Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

phoebe.b
27. bře 2010

jéééééééééééééééé, Lusye, taky se připojuju, moc gratuluju a držím palečky 🙂 kdy půjdeš k doktorovi?

lusye
27. bře 2010

phoebe, no ty jsi taky vlatně otěhu po druhé ms, že? ... tak snad to dotáhneme do konce ... 😉
K doktorovi chci jít až později, prostě aby bylo vidět srdíčko. Co ty? Kdy si měla poslední ms?

phoebe.b
27. bře 2010

jj, taky po druhe MS, i kdyz tu prvni mi dr.musel vyvolat ☹ podle plodnych dnu mi vyslo,ze bych mela byt 4.tt ale myslim,ze mi dr.rekne stejne, ze mene 😀 mam to nejake rozhazene. taky se modlim, aby bylo vsechno v poradku,ale alespon me uz neboli bricho, tak ted uz jen to zvraceni. za pul hodky zhasnem, taky se ponorime do tmy, tak pro dnesek dobrou holky 🙂

andi2
27. bře 2010

Ahojda.Holkýýýýýýýýý to je suuuuuuuuupr.Lusye taky mocinky gratuluju!Tak to já mám taky dvě a nádherný ale na ovulačním testu 😀 ale aspon tak,že je i když mi to je na nic my jen přes umělko. 😉 Phoebe-moc Ti to sluší bych ty některý chlapy a i ty ženský tam no nebudu sprostá 😉 Jinak lusye přesně tak jít až tak až bude srdíčko.My co chodíme na umělko tak musíme na krev po 14 dnech.Jinak bych šla taky až dýl.To je fain ted se tu začne těhulit 😉

skuldova
28. bře 2010

Dobré ráno,
přidávám se ke gratulacím těhulkám a přeju aby všechno dobře dopadlo.Manžel mě včera uplně zbláznil,nakoupil testy a nakonec jsme to nevydrželi i když víme že je to hloupost tak se udělal testík a skoro se to bojím vyslovit,ale holky je tam slaboučká druhá čárka,ale možná je to tím že nám zaváděli už týden stará embryjka.Zítra testnem znova a snad nenastane maxi zklamání☹ A navíc už taky víme že test není nutně důkazem těhotenství tak si musíme počkat na vyšetření začátkem dubna.Ale stejně nám srdíčko začalo být rychleji když jsme to viděli🙂

liptonek
28. bře 2010

tedáááá holky, jak vy to všechny děláte? 😀 Já chci takýýýýýý 😀 A jinak všem veeeelkýýýýý gratulace 😉

fram
28. bře 2010

skul, pááni, to je teda nadílka 😀 jen tak dál. Mocinky přeju, ať je to těhu.
liptonek, určitě taky brzy nahlásíš //.
Mám z vás holky hroznou radost, to bude babyboom 😀

zanet2009
28. bře 2010

Skuldova, moc moc moc gratuluji, čárky// určitě budou sílit.

angelina987
28. bře 2010

jéé holky, aspo%n jste mi udělali radost, když už nic, mocinky gratuluju, ja čekam na porevizni MS, tak doufam, že brzo přijde 🙂

skuldova
28. bře 2010

Moc díky za gratulace,jen doufám že nejsou předčasné.Moje dcerunka má dneska patnácté narozeniny tak myslím chvilku taky na něco jiného než na testování 🙂

andi2
28. bře 2010

Ahojda.skuldova tak at testík sílí to bude o.k. 😉 Ty jsi po 2 ketu?Tak gratuluju dcerce k náctinám. 🙂

lusye
28. bře 2010

skuldova, moc gratuluji a držím palce, ať sííílííí. 🙂 😵 😵 😵 😵

skuldova
28. bře 2010

Jo jo po druhém ketu,první byl v listopadu,předcházel tomu hyperstimulační syndrom takže museli všechna embrya zamrazit ☹ Gratulace dcerušce vyřízena a moc děkuje 🙂

andi2
28. bře 2010

jo jo já mám taky náctiletou ted jí bylo v lednu 14.Mě čeká příští měsíc 2 ket tak jsem zvědavá máme tam poslední 3 zmrzlinky. 😉 Tak jdu přemýstit králindu koupili jsme jí větší klec nějak nám to králičí miminko od vánoc povyrostlo. 😉

fram
28. bře 2010

Teda holky-těhulky, vy jste mě tak navnadily. Nejraději bych začala se snažením, když ve vzduchu lítá tolik těhu bacilů 😀 Ale radši to nerisknu a počkám na druhou ms, ale je to nekonečný. Připadá mi to jako hrozně dlouhá doba 😖

martasl
28. bře 2010

ahoj,tak jsem po pracovním výkendu konečně tady.a takový novinkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý
všem objevitelkám // děsně mocinky gratuluju 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mám děsnou radost,že se to tady konečně s těhulkama rozjíždí. 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
já nevím,co si o spbě mám myslet.pobolívaj mě prsa,pořád chodím na malou a chce se mi pořád bulet.manželovi jsem ve čtvrtek vyčetla,že přivolal to,že jsem přišla o mimi.chudák z toho byl úplně vedle.bulela jsem jak zjednaná,a to jsme se bavili o plotech...pak jsem se teda omlouvala,že jsem to přehnala.bulet se mi chtělo i v pátek v práci.test jsem zkoušela dělat v sobotu a negativní.tak jsem v rozpacích a nevím,co si myslet.to už by mi test sbńad těhu ukázal,ne??jinak stále snažilkujem 😉

phoebe-ještě nebyl čas juknout na tv pořad,ale brzo určitě kouknu.

martasl
28. bře 2010

lusye-tak to je bomba.to se vám pěkně brzo zadařilo,a to je dobře.takže teď bych uvítala ty čárky já.co manža,určitě radost převeliká,co??hlavně,ať je vše ok a těším se na fotečky 😉

skuldova
29. bře 2010

Holky tak hlásím že dnes tam druhá čárka není☹ Je sice ještě brzy,ale vypadá to že tentokrát to skončilo ještě než to začalo☹
Je mi do breku,jdu radši do pelechu.

janinac
29. bře 2010

Ahoj, teda holky tady je to bomba 😵 Jeden plot za druhým 😵😵

Marti a kdy by jsi měla testovat???

Já se ve čtvrtek vracím po 3leté RD do práce...tak jsem z toho taková mimo 😅 ale zase se těším, že našetríme na PGD a budu brzy zase na MD 😉 i když to nějaký rok bude trvat. To vy už tu budete mít všechny mimísky 😵😵

Skuldova jak dlouho jsi po revizi?

martasl
29. bře 2010

ahoj holky 😉

skuldova-tak to mě fakt mrzí,ani netušíš jak.a nepoužila si jiný těhu test než před tím??to by taky mohla být jiným typem testu.ale třeba je fakt brzo,zkus to třeba tak za 3 dny.ale pokud to nevyjde,tak příště určitě jo,neboj,jsem na tom stejně.v sobotu jsem měla taky sněhobílo a přitom jsem měla divnou,opožděnou a slabulinkou ms.prsa pobolívaj,pořád chodím na wc a prostě mi je nějak jinak.tak nevím,co si o tom myslet.asi si to moc přeju a vsugerovala jsem si příznaky 😲

jani-testit teď nebudu.v sobotu bílo,tak si počkám,jestli v březnu dorazí ms nebo ne.sněhobílých testů už bylo dost 😢

lusye-tak co??ještě si určitě budeš dělat test,že??jestli čárka sílí a určitě bude 😀 😀 😀 😀 😀 držím pěsti i palce 😉

skuldova
29. bře 2010

janinac na revizi jsem byla 4.ledna
martasl používám pořád stejný test,teď jsem se zařekla že nebudu testovat dřív než ve čtvrtek ráno,protože jak píšeš ty tak sněhobílých už bylo dost a zbytečně se trápím......
Na záchodě jsem víc jak kde jinde,horší jak koroptev ale jinak žádný příznaky jako minule tak to pomalu vzdávám☹

martasl
29. bře 2010

skuldova-ale třba to ještě vyjde.příznaky u každýho těhu můžou být jiný.prostě se moc sledujem.se divím,že to píšu zrovná já,co jsem ze sebe už taky magor 😲

skuldova
29. bře 2010

mám takový dotaz...co si myslíte o tom že se vlastně hned po 14 dnech kdy je dítě po ketu v děloze dělá vaginální ultrazvuk?slyšela jsem totiž že to není dobře,že to snad spojují i se zamlklým těhotenstvím.je možné to odmítnout a nechat si potvrdit těhotenství nejdříve jen z krve?kdy se vlastně dělá první ultrazvuk u přirozeného těhotenství?já se omlouvám,ale jsem nějaká vyplašená a zmatená a kde jinde bych se měla zeptat než tady že jo🙂

liptonek
29. bře 2010

skuldova - hned po 14 dnech utz? Já na ketu teda nebyla. Absolvovala jsem jen ET (mražáčky nemáme), ale po 14 dnech jsem si měla udelat těhu test, vzápětí jsem šla na krev a na utz jsem byla objednana asi až na 6tt.....

zanet2009
29. bře 2010

Tak jsem tady, malá spí a já mám náladu pod psa.
V půlce března jsem byla u obvodní dr. na preventivce a dneska jsem si konečně zavolala na výsledky krve a nic moc teda:mám špatnou štítnou žlázu a to je taky asi s největší pravděpodobností důvod, proč jsem byla v prosinci na revizi 😢 😢 😢
Takže ve středu odpoledne jdu znova na krev a dostanu žádanku na UTZ štítné žlázy.
Začne mi asi lítání po dr., no nadšená z toho nejsem a hlavně nebude ani manžel, protože bude muset hlídat maloul ach jo.
Docela si přeji,abych tento měsíc neotěhu, protože by to mohlo skončit stejně jako v tom prosinci.

Skuldova, mi to po 14 dnech přijde hrozně brzy-to snad ani nemůže jít nic vidět, ne? ale zkušenosti nemám.

andi2
29. bře 2010

Ahojda.skuldova-já měla ted v lednu po ketu taky 5 den dvě a pak slábly 11 den tak že by to člověk hledal lupou a hcg bylo jen 3 čili chytlo a pustilo.Někdy se ukáží brzo taky dvě po Pregnylu ten dělá poz.testy.Po ivf jsem měla taky 6 den ducha ale to sílílo .Tak jestli jsi měla Pregnyl před ketem tak zkus za 3 dny testík.Kolikátý jsi den po Ketu?Jinak u nás taky 14 dní od ET či Ket na krev a za 14 dní na ko jestli se to opravdu chytlo a za dalších 14 dní znova kvůli srdeční akci.Ale ted bych se už objednala dýl člověk je akorát natěšenej že jako jo a pak bum není srdíčko.Při "normálním"těhu jsem taky šla až když jsem to nedostala vzali krev a za měsíc na ko. 😉 zanet to nezjistili dřív vždyt se dělá ten horm.profil.Nebo se to časem ukáže ale dá se to léčit 😉 martasl-to je divný že jsi měla slabou hele a co zajít k dr.na krev někdy na testu nic být nemusí a v krvi jo. 😉

andi2
29. bře 2010

zanet aha jsem to přehlídla tak Ti to zjistili z krve.

skuldova
29. bře 2010

Aha,tak jsem ještě zmatenější než předtím🙂 Holky já minule byla na ultrazvuku už 11 den a doktor mi ukazoval kde je a že problikává srdíčko,no přišlo mi to divný ale jelikož tomu nerozumím tak jim věřím,taky ho měřil a byli to 3 mm.Před ketem jsem si nic nepíchala,jen beru léky.No a ten ultrazvuk byl v Pronatalu a hned druhej den jsem šla ke svý doktorce a ta mi chtěla zase dělat ultrazvuk ale to už jsem se bránila tak nic.Jsem sedmý den po ketu a teď jsme byli ve městě koupit citlivější test a ráno to ještě zkusím.A vůbec nechápu proč mě pořád bolí břicho,šla jsem jen k autu a do lékárny a mám toho plný kecky a mažu do pelechu 🙂
Jo a zajímavý taky je že mi tentokrát při ketu doktor řek že mám zakloněnou dělohu,no koukala jsem protože chodím na ultrazvuky dost často a tuhle informaci dostávám až téměř po dvou letech ☹ No hotovej Kocourkov 🙂

hankacabova
29. bře 2010

ahoj holky.jsem tu dnes poprve..mam dve deti 13 a 7 let a dva potraty..ale az po detech..jeden potrat pred 4 lety zamlkly a vcera jsem potratila spontane a zatim pry na revizi nemusim,zda se to ciste..krvacim jako pri mesickach...mate nekdo zkusenost se spontanim potratem kdyz neni revize?a jak dlouho se krvaci? bricho me ani neboli... 😖

fram
29. bře 2010

hanka, to mě moc mrzí. Se sp.potratem zkušenost nemám, ale ségra ho prodělala a krvácela taky jako při ms, možná malinko víc. Je dobře, že aspoň nemusíš na revizi, přeci jen je to šetrnější.
skul, naděje umírá poslední, třeba to ještě dopadne.
martasl, já těhu určitě nejsem,ale pořád mám plačtivý nálady, mám pocit, že nemám pořád srovnaný hormony,nebo co.
zanet, se štitkou se vždy dá něco dělat, snad to nebude tak hrozný 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru