Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

markee
5. říj 2009

Dobré ráno,
mě po první revizi v únoru v nemocnici řekli,počkat tři měsíce(počkali jsme na dvě MS a pak už nečekali a žádná už nepřišla). A teď po "potratu-porodu" mi řekli,půl roku,ale prý ne tak kvůli fyzické stránce,pže ta se zahojí rychle,ale prý kvůli psychice. No prostě vím,že letos už fakt ne a pak jsem si myslela od ledna začít.

Jo a jdu k psychologovi,teda jestli mě mamka objedná. V pátek byla na gyndě(máme spol.doktora)a doktor se ptal,jak na tom jsem. No řekla,že blbě,i když to není pravda,pže si myslím,že se z toho dostávám sama docela dobře. Tak prý mi napsal žádanku na psychologa a mám si rozmyslet,zda tam půjdu. Nejdřív,když mi to mamka řekla,tak jsem byla naštvaná.Ale pak jsem si řekla,že proč ne. Sice se stydim tam jít,ale uvidíme co tam budou se mnou probírat.

gejbule1
5. říj 2009

Ćus holky,teda u nás taky moc pěkně není a hlavně je už zima.My nemůžeme ještě topit-máme rozbitý kotel a opravář přijde konečně zítra.Je objednaný už měsíc.Ale na ty Lucky nudle je to možná lepší než to suché teplo.
mateta mě naopak dr.doporučil HA.Prý se děloha lépe zregeneruje a poté otěhotnět vůbec nevadí.Takže zase není jednoznačný názor ☹ .

evuliss
autor
5. říj 2009

Zdareček!!!!
Opět vás moc nestíhám dočíst 😝 ....vidím že opět přibyly nějaké nové děvčátka a zdravím je a pofoukání na bolístky ☹

V pátek jsme odjely ne víkend a včera přijely až večer.Bylo to vážně super-v penzionu bylo nádherně jako doma.V pátek diskotéka do 3 h do rána a v sobotu disko až do 5 h!!!!!No zapařily jsme neskutečně 😀 dloooouho už jsme takhle neřádily,teď mě bolí v krku,nemám hlas a to musím na odpolední do práce 😢

Besinky se ještě nevrátila?????

evuliss
autor
5. říj 2009

Jééééžiši mrkla jsem co je nového u ŽLABABY s dvojčátkama a ani se neptejte,mám husí kůži holky!!!!Vypadá to že má chudinka za sebou revizi a dvojčátka nebudou ☹ .....Žlababko.je to na hovno,drž se!!!! ☹

mateta888
5. říj 2009

jééééé evuliss 😀 , chybělas tu, jak tak koukám tak sis to řááááádně užívala a to je dobře 😀 😀 😀
Normálně závidím já si takhle zrelaxnu až to budu mít nad sebou kytičky 😅 . Né přeju ti a chtělo by to nějaký detailíky 😉
Jinak no fakt kde je besinka tak dlouho 😒 , No možná tam zrušili hotel a ted čeká u dr na potvrzení těhu a v té euforii na nás zapoměla a zase to oslavují tulinkováním 😀 😎 , no snad se brzo ukáže

markee
5. říj 2009

Holky se zlababou,je to pravda. Přišla nám to říct na zamlklinky. Je to opravdu hrozné ☹

didulka.sy
5. říj 2009

ahoj, jsem tu poprvé.
já přišla o mimi na konci května byla jsem v 16. týdnu. na ultrazvuku miminko odpovídalo 13. týdnu byl to zamlklý potrat. k tomu mi byla zjištěna špatná srážlivost krve, tak si budu muset v dalším těh. ředit krev a to mám navíc krevní skupinu A- po prvních odběrech jsem byly silvě imunizovaná, ještě že to po dalším odběru kleslo jinak bych už žádné další mimi neměla. když se mi to stalo, tak jsem myslela že je to konec světa a to mám doma pětiletou holčičku. byla jsem úplně na dně. moje nová doktorka mi doporučila počkat půl roku hlavně proto aby se zjistilo proč se to stalo. na nic se celkem nepřišlo jen na tu srážlivost genetika taky vpořádku tedˇřeší krevní skupinu mého muže. tak doufám že na vánoce by mohl být pozitivní těhotenský test. snad jsem si vybrala do konce života smůlu a tědˇuž to bude zase samá radost a jen běžné starosti.
doufám že nás to s dobrými zprávamy bude co možná nejvíc

markee
5. říj 2009

Didulka.sy,vítám tě ve smutném témátku. Je mi líto, co se ti stalo. Ale věř,že bude lépe.

verunka84
5. říj 2009

Ahoj holky 🙂

dlouho jsem se tu neukázala .... nějaké hezké novinky ?

jakpak se mte všechny ?

já mám zítra 5.týden od revize ... už jsem psychicky asi v pořádku, jen v pátek jsem si tak posteskla, že bych byla zrovna v 15t 😢 .....
ale tady opravdu platí, že čas je jediný lék na bolest a smutek .....

jinak jsem to stále ještě nedostala, ..... jen od soboty mám výtok, hodně ......

holky, jak vy jste to měly ? kdy jste dostaly první porevizní MS?

pěkný den všem 😉

markee
5. říj 2009

Verunka, já po první revizi jsem to dostala za 32dní a revizi jsem měla v 9tt.
Zítra budu 4týdny od potratu-porodu a zatím nic. Ale u mě to bude nejspíš za dýl,pže jsem byla už v 22tt.A revizi mi dělali pro jistotu,kdyby tam něco zůstalo. Ještě k tomu se mi nalili prsa,takže si myslím,že až se ustálý hormony,tak to teprva dostanu.

mateta888
5. říj 2009

didulka : vítám tě tady ono vážně pomůže si vylít srdíčko já jsem taky A- tak to máme holt trochu komplikovanější proto jsem ráda že moje malá je po tatínkovy plusková 😵 , Ale docela jsi mi mě vyděsila že může být zamlké těhu až tak pozdě. Já ho měla taky ted ale konec třetího to jsem myslela že to tak do konce druhého a pak už relativně nejhorší zasebou aspon pokud jde o zamlklé

verunko : ty lumpe 🙂kde jsi se tak dlouho toulala, už je nás tady min jednou tolik. Ohledně té MS já jsem měla konec 4 týdne a naprosto ukázkovou byla krásně poznat normálka pro mě spíš slabší jsem zvykla na horší, a trvala 4 dny a 5 jsem došpinila a hotovo. tak by se mi to líbilo každý měsíc 😀. Ještě máš relativně týden čásek takže to ještě tak nečeš, každý tělo je jiný

verunka84
5. říj 2009

markee - četla jsem si až teď, co se vám přihodilo ... jsi neuvěřitelně statečná !!!!!!!!!!!! běhá mi z toho mráz po zádech ..... alespoň máš jednoho raráška doma a to tě jistě drží nad vodou ..... drž se !!!!

mě se kupodivu prsa také nalila, přestože jsem nebyla daleko ... 11tt .... ale "splaskla" až cca před týdnem .... konečně 🙂 ....

mateta - vím, že mám ještě týden ... nijak extra to neřeším, jen se ptám 😉 ale tam dole se cítím jako by měla Ms každou chvíli dojít ..... je to takové .... no jiné, jako před MS .....

holky, díky 😉

gejbule1
5. říj 2009

ahoj didulko vítej tady ve smutném tématu 😒 .Já jsem po teprve 3týdny.neuvěřitelně se to vleče.
mateta zamlklý potrat může být kdykoli během těhotenství.já ho měla v 17tt.Ale lepší je některé věci nevědět ☹ .

mateta888
5. říj 2009

gejbule : tak to jsi mě dostala ☹ já jsem myslela, že riziko zamlkého končí vytvořením placenty 😅 . ale toto teda ne ☹ . Je pravda že než se mi to přihodilo tak jsem ani nevěděla že vůůůbec existuje něco jako zamlklé těhotenství 😖 Se na to vybodnu 😠

pajdulka
5. říj 2009

Ahojky baby,tak já jsem teprve 5 dní po revizi a vleče se to šíleně,já snad nevydržím ani měsíc 😝 .Dnes jsem byla už i práci ale řeknu vám ,že je to děs jak na mě každý soucitně kouká tak se mi chce brečet.Ale na druhou stranu mi všichni ti skuhrající pacienti dávají zapomenout na moje bolístka.Včera byla depka jako hrom a do toho ještě ten úplněk.Jinak moje čištění je fakt jen malé až mám pocit že by to mělo být víc,ale dr.řekla že dneska už se to čistí při revizi a žádné velké krvácení by nemělo být.

didulka.sy
5. říj 2009

ahojky, děkuju za tak hezké přivítání. 🙂

pajdulka
5. říj 2009

didu :ahojky 😉

gejbule1
5. říj 2009

některé věci je lepší nevědět.Já už taky nic nezjišťuju 🙂 .Je lepší vědět míń v tomhle případě.

didulka.sy
5. říj 2009

Občas si to taky říkám. akorát kdýž pak zjistíš že máš místo doktorky lempla co tam asi nemá co dělat tak tě to štve.

mateta888
5. říj 2009

didulko : ja zase měla kráááááááávu 😀 , ale udělala jsem patřičně kroky a jsem u nové paní dr která mi i zjistila že mám obrácenu dělohu, a takovouu prohlídku spodku jsem ještě opravdu nezažila 😎 . mazec ale spokojenost.
Vyměn ho a máš klid, jakmile s ním nejsi spokojená není co řešit

gejbule1
5. říj 2009

didulka já sice myslím že nemám lempla ale žádnou snahu nebo léčbu taky nevyvíjí.Nikam mě nepošle žádná navíc vyšetření,nebo obděry mi nedělá.O všechno si musím říct a protože nevím o co tak ho moc neotravuju.Až teď už jsem se naštvala a řekla ať mě konečně někam pošle že už toho mám dost.Tak mi poslal.A to je taky špatně 😢

dablikolik
5. říj 2009

Ahoj holky tak teď jsem se dozvěděla, že u nás sanusek přišla jedna holčina o dvojčátka myslím 22tt. Hrozný úplně mi běhá mráz po zádech. Ach jo

Jinak u mě se hlásí vaječníky, tak si myslím, že to zítra konečně přijde na chlup přesně že by?

gejbule1
5. říj 2009

U takové zprávy je mi vždycky smutno,a co se stalo že to takhle skončilo?
Mě taky dnes bolí celý den břicho na menzes ale jsem teprve 3.týdny po to je nějak brzy to dostat ne?

evuliss
autor
5. říj 2009

Mateta- detaily klidně napíšu,ale to už není ono když už tam nejsme....chlapů na diskotéce bylo jak much,no super,ale to víš,dámská jízda 😀

evuliss
autor
5. říj 2009

Holky,to není snad možný jak nás tady přibývá,sakra!Co se svět zbláznil????? ☹
Verunko- páček shledáček,copak jsi dělala že jsi tu nebyla???? 😀

Všechny nové holky moooc zdravím,je to boj!Já mám po revizi už 2 měsíce a do smrti na to nezapomenu!

pet.s
5. říj 2009

Holky, čtu tu termíny vašich MS. Já myslela, že budu 6 týdnů menstruovat nebo špinit, pak 4 týdny MS. Ono to tak není. Já nikdy 6 nedělí neměla. U adoptáků si užíváte jen ty pozitiva mateřství 😀
Ted jsem 10 den po ukončení těhotenství ve 13tt. (Nevím jestli to byla revize nebo potrat. Miminko žilo.Mělo vývojovou vadu) A stále trochu krvácím. Jeden den jsem měa šílené bolesti, pak ze mě vylítaly cucky a od téd doby mám klid,ale krvácím pořád. Je to normální?

verunka84
6. říj 2009

ahoj holky,

evuliss - ale tak bylo nějak moc práce a neměla jsem nic čas ... teď už to snad bude lepčejší 🙂 nestíhám dočítat, jak jsi na tom ty ? ...

gejbule1 - tak já jak jsem měla 3t po revizi, také jsem stavy jakoby na MS .... ale zatím nic a dnes je to 5.týden už ......

vítám nové smutné příběhy - ono se tu nedá moc vítat, ale na dušičce tu holky umí krásně zahřát 😵 tak holky, nevzdávejte boj, určitě se tu všechny brzy sejdeme s bříškama a diskuzi přejmenujem !!!! 😉 😉 😉 😵 😵 věřím tomu stále víc 🙂

pet.s. - další smutný příběh ... 13tt je už hodně a přitom je to všechno tak moc křehké .... ☹ já jsem měla jako jedna z mála horší průběh, ode dne revize jsem 4 dny hodně krvácela, měla jsem silné bolesti a kolikrát mi nešlo ani zvednout se z postele a už vůbec ne sednout si nebo chodit, potom to přešlo a jen jsem slaboince špinila, před cca 10ti dny mi špinění ustalo, jen teď 2 dny výtok, ale včera a dnes už zase klid.

děvčata, držte se tady všechny ...... my to zvládneme, jsme silné a ze všeho se vyhrabem a bude lépe ....

mějte se .....

katyna6
6. říj 2009

ahoj holčinky 🙂
honem vás spěchám dočíst

katyna6
6. říj 2009

tak jste toho zase napovídaly fůůůůůru 😀

vítám tady všechny nové dušičky a snad vám holky naše klábosení aspoň trošku pomůže se z toho všeho smutnění dostat rychleji,ať pak tím dřív můžete zase pořádně "máknout"na miminkách 😉 😉

evulis-je vidět,že sis to s holkama užila opravdu báááječně!Myslím,že je to jen dobře,moc sis to zasloužila 🙂

verunka-já už jsem si skoro myslela,že jsi se nám někam ztratila 😅 .A dobře se mi čte,že už je ti dobře! 😉 Já první porevizní ms dostala přesně za 28 dní,byla úplně slaboučká,ale prý to jako ms mám počítat.Tak snad si to ta příští nebude na síle vynahrazovat 😀

markee
6. říj 2009

ahojky.Holky já měla po "potratu" týden krvácení a pak jsem slabě špinila. Týden jsem v pohodě,ale teď cca 2 dny mám zas silnější výtok jako v těhu. Podbříšek a záda mě už začínaj bolet,tak si myslím,že se něco děje a snad ta MS přijde do konce šestinedělí,ale uvidíme no.
Jinak je mi pořád smutno,moc a moc smutno. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru