Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

dablikolik
30. zář 2009

Ahoj holky tak dnes Hcg 0,5 takže čekám do týdne MS. Jěště dva měsíce a hurá do snažení, i když se moc bojím. S těma depkama mi povídejte. Do týdne se má narodit v naší bandě přírustek a já to trochu nezvládám. Proč? To sama nevím štve mě to, ale tak strašně to bolí

mateta888
30. zář 2009

dablikolik : vím jak to myslíš, mýmu kámošovy se narodil minulej týden první dítě . . .mají chlapečka a celej hotovej mi volal aby jsme se přiši podívat. Manžel to dodnes nemusí ještě to úplně to pravý jak jde o mimi a já naštěstí byla nemocná tak jsme se tomu vyhnuli 😉 .
Pořád to bolí a asi to úplně nikdy nepřejde.

pet.s
30. zář 2009

Dobrý večer děvčata, tak ještě minulý týden jsem litovala gejbulku, na jiné diskuzi a hladila si těhu břicho. Ve čtvrtek nám oznámili na NT screeningu těžké postižení miminka a v pátek mi ukončili těhotenství ve 13 tt.Nejstaršnější zážitek v mém životě, už jen proto, že mi je 39 a miminko bylo první a hodně vytoužené po IVF. Mám doma ještě dvě adoptované děti. Stále se z toho nemůžu vzpamatovat,ale ještě v nemocnici jsme si s mužem řekli, že jdeme do dalšího pokusu. I když ted už budeme platit plné IVF. Ale o peníze nejde. touha po miminku je větší. 😢

markee
30. zář 2009

Pet.s,tak to je mi líto,opravdu moc líto. Ale určitě další pokus vyjde. Je dobré,že to víte už takto,že vás to nezastaví. Opravdu ta touha po miminku je silná. Znám to a hodně moc.

evuliss
autor
30. zář 2009

Pet.s- no tak to je mi opravdu straaaaašně líto,ale vím co zažíváš,bohužel....Píšeš třeba že nejde o peníze,ale zase já mám za sebou 3 IVF a padly na to veškeré mé úspory a psychické síly,ale pokud najdu toho správného partnera tak bych do toho šla hned,jak našetřím ovšem 😝 ....Takže posílám obrovské pohlazení na dušičku a držím palečky i u nohou...

Eliska-taky moc zdravííím a vítej mezi námi "smuténkami" s velikou nadějí v srdci 😉

Holky tak v pátek ve 14 h vyrážíme ze 7 kámoškama na dámskou jízdu,máme objednané ubytování v penzionu v Jedovnici,to bude jííííízda já se nemůžu dočkat 😀 ,budeme pařit,tancovat,bavit se,úplně se odreagujeme,hurááááá 😀

Mimochodem,dnes na mě vlezly po delší době chmury,když jsem sledovala seriál "přešlapy" a na konci tam byl porod a narodilo s mimčo tak mě to úplně vykolejilo a brečela jsem jak blázen.Uvědomila jsem si že dnes už jsem mohla být v 5 měsíci těhu a slzavý údolí ☹ No snad to do rána přejde....

Krásný večer!Besinka tady fakt není snad na ně při tom řádění nespadl hotel 😀

lendaw
1. říj 2009

Evuliss: jo jo, taky jsem si u Přešlapů pobrečela 😢 Ale když jsem se otočila na manžela, tak jsem zjistila, že ne sama a bolelo to dvakrát tolik 😢
Holky, jak dlouho po revizi jste měly citlivá prsa. Já jsem 13DC prakticky stejně zvýšená citlivost jako v 9tt☹

eliska_v
1. říj 2009

lendaw: Taky jsem včera brečela u přešlapů, jako malá!! A manžel? Byl taky špatný a jak říkáš možná ještě dvakrát tolik jak já!! 😢
Ale bude dobře...
evuliss: Děkuju za přivitání, bohužel do smutného témátku, jak jsi sama napsala!! 😔 Ale máme velkou snahu a chu´t bojovat dál, tak snad se zadaří!
mateta: Děkuju za info! Já když jsem šla po dvou dnech na kontrolu do nemocnice, tak mi totiž dělali vnitřní UTZ a moc to příjemné nebylo!! 😔

katyna6
1. říj 2009

dobré ráno 🙂

pet.s,elisko-obě vás tady moc vítám a přeji vám co nejdřív zahojený srdíčko...tohle chce jen čas a někoho blízkýho u sebe,nic jiného stejně nepomůže.Ale zase bude dobře holky! 😉

lendaw-já jsem po revizi snad ještě další 3-4 týdny měla citlivý prsa.Možná,že se zmenšily a přestaly bolet až po první ms.Přesně už nevím,jen si pamatuji,že mi to připadlo hodně dlouho,co byly bolavý.A snad zase brzy budou,ale z jiného důvodu! 😉 😀

eliska_v
1. říj 2009

katyna: Já doufám a věřím, že bude brzy dobře 😉

gejbule1
1. říj 2009

Ahoj holky,já už jsem konečně přestala krvácet ale hnědé špinění mi trvalo docela dlouho.
lendaw a to jdeš ještě po šestinedělí na kontrolu?já byla na kontrole po propuštění z nemocnice a už kontrolu nemám až když se mi nebude něco zdát nebo budu těhotná.UTZ mi dělali ten vnitřní.
eli budete se snažit hned?

gejbule1
1. říj 2009

pet to je mi hrozně líto ☹ .Nedá se na to pořádně nic napsat.Už jsem zažila i tvůj případ kdy jsme museli jít na ukončení 😢.Co si prožíváš se nedá popsat.A víte co miminku bylo?Drž se a určitě to nevzdávejte 🙂.
Taky z toho nejsem ještě úplně venku ale je to lepší a taky to budeme znova zkoušet.

eliska_v
1. říj 2009

gejbule: jj, budeme se snažit hned! teda necháme tomu volný průběh do Vánoc a pak se začnu po Novém roce zase hlídat, teda pokud do té doby neotěhotním - teplotu, ovu testíky, ale do té doby tomu necháme volný průběh! 😵

gejbule1
1. říj 2009

eli myslím že do vánoc vám to vyjde 🙂 a nebo máš problém s otěhotněním?

maendy
1. říj 2009

Ahojky holky,ahoj elisko,kam si se mi stratila,já už se otebe bála. 😒

lendaw
1. říj 2009

Gejbule: já jsem teď u doktorky 2 x do týdne kvůli tomu, že jsem dlouho krvácela a kvůli odběrům na infekce a imuno. Zítra tam jdu znovu (pro výsledk z infekcí), ale nepředpokládám, že bych šla znovu v 6ti nedělí. Nepamatuju si, jestli jsem po první revizi byla po 1. MS na kontrole nebo ne. Uvidíme co zítra řekne Frau Doktor.

gejbule1
1. říj 2009

lendaw tak hlavně dobře dopadni 🙂 Je dobře že jsi nemusela na další čištění.Teď budeš alespoň pořádně vyšetřená 😉 .A pak huráááááááááá do snažení🙂

eliska_v
1. říj 2009

gejbule: Snažili jsme se půl roku a pak se zadařilo, takže si myslím, že s otěhotněním problém neni!! 😉
maendy: Neboj se, jsem v pořádku... Akorát jsem v jiném tématu!! 😉 Jak si jinak na tom?

gejbule1
1. říj 2009

Já s otěhotněním taky problém nenám ale donosit to ☹

lendaw
1. říj 2009

No právě....To donošení ☹

mateta888
1. říj 2009

Ahojky kočeny 😀
koukám, že jste se docela rozjeli 🙂 , moc nedočítám nestíhám, já dnes lítala po sociálce a bance a pojištovně no jedním slovem FUJ 😝

pet.s : vítám tě mezi námi, i když na smutným tématu, ale bude dobře, určitě vám to dopadne dobře 😉 je fajn, že už víte že do toho jdete znovu nám tohle rozhodnutí chvilku trvalo než jsme se oklepali.

lendaw : držím pěstičky na výsledky a vzhůůůůůůru do snaženíčka 😉
gejbule : nám se zadařilo až za půl roku ale to donošení. . . . u malé mě ani nenapadlo, že by se mohlo cokli stát
evuliss: tak to ti přeji a tiše závidím, musíš potom všechno poctivě a hlavně povinně povykládat 😉
eliska : tak to by asi dr nerozchodil kdyby mi dělal vnitřní 😠 , absolutně ne a to jsem ted neměla problém UTZ jen přes břicho normálně bych to odmítala . .. .brrrrr je ta představa.

maendy
1. říj 2009

tak to jsem na tom hůř,nám se podařilo až po 3 letech a to formou IUI v centru,a v 9 tt 😢
tak ted kvůli tomu měním práci,protože šéf se asi zalekl že budu komplikovaná a zátež,tak mi nějak naznačil že on na to nemá aby mě řešil,tak půjdu jinam.Ještě mu to oznámit,aby si mohl zamnout ručičky.

Jak se mám?Jak kdy,už to nějak zvládám,ale středy jsou pro me hrozné,to brečím,včera to bylo 3 týdny co nám doktor oznámil že srdíčko přestalo tlouct ☹

Myslím na něj pořád,andílek můj.Zítra mě čeká 1 porevizní kontrola. 😕

gejbule1
1. říj 2009

maendy tak to je nepříjemný ještě měnit práci,ale zase než zůstat tam kde cítíš že tě nechtějí je to lepší.Jen že na to teď asi nemáš myšlenky ☹ .Je lepší se toho blba zbavit.
a budou nějak řešit proč se vám to stalo?půjdete do dalšího mimča a kdy?taky jsem potratila v 5tt a 9tt.Letos už podruhé ☹ ☹ .Ale nic se prý zjistit nedá.

markee
1. říj 2009

AHOJKY holky,já byla s malou na plavču,takže jsem si tam ty moje prsa pěkně zchladila a doufám,že se začnou menšit a míň bolet.
Jinak já byla po revizi v únoru na kontrole do 14 dnů od zákroku a pak mě chtěl vidět až v dubnu,kdy jse měla mít preventivku. Kontrola byla na křesle i utz-přes břicho.
Teď po potratu jsem měla jít na kontrolu do týdne. Vše bylo OK a mám přijít až v březnu,když nebudou problémy,neotěhu nebo nebudu chtít HA. Kontrola opět na křesle i utz-opět přes břicho.
evuliss,hezky si pařenici užij,určo to bude skvělé.

maendy
1. říj 2009

gejb za týden jedeme na genetiku,proč se to stalo nikdo neví.Než budu mít výsledky genetiky tak se snažit nebudeme ☹
Ale hned jak to bude a my budeme s manžou ok,necháme tomu volnost a dej se co dej.
První snaženíčko počítám kolem vánoc,ale nechci tlačit na pilu a trochu se i bojím.Aby to zase neskončilo spatne.
snad ta práce pomůže vymést z hlavy ty hloupé myšlenky.
to je dost 2 x za sebou.

lendaw
1. říj 2009

Ahoj Maendy, nás čeká genetika taky teď v říjnu. Jsem na tom jak Gejbule: letos 2 x MA (leden a září), obojí v 9tt. Budou ti dělat i jiné testy? Imunologie, infekce? Držím palečky, aby bylo brzy o trošinku líp. Možná to bude znít hloupě, ale po druhém potratu se s tím vším dokážu vyrovnat mnohem lépe než poprvé. Co se snažení týče, necháme tomu hned po 1.MS volný průběh a od prosince už poctivé snažení🙂

gejbule1
1. říj 2009

my máme genetiku už za sebou,teď nás čeká imunologie,infekce atd 🙂 .Ale genetika je nejdůležitější a taky trvá nejdýl.
lednaw a pokaždé jsi potratila stejně?Já poprvé samovolný a teď zamlklý.Nevím jestli je v tom nějaký rozdíl když když potrácíš stejně nebo pokaždé jinak.Máš pravdu čím je to častěji lépe se to snáší ale já už jich mám za sebou celkem 5.O to větší nervy jsou pak ty první 3.měsíce.

lendaw
1. říj 2009

Gejbule: pokaždý to bylo missed. Ty máš 5 potratů za sebou, nebo jsou mezitím nějaká úspěšná těhotenství? 5 v řadě bych už asi nedala ☹

mateta888
1. říj 2009

gejbule : ty máš za sebou 5 potrarů ? 😕 Tak to před tebou smekám to bych nedala. Jinak to mám stejně jak ty, první samovolný a ted zamlklý, myslím si že je to jedno jaký typ. . ..výsledek je stejný mimi není ☹

jinak koukám, že ohledně těch KO co doktor to názor a úplně všechno jiný. To samý revize, někomu řeknou přijďte za dva dny a mě nic nebylo a musela jsem tam zůstat. Pak kdo se v tom má vyznat 😝

dablikolik
1. říj 2009

Ahojda chci se zeptat na tu genetiku a imunologii se chodí když vás pošle doktor?

mateta888
1. říj 2009

dablikolik : krevní testy záleží na tvým dr, já kvůli tomu dr měním poslala mě rovnou na genetiku kterou bych si celou zaplatila, jinak se genetika řeší až po třetím potratu,mi bylo řečeno. Zítra jsem objednaná k nové tak budu snad moudřejší 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru