Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

hanysek.hanysek
30. zář 2011

@lenkule Tak odpoledne sem zkusila i 10 a ta dost zesílíla. K doktorovi jdu až 11.října, do té doby má dovolenou.

martasl
3. říj 2011

holky,tak u mě samozřejmě nic.včera ms dorazila v plném proudu.hodně mě to vzalo,už jsem doufala,že se zadařilo.bt se držela hodně vysoko-tak jsem ji nikdy neměla,bylo mi hodně zle,prostě to vypadalo nadějně.ach joooooooooooooooooooooo ☹ ☹ ☹

mv
3. říj 2011

@martasl nebuď smutná, ta smůla se jednou přeci musí unavit... 😉 tak vydržať!!! 🙂

andi2
3. říj 2011

Ahojda
@martasl to opět zamrzí vid to známe.A chodíš k dr.na kontroly?když bereš ten clostík?Zkus manžu poslat na tren spermiogram a dle toho uvidíte a poradit se s dr.pak ohledně toho iui bych to zkusila ještě do konce roku nač čekat a trápit se zbytečně.jinak mě už v krku nebolí no byl jeden paralen ale musela jsem k dr.páč jsem začla špinit takový hnědý výtok ale vše je v pořádku ono prý když beru ty injekce na krev tak někdy se to stává tak jsem šla i na hematologii a dr.mi snížil dle výsledků dávku vysadit nemůžem až v 36t.No jo člověk už po tom všem má strach.

andi2
3. říj 2011

@lenkule tak to držím pěsti pak dej info.My taky měli ivf dá se to zvládnout 😉

martasl
5. říj 2011

ahoj holky 😉
na kontroly k doktorovi nechodím.prej na to nemá utz,musela bych do Brna nebo olomouce(což se mi moc nezdá).prostě je to vždycky buď a nebo.no ještě uvidíme.

andi2-můžeš mi prosím tě do IP napsat,jak probíhá to IUI.od začátku do konce...dík

andi2
17. říj 2011

Ahojda 😉
@martasl nemůžu tady najít IP?to trošku změnili ale to neva ale tu IP nenajdu.
@hanysek.hanysek a jak ty jsi dopadla?Doufám,že vše o.k.

andi2
17. říj 2011

Už jsem ji našla je tam obálka ted. 🙂

hanysek.hanysek
17. říj 2011

@andi2 Dopadla jsem bohužel špatně. Skončila jsem v nemocnici, nekrvácela jsem, spíš špinila, HCG 7dní po zpoždění 88, o dva dny později jen 35. Revize, zamlklý potrat. Byla jsem už i u svého gyndaře, že mi v nemocnici řekli, že mě má vyšetřit, on nechce dělat genetiku ani nic podobného, prej mám dodržet pauza rok neotěhotnět. Je přesvědčený, že po delší pauze dojedeme až do konce. Ale po novém roku jdu znovu za ním a znovu to sním proberu. Jinak sem v pořádku a cítím se dobře.

martasl
17. říj 2011

hanysek.hanysek-to je mi líto ☹ .ale ten tvůj doktor je s púrominutím blb.rok neotěhotnět je blbost.záleží,jak se budeš cítit psychicky a fyzicky.když už bude líp,šla bych klidně do toho.mě doporučili čekat půl roku,můj doktor 4 měsíce pak to snížil na 3 měsíce,začínala jsem 18týden.no a v březnu to budou 2roky,co se snažíme a nic ☹ 😠 .ještě se pořádně zeptej nebo změň doktora.

andi2
18. říj 2011

@hanysek.hanysek tak to je mi také líto když už se zadaří a pak toto no známe to.No mi genetiku taky neměli až vloni a zjistili mi karyotyp sice malé procento ale aspon vím.Přitom nikdy jsem problém neměla otěhotnět až ted /mám už 2 děti/ale jsou větší a já byla mladší tak ty chromozony asi nebyli ještě tak pochroumaný.Ale určitě zkus genetiku a i hematologii aspon budeš vědět.Jinak mě dr.říkal 3 měsíce.Tak držím palečky. 😉

kixi
19. říj 2011

Ahoj holky, chtela jsem se vas zeptat, po jake dobe od revize jste dostaly MS? Ja jsem dnes 45 DC a stale nic. Revize byly 2 (prvni neudelali dobre). Diky moc...

martasl
19. říj 2011

kixi-a po druhé revizi jsi kolik dc???nejlepší by bylo asi zajít k doktorovi,píchne ti vyvolávačku.

kixi
19. říj 2011

@martasl po druhe revizi jsem 45 DC...doktorce jsem volala, rekla at pockam do pristiho tydne...ja nevim jestli tu vyvolavacku chci...prijde po ni normalni MS nebo jen krvaceni ? radsi bych aby to slo prirozene

martinakl
19. říj 2011

@kixi Ahoj, jsme na tom podobne. Ja jsem 43DC. Druhy den me picha v podbrisku a na leve strane, tak se porad sleduju, ale nic.. Tak jsem si rekla, ze pockam jeste pristi tyden a pak volam doktorovi. Ja jsem asi tyden po revizi dostala agolutin, protoze hrozila druha revize, mela jsem v deloze krev. Ale pak jsem asi 2 dny krvacela a odeslo to samo. Tak si rikam, ze se to tim asi protahlo... Uz aby aspon byly vysledky z genetiky ☹

kixi
19. říj 2011

@martinakl me picha v podbrisku od revize nonstop takze uz se radeji ani nepozoruju 😀 ale je fakt, ze to cekani je strasne na hlavu..porad na to musim myslet...taky si myslim, ze bude rozumny pockat jeste do pristiho tydne a pak jit na kontrolu...drzim pesti at jsou vysledky brzy!

martinakl
19. říj 2011

@kixi Mely by byt tenhle tyden. Uz z toho vysiluju, jak sleduju mobil a schranku 🙂 Me prave nic nebolelo doted...

kixi
19. říj 2011

@martinakl musi uz brzy byt, drzim pesti...ja se modlim aby MS uz dorazila...psychicky me to hrozne pomuze...

martinakl
19. říj 2011

@kixi Presne, jak dorazi MS a dopis, budu na tom asi o dost lip 🙂

martasl
20. říj 2011

kixi-když ti píchne vyvolávačku,tak ms dorazí asi do 10 dnů.je to klasická regulerní ms.já byla na vyvolávačce už několikrát.není se čeho bát.

martinakl a kixi-tak ať vám ta proklínaná ms konečně dorazí.já tu svou první obrečela,bylo mi to děsně líto 😅

kixi
20. říj 2011

@martasl ahojky, diky moc za zpravu! to jsem netusila, ze je to regulerni MS 🙂 ja myslim, ze my budem brecet spis stestim, prece jen 46 DC uz neni moc prijemne...no ja jeste cekam do pristiho tydne, pak se asi objednam...akorat mam strach, abych nemela problemy s tou sliznici, slysela jsem ze muze spatne dorustat...

andi2
21. říj 2011

Ahoj.
@kixi neboj to ti zjistí na kontrole ultrazvukem jestli dorůstá a je vše o.k. nejlépe se objednat tak 10 den cyklu pak.Já měla první porevizní ms zase po 19 dnech a pak se to upravilo.A ty jsi nebyla ještě na kontrole u nás je to po 3 týdnech na ko. 😉

andi2
21. říj 2011

Aha už to čtu výše -vyvolávačka.Tak ještě počkej .

kixi
21. říj 2011

@andi2 ahojky...diky za odpoved...na kontrole jsem byla asi 2 tydny po revizi a sliznice pry rostla....od te doby uz nevim...vzhledem k tomu ze jsem 47 DC po revizi zajdu si pristi tyden na kontrolu radsi...

fram
21. říj 2011

@andi2 ahoj, teeeda, za chvíli budeš v půlce 😵 😵

martasl
21. říj 2011

ahoj holky.
fram,jak je?
andi2-teda,na to čísílko se nádherně kouká.tak tfuj tfuj ať je i nadále všechno ok.jak se cítíš??už nakupuješ?

kixi-tak co,půjdeš na tu vyvolávačku?

já jsem dnes byla u doktora,mám angínu.ve středu jsem byla na očkování na chřipku a proto mi nemohl dát pořádný antibiotika.dostala jsem Sumamed-jsou tam 3 tablety,mám to na 3 dny a stálo mě to 90kč.mazec.už vidím,jak to zabere.prej mám kloktat 😝 😝 😝 😝 .nemáte nějakej typ,co je na kloktání při angíně nej?

andi2
21. říj 2011

Ahoj holky.
@martasl na kloktání voda a sůl.Ale mě zabíral septofort tabletky supr. 😉 no ještě nic nekupuju jen pokukuju.něco mám co jsem byla těhu před 2 rokama tak jsem kupovala a nepoužila tak to mám schovaný a na doma mám dost pidi věcí ještě po dětech takže toho moc potřeba nebude spíš pak postýlka,kočár apod to už budu muset ale na to je čas ale dívám se.Tak se uzdrav doufám,že jsi doma a né v práci. 😉

@fram ahoj.no jo už v půlce prý mě dýl dr.nenechá jak 38t.Hlavně abych to tam dotáhla no snad už ted jo.Koukala jsem na malou ta je nádherná fakt moc krásný miminko.A všimla jsem si že máš kočárek Dorjan jsi s ním spokojená já nad ním uvažuju taky jen v tý barvě co chci jsem ho neviděla chci černožluý no ale ještě počkáme co to bude jestli kluk či holka tak pak možná podle toho ty máš červený vid. 😉

monaa2009
22. říj 2011

Ahoj
po 4 letech snažení jsem konečně otěhotněla...všechno probíhalo v poho, srdíčko tlouklo již velmi brzy..tento týden v úterý jsem byla na nor. prohlídce a srdíčko již netlouklo, byla jsem 10+4 tt....takový šok...takže středa revize, čtvrtek mě pustili domů...nemůžu se z toho vzpamatovat...tak dlouho jsme čekaly na to naše mimi a pak tohle, proč je život tak krutej...omlouvám se za neg. postoj, který teď mám, ale nemůžu tomu uvěřit..proč....
Monča

fram
22. říj 2011

@martasl ať ti atb zaberou. To je pech, na druhou stranu - nemusíš do práce 😉 Na kloktání asi neporadím ☹
@andi2 jj, s Dorjanem jsem spokojená. NO, naposled jsem kočárkovala skoro před 14-ti lety a to teda je sakra rozdíl 😀 Dorjan má velkou hlubokou korbu, takže se celou zimu vejdeme i s fusakem. Zatím jezdíme jen 8 týdnů a nemůžu si stěžovat 🙂 Mám červeno - černej. Původně jsem nechtěla ani červenej ani černej kočárek. A dopadlo to takhle 😀 😀

fram
22. říj 2011

@monaa2009 Moni, to je mi moc líto ☹ Nemusíš se omlouvat, všechny tady jsme si tím prošly a umíme si představit, jak ti je. Život je strašně krutej a nespravedlivej. ☹ Moc ti držím palce, ať tu bolest co nejdříve překonáš a přeju hodně síly do dalšího snažení. Věřím, že tentokrát se vám zadaří dříve. Drž se.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru