Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

nadja73
18. pro 2009

tak jsme to meli naplanovane ted, ze to pustime na vanoce a v praci po Novem roce, jenze...... 😢

mercedesse
18. pro 2009

Tak to já nejdřív taky ne, než se objevila první krev. A teď vím, že už v klidu nebudu, jsem nervák.

nadja73
18. pro 2009

faflina: pokud se ti to nestane, tak nad tim nemas ani duvod premyslet, po tehle zkusenosti uz bude vsechno jinak a rychle a pohodove tehotne nad nami akorat tak kroutej ocima 😖

nadja73
18. pro 2009

tak tak, kdyby to slo, tak bych az otehotnim byla furt v lihu 😎 a byl by klid

mercedesse
18. pro 2009

Musíme bejt statečný a zkusit to aspoň trošku překonat. Není to dobrý nervovat se bez důvodu. A ten už mít teď nebudeme, že. Protože tak ukázkový těhotenství jako budeme mít my, to jen tak někdo nemá. 😉

faflina
18. pro 2009

Těhu s honzou jsem řekla hned každému.
Toto nové těhu jsem tajila, no a pak se stalo to že jsem musela do nemocnice a musela sem to hned říct, protože jsem neměla hlídání, no a tak sem musela všem říct co se stalo. No a Tchýně i matka mi vyčítali, proč sem nic neřelka. Tak nevím jestli je to lepší říct nebo ne.

nadja73
18. pro 2009

klid mit nebudeme, ale mne moc pomaha byt tady na tom smutnym foru, kdyz vim, z v tom nejsem sama a ze to, ze se to stava i jinym, jsou z masa a kosti, ze to neni jen "obecny" jev

mercedesse
18. pro 2009

Hlavně máme všechny stejný pocity, takže vím, že jsem se ještě nezcvokla a moje chování je normální.
fafli: já to teď říkat nechci, ale jestli budu na rizikovým, tak to stejně praskne.

revange
18. pro 2009

tak to me straaasne moc tesi, ze po revizi jde vpodstate vsechno prirozene i kdyz je na tom chlap hur. U nas je prave problem se spatnejma spermousema, takze chlapa nadopuju veskeryma vitaminkama :D aby nam to vyslo

gambrinuska
18. pro 2009

Tééda holky vy jste toho nakecali 😉 aspoň se na noční tak nenudim 😉
Horalko obrovská gratulace a stále držím palce, už máš foto?? hlavně vše piš do alba at jsme v obraze a šetři se!!!

Hele Nad mi jsme snad dvojčata 😉 s manžou se znam od 14 a nikdy jsem ho nemusela, 26.5.2008 mě začal balit a já ho taaaaak nechtěla, pak se zamilovala, ale šíleně 😎 😀 🙂 v lednu mě požádla o ruku a 18.7.2009 jsme měli i se ségrou dvojsvatbu, mam to v albíčku. Snažíme se o mimi od března, otěhotněl ajsem někdy září-říjen a 2.11. revize. Manža taky střílí counterstrike-nebo jak se to píše.
A merc s tim kouřením jsme na tom stějně někdy v září jsem přestala, ale v nemocnici jsem zas začla, ted máme s Marym předsevzetí že od nového roku končíme, pro něj to bude asi těžší, ale snad to spolu zvládnem 😖
Já jím zas listovku a Mary jí vit E a energyman-nebo tak a povídal, že to smrdí jak žrádlo pro psy 😵 😉
To jsem toho napsala jo a v lednu mi bude 28 a manžovi bylo 30

gambrinuska
18. pro 2009

taky jsem furt testovala jak blázen a ten měsíc co se to povedlo, tak jsem na to prděla a čekala na mrchu abych mohla jít na náběry HP.
Špatně mi vůbec nebylo, jen mě jinak bolely prsa (bolí mě i před ms) a cca od půlky cyklu jsem měla podbřišek napnutý a bolavý jako před mrchou přestalo to až ten den co jsem začla krvácet a potrácet 😢 🙄

nadja73
18. pro 2009

no, ja se musim priznat, ze jsem manzela sbalila ja. on se prave rozesel po 10-letem vztahu s holkou, ktera ho podvadela a kdyz to prasklo, tak teda sli od sebe. tak jsem ho uklidnovala, ze to bude dobry a v tom se do nej zamilovala, ale v zadnem pripade jsem to neplanovala, ale jak jsem uz psala, byla to pecka, ktera trva do ted.

gambi, tvuj manzel ma spatny spermiogram, ze basti vitaminy? mymu ho delali v kvetnu a ma ho temer ukazkovy. sice jsem doufala, aby ho mel treba prumernej a doktor by mu rekl, kdyby prestal kourit, ze by to byla pro nej vyzva, ale ne......nakonec jsem se dozvedela, ze i ten doktor je tezkej kurak 😎 takze bojuju proti jeho koureni dal.
Jinak hezkou nocni smenu.

andi2
18. pro 2009

horalka také gratuluju. 🙂 teda vy jste tady samý mladý holky.Mě bylo 36 . 😉

revange
18. pro 2009

to ja pred tehu jela jednu za druhou, se nejak nevydaril zacatek a korme jinych ran jsem prisla o praci. Jak jsem byla doma, tak opravdu z nudy a tech 30 jsem dala. S tehu jsem to stahla na minimum, ale prestat jsem hned z fleku nedokazala. A ted zas po te spatne zpravicce jedna za druhou. Hlavne odpoledne a vecer. Doufam taky, ze s Novym rokem prestanu uplne a novej mimisek ke me prijde jako k nekurakovi.

A co se tyce chlapa. U nas to bylo takovy nedopatreni. Ja byla po rozchodu, kterej me docela sebral. Tak jsem hledala spis jen nejakyho nahradniho utesovatele na skos. No byli jsme se spolecnyma znamyma na parbe. Nejak jsme se zakecali, ja mu "vetsi" pusu na rozloucenou on si to prebral jinak a v dubnu to bude 10 let, co jsme spolu 😉

nadja73
18. pro 2009

andi, mne je taky 36, akorat, ze jsem jeste nemela to stesti mit deti.....ale jsem taky porad mlada holka, co vy na to, zdejsi kotata? 😉 troufalost, co?🙂

andi2
18. pro 2009

nadja já je sice mám ale z 1 manželství s druhým manželem ne.Jo jsme ještě mladý holky. 😉

gambrinuska
18. pro 2009

já si taky připadam tak na 20 😉 , včechny jsme mladý!!! 😀

nadja73
18. pro 2009

myslela jsem si to......a chapu to. koukala jsem, ze mladsi je uz 13, takze to bude po dlouhe dobe a takze mozna jako u me, skoro jako poprve.

no nic, jdu spat, porad trpim nedostatkem spanku jeste z doby, kdy jsem byla jeste tehotna, tak dobrou noc.

faflina
18. pro 2009

Tak holky já i manža jsme přestali kouřit asi před 8 lety.

dablikolik
20. pro 2009

Tak jak tady píšete o tom seznámení. Tak u nás začal na discotéce on a pak já ho balila a on neodolal. Byla jsem trochu zvíře tak se hodně rozmýšlel zda mě zkrotí. A teď to bylo deset let. 😀

faflina
20. pro 2009

To já se seznámila s manžou, když sem měla druhého přítele a to sme spolu chodili 4 roky. Tak se chodila s obouma a nemohla sem se rozhodnout, jestli chodit dál s tím co už sem chodila, nebo začít nový vztah i když sem nevěděla jak to dopadne. Moje kamarádky totiž měli kluka, který jim po měsíci dal sbohem. Tam sem to na konec riskla a bývalým přítelam sem se rozešla a od té doby počítám dny co jsme spolu. Takže to bude 10 června 10let.

mercedesse
21. pro 2009

Ahoj holky, tak to jsou story jak blázen.
S tím kouřením jsem strašně ráda, že jsem to ustála i v té nemocnici, ale byl to docela boj.
A jak je při pondělku?

faflina
21. pro 2009

Čau merced, tady je mrtvo a to doslova. Budeš kouřit celý život nebo zkoušíš i přestat.

andi2
21. pro 2009

Ahojda tak při pondělku mě je už líp.Včera jsem byla na pohotovosti se zubem a dneska u svý dr.a stolička je venku ale nechtělo se jí.Tak leduju a mám antibiotika.To je pořád něco.

faflina
21. pro 2009

Jéžiši to je fakt furt něco. Já marodím se zubama, ale taky vždycky v zimě, ale pravidelně každý rok v únoru. Nevím proč ale zubař si už minule dělal srandu....

mercedesse
21. pro 2009

fafli: já přestala, ale to už jsem psala, asi týden před tím než jsem otěhotněla. A právě že jsem vydržela znovu nezačít i přes ty nervy. Teda spíš kvůli miláčkovi, protože by mě asi zabil, když už jsem jednou přestala. Ale můžu říct, že když mi teď dá táta pusu na přivítanou, tak to je hrůza jak smrdí čoudem, se ani nedivím, že to Michalovi vadilo.
andi: to je hrůza. Tak ať to nebolí moc dlouho.
Já mám od těhotenství problém s krvácením dásní. Takže mám ten hnusnej paradontax a paroex už jsem dokloktala. Je to teda hnus, ale co se dá dělat.

andi2
21. pro 2009

faflina-tý jo takže zase v unoru to víš dopředu.No ještě že mě to vzalo ted nebo přes svátky bych to nevydržela a navíc mám na 4 dny antibiotika.Tak to snad nevadí když za měsíc jdu na Ket.No nechtěla moc zubařka trhat ale já vím,že by mě to zase za měsíc vzalo znova a to budu po ketu a to by nebylo dobrý.Ted už bolí ta dásen ale to přejde.Už nejím cukroví radši.mercedes -jo to je hnus ale co se dá dělat fakt.

gambrinuska
21. pro 2009

Teda holčiny, tady je nějak mrtvo. Já mam docela kalup. dokupuju dárky 😒 manža si vzpoměl že chce ještě vosí hnízda, tak jsem na poslední chvíli sháněla po celé Plzni formičku a bylo to za trest, nikde je neměli, jen bych potřebovala ještě recept, chjo a to nemam uklizeno a zabalené dárky, asi to nestihnu 😲 😅
Byla jsem dnes na kontrole v centru asist reprodukce, a mam samé dobré zprávy, manža má spermio na 1, tak je problém někde u mě, nabrali mě na HP a konečně se bude něco dít 😉 🙂
Jo a jen tak mimochodem mi pan doktor řekl, že jsem na revizi byla zbytečně, že to byl ranný samovolný potrat, tak mě to docela naštvalo, že jsem to prodělala zbytečně 😠 🙄

mateta888
21. pro 2009

Ahoj koníkovky 😵
Tak jsem byla na kontrole u paní dr, dneska mi utz nedělala jen na mě koukla a prohmátla, vypadá to všechno dobře 😵 . Ještě jí nedošli výsledky tak jsem jí řekla co jsem si pamatovala a říkala, že ta děloha pro mě nic nehrozí ani pro malý 🙂 .
Na otázku jak se to mohlo přihodit mi řekla že je to vrozená vada, že k tomu nemůžu přijít, ale moc se jí to nezdálo, protože jsem vlastně už rodila byla respektive i dvakrát na genetice a nic se tam neukázalo a ani ona nic nenšla a že mi málem vylezla krkem 😅 😝 .
No na další ko jdu 11.1. tak se vám pak ozvu, a uvidíme co jí pošlou z Olmika ale vypadá to dobře. 😅

Jinak jsem měla nemocnou malou a soustu příbuzných na její narozeniny. měla horečku a vysvětli jim že nemá náladu a nechtěli to nechat na jindy OČISTEC 😠 😠 😠 😠 . No ale máme to zasebou, zabaleno taky mám, cukroví . . .ještě mě taky čekají úly 😅 a to bude zas něco , bude mi to jíst pod rukama.¨
Jinak jsem to oficiálně oznámila našim, byli strašně protivní ohledně práce až nepříjemní tak jsem je usadila.
Včera tu bylo -20 no masakr, malou jsem si vzala k sobě ale snad už bude dobrá.
Jinak všem krásný a nehektický vánoce, holky nenervujte se je úplně zbytečný ty vánoce proběhnout at máte vygruntováno nebo ne, tomu nezabráníte. 😀 😀 😀 😉
No a když vám někdo řekne, že máte bordel tak jim řekněte že je váš já to tak dělám u mamky a docela to funguje. jsem si už docela libovala, že přestávám zvracet a buch ho 😠 . Včera jsem za celej den neudržela nic tak jsem měla večer křeče v žaludku a bolest v podbřišku prostě hladovka a docela drsná, tak už jsem radši potichu 🙂

mateta888
21. pro 2009

jsem se trošku rozepsala tak se omlouvám 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru