Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

fram
30. srp 2010

@martasl já se obávám, že v sobotu už nebude co testit ☹ Mám pocit, že mrcha každým dnem dorazí, i když zatím nic, ale jsem takovej pesimista, že bych si jednu vrazila 😉

martasl
30. srp 2010

neukvapuj se.víš že na příznaky se spoléhat nedá.může to vypadat jako ms,ale bude to těhu.mooooc bych vám to přála,vždyť jste se poctivě snažili,ne??a už si to zasloužíš,čekáš už dost dlouho.

fram
30. srp 2010

@martasl dík. Ale když já čekám, že bych už měla mít i příznaky těhu - nechutenství nebo žravost, citlivý prsa, nevolnosti... a nic 😕 Nemá cenu špekulovat, musím ještě počkat, než se to rozsekne. Snažení bylo poctivý, až na ten jeden den, kdy se mm ožral 😀

ravie
31. srp 2010

@fram Ahoj, no já zatím testit nebudu, my právě na to o víkendu hupsnem, čekám ovu 🙂 s testováním budu plašit později 😅 A úplně chápu, že jsi už pesimista, taky jsem byla po takové dlouhé neúspěšné době! Teď jsem zase v koutku duše optimista, když to po tříměsíční "abstinenci" začneme zase zkoušet, tak nějak si dělám naděje, že přece není boha, aby se nezadařilo, ale mám taky děsný strach....ach jo, já už chci mít všechno tohle za sebou ☹
@nuzky No s těmi příznaky - ono je to dost ošemetné, mě bylo kolikrát blbě po možném oplodnění a bylo z toho prd....až když jsem jednou otěhotněla, tak jsem děsně cítila prsa, ale to až tak kolem očekávané MS a pozdějc. Poznala jsem to podle BT (ta mi neklesala) pak asi při 10 denním zpoždění mi bylo celý víkend blbě, ale pak zase ok...takže podle toho to člověk asi fakt nepozná. Je mi divné, že jste neabsolvovali žádné vyšetření, nebo ano?? My taky vyzkoušeli kde co, ale osvědčilo se nám jedno doporučení, které teda hodlám aplikovat i teď, a to, že tulení má být vzácné, prostě spíš ho lépe načasovat a pak 1-2x než se tulit týden v kuse. Doporučila mi to rehabilitační doktorka, která mě cvičila na metodu Mojžíšové. Vysvětlovala to dost jako logicky i když to znělo trošku směšně...prostě, že tělo musí být na manžela natěšené, že pak všechno tak nějak více nasaje a snaží se otěhotnět, ale když je zvyklé, že to má pořád, tak ho to nějak netankuje 😀 ....taky mi pomohlo, že mi uvolnila kostrč (i když žádná slast to teda nebyla). Tolik k mým zkušenostem, třeba se vám to bude hodit! Já se teď hlavně modlím ať zas neignoruju příznaky a neprošvihnu ovulaci!!! 😠

zanet2009
31. srp 2010

S tím půstem-asi na to něco bude 😀 , my jsme s manželem měli krizi, takže nic nebylo, pak jsme na to jednou vlítli a na testu byly // 😀 😀 😀 a tohle mi radila i moje obvodní dr. když jsem byla 2 měsíce po revizi. Říkala mi, odjeďte někam sama na dovolenou, odpočiňte si s manželem od sebe a uvidíte, půjde to. 😉

ravie
31. srp 2010

@zanet2009 jo, to jsou přesně ty těhotenství z jednoho sexu!! A teda v mém okolí jich je, že už to ani nepočítám!!! 😉

martasl
31. srp 2010

holky,s tím půstem souhlasím.taky se říká,že když žena dosáhne orgasmu a muž chvíli na to,že to otěhotnění také pomáhá.že jak se u ženy při orgasmu stahuje to svalstvo,tak spermijky lépe putují hlouběji do pochvy,někde jsem to četla. 😀

fram
31. srp 2010

holky, já mám půst pořád, když je mm doma cca 8 dní v měsíci 😀 😀 Ale nějak to nepomáhá 😅
@ravie Já jsem vždycky optimista od mrchy po ovuli, jak se přehoupne cyklus za půlku, už depkuju, že to určitě nedopadlo. Přeju úspěšné snažení. 😉

martasl
31. srp 2010

fram neboj-sobota je tvoje!! 😉

fram
31. srp 2010

@martasl ježiš, kéž by,ale.... ☹ ☹ Uvidím.

angelina987
2. zář 2010

@fram Ono to vyjde, moc ti to přeju - myslím na tebe 😉

fram
2. zář 2010

@angelina987 děkuju moc, ale těch zklamání bylo minulý měsíc tolik (jahud, marti), že mám fakt strach 😢 A jak se daří tvému miminku?

angelina987
2. zář 2010

@fram Vše absolutně ok, už nakupuju těhu oblečky, protože se do ničeho nevlezu 😀 a v úterý jdu na kontrolu k moí dr. tak uvidíme. 😉
Dej mi kdyžtak prosím vědět do IP, nevím, jak budu stíhat net

fram
2. zář 2010

@angelina987 v úterý budu držet palce a určitě písnu,jak jsem dopadla. Uf, jsou to nervy.

ravie
3. zář 2010

@fram jak se cítíš, už jsou nějaké náznaky nebo tak? snad ti to zítra vyjde, dej vědět! Držím pěsti😉

martasl
3. zář 2010

fram-taky na tebe budu zítra myslet.dej nám hned vědět,jo?? 😉

angelino-teda,15 týden.to je bezva.pěkně to utíká,co??to ti budou brát i krev na triply,ne??a už jsi něco pořídila miminku?? 😅 😀

angelina987
3. zář 2010

@martasl strašně to utíká, zrovna ted jsme s manžou řešili, že tripply odmítnem, protože screening vyšel negativní a ten je přesnější než trpply, no uvidím, co řekne dr. a jak ty?
fram jak?myslíme na tebe...

martasl
3. zář 2010

no u mě skončila hooodně slabá ms,která dorazila až 43dc.což je můj rekord.začala jsem užívat clostilbegyt.doufám,že pomůže.už mi pomohl 2krát,naposledy to bohužel špatně skončilo.asich bych ty triply taky odmítla,jen šíleně stresujou.ale já se jim pak asi nevyhnu.ale hlavně,že je u vás všechno s miminkem ok.a už něco nakupuješ nebo raději ještě vyčkáváš??já se zařekla,že až budu těhu,tak minimálně do 22 týdne nic nekoupím a nic od nikoho nechci.jestli to teda vydržím. 😅

angelina987
3. zář 2010

@martasl Nic nekupuju, ani nebyla nějak možnost, jen kupuju těhu kalhoty atd, protože už nic neobleču 😀
Bude líp, uvidíš, jen to chce myslet pozitivně a vše půjde, tak jak má 😉

fram
3. zář 2010

Holky jste zlatý, že na mě myslíte 😔
@ravie právě, že nemám vůbec žádný příznaky těhu, tak to moc nadějně nevidím. Manža se dnes po týdnu vrátí domů, vůbec netuší, že se chystám testit. Chudák, zítra to pěkně odnese, jestli bude negativní 😅 nebo jestli dorazí mrcha. Ale od toho ty chlapy máme, ne? 😀 😀

martasl
3. zář 2010

jj,můj manžel taky vždycky všechno odnese,no a občas i děti,když není doma. 😨 .Fram,to nic neznamená,že nemáš příznaky.každý těhu je jiný a každá jsme jiná.tak mysli na hezký věci,pusť si pěknej film a čekej na manžílka.udělejte si bezva noc a ráno bude jasno.jak dlouho máš po revizi??

fram
3. zář 2010

@martasl revize byla v únoru. Jsem dnes 29DC a mrchu dostávám 28-29 a zatím nic. Uf,uf, jsou to nervy,no zítra už bude jasno.

fram
4. zář 2010

Ahoj holky, na testíku samozřejmě sněhobílo ☹ ☹ a mrcha nikde. Naděje už není,poslední sexík před 13-ti dny, tak už by musel být aspoň duch. A navíc jsem včera viděla sousedku, co čeká 5.dítě, kouřit. 😠 Je to strašně nespravedlivý. Je mi fakt smutno. ☹ ☹

mv
4. zář 2010

@fram moc mě to mrzí... ☹ ☹ ☹ ☹
Uvidíš ještě, dokud mrcha nedorazí, tak není třeba házet flintu do žita. 😉

zanet2009
4. zář 2010

@fram Ještě neházej filntu do žita. Držím pěstičky, mě se u prvního těhu ukázaly // až týden po očekávané MS 😉

fram
4. zář 2010

Ne, už by musel být aspoň duch. Žádný naděje si nedělám, jen doufám, že mrcha dorazí co nejdřív,abychom mohli začít další snažení. ☹ 😢

martasl
5. zář 2010

konečně jde internet!!
fram-dokud nemáš ms tak neztrácej naději.test není na začátku úplně spolehlivej.nebo si nech vzít v týdnu krev,pokud ms nedorazí a já věřím,že nedorazí.

fram
5. zář 2010

@martasl marti, já už si naděje nedělám. Fakt už jen čekám na tu prokletou mrchu. Aspoň ta mi chodila pravidelně a teď nevím, co se děje a pěkně mě to štve. ☹

martasl
5. zář 2010

seš na tom stejně jako já.taky jsem si dělala naděje,ms nikde a nakonec dorazila 43Dc.je to ki vzteku.měla jsem ji hodně slabou,už podruhé za sebou.doufám,že sliznice pro případné uhnízdění bude ok.?? 😅
ale třeba to ještě vyjde.nechceš si zajít zítra na tu krev?

fram
5. zář 2010

@martasl třeba jsi ji měla slabou ne kvůli sliznici , ale protože to byl možná anovulační cyklus. Na krev nepůjdu, vím, že těhotná nejsem. Když jsem dělala test, byla jsem 13.den po posledním sexíku, takže už by muselo být něco vidět. Počkám ještě týden, pak zajdu k dr. ☹ ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru