Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

marulinka
30. zář 2010

ahoj holky,děkuju,moc ste mě nepotěšily,pevně sem doufala,že mě ten den pustí domů,no sem zvědavá ☹ tak si nějakej ten batůžek raděj zabalím 😢

terinda
30. zář 2010

ahoj 😉

marulinko, mě pustili ten den odpoledne, nastupovala jsem v 8 ráno a po 16.30 pouštěli 😉
Záleží na tom, jestli to půjde v pohodě a bude Ti dobře.

gejbule1
30. zář 2010

marulinka asi záleží kde a jak to dělají.Já jse šla pokaždé ještě ten den domů.Snad jen u toho 16tt si mě tam nechali den předem na přípravu.Tak ještě doufej že tě v ten den pustí.
A brala jsem si sebou jen župan,pyžamo a hygien.potřeby.Něco málo na čtení.V tom neštěsti jsem měla štěstí na lidi na pokoji a zůstala mi z nemocnice jedna dobrá kamarádka 🙂 .
Holky mě ještě tlačí čas protože už nejsem nejmladší ale vy máte určitě ještě spoustu času a podaří se to uvidíte 😉 .
Jen přečkat nejhorší období -šestinedělí a pak se už můžete zase těšit na snaženíčko.Pro mě bylo nejhorší že se v šestinedělí nesmí sexík protože v tu chvíli jsem ho nejvíc potřebovala.Taky jsme ho nikdy nedodrželi 🙂
@martasl a nedaří se že nemůžeš otěhotnět?Našli nějakou příčinu?
@anavirez drž se je to veliká zkoužka nervů!
Držím vám všem palce.

fram
30. zář 2010

@gejbule1 nevím, kolik ti je, ale mě už taky moc času nezbývá. Já mám problém otěhotnět. Prvního kluka jsme měli na druhý pokus, ale byli jsme o 13 let mladší. Druhé se nám zadařilo po více než roce, skončilo to revizí. Teď se snažíme od května a pořád nic. ☹ ☹ A tak rychle stárnu. 😒

madormi
30. zář 2010

Holky to je hrozné, další dušička nešťasná je mi to moc líto ☹ já byla včera na kontrole 14 dní po revizi tak prý vše v pořádku a začínáme testovat, nabral mi tri zkumavky krve, první výsledky budou za týden a pak mi dal žádanku do Prenatalu do Brna tak až budu mít výsledky od něj, tak se tam objednám.

martasl
30. zář 2010

gejbule-já vždycky měla problém s otěhotněním,vždy to trvalo.u první holky jsem měla clostilbegyt-a hned se zadařilo.druhou jsme ,,dělali"asi 3/4 roku,ale to jsem to moc neřešila.no a poslední těhu jsme se snažili rok,pak 3balení clostíku a loni c srpnu se zadařilo,bohužel se špatným výsledkem.no a teď se snažíme od března,minulej měsíc jsem začala s clostíkem a teď zobu druhé a poslední balení.taky máme problém se s manželem sejít doma.Je přez týden pryč a někdy i o víkendu.a to je u nás asi největší problém.

fram
30. zář 2010

@martasl marti, a jak to vypadá tento měsíc, myslíš , že tvůj mm zvládne být doma v pravý čas?

martasl
30. zář 2010

fram-otázka je,co je to v pravý čas.na ovu testy jsem se vykašlala,manžel je doma teď a v neděli odjíždí,aby stihl do čtvrtka dojet.jedem na burzu škol do České Třebové.no a zítra mi končí ms.tak snad to příští víkend vyjde,sice nevím,jestli budou plodné dny(asi ne,pči mém štěstí) a ještě ke všemu budu mít pracovní víkend,ale denní,tak po večerech se toho dá stihnout.... 😉 ...uvidíme 😅
držím ti všechno co mám,aby ti to teď konečně vyšlo,ještě ke všemu,když se tvůj manžel fakt snažil-zlatíčko.a taky po takové době....hrozně moc bych to přála i na jiné diskuzi jane,taky čeká strašně dlouho.ale přála bych to všem 😉

ravie
1. říj 2010

Ahoj holky, pročítala jsem nové příspěvky a je mi z toho smutno ☹ holky držte se, fakt je mi moc líto kolik z nás si to musí projít a dokonce opakovaně! Je to fakt šílené. Já se fakt bojím, abych tím nemusela procházet znovu...včera jsem byla na rehabkách - cvičení podle Mojžíšové, tak budu mít alespoň lepší pocit, že na sobě pracuju, i když je fakt, že se mi teď do toho každodenního cvičení moc nechce. Rozhodla jsem se, že zase začnu i s jogou - ať na to miminko tolik nemyslím...no jen mě děsí to hnusné počasí, kdy se nedají vytáhnout paty z domu a člověk pak pořád přemýšlí a počítá...ach jo. Nejradši bych se vzbudila a měla už u sebe mimíska!

stephanie
1. říj 2010

Dobré ranko holky,
Marulinka, myslím na tebe a přeji Ti, ať vše v rámci možností zváldneš...
Všem ostatním přeji hezký den...
http://pravo.novinky.cz/p228a01d.php - četly jste to? Nemám slov

gejbule1
1. říj 2010

Dobré ráno holky 🙂
marmuli držím ti palce ať jsi ještě dnes doma 🙂

anavirez
1. říj 2010

@stephanie ahoj, na na tyto a podobne zpravy nejak nemam zaludek. vcera jak me propustili, tak jsem ve zpravach videla, jak nekdo dal dite do baby boxu (ta nejlepsi varianta). opet mi ukapla slza. nekdo mimi nechce a da ho pryc a my bychom jej tolik chteli a neni nam dano. jjj

taky jsem si rikala, ze bych po 6-ti nedelí zacala cvicit mojzisove cviky a pila bych i nejake bylinkove caje. nemate nejakou dobrou zkusenost?

martasl
1. říj 2010

anavirez-holky často pijou kontryhelový čaj-ten pokud je mi známo je výbornej na dorůstání sluznice.a čaj s maliníku(ten jsem si ve středu pořídila i já a vesele piju,je dobrej) a ten je na pořádnej hleník(výborný prostředí pro spermijky).jinak zkušenost s ničím nemám,zobu jen listovku a baby plan.

já bych všechny ty odložený miminka brala,cudáčci.ale pokud se toho chtějí ty rádoby maminy zbavit,tak ptoboha aspoň do toho baby boxu a ne do křoví a pod. 😠 😠 😠

marulinka
1. říj 2010

ahoj holky,všem vám moc děkuju za podporu ...už to mám taky za sebou a hlavně sem doma!!! vzaly mě hned ráno a po poledni pustily...strašně sem tu prázdnotu obrečela....a představte si,že se mnou byla na pokoji holka-21let,která šla na potrat dobrovolně,jen proto,že má 15letýho přítele s kterým nevidí budoucnost a svobodná matka být nechce....nechápala sem,bylo mi moc smutno.....

anavirez
1. říj 2010

@marulinka
je to tezkeobdobi, musime to vydrzet a preckat to. ja mela na pokoji dve starsi pani, takze ty mi spise dodavaly odvahu a kuraz. vitej doma.

fram
1. říj 2010

Ahoj holky,
@stephanie když čtu podobný článek, tak bych vraždila. 😠 😠
@martasl taky ti moc držím palce, myslím, že časově vám to teda vychází docela dobře. Už bychom si to zasloužili.
@marulinka vítej doma, zákrok máš za sebou a uvidíš, že po první kontrole u dr. už ti to k dalšímu snažení bude rychleji utíkat.
@ravie vzala jsi to za správný konec 🙂 jen tak dál.
@anavirez mě třeba kontryhel nijak zvlášť nepomohl, ale hodně holek si ho chválí. Ale vyzkoušela jsem i maliník a fakt jsem v ovulce měla hlen jak nikdy. A jinak je asi nejdůležitější psychika - ale to se snadno řekne.

gejbule1
1. říj 2010

To je dobře že už jsi doma.Lepší se ten smutek snáší ☹ .
Já teď naposledy měla taky na pokoji holky v mém věku který to jen prostě nechtěly a ještě se rozčilovaly že je to drahý.
Já tam bulela a připadala si jak exot že chci miminko.Prý no tak to vyjde příště ne???
Holky kdy se zase chcete chcete začít snažit?Nebo dáte delší pauzu?

martasl
1. říj 2010

anavirez-taky bych spíš doporučila ten maliník+nějakej ten vitamínek.

fram-to jo,už by to moooc chtělo,aby se nám zadařilo.manžel říkal,že by po tom 10.10.měl být v Karviné.tak ho musím ukecat,aby toho 12 přijel.druhý den jdu na noční a to by jeho příjezd byl k ničemu.holt musím věřit tomu,že se může zadařit i ob den.

marulinko-tak to nejhorší máš za sebou,teď to chce dát do kupy srdíčko a psychiku.teda ta holky,cos měla na pokoji má 15letého přítele.a jinak je normální??....asi ne 😅

marulinka
2. říj 2010

holky já sem zas tak zklamaná ☹ moje tchýně dnes přijela z týdení dovolené,tudíž ani nevěděla,co se tu dělo a co se nám vlastně stalo...ale o tom ju informoval tchán,který ju jel vyzvednout na nádraží...přišly k nám pak na návštěvu a ona neprojevila ani kousek lítosti..žádná zmínka,žádná otázka,nic..byla tak zahleděná do sebe,mluvila jen o své dovolené jak se měla krásně.to je strašný.zase sem to oplakala.všechny kamarádky a příbuzní projevily aspoň trochu lítosti a ona jako by jí to bylo úplně jedno... 😖 taky máte takový babičky?? co se vůbec divím,ona se nestará ani o ty narozený vnoučata...babička na nic... 😒

luckanezmarka
2. říj 2010

@marulinka ahojky marulinko, moje vlastní matka mi posílá emaily plný rozkošných miminek, zatím co moje sestra rodí jedno za druhým, nevidím u ní lítost, prostě jedno mi stačí a hotovo. No úplně jsi mi to připomněla, jinak kluk má tři babičky a platila jsem si holku na hlídání, superbabičky 😉

marulinka
2. říj 2010

@luckanezmarka co dodat... ☹ ☹ snad my takový nebudeme 😉

fram
2. říj 2010

Holky, moji rodiče jsou úžasný babička s dědou a moje tchýně taky pohlídala kdykoli jsme si řekli, a ráda. O mém těhotenství naštěstí nevěděli. Když jsem byla na revizi, řekla jsem, že jdu s cystou.

fram
2. říj 2010

@marulinka vykašli se na ni, až budeš mít miminko, tak jí ho nepůjčíš a ona jednou bude litovat, že si vnoučátka neužila.

anavirez
3. říj 2010

ahoj, jsem na tom stejne jako fram, babicky vcetne tchyne jsou zlate. kdyz se to ma tchyne dozvedela, tak za mnou prisla objaly jsme se a zacaly plakat, i kdyz si rekla, ze me nesmi rozbrecet. mamka me taky podrzela, ale po zakroku se o me bala vic jak predtim. trosku me mrzelo, jak byla tvrda pri sdeleni o tom, kdyz nam vysly spatne vysledky z genetiky. dela totiz v ustavu socialni pece. spise mi tou tvrdosti dodavala kuraze a neutapela se se mnou v litosti.
pres den to jde, snazim se zamestnanvat sve myslenky beznymi veci, ale v noci placu do polstare. taky mam nekdy pocit, ze tu prazdnotu musim zaplnit jidlem, ale je mi potom spatne, takze toho asi necham. musim najit jine vychodisko...

fram
3. říj 2010

@anavirez ta nejhorší prázdnota je do první mrchy, pak už se začneš dívat zase dopředu a těšit se na další snažení. I když jizvička na dušičce zůstane ☹

mateta888
3. říj 2010

Ahojky 😉
Už delší dobu se sem chystat napsat. ale nějak nestíhám, koukám že tu ještě nějaké dušičky znám. Chtěla jsem vám jen říct at to nevzdáváte. Ty co si mě pamatují tak ví, že mě to potkalo dvakrát do roka 😒 . No nicméně se nám zadařilo hned po první Ms a ted máme krásnou zdravou holčičku. byli to nervy, ale dalo se to. Navíc jsem přenášelo hooooodně dlouho tak jsem si užila i na konci a koukala jsem že moje beruška se narodila ve stejný den jako tvoje Lucinka @gejbule1 😀
Moc vám to všem přeju a držím všechny pěstičky co doma máme at se co nejdřív dočkáte a máme už zdraví mimišátka.

martasl
3. říj 2010

ahoj holky 😉
já si naštěstí na babičky nemůžu stěžovat.tchyně ráda hlídá a ještě je hrozně ráda,když tam aspoň jedna holka jede.hodně toho využívám,když je některá z holek nemocná.a moje mamka je taky bezva,pohlídá kdykoliv a ještě chodí do práce.no ale naše holky už se většinou hlídaj samy.když jsem přišlo o miminko,tak z toho tchýně byla úplně vedle.moc se těšila.a moje mamka taky,no a to se jí rodí jeno vnouče ročně,už se zadařili i dvě do roka.
holky,já se na svoje vnoučata těším,jak je budu rozmazlovat.přece si nebudu rozmazlovat svoje děti,kdo by to pak s něma vydržel.ale vnoučátka,ty si řádně rozmazlím 😀

Tak s tím manželovým návratem v době ovu to vypadá špatně.Tak nakonec nebude v larviné ale v děčíně a to už je kus světa.tak to ještě musíme vymyslet.ach jo......fram,ty mi rozumíš,co?? ☹

mv
3. říj 2010

Tak mě napadlo, že už je to 3 měsíce od revize, docela to uteklo.... 😒
Konečně mám pocit, že už začínám fungovat normálně, ale ty dva měsíce jsem se v tom hrozně plácala.Teď už snad bude jen a jen lépe. 😉

madormi
3. říj 2010

@mateta888 tak mě to letos taky potkalo dvakrát :-/ a přišli vám doktoři na to proč?

mateta888
3. říj 2010

@madormi : ne neřešili to tak jsem změnila dr a ta mi udělala všechny normální dostupný vyšetření a domluvili, jsme se že to ještě jednou zkusím a pak by mi vyběhala speciální vyšetření. Jakmile jsem zjistila že mi vyšel test, tak jsem tam došla ani jsem nedostala sprda, že je to tak brzo a i když ještě nebylo nic vidět na UTZ tak mi hned nasadila Utroš a chodila jsem co 14 dní na kontrolu.
Zamlklý těhu se prostě stává, ptala jsem x dr, prostě se to stane, není to žádná útěcha 🤐 a stává se to čím dál častěji a zabránit tomu nemůžeš.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru