Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

evuliss
autor
29. zář 2009

Ale dnes už vím na 300 % že jsem uděllala dobře a rozešla se s ním,teď se vybarvuje chlapec ☹ ale já už ho ignoruju,díky bohu 😀

mateta888
30. zář 2009

ahoj holky 😀
gejbule : já mám jsem měla první MS minulý týden a už mám po ní, docela to šlo a tento týden respektive v pátek mi oficiálně končí šestinedělí 😎

evullis : mám z tebe obroovinananananananananatááááááááááááskou radost 😀 😀 😀 , drž se holka, ohledně té lásky, proč by to nemohlo být ted ber to tak že když to vyjde tak ti ten nahoře prostě poslal toho pravého za odměnu že jsi to tak dlouho vydržela s tím ex. . . . . ale pst a držím pěstičky 😉

markee
30. zář 2009

ahojky holky,
Evullis,jen si užívej nové lásky a určo to i vyjde do dalších dní atd.,atd.,ale jak píšeš psssst 😉

Holky já mám trápení. Od pondělí mám nalitý prsa,takže stahuju a stahuju. Já v pátek dobrala prášky na zástavu laktace a do tří dnů mám ouvej. Volala jsem doktoru co s tím,tak prý ty prášky už ne a dělat podle babských rad-chladné obklady,stahovat a málo pít.
Dnes se vzbudím a už mi teče mlezivo. Opravdu to moc psychice nepřidá,když 3 týdny od potratu máte prsa jak dolly buster a bolej a ještě z nich teče ☹

handm
30. zář 2009

Ahoj, kočky!!
Markee, to me mrzí.. ty jo, co se s tim tedy dá dělat, když skoro nic nepomáhá ☹( ?? doktor taky nic neporadí, obklady.. ty jo.. copak ti nemůžou dát nějaký prášky další?? ☹(
Drž se!! snad to brzy přejde..

Evulisu, hezky potichonku našlapuj.. ono se z toho buď něco vyvrbí anebo ne... 🙂) každopádně si to užij, zasloužíš si trochu pořádnýho štěstí.. co trochu.. kopec

A ostatní se krásně oddalujte času od revize, ať může nastoupit snaženíčko nebo co budete chtít! 🙂

mateta888
30. zář 2009

markee : oooouuuvej ☹ , co na to říct. Můžu ti jen poradit když jsem byla já nucena po půl roce přestat kojit, tak jsem byla stažena 4 dny v kuse vypila 2dcl za den hlava mě z toho bolela jak střep, prášek taky nezabral a po 10 dnech trápení mi píchly nějakou injekci, protože když jsem povolila obinadla tak jsem cítila jak semi okamžitě nalívají a bylo hotovo, ale měla jsem je v takovým stavu, že jsem nemohla ani odtříkat ☹ . FUUUUUUJ to jsou vzpomínky zase mi je zle.
Drž se holka budu na tebe myslet

kouzelnamyska
30. zář 2009

Ahoj, já jsem se právě toho že se mi po potratu nalejou prsa strašně bála. Člověk na tom není psychicky nic moc a pak ještě tohle. Teď jsem 2 týdny po potratu a zatím je to v pohodě a tajně doufám, že to tak bude i dál.

markee
30. zář 2009

Myska,snad to tak budeš mít pořád. Mě holky psali na zamlklinkách,že některá dostala jen jeden prášek v nemocnici a nestahovali a pohoda. Některá stahovala 14 dní v kuse. Prostě každá jsme jiná. Jsem zvědavá jak to dopadne. Nemůžu moc dýchat tím stažením.Ale když to zas stáhnu míň,tak cítím,že ty prsa bolí víc ☹
Mateta a jéje, no snad nedopadnu tak jak ty. Je to děs,co si my ženský musíme vytrpět.
Handm,oni mi ty prášky na 14 dní-celé balení,ale i tak se prostě nalili po dobrání. Musím to vydržet.

katyna6
30. zář 2009

ahoj holky 🙂

mateta-koukám,jsme na tom stejně.Mně končí šestinedělí taky v pátek.Ale včera jsme se s přítelem rozhodli,že na druhou ms nečekáme a zkusíme to už teď.Kdoví,za jak dlouho se zadaří a takhle mi to pomáhá hodně psychicky,ten pocit,že už zase můžeme pro miminko něco dělat. 😵 .Co vy,kdy se začnete snažilkovat?

mateta888
30. zář 2009

myska : já po potrarech mě prsa bolela,ale jinak nic dá se to přežít to bude dobrý 😉

markee : musíš to mít stáhlý pořádně ☹ jinak to je naprd nemá to ten efekt, ale po potratech se mi akoraát trošku zvětšili a boleli ale to bylo ještě moooooc brzo tak jsem i za to trochu ráda 😖
Když ti bude fakt zle a nebude se to dát vydržet tak si skoč k dr žeto tak dál nejde třeba ti pak dá taky injekci mě zabrala okamžitě ,ale ta se asi dává úplně až v krizi je drahá jak potvora 😠

handm: a copak je utebe nového ? Nikdo tě nezlobí a zvládáš urřitě všechno na jedničku 😀 z tebe by jsem si měli vzít příklad 😵

Kdepak je besinka už tu nebyla nějak moc dlouho ta musí mít i po dovolený 😒

katyna6
30. zář 2009

markee-a jestli nedávš,zkus si pod ty obvazy dávat studené obklady,to účinek ještě zvyšuje 😉

markee
30. zář 2009

Katyna,nedávám,tak to tam šoupnu. Díky 😉

mateta888
30. zář 2009

katyna : no mi tento měsíc tomu tak necháváme volný průběh, jsem trošku ve stresu, protože scháním práci ale příští měsíc se už budeme vědomně snažit. 😉 Je ale pravda, že se tulíme o stošest, teda spíš jak to dítě dovolí, ale je to fajn 😀

handm
30. zář 2009

Mateta, to si hodná!! Ale přišla si o mojí včerejší depku ☹ Takže si příklad rozhodně neberte!! I když dneska už dobrý, jen včera prostě nějak mi nebylo dvakrát hurá..
nejdřív mě bez pozvání přepadla Mrcha MS... (jen 26DC, takže mě dost překvapila) a do toho mi kamaraadka pyšně oznamila, že je těhu, takže jsem prostě nějak spadla na dno všeho svyho optimismu ☹

Ale dali jsme si s manželem lahev večer, holky zamlklinky mi pomohly a rozveselily a už je zas fajn...
řekla jsem si, že aspon ze mě bude mít radost doktorka, že jsme počkali ty dvě předepsané MS.. a že se třeba zadaří tenhle měsíc, tak uvidíme.. asi tělo jeste holt nebylo připraveny..
takže se nemůzu dockat, až mrcha odjede a hup na to
říjen je muj milovany mesic, tak doufam, že mi přinese štěstí! 🙂

eliska_v
30. zář 2009

Ahojky holky.
Na revizi jsem byla 22.9. 😔 te´d už mi je po fyzické stránce dobře, ale jinak zatím nic moc 😔

handm
30. zář 2009

Ahoj Elisko, vitame te, i kdyz do smutneho tematu...
to je hruza, jak holek s timhle pribyva.. to je proste desny. Predtim, nez se mi to stalo, jsem o tom snad ani nikdy neslyšela.. a teď to vidím, jak se to stává skoro každé holčině.. :( (((

Víme, Eli, čím si prošla... i když tomu teď moc nevěříš, určitě bude líp!!! Tady se můžeš vybrečet, vypovídat.. všechny víme, jaké to je!! Drž se!!!

eliska_v
30. zář 2009

handm: Já jsem předtím o tom taky moc neslyšela nečekala jsem, že je toho tolik!! Je to hrozný!! 😔
Ale všřím, že bude brzy líp, prostě musí!! Chceme s manželem tomu nechat volný průběh a uvidíme, kdy se zadaří znovu!!

Doufám, že další těhu bude už v pořádku!! Nevím jestli po druhé bych to takhle zvládla!! 😔 😢

handm
30. zář 2009

Jo, Eli, je to hrozný.. Ale když se po koníkovi rozhlédneš, zjistíš, kolik témat tu o tom je, a kolik holek to potkalo ☹ je to sice malá útěcha, v podstatě žádná, ale nejsi v tom sama... Holky tady ti pomůžou, i když jen třeba milým slovem.. všechno se počítá!
Líp určitě bude!!! CO ti řekli v nemocnici? Kolik MS musíš počkat? Teď samozřejmě přečkat šestinedělí a pak asi tři měsíce ne?!

A příští tehu už bude v pořádku!! Věříme tomu tady všechny!!!!! JInak to nejde!! 🙂

eliska_v
30. zář 2009

V nemocncii mi řekli, že pokud bude všechno v pořádku, tak tomu prý můžeme nechat volný průběh hned po šestinedělí, takže uvidíme!
jak dlouho se má krvácet po zákroku? já jen, že sice né moc, ale občas krvácím přes den...

handm
30. zář 2009

Ahaa, tak to si asi jediná, komu řekli, že může hned po šestinedělí 🙂 Ale ono je to tak, že když ti po kontrole po šestinedělí řeknou, že si zahojená, asi je to Ok.. ono co doktor, to názor. Shodly jsme se holkama, že stejně většinou si ženská sama řekne, kdy je připravená to znovu zkusit, kdy už je na to hlavně psychicky připravená a tělo taky..doktor ohlídá tělo a my holt hlavu 🙂

já jsem třeba krvácela asi dva dny, ale pak jsem občas zašpinila.. je to indivudální. někdo tu myslím krvácel hodně dlouho a navíc měl bolesti.. kdyby to bylo už hodně dlouhý, radši bych cinkla.. ale prostě v šestinedělí je možné všechno..

říkali ti nekoupat, ale sprchovat??? Kvůli infekci...

eliska_v
30. zář 2009

Jj, říkali... Koupání miluju, ale co bych pro zdraví neudělala!! 😉 Musím na sebe myslet!!
Já jsem třeba nekrvácela pomalu vůbec po zákroku a začala jsem krvácet až dva dny zpátky!! Takže krvácím občas přes den, ale neni to jako normální MS...No, je to šílený..Ve svém těle se nevyznám!!! 😖

Jinak já počkám a uvidíme po šestinedělí a tělo si řekne samo... 😉

handm
30. zář 2009

to je dobre! 🙂 já taky koupání miluju, a navíc jsem revizi měla v srpnu, takže celý srpen sjem byla bez plavání venku.. prostě děs.. ale co by člověk pro zdraví neudělal, že, přesně jak píšeš! 🙂
🙂)
Tak se drž! Hodně síly, hlavně ať tě manžílek opatruje!!!
já musím zmizet..

markee
30. zář 2009

Eliska_V,vítám tě ve smutném témátku. Ale věř,že bude llíp.

eliska_v
30. zář 2009

Taky hodně síly!! 😵
Určitě si ještě napíšeme...papa

lendaw
30. zář 2009

Ahoj Elisko, už jsem ti psala do snazilek po potratu 🙂 Já mám 12.den po revizi a stále krvácím. První týden to bylo hrozný, neskutečné množství krve, velké bolesti. Červeně jsem teď krvácela naposledy v pondělí. Od té doby už jen hnědě. Teď jsem se vrátila z kontroly u doktorky, nesla jsem jí výsledky z histologie (která byla v pořádku) a dostala jsem výsledky z odběrů na štítnou žlázu - tam je všechno taky OK a pro otěhotněné optimálné. V pátek budu mít výsledky z toxo... a těch dalších potvor. Jen mám stále zvýšenou teplotu, kolem 37°C. Už 6 týdnů 😒
Mimochodem, mě také doktorka řekla, že můžeme začít zkoušet hned po 1.MS, pokud budu v pořádku. Tak už se na těšíme 🙂

mateta888
30. zář 2009

handm : to se snate mě to občas taky tak nějak přepadne ale už se snažím si to moc nezabírat,ale občas se tomu nevyhneme ☹ . Ty těhu už zvládám, ale ty čerstvý takovýto oznámení to je ještě pořád mazec ☹

elisko : vítám ač velmi velmi nerada ☹ . Pamatuju si tě ze společeného termínu duben. Sem tam už na holky juknu ale ze začátku to jsem nedávala 😉 Neboj bude zase dobře, vím že se to zdá neuvěřitelný ale je to tak. . . . ..

eliska_v
30. zář 2009

lendaw: tak aspoň, že nejsem sama komu to Dr. řekl, že se můžeme snažit hned po první MS!! 🙂
Můžu se zeptat, když jsi šla na vyšetření k Dr., dělal Ti normální vyšetření nebo UTZ jenom pro info! Já jdu příští týden na kontrolu akorát nevím, když budu krvácet, jestli mě bude vyšetřovat!!

mateta: jj, duben měl být náš!! 😔 Ale bude jiný měsíc a bude určitě všechno v pořádku! prostě musí!! 😉

eliska_v
30. zář 2009

markee: Musí být líp!! Jinak to být nemůže!! 😉 Přece musíme mít taky už to štěstíčko!! 😵

lendaw
30. zář 2009

Eli, mě dělali UTZ přes břicho (dnes už potřetí)a prohmatávali břicho.

eliska_v
30. zář 2009

lendaw: Tak jsem zvědavá, jak mě bude vyšetřovat!! 😒

mateta888
30. zář 2009

eliska : kontrola po šestinedělí nebo během je UTZ přes břicho, kontrola dělohy (sliznice) a zahojení čípků, je to normální jak preventivka není se čeho bát 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru