Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

martasl
1. bře 2010

lusye-tak to je bezva.jsem ráda,že v tom snaženíčku a očekávání nebudu sama.a doufám,že se k nám další holky brzo přidaj.tak lusye-držím nám pěsti i palce 😀 😉

zanny
1. bře 2010

No já si taky myslím,že ti hned revizi nemuseli dělat-mohli aspoň týden počkat.

martasl
1. bře 2010

steph-už s tím bohužel nejde nic dělat.tak se tím prosím tě tak netrap.vím,já se v tom taky pořád babrám,ale už se stalo a bohužel čas nevrátíme žádná z nás...

stephanie
1. bře 2010

...jo však já už to neřeším...jen mě to trošku naštvalo, že mi dělali tu revizi, když to nebylo třeba...já jsem dělala, co dr. řekli, že... 😖
holky pádím do hajan, jsem nějaká ko. 😝
tak vám přeji krásné sny a zítra papa!

martasl
1. bře 2010

steph-doooobrou noc 😉

lusye
1. bře 2010

zanny a steph, děkují. No uvidíme, nebudu to snad nějak ze začátku hrotit. 😀

lusye
1. bře 2010

marti, taky diky. No uvidime, za jak dlouho se nam zadari. 😵 😵 😵 Uz aby to bylo. 🙂

martasl
2. bře 2010

Kde je kdo??
přidala jsem do alba obarvenou Katku.jen to nemá načesaný,jak by mělo být.musíme pořídit žehličku na vlasy a fén.

lusy-to by bylo úžasný,kdyby nám to vyšlo hned na poprvé...ale moc tomu nevěřím,jen doufám.ale co,hlavně,že jsme už fakt začali.

fram
2. bře 2010

Ahoj holky,
snažilky lusye a martasl držím palce. Taky už se nemůžu dočkat až bude po 2. MS. Manža se možná těší víc než já 😀
Step, super, že nemusíš čekat 3 měsíce. Čím dřív, tím líp. A to by bylo aby to nevyšlo!

lusye
2. bře 2010

fram, takže taky nebudeš čekat na třetí ms? 😀 My jsme rebelky, ale co ... Já se cítím super, hladina hormonů už je úplně v normálu, nebrečím kvůli kravinám. 😉

zanny
2. bře 2010

Martasl,no vlasy parádní...je kočka 🙂 .A to jste holky barvily doma,nebo u kadeřnice?

fram
2. bře 2010

lusye, třetí ms už nedostanu 😀 Začíná to být lepší, už jsem optimističtější a to jsem ještě nedostala ani první mrchu 😵
Už se holky těším až oznámíte // , to mi dá hodně naděje, páč nebudu chtít zůstat pozadu 🙂

zanny
2. bře 2010

Fram,to je fajn,že jsi optimističtější..to dělá hodně. 🙂 .No jo,komu by se chtělo tak dlouho čekat 😉

lusye
2. bře 2010

jejda, devčata, to je super, že je tady super nálada a pěkné vyhlídky. Takže do roka, ať máme všechny ty uzlíčky u sebe! 😵 😵 😵
fram, no to je bezva přístup, že nedostaneš třetí ms. 😀 Já jsem realista a už si nějak nic neplanuji, ale bylo by to super! 😵
zanny, nikomu se čekat nechce.
Nejhorší je, že my roky nic a pak se rozhodneme, že chceme mimi a chceme to hned ... No a ejhle ono to podle nás nejde ... A teď si říkám, že jsem se snažením nezačala už dřív. No ale člověk k tomu rozhodnutí prostě musí dospět ...

fram
2. bře 2010

lusye, mě se do druhého dítěte nechtělo, ale bak zatikaly biologický hodiny či co 😕 a já chci,chci a chci. Jenže více než rok snažení, takhle to dopadlo a 35 na krku. Taky jsem si mohla vzpomenout dřív 😅 ale myslela jsem, že to bude jako u prvního - šup šup, hned napodruhé zaděláno 😀

fram
2. bře 2010

Teď doufám, že po revizi mi bude aspoň mrcha chodit pravidelně jako před.

zanny
2. bře 2010

Lusye,bylo byto nádherné...do roka mít u sebe mimčo 🙂

Kde se dneska toulá Stephanie?? Že by zase cvičila? 😉

martasl
2. bře 2010

fram-nejsi sama,které 35 klepe na dveře 😅 to se nám bude snažilkovat,když nás bude víc 🙂 určitě se ještě některá brzo přidá.
lusye-taky raději už nic moc neplánuju.mimčo nám vždycky trvalo,tak to bude asi i teď.ale bylo by super,kdyby to bylo hned 😀 však vidíte v albu,jak blbnu a dávám obrázky potenciálních kočárků apod.

stephanie
2. bře 2010

ahoj holky, jdu vás rychle pozdravit,
já pořád něco dělám, ještě jsem se nestačila ani osprchovat 😝
zanny, to cvičení bych dneska asi nedala, včera nám dala pěkně zabrat, nožky bolíííííí 😖
marti, hezká barvička - jako ty vlasy 🙂 , a kdepak zmizla tvoje fotečka???

jiank jsem volala té obvodní, co s tou hematolkou, tak říkala, že mám k ní přijít s výsledkama, že uvidíme

a kdepak je andi...

martasl
2. bře 2010

steph-foto jsem jen vyměnila-jsem na nové fotce s mojí neteří Adélkou.jen aby jste viděly,jak mám bujné poprsí a prostě jak jsem bujná všude 😉 😅

stephanie
2. bře 2010

marti - jo táák, já si říkala, kde jsi zmiizela...bu´d ráda, že jsi bujná, to moje prsa jsou jakžtakž jen když beru utrogestan (bereme my, co chodíme na IVF pozn. autora 😀 ), jinak je musíš hledat 😉 ...
no ale řeknu ti, že ta starší dcera je celá ty teda... 😉

martasl
2. bře 2010

no,mě teda nepřipadne.prej je celej manžel,když byl malej.hodím sem nějakou jeho fotku.jen ty vlasy už Kača nemá po něm.on je jaksi ztratil 😅 😵

martasl
2. bře 2010

fotky manžela přidány... 🙂 😉

lusye
2. bře 2010

holky, no mě na 35 netáhne, ale mám 26 a mimi žádné. To byl pořád čas a vše přednější. No a ejhle ono to mimčo není jen tak ... 😅 😔 A teď je ta touha hodně veliká, což taky není pro snažení nejlepší. Tak se musím krotit. 😀
Marti, to já mám prsa po taťkovi, ale už jsem si zvykla. 😉 Na fotce ti to s prckem sluší. No jó vlasy chybí spoustě mužům 😠 Ale jsou důležitější věci. Manžovi to s prckama sluší. 🙂

zanny
2. bře 2010

Steph,no já už se lekla,že bys zase cvičila 😉

Martasl,ty se máš s tím poprsím 😉 já teda taky spíš po taťkovi,ale ten utrogestan fakt zabírá 🙂

stephanie
2. bře 2010

holky já se nějak zasekla..jsem nevěděla, že je v telce zase Ano šéfe, tak koukám

lusye, neboj, jsi ještě mladá, mimi bude...mi taky táhne na 35 😒
zanny, nene , necvičím... 😝 ....ten utrouš není na prsa špatný, že? 😀

martasl
2. bře 2010

ježíš-tak to abych se utrogestanu obloukem vyhla 😀 😀 no,já bych na svých prsech tak 3 čísla ubrala.je to děs.kdo má malý-tak si stěžuje a obráceně.holt žádná spokojenost.a která je spokojená se svýma prsama-šťastná to žena 😉

zanet2009
3. bře 2010

Ahoj holky, tak hlásím 3.porevizní mrchu 😢 😢 😢 😢 dorazila v noci,ach jo. Takže vůbec nelituju toho, že jsme začali už po 2. MS

zanny
3. bře 2010

Zanet,to mě mrzí ☹ ,tak teď hlídej ovulku a šup na to.

Martasl,to jo,to se utrogestanu vyhni 🙂 🙂

Tam je zase zima..já už se chci hrabat v záhonech 😠

martasl
3. bře 2010

zanet-to je škoda,že nic ☹ tak v březnu!! 😀 já čekám třetí MS příští pátek,a myslím,že se nám taky nezadařilo 😠 ..prostě takovej pocit ☹ asi to nebudeme mít zanet jen tak,co??ale asi v tom nebudeš sama,tuším,že se příští týden k tobě přidám.tak to doufám vyjde lusynce 😉 nějakou těhulku by to tady fakt už chtělo... 😨

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru