Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

janettka
25. lis 2010

@martasl víš možná by to chtělo si fakt trošku odpočinout...od snahy,počítání a sledování ms.psychika je hrozná a možná ten blok je právě v tomhle

mv
26. lis 2010

Mě se blíží 37, ale manželovi už je přes 40.A ono čekat další roky, to fakt nee.Chci abychom si to dítko oba ještě v plné síle užili a stihli vychovat.Příští rok tomu dáváme poslední šanci.Pokud se nezadaří, tak to tak má být a člověk to musí tak brát..... 😒
My teda nebýt toho MA v létě, tak už jsme to v tuto dobu dávno vzdali.to až on mě nakopnul to ještě zkoušet dále, i třeba za pomocí CARu.Naštěstí manžel v tomto je zlatej (asi i tím, že problém není u něj)a nemá s CARem problém.
Pokud se ani tam nezadaří, budu mít pocit, že jsme oba pro to udělali maximum a nedá se nic dělat.Život bude krásnej i tak... 😉 😵

martasl
27. lis 2010

mv-krásně jsi to napsala,hlavně tu poslední větu.já jsem ale ještě úplně šílená z toho,že se třeba miminka už nedočkáme.do CARu bych manžela nedostala,takže já musím doufat,že se ještě zadaří.mimochodem-ms se amozřejmě rozjela 😠 😠 😠

fram
28. lis 2010

@mv a jak to vypadá se synem? Je mu líp? Kdy vás čeká vyšetření a kdy budete vědět nějaký výsledky?

mv
29. lis 2010

@fram minulý týden tvrdil, že je to lepší,ale...Člověk neví, jestli to říká jen tak, abychom neplašili, či to fakt tak je.Na vyšetření jdeme až po novém roce, tak uvidíme.
Nejhorší je, že i když bude o.k.,tak nikde není psáno, že se to za rok, dva, tři nezmění..To může u něj propuknout kdykoliv, jak u manžela. ☹ Člověk musí jen doufat. 😉

martasl
2. pro 2010

ahoj.koukám,že se tady toho moc neděje.tak nám doktorka domluvila to Simonino dovyšetření kvůli té únavě a zadýchávání.v pondělí nastupuje na pár dní do nemocnice.tomu říkám fofr.
už tady dlouho nebyla zanet,ravie a andy.kde se holky toulaj.teď jsem si všimla,že andi čeká miminko.tak andy,kdy nám podáš nějaké info.a samozřejmě hrozně mooooc gratuluju 😉

andi2
2. pro 2010

Ahooooj.
@martasl Chtěla jsem sem psát až po Nt a gen.UZ na krev jdu 7 a na UZ 15.12.Jinak zázraky se dějí.Nejdřív dva potraty v 8tt vloni v říjnu a letos v červenci po Ivf a 2 ketu.A ted jsem otěhotněla přirozeně.je pravda že to na genetice nevylučovali ale kvůli manželovi jsme chodili do centra.Asi se zbláznili spermíci nebo je to to správné pohlaví.jinak mimís je o.k. rosteme správně né jako minule.Akorát jsem minulý týden plašila tak jsem jela k dr.páč mě bolel levý vaječník a dr.mi našla cystu ale že se vstřebá a nebo může být celé těhu pokud se nebude zvětšovat.Jinak docházím na hematologii mám tentokrát cleane na krev to aspon tak neštípe.V pondělí uvidím jestli mi ho vysadí říkal dr.do 12 tt tak uvidíme dle výsledků krve páč byly špatné tak proto ty injekce.A co ty?pokusím se dočíst.Jo je to boj nám kdyby se to nepovedlo ted tak příští rok by jsme zkusili ještě 2x car a šmitec konec.jak jsem zahlédla jak psala mv udělal člověk proto maximum.

fram
2. pro 2010

@andi2 jéééé, andi čeká miminko a za týden už bude končit 1. trimestr 🙂 🙂 🙂 😵 😵 Moc ti gratuluju a přeju tobě i mimískovi, ať vám to krásně utíká. Je to krásný a pro nás ostatní i povzbuzující překvapení.

mv
3. pro 2010

@andi2 to je skvělý,moc gratuluju!!! 😵

andi2
3. pro 2010

@mv díky.no strach pořád je budu klidnější zase až po Uz.A kdy ty půjdeš do boje?My jsme chtěli taky ještě boj nechat na příští rok a pak konečná já kvůli věku tak bych si počkala na vnoučata. 😉
@fram ahojda neboj příští rok se dočkáš všichni tady já vím že to jsou někdy depky.Proto nás dr.poslala do centra když se dýl nedařilo o tom neuvažujete?

fram
3. pro 2010

@andi2 já už to chci taky začít řešit přes doktory, ale musím ukecat chlapa 😔 Tak uvidíme, jak to celé dopadne.

andi2
3. pro 2010

@fram vždyt mužský to maj nejjednoduší jen odevzdaj vzorek max.při vyšetřeních naberou krev .No vidíš já za sebou 2ivf a 2 kety sic 2ivf a 2ket uspěšný ale pak potraty v 8tt ten první s revizí a nakonec otěhotním bez pomoci možná to k tomu všechno přispělo nevím a nebo to bude kluk to lepší pohlaví pro mě.Ale rozhodně nečekat řešit to a hned je líp že se něco děje. 😉

fram
3. pro 2010

@andi2 když já mám pocit, že on to bere, že je to pro něho ponižující, když nezplodí sám, nebo co. 😕 Ti chlapi ješitný 😀 Doufám, že nám teď budeš pravidelně psát, jak se s mimískem máte. 😉

mv
5. pro 2010

@fram držím palce, ať ti doktoři doma přes manžílka projdou a v příštím roce se dočkáte //. 🙂

zanet2009
5. pro 2010

Ahojky!
Jenom zdravím, v poslední době nějak nestíhám.
V pátek jsem byla na 4D, mimčo vůbec nespolupracovalo, ale byla nám potvrzena holčička.
Jinak já jsem v pátek měla výročí-rok od revize-neuvěřitelně ten čas letí.

Holky, všem Vám přeji,aby se Vám co nejdříve zadařilo, ale opravdu to chce asi na chvíli vypnout a nemyslet na to...ikdyž je to těžké.

fram
5. pro 2010

@mv když nebude chtít po dobrým, tak to půjde po zlým = dokopat ho k tomu 😀
@zanet2009 už jsi 28tt, hrozně to utíká. Tak ať ti holčička krásně roste 🙂

zanet2009
5. pro 2010

@fram děkuji, ano máš pravdu, strašně to letí. 😲 až neuvěřitelně.

andi2
5. pro 2010

@fram jo některý chlapi to tak berou.Ale vysvětli že v dnešní době je to uplně normální a bude hůř.Já teda když šla na revizi tak mi bylo hrozně jako když jdu na porážku a že nejsem schopná donosit mimi.Ale manža mi byl oporou ani nedoufal,že se to vůbec povede otěhotnět tak nás to vše hnalo do dalšího pokusu. 😉
@zanet2009 jé holčička tak gratuluju. 😉

zanet2009
5. pro 2010

@andi2 Já taky gratuluji k těhu a držím moc pěstičky,aby vše bylo až do konce O.K.

ravie
6. pro 2010

Ahoj holky, tak moc gratuluju k bříškům! Ať pěkně rostete a jste spokojené! Hlavně to zdravíčko...u mě vše při starém, nějak teď byly fofry v práci, tak jsem nestíhala sledovat, co se tady děje. Já se dostávám opět do menší depky, mám pocit, že tenhle cyklus je bez ovulace - no jako co vám budu líčit. Jak to dostanu tak zajdu k Dr. nějak se mi to nezdá. Posledně jsem mrchu obrečela, nějak to na mě dolehlo, už to teď bylo půl roku od revize. Já tomu ani nemůžu uvěřit, pomalu se blíží původní "termín porodu" a to mě fakt odrovnává. Taky jsem byla na té kostrči, úpínala jsem se k tomu, ale když teď dle BT vidím, že pořád žádná změna, tak jsem už nervozní, 6 ovu testů bylo negativních...bože, už jsem se zařekla, tento měsíc s tím vším končím!!! žádné testy, teploty, sledovačky....a co u vás holky? Marti co Simča, zjistili něco? Fram a co ty, čekání nebo snažení?

fram
6. pro 2010

@ravie ahoj, nám se taky nedaří, pořád jsem doufala, že do vánoc budu mít pupík a nic. Už s tím ani nepočítám. Po novém roce chci zajít k dr. a uvidíme. Mám pocit, že přirozeně už nezplodíme ☹ Dnes jsem 6DC. Koukám, že to máš taky těžký, ale jestli "jen" chybí ovulka, tak s tím se dá něco dělat. Rok 2011 je náš. 😉

fram
6. pro 2010

@martasl jak je? Kdepak jsi? 😕

martasl
6. pro 2010

čus holky.nejde mi písmenko co je před b,ták budu místo něho psát ,,á",jo? .
ándy-jsem hrozně rádá,že vám to ták dopádlo.budu držet pálce i ná noze. 😉

zánet-koukám,že se ti to krátí.to je bezvá,brzo budeš mít v náručí miminko á tešíme se sámozřejmě ná fotečky.

rávie á zbytek-já jsem nějáká přepádlá. bude špátné dátum,8.12 jsem se dozvedělá,že miminko umřelo.á 9.12.vyvolání porodu.hrozně se těch dátumů bojím.ještě ke všemu budu ná noční á bojím se,ábych nezáčálá bulet.kdybych áspoň bylá domá,ták si vlezu do postele á vybulím se,ále tákhle?? ☹ ☹ ☹
dnes jsme vezli Simču do nemocnice.doktorká ji pořádně ná příjmu prokleplá á prej si ji tám nechájí ná pozorování á nějáké ty testy á že ráději máme počítát ták do konce týdne,že bude v nemocnici.náše doktorká teď pořád zmiňuje tu boreliozu,co Simoná mělá před 2 rokámá.jestli tomu dobře rozumím,ták si myslí,že by to mohly být i její dozvuky.ták jsem zvědává.
včerá jsme si s mánželem promluvili.prej nejpozději o letních prázdninách budu muset dát výpověď.tedá pokud do té doby nebudu těhu.nepřeji se,áby Simoná bylá přez noc sámá domá.Kátká bude ná intru.tákže od ledná se poohlídnu po něčem jiném,buď ná 2 směny nebo jáko prodáváčká do obchodu.uvidíme.ále doufám,že se mi podáří otěhotnět.když jsem se ho ptálá,jestli-pokud tse nezádáří,bychom šly ná umělý,ták prej ne.že pokud to nepůjde normálně ták nic.ták mě vůbec nepotěšil á doufám,že pokud to bude třebá,ták změní názor.řeklá jsem mu,že po miminku strášně toužím.ách jo.....

tedá,to vypádá děsně blbě,všude á 😅

fram
6. pro 2010

@martasl vypadá to, že píšeš s přízvukem 😀 😀 Přeju, ať to Simče rychle uběhne a ať to je všechno v pohodě. A tobě přeju, ať tu středu a čtvrtek zvládneš. Třeba je lepší, že budeš v práci, aspoň nebudeš mít tolik času na to myslet. Manža se taky zuby nehty brání zmínce o umělém oplodnění, ale já k tý doktorce půjdu a pak uvidíme. V přirozené otěhotnění už vůbec nedoufám.

ravie
7. pro 2010

Marti - no držím palce, abys to zvládla! Taky si myslím, že je lepší být v práci, tak nějak není prostor na to tolik myslet! I když taky chápu, že když to na člověka jde, tak by si nejradši někam zalezl a tam se vybulel...ach jo!
S tím, že vaši muži nechcou slyšet o umělém oplodnění - asi jim to nějak sráží ego, kdo se v nich má vyznat! U nás doma se to zatím neřeší, pač podle Dr. je ještě spousta času, navíc když už se to jednou povedlo 😒 Já mám z toho strach, ale kdyby to jinak nešlo, tak tím, že nemáme ještě žádné děti, tak bychom do toho šli. Holky nebyly jste některá na hormonálním profilu? V které fázi cyklu se chodí na krev? Zdá se mi, že je to nějak určeno, ale nevím jestli v půlce, nebo třeba hned po MS. Chci jít k Dr. (nezdá se mi ta ovulace atd), tak ať to mám rovnou dobře načasované, abych si třeba hned nechala vzít krev. Díky za info. Sakra ani se teď nedokážu radovat z Vánoc a to ten předvánoční čas tak miluju...je to zlé, navíc kolem další vlna těhulí, no co vám budu líčit. ☹

martasl
7. pro 2010

ravie-já jsem na hormonálním profilu nikdy nebyla,takže ti bohužel neporadím.

holky,konečně mi jde ,,a",jsem zvědavá,na jak dlouho.musím do té klávesy pořádně ťuknout 😒

fram
7. pro 2010

@ravie já na HP byla, jen už si přesně nepamatuju který den se chodí, ale myslím, že 3-5DC,takže foliky ti nezkontroluje.

fram
7. pro 2010

@martasl jak to Simona zvládá v nemocnici, už má nějaké testy za sebou?

martasl
7. pro 2010

ahoj fram-Simoně se v nemocnici líbí.nebo aspoň před loni jo,Pavel jí koupil přenosné DVD.teď ho tam má taky.po 19 hodině jsem jí volala.dnes jí brali jen krev,jinak ještě na žádném vyšetření nebyla.zítra odpoledne tam zavolám.Simona mi jen říkala,že se nudí.ale ona se všude nudí už po půl hodince.

ravie
10. pro 2010

Ahoj holky! Jak se vede? Musím vám napsat, co jsem objevila! Na netu jsem na doporučení kámošky našla ovulační tester Donna, který lze používat opakovaně dva roky, třeba i 2x denně! A pozor!! Stojí jen 500! Když si vezmu kolik jsem vyhodila za ty počůrávací papírky....tohle diagnostikuje ovulaci ze slin a vypadá to jako rtěnka. Možná to znáte...já o tom jednou četla, akorát psali, že stojí 2000! Té kámošce to fungovalo, tak to zkusím, Ježíšek donese 🙂 Jsem z toho tak nějak nadšená, teď už mi ovulka neuteče (pokud jí teda budu mít 😀 ) Tak se mějte.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru