Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

evuliss
autor
12. srp 2009

Janinac,nemáš se vůbec proč cítit trapně,každá máme své starosti a bolesti a prožíváme to některá víc,jiná míň intenzivně.Každá jsme bojovnice a každá bojujeme jinak.Ať už máme veliké trápení nebo malé pro každou je to osobně citlivé ale všechny jsme ženské statečné a vybojujem to 🙂 !!!!
Janinac(snad jsem to nepřehlídla) můžu se zeptat kolik je ti let?

andyva
12. srp 2009

Vladys,to je hrozné,zažila jsem si to teď taky,jen jsem byla 14tt a 2 dny jsem věděla,že mám v sobě mrtvé miminko. ☹ Teď jsem třetí den po revizi a snažím se všemožně na to nemyslet a docela se daří-ikdyž minimálně 5x za den mě smutek nakratičko přepadne.Ale jsme holky silné,za chvilku bude určo dobře,teda doufám,že za chvilku ☹

evuliss
autor
12. srp 2009

Ahojky vladys: To je dobře že už k té doktorce nechodíš-fakt dost hustej přístup!No jak říkám BOJ 😔
Takže taky posílám síly a pohlazení na dušičku!

janinac
13. srp 2009

Vladys ahooooj....jojo pamatuju si na tebe...to je smutný, že se potkáváme tady ☹ Zážitek teda fakt skvělý ☹ Jak s doktorkou 😠 tak v nemocnici ☹

Holky pořád si říkám, že kdyby mi snad řekli, že miminko nežije, že by ta revize pro mě byla lepší...že pro mě bylo nejhorší vědět, že když mi dávali narkozu, že miminko pořád ještě žilo..a pak za deset minut bylo po všem...že ho prostě ze mě vytáhli...a tím ho zabili. Ale ono je to asi jedno jestli žilo nebo už ne...protože ta revize je hrozná pro všechny. Výsledek je stejnej...bolí to stejně ☹

Evulis je mi 28.

handm
13. srp 2009

Dobré ranko holky! Když vás tak čtu, říkám si, že jsem měla na doktory zatím dost štestí! I moje G je skvělá, i přístup té v nemocnici, co mi dělala revizi a vyšetřovala mě, byl milý a chápavý...!!

Některý lidi by tohle povolání ale evidentně dělat neměli!

rendulina
13. srp 2009

Ahojky,jdu vás pozdravit!

V neděli jsme se vrátili s víkendu-byli jsme od pátku v manželově rodné vísce na turnaji ve fotbale a bylo to fajn!
A dokonce jsme si od tamtud dovezli kotě -( prý je to kočička) Bylo na hřišti v kabinách a tak jsem neodolala a vzala si ho na zkušební noc (rozmýšlela jsem se,za si jej vzít druhý den domů). 😵
Přeci jen vyměnit poletování po vsi za panelákový gaučing... Ale ráno jsem neodolala a vezlo se s námi do bytečku.Cestou koupili WC a granulky. 🙂
Na večer mi jí přišla okouknout jedna kočičí máma a chovatelka a slyšela jsem jen samé pozitivní zprávy a největší sranda byla,že se z kočičiky vyklubyl kocourek jak fík! 😀 😀 😀
Ještě ten den,šel MURPHY na svůj WC a pěkně baštili granulky Do rána spinkal u mě v posteli u nohou.

Přede jako když je na motůrek - manža furt říká: vypni se už konečně... 😀
Jinak pěkně rošťačí.Vše ho zajímá,hlavně kytky,balkon,a všechny možné kabely.Ale jinak je to zlatíčko! 😵

Zkusím ho dát do albíka-snad mi ho adminky nesmáznou

Tak mi snad pomůže srovnat tu mou zatracenou psychiku.Jinak s manžou plánujeme nějakou relax dovču v září(pokud tedy budu stále na PN?)

evuliss
autor
13. srp 2009

Jééé,Rendi,gratuluji k přírustku-kocourkovi!Já bych taky chtěla kočičku,ale máme psa,křížence špice a on by ju asi nevydýchal 🙂 a honil by ji!

Už druhý den mě bolí břichu jako na mrchu,ale nevím jestli to není brzy 3 týdny po Revizi?Zatím jen trochu špiním......

janinac
13. srp 2009

Evulis já myslím, že by to mrcha už klidně mohla být.

Rendi to je krásná číča 😵😵 To je určitě dobrá vzpruha 😵 Jen jestli můžu poradit, tak až bude větší tak přemýšlejte o kastraci..je to sice hnus, ale kocouři si značkují teritorium a všechno očůrávají.
Ale nedivím se, že jsi neodolala a vzala jsi si ho...je fakt ňuňatej 😵 s tím se dá alespoň pomazlit....já mám doma jenom rybičky a ty se moc mazlit nechtějí 😀

evuliss
autor
13. srp 2009

Tak uvidíme- Janinac- jestli se ta mrcha mrchavá rozjede,už jsem si musela dát prášek na bolest břicha!

lindazofie
13. srp 2009

Evuliss já dostala mrchu po 31 ddnech od revize, bolela mě předtím jeden den hlava, bylo na omdlení a pak to přišlo, to byla síla, jeden den jsem nemohla ani nikam jít jak to ze mě lilo a jak mi bylo blbě, druhý den už OK

zlababa07
13. srp 2009

Zdravím vespolek, handm, občas nakouknu, za tip na dr moc díky, ale naštěstí už jsem se chytila kousek od mého bydliště. Jinak vám všem moc moc držím palečky, aby se ty vaše dušičky brzy zahojily a mohly jste se zase radovat. Ty osudy jsou někdy vážně dost šílené, ale jak tu někdo správně řekl, my ženy toho vydržíme opravdu dost. Musíme 😖

andyva
13. srp 2009

Janinac,já před dvěma lety potratila ve 21 tt.úplně zdravého chlapečka,který taky ještě žil,dokonce jsem ho viděla,protože jsem chtěla,MÁM TO SICE STÁLE PŘED OČIMA,ALE ZAS JSEM RÁDA,že vím,jak vypadal.Spíš mě neustále pronásledovalo právě to,že žil.

handm
13. srp 2009

Holky, mám kamarádku, silnou diabetičku, která nepotratila, ale musela porodit v 5. měsíci miminko mrtvé miminko, úplně zdravé, ale mrtvé... (kvůli tomu jejímu diabetes)

Je to fakt děsivá představa, ale prostě je to tak, zvládneme všechno. Musíme, jak pravila žlababa...

evuliss
autor
13. srp 2009

Tak moje spolužečka když čekala první dítě-holčičku-tak byla celých 9 měsíců v pohodě a těhotenství taky...jenže pak jí skoro 14 dní přenášela,v porodnici když chtěly vyvolat porod,zjistily že přenášela tak dlouho až se holčička udusila a ona ji musela úplně normálním porodem přivést na svět ☹ ☹ ☹
úplně zdravé vyvinuté miminko ale udušené.protože jí nevyvolaly porod dřív!!!!To je teprve mazec holky!!!
Moc o tom nemluví,to je jasné,ale když náhodou na to nějak padne řeč (nechtěně!)její manžel-chlap jak hora se vždycky rozbrečí říká že ji viděl.Holčička krásná,ale mrtvá a říká že si to nikdo nedovedeme ani představit!Tak tomu říkám fakt mazec!!!Dnes už mají naštěstí dva syny.

evuliss
autor
13. srp 2009

RENDI- taky jsem skoukla toho vačeho kocourka a je k sežrání 😀 já miluju kočičky,vždycky jsme měly nějakého kocourka,ale ted máme toho hafana a je divokej takže by se nesnesly 😝

Břicho mě bolí pořád a mrcha nic jsem z toho už zase zmatená 😉

evuliss
autor
13. srp 2009

Ahoj,nikdo tu není?
Zlababo- taky moc držím palečky ať je vše O.K.
Dokážeme to jsme přece "kus ženský"!!! 😀

andyva
13. srp 2009

Ahoj,Evuliss mě též bolí břicho,dneska extrém,musela jsem si vzít brufen,mám trochu strach ,aby se tam nevyvíjel nějaký zánět.Celkově se cítím strašně slabá,ale moje blbost,že jsem si nevzala neschopenku a naklusala hned do práce a rovnou na noční ☹ No nic,ještě dnes to vydržím a víkend mám volný,budu ležet a léčit se 😉 ikdyž v sobotu jsem pozvaná na grilovačku,tak mě napadlo,že si vlastně už můžu dát vínko,když nejsem těhu 😉

evuliss
autor
13. srp 2009

Ahoj Andyvo,já si zase myslím že kdyby šlo u mě o zánět tak už by to dávno vyšlo najevo,jsem 3 týdny(dnes přesně) od revize a do ted mě nic nebolelo, v pohodě.............
To vínko si určitě dát můžeš,ale bacha protože alkohol rozproudí krev a může vyvolávat krvácení.....

evuliss
autor
13. srp 2009

Jo a moc ti přeju ať se ti ten zánět nebo cokoli špatného vyhne!Pěkně odpočívej a užij si grilovačku 😀

janinac
14. srp 2009

Ahoj,

Evulis teda chudák ta tvoje spolužačka ☹ Vědět, že jsem přišla o dítě vlastně jen chybou lékařů... ☹ ☹

A co mrcha??? Pořád nic??? Mě dneska chytají hrozné křeče, ale je to asi z toho, že mám být za hodinu na gyndě 😅

Holky a zánět vůbec nepřivolávejte...andy snad jsi utahaná jen z toho, že jsi šla hned do práce o víkend odpočívej a myslím, že i ta grilovačka ti pomůže k odreagování...a skleničku vínka si určitě dej 😉 taky si dávám 😉

evuliss
autor
14. srp 2009

Nazdárek!
No ta spolužačka říká že na to teda nikdy nezapomene,ale je ráda že má další dva syny že nedošlo k žádnému problému při dalších dětech...ale je to šok na celý život a při tom ona je tak hodná ženská.....Nevím proč je osud vždycky tak krutý na ty dobré lidi ☹
Mrcha pořád nic...včera za den 2x brufein a pomohlo to a dnes jeden a taky dobrý,ale raději už bych to chtěla dostat ať to mám za sebou...ty bolesti jen tak taky nejsou dobré.....Po třech týdnech už by se ale nemělo nic objevit,ne?
Jo a dnes jsem volala na výsledky hystologie a bylo mě řečeno...že lékaři už tam nejsou (v 9 ráno!) že si mám zavolat v pondělí na mobil lékaře který ty hystolky dělá,dala mi číslo a jméno.Ani mé gyndr. to neposlaly a to jsem je žádala,tak jsem jí dnes řekla že na tom trvám,dala jí adresu a prý mě to tam teda pošlou....Takže nevím nic 😖
mějte se a napiště,bojovnice! 😅

janinac
14. srp 2009

Evulis jak že tam doktoři dneska nejsou???? To je dobrý... 😠 😠 jako nikomu se asi nechce v pátek dělat, ale někdo by tam měl být měl ne??? 😠 😠
My si pro výsledky jedeme osobně...v pondělí ☹

Dneska jsem byla na gyndě...tak je všechno v pořádku...v děloze prý ještě malinký kousky krve jsou, ale jinak je to dobrý...hrdlo úplně uzavřený....a chtěla jsem se zeptat na moře a koupání a doktor začal sám od sebe, že se mám pořád chovat tak, že jsem v šestinedělí a teda žádné koupání, žádný sex atd... a tak jsem mu řekla, že jedu k moři a že mi je jasný, že se nevykoupu (kecám...jasně, že do vody vlezu 😀) a on mi řekl, že mi moře nedoporučuje vůbec, že tím horkem tam budu určitě víc krvácet...nooo ale teď spíš koukám na to, že si potřebuju oddechnout a u moře si odpočinu nejvíc...doma bych se v tom pořád jen pitvala. A sex??? Tak to se ještě uvidí 😉 😀 😅

Evulis jestli se ta mrcha tak pomalu rozjíždí tak to bude asi pocuc ☹

evuliss
autor
14. srp 2009

jo, to by měly ale ani jeden z těch mých dvou co mě jako mají v evidenci.A mají taky nějako dovolenou "celo nemocniční " nebo tak něco-no sokromé sanatorium!! 😠
Jak tom myslíš pocuc??tomu slovu nerozumím,člověčě.... 🙂 jako že to bude silné?

janinac
14. srp 2009

Evulis jooo jako že to bude fakt síla ☹ Nebo mě ještě napadlo, jestli třeba nemáš ovulaci???

Tak jako chápu, že můžou mít celozávodní dovolenou, ale tak to mohli alespoň poslat tvé gynekoložce.

evuliss
autor
14. srp 2009

Ovulaci? Já nevím,člověče mě ovulace většinou "vynechala" 😉 takže nevím jestli ty bolesti k tomu patří......
Poslat to měly obzvlášť když se mě na to ptaly řekla jsem že ano,tak nevím proč po mě dnes znova chtěla její adresu!!!Mám se svou gyndr.super vztah,chodím k ní už od 17 let,takže 15 let a vždy mi poradila úplně ve všem i když se to netýkalo gynekologie...takže ona by mi ty výsledky určitě podala líp než doktoři tam.........

janinac
14. srp 2009

Tak teď teda pošlou ty výsledky jenom jí jo? Tak to budeš mít dobrý...když máte takhle super vztah tak ti to určitě líp vysvětlí.

evuliss
autor
14. srp 2009

Jo pošlou jí je a oni je tam budou mít taky,vlastně všechny materiály o pacientovi mají v počítačii.Takže v pondělí tam zavolám,uvidím co mě řeknou oni a v úterý pojedu k mé gyndr. a pokud už je tam bude mít tak se jí vyptám pořádně co a jak!Ještě se modlím aby tam nebyla nějaká komplikace,zádrhel nebo tak něco 😢
Myslíš si že by mě to břicho bolelo takhle při ovulaci,jo?

evuliss
autor
14. srp 2009

Já se tak těšila po třech týdnech na sex a zase nic kvůli těm bolestem!!!! 😉 K sakru teda!!
To moře ti přeju,odpočineš si,odreaguješ a hlavněto bude změna pro mysl!!!Jen s tím koupáním v moři bych raděj ještě počkala,víš co,ať si neublížíš!každopádně přeji krásnou dovolenou 😀

janinac
14. srp 2009

Noo možný to být může...znám lidi co mají takhle silný ovulace.
Já neřikám, že budu v moři 24h denně...ale sem tam bych se šla vykoupat...když to moře bude čistý tak proč ne... víš mě třeba přijde divný, jak máme všechno zakázaný..a třeba si vem jen vaginální utz... doktor nejdřív držel mojí kartu, pak tužku...psal na stroji a pak si vzal ten kondom, nandal na ten utz...těma samýma rukama, kterýma držel mojí kartu, kterou držela před tím i sestra....těma samýma rukama, kterýma psal tužkou a na stroji (když nebudu myslet na to, že šahá i na karty jiných pacientek) .... prostě tohle mi taky nepřijde zrovna bezpečný...i z tohohle by mohl být zánět ☹

evuliss
autor
14. srp 2009

Máš určitě pravdu!!ted musím jít,ozvu se ,zatím díky za pokec!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru