Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

lusye
10. únor 2010

steph, no jasné, nálada bude úplně o něčem jiném. Ta zima je taková pochmurná a únavná a dlouhá. 😝 Já se úplně těším na jaro, když si to teď představuji. 😵

stephanie
10. únor 2010

lusye, no to by byl nadšený 😀 , o tom žádná...poslední sex jsme měli někdy v půlce prosince 🤐
no ale ty už máš aspoň po mršce, to už je jiná...já se pořád bojím, ať něco neudělám špatně...no uvidíme...
to bych musela mít v sobě asi pár skleniček --- příští týden mám narozky, tak si to překvápko když tak nechám v záloze 😀 😀 😀
lusye a jak jinak - dobrý?

lusye
10. únor 2010

steph, narozky jsou taky krásná příležitost. 😵 Tak uvidíš, udělej to jak cítíš. 🙂
Já se mám jinak fajn. Včera jsem viděla po delší době kamarádku, vůbec jsem nevěděla, že je těhu. A ona už je v šestém měsíci. Tak to setkání mě rozesmutnilo. Samozřejmě jí to moc přeji, ale vy mě chápete. Mrzelo mě. 😔
Ale už si myslím, že jsem v pohodě, jen ten včerejšek mě zase překvapil. 😉

andi2
10. únor 2010

lusye-jo Femibion mi poradil dr.v caru a já jako s trombofilií tak je pro mě nejlepší.step jo to jsem chtěla nativ to je s min.stimulací jenže oni to v caru neradi dělají že to většinou nevýjde že jsou tak dvě vajíčka.Nevím vždyt i ivf to taky kolikrát nevýjde víme sami vid.Přitom známá je po 4 ivf a nic a mimčo má právě z nativu.To bych asi musela jinam.Nevím.Taky mě to napadlo páč jsem se bála těch hormonů když mám trmbofilii i když v normě a nic na to neberu.Tak jdeš ještě na ket před ivf?

andi2
10. únor 2010

Jinak já taky někdy poznám ovu dle toho hlenu a nebo mě pobolívá podbřišek a nebo si i koupím ovu testíky.Ted si je taky koupím jestli bude o víkendu ovu no sic budem na horách ale časík se najde.

stephanie
10. únor 2010

ty andi, v tom CARu, kam chodím, chodí holky hlavně na minimálky, většinou mají kolem 4 vajíček, takže mají pak i na zamražení...a můžeš na to chodit každý měsíc, když se nepovede, jdeš zkrátka hned další měsíc znovu...Určitě tam není nějaká menší šance na otěhotnění, je to v podstatě jako normální IVF, jen s tím, že máš míň vajuch (pokud ženská hodně reaguje, tak je právě lepší minimálka - nebo po OHS), stojí to kolem 10 000 (alespoň u "nás") a hlavně ---- nevyplýtváš si tím zbytečně další pokus ----

stephanie
10. únor 2010

lusye, úplně tě chápu s tou těhulkou...a vidíš, já mám obchůdek pro mimina,takže na těhule koukám skoro každý den, tak si taky vzpomenu...ale počkej, až začne to jaro, uvidíš, že bude veseleji 😵

andi2
10. únor 2010

step a jaký je název tvýho caru že by byl i tady blíž kdyby někdy náhodou.My musíme nejdřív 3 ivf dokud můžem nevím do kolika let je to.Mě je už 36 takže toho využít.Jinak nás by nativ vyšel asi víc připlácení stejně za icsi plus PK a AH radši nepočítat. 😉 Jé obchůdek s pidi věcičkama tak to tam všichni letos vykoupíme.My máme v obchodě max.dudlíky a kojo lahve taky když to objednávám tak si říkám kdy si to já koupím konečně. 😉

stephanie
10. únor 2010

andi no to bys měla asi trošku z ruky, ale holky jsou strašně spokojené, já samozřejmě taky - jezdím do Brna do Reprofitu...teď nevím jestli lusye, nebo zanny, ale jedna z nich tam myslím jezdí taky 😉 ..Máme super doktora, který pro každého najde to nejlepší řešení a hlavně se snaží každému opravdu pomoct, určitě bys byla z něho nadšená...
a neboj, flaštičky ještě budou 😵

andi2
10. únor 2010

no to mám z ruky ale s Ostravou jsem obden ve spojení aspon po telefonu.Ale Brno taky máš trošku z ruky.Ale co hlavně že chtějí pomoct.Se pak mrknu na netu.Musím už na kutě ráno vstávám.Tak zatím.

stephanie
10. únor 2010

jj andi, mrkni , je tam všechno popsané, jezdí tam hodně i zahraniční klientela
já jezdím na UTZ a konzultace do pobobčky v Olomouci, ET a OPU je pak v Brně, takže to není taková hrůza...no doufám, že tam už tak často jezdit nebudu 😉
Tak dobrou noc Andi, a zase se někdy ozvi

martasl
10. únor 2010

ahoj holčiny.
mat888-mám děsnou radost,že je vše v pořádku.hlavně že mimísek je zdraví a fotečka bude příště,už se na ni těšíme 🙂
stephanie-s manžou jsme dodrželi šestinedělí.ale první sex nic moc.bylo to prostě takový divný a moc jsme si to neužívali.ještě ke všemu jsme museli použít kondom,který jsme použili poprvé v životě,takže děs.řekla jsem si,že po druhé MS ho už nepoužijem,spolehnem se na přerušovanou souloš-roky naše jediná antikoncepce 😉

jo,to počasí je už na bednu.já chcíííííí jaroooooo 😀

steph-mě by se taky děsně líbil obchůdek pro miminka.strašně ráda do nich chodím na čumendu.a máš internetový stránky obchodu??a máš tam i kočárky??

zanny
10. únor 2010

Ahoj holky,já myslela,že už tady nikdo nebude a vy ještě povídáte 🙂

Stephanie,jo jo..to já chodím taky do Reprofitu 😉
Sexuální půst jsme zatím vydrželi..ale už od konce října nic,to je teda výdrž,to už nebudu ani umět.
Jinak s tou mou MS teda nevím,jak včera přišla,tak dnes už nic,no nechápu,jestli to jako bylo všechno,nebo ještě příjde,no nevím teda.

Lusye,to chápu,že jsi z toho byla smutná..já jsem smutná,když potkám jakoukoliv těhuli

stephanie
10. únor 2010

ahoj martas, tak to byla tvá kondomová premiera? 😀 tak to je teda dobrý 😀 ...ale mezi náma, taky ho nepožívám, nějak mi to nedělá dobře (a navíc mi strašně vadí ten gumový zápach 🤐 🤐 🤐)

mám takový malý obchůdek, takové to nejnutnější pro mimča...na internetový obchod zatím není nějak čas, ale něco prodávám na mmb,,,takže až budete holky těhule, klidně mi pisnětě, jak budete potřebovat, seženu levněji 😵

zanny
10. únor 2010

Martasl,no jo..ty tady o kondomech,to mi vůbec nedošlo,budu muset nějaké koupit 😠

zanny
10. únor 2010

Stephanie,doufám,že od tebe budem tady všechny nakupovat hodně brzy 😉 .A ten zápach z gumiček taky nesnáším.To jsem si teda nemyslela,že budu muset řešit gumičky a taky že se budu těšit na MS 😠 .Už ať je to holky za náma..

stephanie
10. únor 2010

neboj zanny, příjde čas, kdy budem řešit z gumy dudlíky 😀 , musíme věřit....
že se budu strašně těšit na menzes bych si taky teda nikdy nepomyslela...
zanny a ty jsi spokojená v Reprofitu? Já teda moc

zanny
10. únor 2010

Stephanie,jsem moc spokojená..ani neznám nikoho kdo by v Reprofitu spokojený nebyl.Je to divné,ale já jsem se tam vždycky těšila,když jsem tam měla jet,fakt úplná pohoda.Doktoři a sestry by tam měli chodit na exkurzi,jak se mají k pacientům chovat.

stephanie
10. únor 2010

...zanny já se dneska taky těšila 😀 😀 😀 , sice jsem byla jen na konzultaci v Olmiku,ale Machač dokáže strašně povzbudit, odcházela jsem vysmatá jak měsíček...
...letím do hajan, všem přeju krásné sny...
😵 😵 😵

zanny
10. únor 2010

Ok,tak zítra písni,co ti Machač pověděl.

Dobrou noc všem 🙂

stephanie
10. únor 2010

jj zanny, určitě pisnu 😉
dobjou!

martasl
10. únor 2010

no holky,kam jdete!! 😀 ☹
steph-s tím nakupováním tě beru za slovo 😉 🙂 😀 jo??kondom jsme použili asi tak 2krát v dobách mládí.právě,že mi vadil ten pach té gumy a manžovi taky.byl z toho chudák nervní,takže sex nic moc.a nějak mě to i pálilo.no děs.prostě vzrušení nula.... 😠 ale strach z otěhotnění(netušila jsem že to někdy řeknu-napíšu)byl silnější.tak brzo bych si to nejlazla.
dnes jsem si byla u obvoďačky napsat mastičku na ekzém(nějak se mi teď zase udělal,asi to bude i tou listovkou a nervama)a zeptala jsem se,jestli by mi-jakmile zjistím že jsem těhu,napsala neschopenku(pokud by mi ji můj gynek.nechtěl hned napsat)a prej jak to zjistím,že mám hned přijít a že mi ji dá.než jsem ji stačila říct,co chci,už jsem opět bulela.ale byla suprová,prý to zažila taky a ví jak to bolí.jo a dostala jsem tetanovku.letos se očkujou ženský ročník 76.prej by to byl pak v těhu problém.tak ještě že jsem tam skákla.

stephanie
11. únor 2010

ahoj holky,

jj jasně marti, mě můžeš brát za slovo!!! 😵

jiank zanny, dr. říkal, že hned další cyklus (po tom prvním porevizním) hned půjdem do dalšího boje...takže někdy ten březen..

..holky jsem nějaká zmatená...včera mi po UTZ dr. říkal, že vidí vajíčko, že během dvou dnů budu ovulovat a menzes se dostaví ca za 14 dnů---- jsem mu říkala, že se cítím jako bych měla menzes už dostat
no a já ji teď dostala....tak nevím, jak můžu dostat menzes, když ovuluju????? nevíte?????
no ale jinak jsem ráda, že se dostavila, vlastně přesně po měsící po revizi...jak říkáte, konečně se už něco děje...

jinak zanyy jak machač - plný optimismu, jak od něho odcházím, tak mi připadá, že nic není problém a jsem taková natěšená...jsem s ním moc spokojená...ten přístup dělá hodně...kladl mi na srdce několikrát hlavně to, že musím být v klidu a v pohodě.... 😵

zanny
11. únor 2010

Martasl..včera jsme ti utekly,ty teda ponocuješ 🙂 .Myslím,že když otěhotníš,tak ti teď určitě dá gyndař neschopenku hned,aspoň by měl ne?No já taky hraju hrozně silnou,vždycky když jdu mezi lidi,tak nasadím tvář,jako že je vše v poho,ale jakmile o tom s někým začnu mluvit,tak hned bulím ☹

Stephanie,no jo,Machač je fakt jednička..já když od něj odcházím,tak si připadám už skoro těhotná,jak umí člověka posílit,že?Ten klid a pohoda je fakt důlěžitá,ale neboj,příjde jaro a budem tady všechny v pohodě a vysmáté a to se pak bude těhotnět 🙂 .I sestřička na gyndě po revizi mi říkala,nechte to na jaro,vždyť i zvířátka těhotní až na jaře 😉
A s tím ultrazvukem teda nevím,to je divné,to by měl poznat,že budeš brzy menstruovat,myslím podle sliznice.Možná je to tělo ještě zmatené,ale když viděl folík..no nechápu.Tak mu písni maila,ať máš klid.A ty půjdeš na Ket?

stephanie
11. únor 2010

ahojík zanny...
právě jsem nad tím uvažovala, že mu večer pisnu, ať jsem klidnější...
JJ, já půjdu na KET hned další cyklus, to bude tak ten březen, duben...mám ještě 7 eskymáků...do té doby snad budu psychicky v poho

zanny a ty jsi u něho od té doby už byla? ty se chystáš kdy na další pokus...mluvili jste spolu o tom potratu?
já se ho na nic neptala, sám od sebe mi říkal, že z 90% je poškozené embryjko, proto tělo dává signál k potratu...

zanny
11. únor 2010

Stephanie,já jsem u něj ještě nebyla,jdu k němu až 23.března.Psala jsem mu tehdy maila a on mi napsal,že by KET viděl tak na konec března,nebo v dubnu..tak to budem bojovat spolu 😉 .Až k němu půjdu,tak se ho zeptám,ale myslím,že mi řekne to samé,co tobě.Já jdu zítra ještě ke své gyndařce,už by tam měla mít výsledky z histologie,tak uvidím.

stephanie
11. únor 2010

no tak to je divné, že já jdu na další pokus hned další cyklus a tobě navrhl delší pauzu....ale asi to tak výjde, že do boje půjdem stejně 😵 ...on mi říkal, že první potrat se nějak neřeší, že až jak jich je víc, tak se hledá příčina, ale nejčastěji to bývá skrz toho poškozeného embryjka

a co se týče te histolky - myslíš jako po revizi? mi rovnou v nemocnici řekli, že od toho nemám nic čekat, že na nic nepříjdou, jen zhodnotí to, co našli

zanny a ty jsi měla naposledy taky KET?

zanny
11. únor 2010

Stephanie,ono to je asi podle toho,ve kterém týdnu ta revize byla,já jsem byla ve 12.týdnu,nepamatuju si v kterém jsi byla ty.Naposledy jsem měla ET a máme už jen dva eskymáčky,tak snad to budou bojovníci.
Jo,histolku jsem myslela po revizi,ale taky si myslím,že z toho moc chytrá nebudu.

Dnes mám jít do solné jeskyně..poprvé.Holky byla jste už některá?Co mám od toho jako čekat,to tam budu jen tak ležet???

stephanie
11. únor 2010

no zanny, to je možné, že do bere podle toho...já totiž byla teprv na konci 5 tt...ale i tak to bolelo 😔

zanny, tak si to užij, já tam ještě nebyla, ale určitě to bude fajn

zanny
11. únor 2010

Sephanie,já vím,že to bolelo ☹ ☹

Dík,no snad si to užiju,ikdyž jen tak ležet a nic se neděje,to já moc nemusím.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru