Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

fram
21. lis 2011

@martasl moc držím palce, pořád - však víš. Vím, že prosinec je pro tebe smutný měsíc, ale třeba proto to právě tentokrát vyjde. 😉

martasl
21. lis 2011

fram-díky.no už bych si moooc přála a potřebovala aby to konečně klaplo.

andi2
27. lis 2011

Ahojda.
@martasl neboj na každého to štěstíčko výjde 😉 jinak kočík je Tako letošní je o něco větší snad ještě je nový Tako 2012 ale ten se mi moc nelíbí.Vybrala jsem růžovou není tak křiklavá.to víš ještě to chce oskoušet. 🙂

martasl
27. lis 2011

andi2-a co říkáš na tento?,taky tako,jsem do něho úplně zamilovaná,ale pro náš terén nevyhovující kolečka.bych měla strach,že je odrovnám-http://www.kocarky-levne.cz/podle-znacek/kocare...

martasl
27. lis 2011

a toto je nový luxusní kočárek od kajtexu,trojkombinace-úplně ho žeru,má krásný vzory
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=360...

andi2
10. pro 2011

Ahojda 😉

@martasl taky krásný.No už necháme ten růžový Tako si zvyknu zas do autobusu je možná lepší než klasika.Záleží jaký je terén já jsem ve městě a to bude v poho. 😉 A co jinak?Já zatím o.k. pěkně kynu já i mimčo.Dr.řekl že rodit budu na 38 týdnu že dýl mě nenechá tak to bude depka no ještě je čas ale ono to tak utíká..Všem to přeju tady těhu zdárné zažily jsme si dost.

martasl
11. pro 2011

andi2-teda,ty už máš pěkně vysoký číslo tt.to je krása.hrozně se těším na fotečky.u nás vše při straém,takže nic... ☹ ☹ .ve čtvrtek a pátek jsem měla děsnou depku,v pátek večer v posteli jsem si dost pobulela.je to už 2 roky a pořád to nepřestalo míň bolet ☹ .
a co ty,už máš napečeno?já si včera udělala 3 těsta,ale nevím,kdy to upeču.ještě chceme s mladší holkou udělat ozdoby na stromeček.to budou fofry 😝 😝

andi2
11. pro 2011

@martasl neboj já měla depku taky v říjnu 2 roky od prvního potratu a vloni prosinec ..Příští rok budeš taky těhulka. 😉 jo jo letí to nabrala jsem 9 kilo už 😕 fotečky pak vložím ale nemám foták jen v kameře a to se ták blbě fotí no ježíšek snad donese nový foták.jinak napečeno ještě nemám ale už budu muset něco taky dostanem cukroví.tak se drž a vydrž.

mabe
16. pro 2011

ahojte, tak ja jsem treti den po revizi. Skoncilo tehu v 8tt. je to moje treti revizi, mezitim nastesti jsem porodila, takze mam malou prcinu 1,5r., tak to zvladam lip. chtela jsem se zeptat, mely jste taky nafoukly bricho? ja se citim takova nafoukla a mam trosku zacpu. bricho nijak neboli, trosku popichava sem tam, spineni minimalni. diky

kixi
17. pro 2011

@mabe ahojky, to je mi lito :( ja jsem po revizi pres tri mesice a dobre si pamatuji, ze jsem mela take nafoukle brisko, celkove vyprazdnovani me delalo problemy, casem se ale vse ustalilo...dulezity je kontrolovat zda neni teplota a pak by melo byt vse ok...drzim pesti at se brzy zotavis a zkusite to znovu 🙂

mabe
17. pro 2011

@kixi dekujuu, mam uplne stejny pocity, plynatost, tezko na velkou, nafoukly bricho, bolest v krizi, ale spineni je uplne minimalni, teplotu jsem si nemerila, ale nijak se necitim na teplotu.

martasl
19. pro 2011

mabe-to je mi moc líto.já to měla trochu jinak,břicho se mi už zvětšovalo těhotenstvím,o miminko jsem přišla na začátku 18tt.pokud není teplota a křeče,tak to určitě nic neznamená.ono bude asi trochu trvat,než se tělo dostane do normálu.je fajn,že máš malou holčičku,ten smutek malá aspoň trochu zmírní.

andi2
23. pro 2011

Zdravím,
Pohodové svátky at vám vánoce všechno co chcete dají
hodně zdraví,štěstí i to nejtajnější přání
přeje Andi

fram
23. pro 2011

@andi2 příští rok už budou Verunce zářit očička u rozsvíceného stromečku 😵 My dnes nazdobili, rozsvítili a Žany měla kukadla jak tenisáky 😵 😵

Přeju všem krásné svátky plné pohody, radosti a štěstí.

martasl
23. pro 2011

Holky,taky vám přeju krásné a pohodové svátky,zdravíčko,šťastné těhulkování,bezproblémové porody,snažilkám splněný sen.Mějte se krásně a vánoce si krásně užijte. 😉

hedul
29. pro 2011

Ahoj všem svátky máme pomalu za sebou a tak Vám chci popřát hodně zdravíčka do Nového roku a hlavně aby ten rok byl pro nás všechny štastný a všechny jsme se dočkali zdravích miminek.
martasl tobě obzvlášt přeju aby to už konečně vyšlo.
Jinak svátky jsem probrečela,protože představa,že jsme mohli mít u stromečku miminko byla nesnesitelná na hřbitově jsem za naší Gábinku zapálila svíčku. Nervy mám hýn a už se těším do práce.

martasl
29. pro 2011

tak holky opět nic,dnes jsem to dostala.řekla jsem si,že to budu usilovně zkoušet do konce roku.takže už žádný vynucený snažení,manžel nechce ani na spermio,takže buď se zadaří náhodou nebo nic.jsem z toho hrozně smutná,zklamaná a totálně vyšťavená.připadne mi,že nemám sílu a chuť už absolutně na nic.nejraději bych byla úplně sama na pustým ostrově.

hedul-jojo,vánoce jsou na vzpomínky to nejhorší,já jsem na tom úplně stejně.taky to pro mě není dobrej čas.a připadne mi,že je to čím dál horší.já bych zase práci nejraději změnila,nevím jestli dát přihlášky do jiných pracovišť,mám teď problém s levou rukou,tenisový loket,karpály či co.jezdím na rehabky,pak cvičení a pak se uvidí.ale je to čím dál horší,na poslední rehabku jdu v pondělí a pak na kontrolu.tak uvidím,co mě řeknou.

jinak nám všem holky přeju,aby se na nás konečně usmálo aspoň trochu štěstí,nejlépe to nej štěstí na světě.smutku a bolesti jsme si užili už dost.těm,co svoje malinkatý štěstíčka tisknou v náručí přeju,aby byla miminka zdravá,dělala jen samou radost,milující chápavé partnery a hlavně žádné starosti,ať už finanční,pracovní nebo osobní.

lenkule
2. led 2012

Ahoj holky, chtěla bych vám všem popřát všechno nejlepší do nového roku a aby tento rok byl jenom radostný.
andi2@ přeju jenom pohodový zbytek těhotenství
martasl@ je mi líto že se vám také zatím nedaří. Ale určitá naděje vždycky je. Třeba teď budeš mít víc času se orientovat na vyřešení práce a třeba se věnovat koníčkům. Taky je to docela prima.
Všem ostatním také přeji pohodová a těhotenství a všem aby se miminek co nejdříve dočkali.
Nám se zatím také otěhotnět nepodařilo. Je to už rok a půl od revize. Byli jsme na IVF ale poprvé bez úspechu. Pomalu mi docházejí síly a tak si říkám že možná i zůstaneme bez dětí ale už to nebudu hrotit a začnu zase trochu žít 🙂 Už máme naplánovanou dovoulenou na horách a moc se na ni těším 🙂 Tak se opatrujte.

martasl
3. led 2012

lenkule-jejda,koukám,že je to u vás taky dost smutné.máte naplánovoanou dovču ,tak to třeba vyjde tam.sranda by byla,kdyby se nám podařilo oboum zároveň otěhotnět,to by bylo super.ale jinak bych ti mooooc přála,aby jste se s manželem dočkali.já už přece jenom dvě děti mám.je hodně párů,co chodili do CARU a pak otěhu přirozeně.musíme prostě doufat,že tenhle rok pro nás bude úspěšný,ne jenom plodný,ale úspěšný ve všem.a to bych přála holky vám všem 😉

lenkule
5. led 2012

Ahoj martasl - dekuju za povzbuzeni, achjo, nikdo to nemame jednoduche. Nejhorsi je ze se na miminko neda prestat myslet. Kdyby to slo alespon vypnout 🙂 Ja uz na ty dovolene moc neverim, takhle jsme byli vloni dvakrat, pokazde jsem si rikala ze dovolena treba zabere a nic. Navíc nás bude 8 na jednom pokoji, takže tam asi moc zapracovat nepujde :D
V breznu chceme zkusit transfer ze zamrazenych embrijek (nastesti jich 6 zbylo coz je super) ale mam desny strach ze to zase nevyjde. Byl to pro me desny zahul na nervy. Fakt moc obdivuju vsechny holky ktere to podstupuji opakovane. No treba se ale nakonec zadari a to by bylo fajn kdybysme byly tehulky spolecne 🙂 A pribereme jeste dalsi do party 🙂

andi2
14. led 2012

Ahojda.
@lenkule děkuji.A držím pěstičky na březen oni někdy ty z ketu jsou silnější.Já měla dokonce z ketu jedno z nejlepších embrijek ale bohužel u mě hrála roli genetika takže si tělo neporadilo.Hlavně jestli máš vyšetření za sebou .
@hedul je to smutné ale dočkáš se znova miminka a zdravého.
@martasl já ti dám pustý ostrov nic takového vím je to těžké mě to taky lezlo už na nervy že prostě končím a šli jsme naposledy že zkusíme iui se stimulací i když se mi nechtělo už a zatím se držíme a snad už to vydržíme.

martasl
23. led 2012

ahoj holky 😉
lenkule-jééé,to by bylo fajn těhulkovat spolu,to by byla výměna zkušeností a vžýsledků 😀 ...
andi2-no někdy by ten pustej ostrov bodnul,ne??a co ty?jak se cítíš??koukám,že to máš už za paá...teda to je mazec,jak to letí 😉 .tak už máš vše nachystáno,sbaleno do porodky-kdyby náhodou...,koupenej kočárek??koupili jste ten cos měla vybranej?
hedul-depka už pominula??taky jsem na tom přez vánoce byla úplně stejně,ale už je líp.
v pátek má dorazit ms,tak uvidíme.tento cyklus už byl bez měření bt,nemyslím tolik na to,že musím otěhotnět a manželovi jsem dala celkem pokoj 😀 😀 .tak snad to bude mít nějakej výsledek...

martasl
3. únor 2012

holky takže opět nic....že mě to ještě udivuje.ale hodně bolí ☹ ☹ ☹ ☹ .už si začínám být jistá,že se dalšího potomka nedočkáme.

fram
5. únor 2012

@martasl to je mi moc moc líto 😢 😔 Ani nevím, co napsat. Asi ať neztrácíš naději, protože věřím, že i ty se jednou (sakra už ) dočkáš. Přeci si to zasloužíš ☹

martasl
7. únor 2012

fram-díky.no abych pravdu řekla,nějak tomu přestávám věřit.asi nám to už není přáno.vypadalo to tak nadějně ☹ ☹ .
a co dětičky??brácha vozí?žanetka ho určitě zbožňuje,co??malá je nádherná,určitě se nepletu,když řeknu,že je miláčkem celé rodiny,nemám pravdu?? 😀 😉

martasl
7. únor 2012

andi2-jejda,tobě se to krátí 🙂 ,jak se cítíš?už máš sbalenou tašku do porodnice??koupila sis ten vybranej kočárek??těším se na fotečky miminka 😉

martasl
13. únor 2012

andi2-tak už jsem se dohrabala k novince 😀 .velikáááánskááááá gratulace 😉

andi2
13. únor 2012

@martasl děkuji.A věřím,že se též dočkáš i když někdy je to dlouhá cesta.Už jsem též nedoufala spíš že si počkám na vnoučata od starších sourozenců.
Malá si pospíšila a navíc si vybrala den kdy měla mít svátek takže bylo dilema tak jsme dali dvě jména at si jednou vybere.

@fram žanetka nádherně roste.Jo utíká to když pomyslím,že před týdnem jsem byla těhu a ted tu mám týdenní miminko.Ještě si pobudeme v nemocnici ale hlavně že je vše v pořádku.

fram
14. únor 2012

@andi2 přeju ať vás brzo pustí a můžete si to štěstíčko užívat celá rodina 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru