Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

angelina987
24. bře 2010

fram si říkám, že jsi mi povědomá. Ty už těhotníš? tak šup šup at mě přehoníš 😉

liptonek
24. bře 2010

phoebe.b - mooooooc gratulujuuuu a držim pěsti,ať je vše jak má být 🙂
Já už mám po druhý MS a jdem do boje. Doktor sice říkal až po třetí, ale kdo říká, že se to hned povede. Když se to předtím bez IVF neobešlo.... Tak se necháme překvapit.

martasl
24. bře 2010

liptonku-ahoj,dlouho jsi tady nebyla 😅
já platila při první ntěhu návštěvě a pak,jak jsem chodila do poradny tak už ne.ale po revizi-kontrolu už jo.

lusye
24. bře 2010

holky, tak já jsem platila den v nemocnici, i když jsem tam byla jen 8 hodin, ale porevizní kontrolu a utz ne. Asi to mají různé. Ten utz mi přišel děsně smutný, když byla děloha tak prázdná. 😔

liptonek
24. bře 2010

martas - já vím. Nějak se z toho furt nemůžu pořádně dostat. A zapnutí koníka mi to vždy připomene. Už aby to aspoň trpchu přebolelo. Přesně tak, platila jsem první těhu kontrolu a pak už ne. A celý 14ti denní pobyt v nemocnici jsem hradila.

andi2
24. bře 2010

Ahoj holky.marti jo nechtěl mi dělat ket/zavádění rozmrazených embryí/-ale to už asi víš co to je když tam byla cysta.V těhu vím taky se dělají.no jo my musíme schytat všechno.tak zas budu čarovat 😀 až budu po ketu příští měsíc 😀 liptonek-a půjdete do dalšího ivka?Po 3 měsích můžeš znova.

stephanie
24. bře 2010

ahojík holky,

zanny, tak ty jsi tam byla tento týden? a co ti říkal, vyjádřil se nějak k tomu potratu? nechci to nějak vytahovat, člověk je rád, jak trošku zapomene, ale jen by mě zajímalo, co ti k tomu řekl...víš, že ani nevím, jak ten estrimax funguje? jen vím, že se tím zvyšuje sliznice...ale už nad tím taky jednou přemýšlela, jak to chodí, protože já mám ovulaci normálně později, než je ET ..a taky jsem si říkala, že se mi pak tvoří vajíčko a už třeba mám v sobě zavedené embryjko...no nejsem doktor 😖
tak jak to vidíš, jak se cítíš, jdeš do toho, nebo počkáš?

marti, jsem se nasmála, jak jsi napsala, že jestli se ti naši pitomci o nás postarají...to je fakt, takové nervy a za pár roků náš pošlou někam, že? 😀 😀 😀

zanny
24. bře 2010

Ahojky..

Steph,moc se k tomu nevyjadřoval,jen že prý to asi nebylo geneticky zdravé embryo,tak si příroda poradila sama..ale klasika,byl plný optimismu,prostě pohoda.Měl tam tu novou doktorku,tak ordinovala s ním.No já ještě nejsem rozhodnutá,uvidím,kdy mi dorazí MS,bude to teprve druhá od revize,tak doufám,že příjde trošku v normálním termínu.Ale tak nějak cítím,že to nechám asi na duben.A co ty,jdeš na KO?Jo a to mi říkal,že když berem Estrimax,tak ovulace není.

stephanie
24. bře 2010

ahojík zanny,,

no mi tehda říkal to stejné, nějak jsme to nerozmázavali, jen říkal, že je to škoda a že se příště zadaří ---- jak on říká - mimino bude 🙂 😉 😵
slyšela jsem ,že tam má nějakou novou doktorku...
já jdu na KO v pátek, tak uvidím...já už mám druhou porevizní za sebou a přišla celkem jak měla, tak jsem byla ráda...
tak ona ovu není??? no vidíš, ještě pořád nevím všechno...

zanny, když ještě nejsi rozhodnutá, tak to nechej na ten duben...já už jsem na další pokus celkem ready, jen se bojím neúspěchu...

liptonek
25. bře 2010

andi - to právě nevim. Během těhotenství jsem změnila doktora a ten se k tomu teď moc nemá. My vlastně nevíme v čem je problém. Všechna vyšetření dopadla dá se říct v pořádku. Jedinej problém o kterým jsme věděli byl, že byla hoooodne nepravidelna MS. Brala jsem utrogestan a vše bylo ok. Ale otěhotnět se mi nepodařilo. Při IVF to vyšlo hned na první pokus a ujala se obe embryjka. Druhá porevizní MS přišla sama bez léků po 33dnech, což je paráda. O tom se mi dřív mohlo leda tak zdát. Tak uvidíme, jestli to bez léků pujde i nadále. Příští měsíc mě čeká několik vyšetření....tak uvidíme. Ale jestli se do půl roku nezadaří, tak bych asi na IVF šla ráda. uvidíme. Škoda, že jsme neměli žádny mrazáčky.

phoebe.b
25. bře 2010

ahoj holky 🙂
Liptonku moc dekuju za gratulaci 🙂 drzim ti taky pesticky,nam doktor dovolil se snazit uz po druhe MS,asi to ma kazdy jinak, podle zdravotniho stavu🙂
jinak vcera bylo rozhodnuto,ze se budeme brat v na lodi v Chorvatsku, tak ted obehavam co muzu 🙂 nemate s tim nektera zkusenost?

martasl
25. bře 2010

phoebe-jéééé,svatba na lodi a v cizině.doufám,že pak hodíš nějaké fotečky.a na kdy ten den D plánujete??
jinak jsi asi jedna z mála,které se tak brzo zadařilo,ale aspoň vidíme,že je to fakt možný.prostě je to bezva 😉

phoebe.b
25. bře 2010

chystame to na 30.6. uz se moc tesim 🙂 akorat do korzetovych satu se uz asi nevejdu tou dobou☹
jinak je mi teda hrozne spatne ☹ omdlivam,dneska me to chytlo v tramvaji, moc pekna zalezitost teda ☹

lusye
25. bře 2010

phoeb, tak záleží na tom, jak poroste bříško 😵 😵 Jinak bezva rozhodnutí se svatbou, schvaluji 😵 😵 😵
A tys otěhu po třetí ms?

martasl
25. bře 2010

phoebe-myslím,že v tom červnu to bříško bude ještě ok.jen bys to nemohla tolik stáhnout,aby tě korzet netlačil.ale teď je obrovskej výběr šatů,takže určitě vybereš 😀

phoebe.b
25. bře 2010

otehotnela jsem po druhe MS, doktor vsechno schvalil,takze jsme zacali se snazenim. jenze my jsme s pocetim problem nemeli, jen se ted bojim navstevy doktora,aby bylo vsechno ok, boli me porad bricho a je mi tak vubec nejak divne :-/ co se briska tyce, mela jsem ho velke uz kdyz jsem posledne byla tehu, mozna az moc, jak rikal doktor a to nebylo dobre, jednak tam byli dve miminka, coz by bylo stesti, jenze ani jedno neprezilo tri mesice ☹ jinak holky, jestli se budete dneska divat na Hleda se tata a mama, myslete na me 🙂

lusye
25. bře 2010

phoeb, proč? Co tam bude? To je paráda, že si otěhu hned po druhé ms. Já spoléhám na třetí. 😉

phoebe.b
25. bře 2010

protoze ta maminka se dvema detmi jsem ja 🙂

lusye
25. bře 2010

nekecej!!! tak to se musím koukat. Vůbec nevím o čem to je, nidky jsem to neviděla. Jdu mrknout na program. 😵

phoebe.b
25. bře 2010

neeee, loni v breznu jsem se prihlasila a ono to vyslo. podruhe bych do toho ale nesla ani omylem, cloveku to hodne da, ale taky hodne vezme. a az to uvidim, mozna se sama zakopu nekam pod zem.

lusye
25. bře 2010

phoeb, ty si ta Eva o které píší v programu? 😵 No to já se na tebe kouknu. Takže to bude i překvápko pro tebe, co z toho vytvořili, jo?

phoebe.b
25. bře 2010

jojo, jukni se mi do alba 🙂 sama nevim co tam daji, jen se modlim, strih dokaze plno veci, ale bude to myslim legrace, jen kamera mi nepatrne pridala par kg 🙂 to kdyz vidim, tak co pak ty modelky? to musi vazit tricet kilo,kdyz je pak vidis v tv,tak maji supr postavu a to jim jeste pridaji kg 😀

lusye
25. bře 2010

phoeb, jsi kočka. Tebe poznám, podle fotek 🙂 No právě oni to umí sestříhat hodně podle sebe, tak snad to dopadne dobře. 😉

phoebe.b
25. bře 2010

no snad jo, aby se tu se mnou jeste nekdo bavil ☹ kocka jo? no tos me pobavila 😀
jinak Lusye taky ti doktor predepsal Utrogestan, kdyz jsi cekala mimi?

lusye
25. bře 2010

phoeb, nene, ten jsem já neměla. Já měla chvíli kvůli hnědému špinění Duphaston.

martasl
25. bře 2010

phoebe-a to sis tam našla toho tátu,co máš teď a čekáš s ním mimi??já ráno ve 3.30stávám,takže budu muset nahrávat,ale jsem děsně zvědavá.....tak něco prozraď.

phoebe.b
25. bře 2010

ja bych rada Marti,ale prozradit nic nemuzu ☹ no,ale az to uvidis, tak to pochopis sama, neboj 🙂

phoebe.b
25. bře 2010

Lusye, aha, ja totiz nevim, ale malinko jsem spinila, teda opravdu malinko a ted mam porad takove krece az uplne dole ☹ zacala jsem brat ke Calibrum Babyplanu i listovku, tak snad se to zlepsi. mela jsem u posledniho tehu delohu plnou krecovych zil, po revizi to bylo uplne bez bolesti,ale ted mi to prijde, jako posledne, tak mam strach ☹

fram
25. bře 2010

angel, na revizi jsem byla 22.2., snažení máme povoleno až po 3měsících, ale začnem už po druhý mrše (teď mi teprve dorazila první), ale nepočítám, že by se brzy zadařilo. O mimi jsme se snažili více než rok. Tak myslím, že s těhotněním mě předběhneš 😉
liptonek, moc držím palečky na snažení
phoebe, tak ty jsi mediální hvězda 🙂 A čeká tě svatba na lodi + těhotenství, to jsou samý krásný věci.

martasl
25. bře 2010

phoebe-a jdeš zítra k doktorovi??pokud ne,tak si raději zajdi,pro klid duše,ale myslím si,že to je na začátku těhu normální.křeče můžou nznamenat,žes teď někdy měla dostat ms a špinění může nbýt k tomu.
http://www.babyweb.cz/Clanky/a254-Popis-vyvoje-...
koukni a proštuduj.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru