Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

marki00
11. dub 2016

@lajla doktor mi totiž nejdříve řekl, že máme s dalším těhotenstvím počkat rok, nakonec to změnil na půl roku a pak na prázdniny (že můžu otěhotnět v červenci nejdřív). On už je starší (kolem 70), takže má takové dlouhé lhůty. Tak mám ten femibion začít brát měsíc před, tj. ten červen. Já mám teda ještě zbytek vitamínů pro těhotné z Dm, takže doberu ty a pak asi začnu s femibionem, asi už v tom květnu.

lajla
11. dub 2016

@marki00 zarid se podle výsledků z hematologie, čím dřív ale dobrá listovka tím lépe... Každopádně snažit se můžete začít a vyjít to může...kdykoliv že🙂.já byla na KO dnes, necham proběhnout 2-3 MS, dr mi to hezký vysvětlil... Je to tak 50na 50 že tehu by bylo úspěšné dřív... Můžou nastat komplikace kdykoliv během tehu a můžou být problémy s placentou, což si při 4 dětech nemůžu dovolit... Tak proč to riskovat že☹

martisek11
12. dub 2016

@lajla jak myslíš 50 na 50, jakože když by hned ůpo 1menses po revizi tak jsou komplikace?, no já mám svého gynekologa taky staršího dědulu a taky měl názor čekat půl roku, a v nemocncici mi doktor (mladoch) řekl že hned po 1.můžem se snažit..ono je to názor od názoru...takže my čekali 2 menses a už se snažíme 😉

marki00
12. dub 2016

@lajla To uběhne rychle ty 3 MS🙂 sice vím, že když se jedná o miminko, tak by člověk nejraději hned, ale pokud to bude pak lepší, tak to zvládnem. Já už mám tu první za sebou (docela masakr), tak už se mi to krátí🙂

@martisek11 vidím, že to máme podobně, mně taky říkal můj starší doktor čekat ten rok (ale nechápu proč, když bych se na nic neléčila, takže čekat jen tak rok, zbytečně?) a ti mladší jsou v tomhle názorově jinde. Nejlepší je udělat si z toho průměr 😀

amaris
21. dub 2016

@setam13 dobry den chi se jen zeptat mela sem dve revize posledni kvuli ZT , jsem i po 3 MS revize byly kvuli srazeninam v deloze jen chci vedet za jak dlouho se muzem s pritelem snazit zas dekuji

tess007
23. dub 2016

Holky, blíží se první MS po revizi. Mám se připravit na to, ze to bude ficak a náležitě se vybavit?

gajuska86
23. dub 2016

@tess007 Ficak je to jak u koho. Ja ji mela silnou, ze jsem vložky měnila co hodinu. Ale třeba to u tebe bude jiny.

gajuska86
23. dub 2016

@amaris To by ti mel říct doktor. Ale doporučuje se 3-6 měsíců. Ale ja myslím, ze zalezi jak se cítíš psychicky a fyzicky.

lajla
23. dub 2016

@tess007 napodobně, myslím že se není čeho bát🙂

emisekkk
23. dub 2016

@tess007 ja jsem mela prvi 3 MS po revizi strasne. Vodopady. Vlozky menila po hodine,v noci to byla katastrofa. Ale pak se to nastesti uklidnilo.

marki00
23. dub 2016

@tess007 Radši se připrav, já měla takové tušení a koupila jsem hodně vložek a bylo to dobře. Druhý a třetí den jsem měla vložku na hodinu a bála jsem se v noci spát, protože se to ani na noc nezpomalilo. 😀 ale pak už to bylo pozvolné. Ale vůbec jsem neměla bolesti.

g_m
23. dub 2016

@tess007 Já měla klasickou MS a dokonce snad slabší, takže je to dost individuální...

dashii
23. dub 2016

@tess007 Ja se radne vybavila a pripravila na to nejhorsi, ale byla to pohadka. Trvala 2 dny a byla slaboucka, bolesti skoro zadne, jen takove lochtani (predtim jsem musela brat brufen, abych to prezila). Ted mam za sebou druhou a bylo to stejne, jen se prodlouzila na 4 dny. Preji, abys to mela taky tak.

martisek11
24. dub 2016

já ji taky neměla až tak silnou, asi 4 dny, a bez prášku, taky jsem předtím musela brát brufen 😉

tess007
25. dub 2016

No mě prave kamarádka varovala, tak uz jsem se začínala strachovat, aby me to nepotkalo za týden na vode 😉 Na druhou stranu Ať uz je to tady a zacnem znova zkoušet štěstí, protože dneska mi jiná kamarádka slavnostně oznámila, ze je v osmém týdnu...Úplně jsem ji to závidela

lachtanice86
26. dub 2016

ahoj jsem tu nová, po revizi po ZT. nylo mi řečeno že se MS má dostavit do 6 týdnů, kdy jste ji dostaly vy? dnes jsem týden po revizi

marki00
26. dub 2016

@lachtanice86 asi po 38 dnech od revize.

misha83
26. dub 2016

@lachtanice86 ja presne po sestinedeli.

lachtanice86
26. dub 2016

@marki00 @misha83
díky moc, jsem zvědavá kdy to dostanu

tess007
26. dub 2016

@lachtanice86 revize 1.4., MS 26.4.

gajuska86
26. dub 2016

@lachtanice86 Po 32. dnech.

lachtanice86
27. dub 2016

@tess007 ty jo to rychle. jsem opravdu zvědavá, před těhu jsem měla ms po 22 dnech, tak právě nevím, jestli to tělo dodrží, ale děkuj za zprávu
@gajuska86 děkuji

sarivojvodova
27. dub 2016

@lachtanice86 14.2.2015 revize a 17.3 MS neboj ona přijde do toho konce šestinedělí a nebo těsně po něm. 🙂

sarivojvodova
27. dub 2016

@tess007 A držím ti palečky ať si co nejdříve tehu. 🙂 já Byla v únoru po mimodeloznim a v září otěhotněla. Určitě to přijde brzy. Hlavně žádný stres a nemyslet na to. 🙂

lachtanice86
27. dub 2016

@sarivojvodova děkuji za zprávu. já se ani nebojím, jen jsem zvědavá 🙂 a navíc mám už chuť na tulení s mužem i bez toho snažení 😉

sarivojvodova
27. dub 2016

@lachtanice86 Hele já tě chápu, my už na mazlení vlitli 3 týdny po revizi a v pohodě. :D všichni ať jsem opatrná atd.

lachtanice86
27. dub 2016

@sarivojvodova at ted jsem si u tebe v popisku všimla, že už se ti zadařilo, i když už před delší dobou, to ti gratuluji. jsem ráda, když vidím, že to jde a že tím život nekončí. já ještě trochu špiním, tak radši čekáme, ale jakmile to půjde 😀

sarivojvodova
27. dub 2016

@lachtanice86 No nebylo to lehký, ale nakonec jsem na to nemyslela a stalo se. 🙂 držím ti moc palce!! Vím jaké to je po mi mi toužit a čekat.

martisek11
27. dub 2016

já revize 2.2.2016, čekali jsme 2 cykly, a dnes opět//. tak snad to vyjde 😉 ale tím chci říct, že se potvrdilo, že tělo je pohnojeno, takže šup na to 🙂 všem držím pěsti, at vyjde 😉

martaevza
27. dub 2016

ahoj holky, já musela v 21tt ukončit těhu začátkem března a ms dorazila silná 20.4. a máme čekat ještě 3 ms a pak se můžem snažit 🙂 tak snad to uteče 🙂 všem snažilkám hodně štěstí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru