Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

liptonek
5. bře 2010

já už jooo 😀

lenkacar
5. bře 2010

lipánku ahoj holčičko

liptonek
5. bře 2010

jeee, ahoj leni 🙂 tebe ráda vidim 🙂 co ty tady? doufám, že ne k tematu

phoebe.b
5. bře 2010

ahojky holky, tak jsem tu po dlouhé době zase. Byla jsem na kontrole u doktora a pry se uz muzeme snazit o mimiska zase. V lednu po revizi delohy( potrat dvojcatek). tak jsem zvedava jak se to podari, pry je vsechno v poradku, nasedil mi vitaminy a ted si uzivam MS 🙂 nikdy jsem necekala,ze ji tak rada uvitam 🙂

fram
5. bře 2010

Ahoj holky,
phoebe, přeju úspěšné snažení
martasl, dorazila mrcha? Nebo už kupuješ těhu testíky? 😉

andi2
5. bře 2010

Ahojda holky.phoebe no tak hurá do snažilkování.To je vid nejdřív mršuli nemůžem ani vidět a po revizi jak je člověk natěšenej že je. 😉 Ahoj fram martasl je asi v práci?Holky z který strany bere dr.na UZ levej a pravej vaječník mě řekl že na pravý straně je ta cysta a mě bere spíš levej.A nebo v tom levým je ovulka.

liptonek
6. bře 2010

ahoj pheobe. můžu se zeptat v kolikátým tydnu jsi byla na revizi? Taky mám za sebou prosincovej neúspěch s dvojčátkama. Ale bylo to až ve 22.tt ☹

martasl
6. bře 2010

ahoj holky.tak jsem konečně tady.ve čtvrtek jsem byla ještěě na noční.no a včera při zapnutí pc mi to nahlásilo vir,a pc v háji.tak jsme byli dnes u šváry pc dávat do kupy 😠

ještě testy nekupuju.mám to dostat 12.3.tak je ještě čas.ale tuším,že z těhu nic nebude a že dorazí MS ☹ prostě to cejtím v kostech.jo a jak jsem psala o švagrové a špatných výsledků tripl testu-tak je vše ok a mimnko je zdravé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak aspoň něco.

phoebe-to ti doktor dovolil tak brzo se znovu snažit??já byla 9.12. a řekli mi 4 měsíce,můj doktor 3 měsíce ,no a začali jsme minulej týden se snažením.tak to jsem z toho fakt jelen 😅 😅

lusye
7. bře 2010

phoebe.b, to mě mrzí, že sem taky patříš. 😔 Já si teď taky užívám druhou porevizní ms. 😵 Jsem za ni moc ráda. A taky jdeme už do snažení. Sice dr. říkala 3 měsíce, ale asi to risknu. Nikde není psané, kdy se zase posaří, že ... 😉 Jaké vitamíny ti dr. nasadil?
marti, ještě neházej flintu do žita, třeba to klapne. 😉

fram
7. bře 2010

Ahoj holky,
phoebe, lusye, martasl - to by bylo, aby to aspoň jedné z vás nevyšlo, a ty ostatní hned příští měsíc 😉 to bude dvojčárková smršť 😀 Já už se chci taky začít snažit, ale to si ještě počkám. Ale květen taky není špatnej měsíc na zasetí semínka 😀

liptonek
7. bře 2010

ahoj martas 🙂 já teď každým dnem očekávám druhou MS...a pak už jdem taky do toho. Sám doktor mi při poslední kontrole říkal, že počkáme 3MS a pak už se budem moct začít snažit. Ale prdim na to. Tak doufám, že se tu opravdu brzo dostaví dvoučárková smršť, jak píše fram 🙂

lenkacar
7. bře 2010

ne k tématu ne ,přišla jsem tě pozdravit ,už k nám ani nechodíš 😉

martasl
7. bře 2010

holky,tak to je bezva,kolik se nás začne už snažit o mimčo 🙂 tak hlavně,aby byla emínka zaseta na úrodnou půdu.těším se,až tady některá zahlásíme vytoužený //.je to tady potřeba jako sůl 😉

liptonek
7. bře 2010

lenkacar - já vim leni ☹ nějak tam nezvládám koukat na ty tt. Ještě to furt hodně bolí. Ale slibuju, že jen co se zas pustíme do boje, budu tam pečená vařená 🙂 A co ty? Jak se máš? Nějaký novinky? A pozdravuj holky. Dadoušek už to musí mít za pár, ne? Tak že držím pěsti 🙂

fram
7. bře 2010

Liptonek, tak i Tobě držím všechny palce, ať jsou // co nejdřív. 😉 To bude koncem roku dětiček 🙂

andi2
7. bře 2010

Ahoj holky.martasl tak ještě snažit,snažit. 😉liptonek-tak už se taky budeš pouštět do boje-to jsi měla také po IVF?No tak to já se ted nezvykle těším na ms páč doufám že s ní odejde ta cysta.A co jsem zjistila tak paradox beru ted antikoncepci měla by zničit tu cystu. 😉

liptonek
7. bře 2010

andi2 - jojo, bylo to po prvním IVF. hned se zadařilo. Ale mrazáčky nemáme. Takže to chvilku zkusime normoš...a pak se uvidí. Třeba se stane zázrak a zadaří se. 🙂 Tak to držim pěsti, aby se povedlo!!!! 😉

andi2
7. bře 2010

liptonek-my taky po 1 IVF neměli mrazáčky.Až ted po 2 IVf které se zadařilo ale jen na chvíli.A koukám že ty až revizi v 22t to mě taky děsí páč mám trombofilii i když v normě a tam se to stává.Já ji měla ted v 8 tt a ted při ketu se to chytlo a zase pustilo čili ms přišla o týden i dýl.No a ted musím počkat jestli ta cysta po ms zmizne aby jsme mohli do posl. ketíku.jo je to boj.tak jestli se můžete snažit normoš tak do toho.A kam chodíš jestli se můžu zeptat.

liptonek
7. bře 2010

andi2- mně nikdo neřek, proč se to stalo. Možná varianta je nedostatečný děložný hrdlo. Neudrželo to. Takže budu mí strach už pořád. Začnem normoš a uvidí se. My vlastně nevíme, proč to nejde. Všechny testy nám dopadly dobře. Jedinej problém o kterým vim je, že mám nepravidelnou MS. Ale proč to....to netušim. Takže to zkusíme normálně a když to nepujde, pujdem na 2. IVF. Taky bych KET brala. škoda, že nemáme.
Ta cysta se ti tam objevila až teď, jo? Chodila jsem do Gennetu v Liberci. A ty?

martasl
8. bře 2010

ahoj holky.koukám,že dnes nic nového.já měla teď při těhu taky cystu a dost velkou.v 8 tt jsem silně krvácela-prej asi tou cystou.no a pak se mi udělal hematom,nevím kde se vzal 😖 ale to už je jedno....tak se zatím mějte a věřte,že se snažíme a snažíme a ....

janinac
8. bře 2010

Martasl: tak co švagrová? Už má výsledky z té plodovky?

martasl
8. bře 2010

jani ahoj.jo,v pátek mi psala,že je vše v pořádku,čekají třetí holčičku.hrozně se nám všem ulevilo.díky za ty povzbudivý slova-přetlumočila jsem jí je a určitě jí aspoň trošku pomohly.díky 🙂 😉

janinac
8. bře 2010

Jééé tak to jsem moc ráda 😵 A není vůbec zač 😉 Tak přeju dál hodně zdravíčka...té další princezně, ale i tobě při snažilkování 😉 😵

phoebe.b
8. bře 2010

Liptonek: potratila jsem ve 12.týdnu ☹ že to jsou dvojčátka nevěděl nikdo do doby, než bylo pozdě. Jinak na te revizi jsem byla 18.ledna, doktor mi rekl,ze se snazit uz muzeme. bylo to take tim,ze jsem roz zpatky mela problemy, nejake vyrustky, ci cysty v deloze, stezovala jsem si byvalemu doktorovi na bodave bolestia,ale neresil to jinak nez urologickym cajem. az ted po revizi mam pry( podle noveho doktora) delohu hezky cistou a pry to byl hlavni problem,proc jsme mimisky neudrzeli ☹ tak pry ted mam brat utrogestan a kyselinu listovou a nic nam podle doktora nebrani 🙂

martasl
8. bře 2010

phoebe-tak to je bezva,že můžete začít.jak jste se s manželem domluvili?jdete už do toho??

phoebe.b
8. bře 2010

jdeme do toho, meli jsme narocne obdobi, byvaly manzel delal problemy, do toho ten potrat a soucasny pritel je bezvadny tata, zaslouzi si taky trochu toho stesticka. stacilo by nam ale jedno, jen kdyby bylo zdravoucke uz 🙂

martasl
8. bře 2010

jj,to nám taky a vlastně tady všem by stačilo aspoˇm jedno-mě teda třetí,ale po těch letech jako první...tak jdu do hajan,ráno vstávám ve 3.40 tak pádím...

nali23
9. bře 2010

Ahoj,doufám že nebude vadit,když se k vám přidám.Od čtvrtku mám po revizi dělohy-11 týdnů po IVF-zamlklé těhotenství.Nejdříve na utz jedno mimi v sedmém týdnu bez srdíčka,za týden už 2 mimi,jedno se srdíčkem a jedno opět bez.Pak každý týden utz /syndrom mizejícího dvojčete/,nakonec nám přestalo v 11 týdnu bít srdíčko,tak ještě ten den revize.Nějak nevím,jestli se z toho vzpamatuju,tak jsem se vypovídala aspoň tady....Podle CARU a doktora to vypadá na další pokus a

nali23
9. bře 2010

asi tak v červnu.Bude to opět plně hrazený pokus,tak nevím jestli to zvládneme/ten první nás stál 80 000/.Jen mi připadá,že do toho června je to strašně dlouho. ☹ Tak jsem se aspoň trošku vykecala a snad mi to na chvíli
pomůže...

fram
9. bře 2010

nali, to mi je hrozně líto, ani nevím, co napsat, tady asi žádná útěcha není a pomůže jen čas a úspěšné IVF v červnu. Budu Ti moc držet palce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru