Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

fram
17. črc 2010

Ahoj holky,
@andi2 těhulko, za chvíli 1.trimestr za tebou 🙂 🙂
@martasl já jdu k Mudr. až třetí týden v srpnu, teď má dovolenou. Mám trochu strach kvůli tomu posexovýmu krvácení, ale není to pokaždý, tak snad to čipek nebude.

martasl
17. črc 2010

ahoj.konečně je zataženo,pofukuje,tak doufám,že přece jenom sprchne.jen doufám,že to nebude až mooooc velkej slejvák a průtrž.

jinak-ms se ještě nerozjela,tak nevím,co si o tom mám myslet.ale ještě se klidně může rozjet,počítám,že zítra budu jasná 😠 ☹

fram-přeju,ať je to s tím krvácením nějaká prkotina.pokud by to byl čípek,asi bys krvácela po každém sexu a bolelo by tě to při něm(vlatní zkušenost).bude to ok.

zanet2009
18. črc 2010

Ahojky, u nás v noci dlouho pršelo a ten vzduch-paráda.
Teď taky poprchává, ale už to chtělo, takže mi to ani nevadí.

Jinak, nevím, zda jsem to psala, ale manželovi jsem to už řekla, že čekáme mimi a možná půjdu k dr. tento týden-pokud mu to vyjde.

fram
18. črc 2010

@zanet2009 budu držet palce a dej nám hned vědět, jak jsi u dr. dopadla 🙂

martasl
18. črc 2010

zanet-tak ať ta kontrola dopadne na 1!! 😉 jak píše fram,dej nám vědět.

u nás byla bouřka celou noc,a dneska už pršelo a vypadá,že zase bude.je docela zima,tak doufám,že Simoně na táboře není kosa,dala jsem ji jen jednu mikinu.ms se zamozřejmě rozjela,tak jsem šíleně naštvaná.jsem ti fram psala,že budu v těsném závěsu za tebou 😠 😠 😠 😠 Už mě to čekání štve.už ani moc nevěřím tomu,že otěhotním.loni jsem koncem srpna otěhotněla,to zase bude depkovej měsíc ☹ ☹

fram
18. črc 2010

@martasl ☹ ☹ ☹ já příští měsíc určitě neotěhotním, mm nejspíš nebude ve správný čas doma ☹ ☹ Taky mám strach, že už se mi to nikdy nepovede 😢 ☹ ☹ ☹

zanet2009
19. črc 2010

Holky, takhle vůbec nepřemýšlejte, psychika opravdu hraje strašně velkou roli. Já sama jsem si řekla, že miminko nebude(problémy s manželem) a najednou to tady bylo, aniž bych to čekala a docela jsem byla v šoku-přiznám se, že jsem v první chvíli ani nevěděla, zda mám radost.

Takže radím(ikdyž to je těžké) nemyslet na to a brzy se určitě zadaří. 😉

martasl
19. črc 2010

zanet-ono o tom fakt nejde moc nepřemýšlet,hlavně když v hlavě slyšíš pořád tik tak tik tak...a taky nemáme ty manžely věčně doma-tak to je pak těžký.ale doufám,že v tom srpnu se nám to s doktorem podaří úspěšně vyřešit.

fram
19. črc 2010

@zanet2009 ja píše marti, myslet na to musím - biologický hodiny + manža věčně pryč, je to děs 😒 Musíme doufat, co jinýho nám zbývá ☹

zanet2009
19. črc 2010

Tak dneska jsem byla u dr. a mimi je tam kde má být, jsem v 8tt a slyšela jsem i srdíčko 😵 😵 😵

fram
19. črc 2010

@zanet2009 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 krásná zpráva a veliká gratulace 😵

martasl
19. črc 2010

zanet-skvělý,mám děsnou radost.hrozně moc ti to přeju a jak jste na tom s manželem,už je to v pohodě??tak co on na to mimi??ještě jednou,moooooc moc gratuluju.koukám,že se má mimísek narodit v březnu.tak se hlavně opatruj a hodně štěstí 😉 🙂 🙂

zanet2009
20. črc 2010

Holky, děkuji 😉

@martasl V pohodě to není, ale co už 😖

martasl
20. črc 2010

zanet-určitě se to spraví.když ne teď,tak během těhotenství nebo až se miminko vyklube na svět a na tatínka se usměje.uvidíš,že manžel bude s mrňouska úplně vedle-v dobrém slova smyslu.

jinak já mám tu ms hrozně slabou,večer vložka čistá a ráno taky.je to spíš takový mini špinění,nebo když jdu na wc a nebo při utírání papírem.nevím,co si o tom mám myslet.ani břicho mě nebolí.takl´hle slabou ms jsem nikdy neměla.začínám v tom mít asi pěknej bordel ☹

fram
20. črc 2010

@martasl já to s mrchou měla teď podobně. 3 dny to bylo fakt slabý, tak jsem to brala jako předmenzes špinění a 1DC počítám až teprve, když se pořádně rozjela, tak třeba ti ještě začne pořádně 😕

martasl
20. črc 2010

uvidím.nemá cenu tu s...i řešit. 😠

martasl
22. črc 2010

fram-ms se nerozjela.pd neděle mini špinění,v pondělí trochu krve-tal ne 1 vlžku s bídou,mo a dál pořád jen hodně slabé špinění.zkoušela jsem ve středu těhu test(ještě jsem měla 1 doma)a negativní.asi v tom fakt budu mít nějakej čurbes.ach jo.kdyby to aspoň byla normální ms,ale takhle??mě už to tak neba... ☹

fram
22. črc 2010

@martasl to je děs, když už je testík negativní, tak ať je aspoň pořádná mršule 😒 To chápu , že jsi nasr... Snad ti v srpnu řekne dr., co se děje.

martasl
22. črc 2010

no doufám,že jo a že s tím půjde něco dělat.teď máme doma spíš jinej problém,nějak manžel strácí,,sílu",tak s takovou už asi fakt neotěhotním.když k tomu přidáš jeho cestování,můj problém otěhotnět,tak to vidím víc než černě. ☹ ☹

fram
22. črc 2010

@martasl manža sice sílu neztrácí, ale je pořád pryč a taky vím, že by nikdy nešel do umělýho. Takže pokud nezplodíme přirozeně, tak mám smůlu, na umělýho ho nikdy neukecám. Prý, když to nejde přirozeně, tak asi přiroda ví, co dělá ☹ 😠

martasl
22. črc 2010

no to bych taky manžela neukecala.pokud bychom neměli žádný dítě,tak jo,ale že už máme-tak ne.prostě buď se zadaří,nebo nic.ale taky by se sakra mohl víc snažit.mě připadne,že mi prostě to dělá jen kvůli tomu,aby měl ode mě klid.hlavně že utrácím za listovku,vitamíny,jsem do sebe ochotná rvát clostylbegyt(kterej mi doktor asi v srpnu předepíše,u posledního těhu jsem po něm měla velkou cystu) a on se ani víc nesnaží.chápu,že je unavenej a má toho dost,ale s takovou neotěhotním nikdy-nejsem pana marie 😠 😠

fram
22. črc 2010

@martasl oni to ty chlapi nechápou,nemáš to lehký. Můj mm se snaží a ani se nemusí přemlouvat 🙂 ale co je to platný, když je doma cca 8 dní v měsíci.

martasl
22. črc 2010

jak jsem teď vložila tu fotku holky,tak to ona sama.úplně se v tom vyžívá a její kámošky taky.je fakt,že už jí víc lidí říkalo,že dobře fotí-je to mobilem.chtěla jít na fotografickou školu,ale musela by mít nějaké práce,tak od toho opustila.ke kočáru jsem ti tam taky něco napsala. 😉

fram
22. črc 2010

@martasl ty kočárky jsou parádní, doufám, že je co nejdřív využijem 🙂 🙂

martasl
22. črc 2010

taky doufám.já jsem na ně fakt totální magor 😀 😀 😅

mv
23. črc 2010

Ahoj,
tak skočím i sem do tématu, pokud to neva.
U nás se názor na umělý vyvíjel s časem.V začátcích snahy jsem si říkala, že bych na něj nešla.Pak, když se ukázaly zdravotní problémy na mé straně, tak jsem začala otáčet, ale manžel se moc na to netvářil.Přišlo mu, že máme ještě dost času to zkoušet dál.
Pak zase pravej opak, on chtěl jít a já ne.
Teď počkáme pár měsíců a na jaře bychom šli.Mám neprůchodnej vejcovod a takřka trvalou ovu jen z toho nepotřebnýho vaječníku,takže asi nemá čas v našem případě čekat na nějaký další zázrak přírody, není nám 20 let. 😉
I když manžel tvrdí, že by to klidně ještě rok zkoušet jen tak,prý jsme mladíci... 😀
Nikde není psáno, že umělý se musí povést, ale myslím, že bychom si to za pár let oba vyčítali, že jsme to nezkusili a neudělali pro mimčo maximum.Právě ten nezdar ze začátku měsíce nám pomohl k tomu si tohle ujasnit.

S těma manželama na cestách to máte teda složitější, ale to určitě výjde i tak
😵 😵 😵
Hezkej pátek. 😉

martasl
23. črc 2010

mv-rozhodli jste se správně.když to tak vidíš,tak ono co se táká otěhotnění není radno otálet.čím dál víc párů s tím má problémy a pak si vyčítaj,že to nezačali řešit už dříve,že už nemaj moc času.tak hlavně,že jste se s partnerem dohodli a přeju,aby vám to vyšlo hned na poprvé.a nebo třeba ještě dřív ten ,,zázrak" 😉

mv
23. črc 2010

@martasl Já jsem přesně ze začátku měla ten názor, jak jsi psala, že má tvůj patrtner.Pokud se zadaří, tak dobrý, pokud ne, tak to příroda nechce.Myslím, že si tímto stádiem prošel každý.
Můžu se zeptat, jak se tváří holky na to, že by měly ještě sourozence?
Syn nevěděl ty 2,5 roku, že se snažíme a když jsme mu řekli, že jsem těhotná,tak jen řekl:" Ty vo..e, tak to je hustý".
První den jeho reakce nic moc a pak, když se to zvrtlo, tak bulil z nás nejvíc. ☹

martasl
24. črc 2010

mv-no naše holky to berou tak,že je už nebudu tak otravovat a hlavně se o ně tak starat.ony teda prohlásily,že ho nebudou přebalovat,krmit a vozit-naivky,ještě rády.ale že se jich nebudu hlavně pořád na všechno vyptávat,nebudu jim nic zakazovat a jinak si jich všímat.a halvně,nebudu po nich chtít,aby se šly pomazlit-ne že by někdy šly.vyhýbaj se mi obloukem,aby náhodou nedostaly pusu 😒 .Takže asi tak...

fram
24. črc 2010

Holky, to zase náš kluk by se zbláznil radostí, kdybych čekala mimčo. Naštěstí jsem mu neřekla, že jsem těhu , když to pak blbě skončilo. Byl by z toho smutnej. Je mi ho líto, mám pocit, že zůstane jedináček ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru