promluvit a dokonce jsme si tam přiznali, že jsme tak vypnuli, že jsme si na to naše mimčo třeba celý den ani nevzpomněli. Teda dneska zase vzpomínám, protože dneska je to přesně měsíc, ale už to prostě beru tak, že to bylo.A život musí jít dál..

Vítám tu nově příchozí..teda nejradši bych Vás, holky, přivítala na úplně jiný diskuzi, ale společně to tu zvládneme, tady ta podpora je vážně skvělá..prošli jsme si tím všechny a tak se tu můžeme podržet.

Všem co dorazila mrcha, blahopřeju 😵 Jen Evulis copak ty??? pořád nic??? A co sexík??? 😉

Dabliku tfuj tfuj tfuj 😵
A je tu ještě někdo u koho to vypadá na těhu???

Mateta nooo tvoje tchýně je taky dobrá 😠 Mě se teda tchýně na tohle neptá, ale on dalších lidí to slyším pořád "noo a kdy bude druhý???" a tak každýmu říkám, že mi jedno zatím stačí...co taky na to jiného odpovědět, že jo? 😅
Jooo a držím pěstičky, aby to na gyndě dopadlo dobře.

lindazofie
31. srp 2009

Já teď čekám třetí mrchu, zítra navečer, tak uvidíme, ale ona určo přijde

oliras
31. srp 2009

přeju hezké pondělní ráno
ahojky holky tak ms už došla sice víc bolí břicho než teču ale snad se to rozjede jsem na ni čekala 2 měsíce a týden po agolutinu došla jen doufám že bude už chodit pravidelně 🙂

handm
31. srp 2009

Dobré ranko holky, tak jsem zpět od doktorky!

Můj slavný výtok byla opravdu ovulace, špinění je v trapu a paní doktorka pravila, že jsem uvnitř úplně v pořádku. TAkže mám tak za 2 týdny čekat MS a ukázat se až kdyby nepřišla do konce září, mrcha jedna. A jinak mě chce vidět až s těhu testem v ruce 🙂 Tak snad jí to budu moct splnit!

A jinak mě překvapila, sice říkala, že by ráda, abychom dodrželi snažení až po těch dvou mrchách, což se mi nechce, obvzlášť když řekla, že jsem OK, ale jednu dobrou zprávu poslala manželovi - už můžeme "tulení", i když s ochranou 🙂 Ten měl radost, holky, a já taky!!! 😎 A že by i na dovču mě pustila klidně hned - takže už se asi můžu koupat - i když počasí tedy nic moc :(
Ale aspoň nějaké dobré zprávy!
TAk držím palce ostatním, držte se, ať u doktorů slyšíte taky jen dobré zprávy!!!

mateta888
31. srp 2009

ahojky holky
handm : tak to gratuluju a tiše závidím já mám chut že by se oni dalo opřít a musím vydržet 😝 , je to docela na zbláznění.

Jinak já všude hlásím, že to nehoníme a jestli chtějí mermomocí dítě tak si ho udělají já si asi začnu shánět práci, nebaví mě to vždycky mě to zvedne hladinu adrenalinu. 😠

handm
31. srp 2009

Mateta, to uplně chápu.. My vlastně od toho, co sjem zjistila Těhu nemohli mazlení a manžel už je dooost divokej 😀 Taky jsme drželi už jen silou vůle 😝 Ale zas pro mimi cokoliv, že.. 🙂

A na ostatní se vykašli, nás občas taky někdo mírně takhle zlobí, ale vždycky mu říkám, že jestli chce, ať si udělají, přesně jak ty!! Každej pak zmlkne! 🙂)

Ty musíš ještě jak dlouho vydržet??

mateta888
31. srp 2009

handm : já ještě dlouho teprve začínám druhý týden takže suma sumárum 4 týdny a nejhorší je že ani nekrvácím ato je to náročnější, tak musím držet zuby nehty 😀 😅

handm
31. srp 2009

Mateta, já taky nekrvácela, jen den po zákroku... ☹ pak už jen slaboulinké špinění, ale zato asi tři týdny.. Takže ono i to mě odradilo.. Neboj, zvládneš to!!!

hehehe, manžel vyráží na nákup kondomů.. .) to bude kino, říká mi: ty hele, já to nedělal asi 10 let, se budu i stydět 😀

mateta888
31. srp 2009

handm : tichá závist 😀 , manža je docela vtipálek co ? tak doufám že si to pořádně užijete a o tom stydění to
bych zas tak žhavě neviděla 😎

No tak já jdu pomalu chystat tu mou berušku na školku, doufám že jí elán vydrží a já nebudu zítra moc bulet 🤐

evuliss
autor
31. srp 2009

Ahojky!
Janinac- no víítám tě po vydařené dovči zpátky a jsem moc ráda že vám to tak prospělo-to je skvělý!
Já a mrcha?Nic,člověče 🙂 Teď je to skoro 6 týdnů a nic,asi tak před 10 dny už to vypadalo ale nakonec jen trošku krve jeden den a nic,takže buď to byla hooodně slabá mrcha nebo silné špinění.....Ale já to nikdy nměla pravidelně.až po práškách takže uvidím,gyndr řekla že mám čas tak do září a jinak pak to upravíme Proverou...A sexík?No zatím nic,protože bud jsem špinila a nebo jsem byla na smrt unavená z práce-ty první dny byl fofr ☹ ale snad už to teď půjde 😅
Handm-já když chtěla příťu poslat kondomy (asi 3 týdny po revizi) tak mi řekl že to teda ne že ať jdu já že se bude stydět 🙂 tak co?no chlapy-sex jo ale při kupování kondomů by se nám styděly "lotři" 😀
Mateta- ať se malé berunce líbí moc ve školce 😉

besinka7
1. zář 2009

ahojky holkyyyy, no Vy jste úplně úžasný, jsem teď v hodně dobrým rozpoložení a ještě když jsem otevřela tuto diskusi, je mi ještě líp 🙂 Tady valí semej sexík, to je úžasný 🙂 A řekněte samy, nejsme my dobrý ?? Každá jsme si prošla tou smutnou událostí a prostě "jedeme dál", nenaříkáme, nelitujem se a těšíme se na sexík, to je super, mám velikou radost, jsme bojovnice !!!! 🙂 Nám teda řekla Dr., že už můžeme bez ochrany a nemusíme s dávat ani pozor, což mě po jedné MS překvapilo a my teda i přes to, že jsme se 7 MĚSÍCŮ netulili, si "to" necháváme až na dovolenou k moři (8.9.), že jako to bude strašnej výbuch 🙂 🙂, no tak jsem zvědavá 🙂 🙂
No a co se týče těch KECŮ jako "a co vy, kdy do toho KONEČNĚ skočíte", tak to já můžu vždycky vylítnout z kůže. Kdyby se ti tupani, co se tak tupě ptají, museli snažit tak jak my, tak by se asi tak tupě neptali. Mě osobně by v životě nenapadlo něco takovýho vypustit z huby, když vím, že někdo má prostě problém a nejde to. Ne holky, já toto teda nesnáším a musím se přiznat, že bývám v tomto případě na lidi hnusná. Teď s tím už snad dají konečně pokoj, když ví, že jsem v šestým potratila, kreténi. Omluva za tu vulgaritu, ale tohle mě zvedá ze židle 🙄
No a Janinačku, vítám Tě z dovolenééééé, je super, že jste zrelaxovali a nemysleli na nic, paráda, taky se na to těším🙂
kočky, tak krásný den az atím papa 🙂

janinac
1. zář 2009

Evulis ahoj, to krvácení/špinění máme stejný...taky jeden den slabý a pak nic, takže vůbec nevím co to je 😅 chvilku mě bolí břicho a tak si řikám, že 4 týdny po revizi už snad by něco mohlo být a pak to zase přejde. Na gyndu se mi teď nechce, tak asi ještě počkám.

Jinak holky s těma kondomama jste mě fakt pobavili 😀 To můj chlap je klidně hodil na ten popojížděcí pult v supermarketu, ale otočil je směrem dolů a schoval mezi nákup 😀😀

Besi ty jo...tak to bude romantická noc 😉 Ani nemusíš psát kam jedete..budu poslouchat zprávy odkud budou hlásit zemětřesení 😀😀😀

Besi nechci být hnusná, ale takový lidem bych přála, aby alespoň jednou zažili to co ty...pak by se všichni přestali ptát 😠

Joo a ten tvůj první odstavec je krásný 😵 je krásný jít prostě dál a těšit se z toho co bude...😵😵😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru