Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

gejbule1
22. říj 2009

Ahojky,jdu sem nakouknout jak se máte 🙂

mateta888
22. říj 2009

markee : moc na tebe myslím, 😉 uvidíš že topůjde času máš dost a dost a pokud ti skončí rodičák jestli ho ještě máš tak můžeš na neschopenku. 😉 Neboj ono se zlepší. Akorát nechápu jak můžou mít takový s prominutím to slovo Bordel a poslat to někam kde to ani nemá co dělat, chápu, že ti to dává zabrat kočenko, ale hlavinku vzhůru už kvůli malé zase bude dobře 😵

gejbule : a na čem jste byli ? 🙂
pajdulko : tak to je hustý 😠 , víš jak kdyby kdyby a kdoví jak by to dopadlo 😉

verunko : díííííííííííky 😀 , jinak s tou ms to je tady poprvé po revize velmi toužebně očekávaná a ona nic ale noboj ona dorazí 😎

pajdulka
22. říj 2009

Renko-nepřinutili,nechali to na nás,ale bližší info. o tom co se dá ještě dělat a vyšetřit nám nikdo něřekl.Byla jsem 24tt a poslední tři dny před 25tt a to už UPT nedělají ani z genetických důvodů.Leda ,že by mě to ohrožovalo na životě.Takže psychický pres a rychlá volba.Věř ,že na to nejsem hrdá,trápí nás to do teď.Jen mě po prostě s..e,že jim to všechno tak dlouho trvalo a mě řekli jen ,že ať se nezlobím ,že byli vánoce a pak silvestr a prostě ta genetika měla 3 týdny zpoždění.

mateta- jj to je pravda.....co by kdyby....,ale mě štve to že to třeba nemuselo takhle dopadnout,vždyť už jsem měla kus cesty za sebou a není to teda žádná sranda loučit se tím tvorečkem.Teď až příjde moje genetika tak snad ani nechci vědět jaká je,neumím si představit ,že by se ukázalo ,že to byl zbytečně zmařený život.Už tak si to dost vyčítám.

gejbule1
22. říj 2009

pajdulka to je šílený s těmi doktori zrovna včera jsem tady taky popisovala svůj poznatek.A přesně jak píšeš nikoho nezajímáš nikdo ti nic nevysvětlí.Nevím jestli jsi to tady někde psala ale proč chodíte do Gennetu?Nemůžeš otěhotnět?

pajdulka
22. říj 2009

gejbule-ale já tam začala chodit až teď a až teď mám konečně pocit ,že někoho zajímám.To co se stalo bylo v nem. Lbc.Já mám svoji dr. a ta je skvělá,ale co se týká genetiky na to je ještě krátká takže proto ten Gennet.

marlin3
22. říj 2009

Ahoj holky,
pajdulka:jsem moc ráda,že jste byli v Gennetu spokojeni-dobře se to čte,protože nás to taky v pondělí čeká. Tak jsem zvědavá. Sice jsme byli objednaní na 12.10. to zrušili pro nemoc doktorky,objednali nás na 26.10.-no a včera volali,že nás potřebují kvůli tech.problémům přeobjednat 😠 Ale manžel se nedal,tak nám to teda nechali tak. Takže začátek moc povedený neí,ale doufám,že tam budeme spokojeni jako vy. A ty výsledky za 4 týdny-to taky jde-mohlo by to být horší...

renko74
23. říj 2009

ahoj pajdulko, nevím teda přesně o co jde, ale pokud byl prokazatelný problém se srdíčkem, tak si nic nevyčítej. Mám kamarádku, které se narodil chlapeček a ve 4 měsících zemřel pro těžkou srdeční vadu, celý svůj krátký život byl jen na JIP a pod kontrolou a těžce umíral. A mladá maminka se z toho docela sesypala, naštěstí si za pár měsíců našla práci, na kterou se soustředila a do roka se jí už narodil zdravý chlapeček, takže vlastně šťastný konec. Holt jsme na tu přírodu stále krátcí...přeju ti hodně štěstí a nic si nevyčítej. Příště se zadaří, uvidíš..

mateta888
23. říj 2009

Ahojda koníkovky 😀
Dneska počasí nic moc 😉 , ale mi to nějak zvládnem, ty fotečky mi zatím moc nejdou ani jsem na to neměla moc času. Tak snad dneska. Doufám, Simču jsem dnes nedala do školky jeli na výlov rybníka na půl dne a v tomhle počasí to teda ne. Mi se tam vypravíme zítra a bude hmmmmm mnamka rybička. 🙂
pajdulko : stejně s tím nic neděláš tak to nechej tak. 😉
Kdepak mámme holky katynka tu dlouho nebyla a o hadnm, besinka, janinac to ani nemluvím 😒

renko74
23. říj 2009

Ahoj mate, jak se vede? Co příznaky a nevolnosti a jiné těhotenské radosti? Co manža? Představ si, jsem měsíc po revizi a normálně mi začalo trochu týct mlíko...nechápu.

gejbule1
23. říj 2009

Ahoj holčiny,koukám že se tu moc nepovídá 🙂 alespoň nemusím dočítat.
Víkend má být pěkný tak snad jim to počasí vyjde.My jdeme zítra zkoušet maturitní šaty 🙂 .Sice nás to čeká až v únoru ale prý už všichni šaty mají.
Co plánujete o víkendu vy?

renko74
23. říj 2009

ležení na gauči🙂. Manža s klukama budou asi stříhat stromky a keře, udělám oběd a tak.Půjčíme nějaké filmy, zatopíme v krbíku. Včera jsme byli na úžasný koncert se Svěceným - Vivaldianno, bylo to nádherný, konečně ze mně padly podzimní deprese. Cítím na sobě poslední dobou nervozitu, jak z práce (budu mít novou šéfovou, čemuž se chci vyhnout těhotenstvím) a čekáním na MS a možnost těhotnění. Taky jak se vyvrbí ty chřipky...

lindazofie
23. říj 2009

Tak se hlásím, revizi jsem měla 9.6. a teď jsem v 7. týdnu. Blbý je, že jsem přímo v ordinaca začala silně krvácet, mám, ascorutin 1-1-1 a utrogestan teď polykám 2 - 2 - 2, a už smím jen ležet.

renko74
23. říj 2009

ahoj lindo a máš tušení, proč došlo k předešlému potratu? Bylo to jen jednou? a co ultrazvuk v 7tt? Bylo srdíčko?

zanet29
23. říj 2009

Ahoj holky, díky za poklony za malou. Holky, teď už bude všechno dobré, to špatné už jsme si vybraly.
Renko74, jo pochopila jsi to správně, že jsem ve 21tt a na revizi jsem byla 1.4., otěhotněla jsem po 2 ms a je všechno v pořádku, ale v člověku pořad přetrvávají obavy, že se může něco stát, ale člověk musí myslet i pozitivně, že už to bude ok.
Holky přeji vám všem, ať jste v pořádku a posílám hodně síly, miminečka si vás určitě brzy najdou 😉

mateta888
23. říj 2009

gejbule : tak to bude drahý víkend 😀 , ale aspon si užijete nakupování 😉 😉 Jinak mi plánuje výlet na výlov rybníku a měla by být u toho i pout tak snad vyjde to počasí 😎 😎

renko : no příznaky, začínají mě dost brutálně bolet prsa a něco jako uklidit ho..... po pesánkovy tak to kosím 😅 , ale nějaký příznaky je ještě moooooooc brzo. Jinak utroš papám a docela to zvládám, odpoledne si na hodinku lehnu a jde to ale jíst to nemusím, na to mám prášky 😀 😀

zanet: no jo je to princezna, jestli je tak ukecaná jak ta moje treperenda tak to máš doma mooooooc veselý 😀 😀 😀 😀 😀 Moc děkuju a držím ti pěstičky 😵

lindazofie : ted nevím jestli si tu už byla jsem trošku mimo a nemám čas na dočítání 😅 . já mám utroš 2-1-2 a ascorutin tui pomůže na tuty s tím mám zkušenosti, držím pěstičky , určo to bude dobry jen odpočívat dokud můžeš 😉

mateta888
24. říj 2009

Zdravím , koukám, že to je tu celkem opuštěné ☹ ,no nic. Já mám chvililinku než začnu dodělávat obídek a pak vzhůru na výlov a rybičky. 😵
lindazofie : ještě jsem se chtěla zeptat, mě dr dala ještě kyselinu listovou, doporučená dávka je jedna, ale já mám dvě, je to pro správný růst miminka a celková jeho správná a dostatečná výživa 😅 . Tak jestli ji nemáš tak si ji kup nic tím nezkažíš a drobečkovy pomůžeš aspon trošičku 😅 🙂

zanet : omlouvám se že se ptát, ale před tím jsi měla samovolný potrat nebo zamlklý, jestli nechceš neodpovídej chápu to 😅 . Ty dvě Ms jsou asi akorát, ale já to mám po první a ještě nebyli ani celý dva měsíce od revize, však standa schytal. 😅 Ale je to paradox, nejdřív se snažíme jak blázni a nic a ted si dáváme bacha aby nic a buch ho, ale začínám se těšit až na to že nejhorší tt teprve přijdou 😒 ☹ ,. No musím doufat

gejbule1
24. říj 2009

Nazdárek holčiny 🙂 Jakou máte náladu?Venku je nádherně,teda alespoň tady 🙂 .zanet to je pro nás krásná zpráva že jste s mimískem v pořádku.
mate určitě to bude v pořádku.Já taky pevně věřím že až otěhotním tak už bude vše OK 🙂 .

mateta888
24. říj 2009

gejbule : tak to ti závidím, tady je nic moc 😒 poprchává tak snad to poleví aby jsme mohli na ten výlov 😉 tady je hnusánek . Jinak v to taky pevně věřím
🙂

eeefi
24. říj 2009

ahojky holciny 🙂
zdravim nove prichozi..
ja si ted uzivam jak muzu. ve stredu jsme meli akci z prace, tak jsme si trosku zaparili. problem byl, ze druhy den jsme meli poradu, tak nam nebylo uplne nejlip 😀 dneska uklid, nakup a vecer asi kino 😉
vcera jsem byla se svou tehotnou kamaradkou a reci o tom, kdo je vsechno tehotny a ceka dite, uz me opravdu nejak neberou 😒
veru, renko zkuste na ms ten kontryhelovy cajik. v lekarne stoji 20 sacku cca 30kc. dejte si 2 denne. neni teda nejak moc dobrej, ale me pomohl.

lindazofie
24. říj 2009

Renko srdíčko zatím je a bije, předtím šlo o zamlklinku

markee
24. říj 2009

ahojky. holky dočtu vás snad zítra. Já od včera neměla čas.Dělala jsem dort a připravovala na dnešek na oslavu Johanky narozenin. Má je sice v úterý,ale tento víkendík byl nejlepší pro oslavu. Manže je doma,takže si nás užívá. Tady máte fotečky,kdo se chce kouknout http://macik04.rajce.idnes.cz/Oslava_Johanky_tr...
Dobrou noc.

gejbule1
24. říj 2009

markee máš pěknou princeznu 🙂 .Dortík jsi dělala?
lindo držím palečky ať přestaneš krvácet.

mateta888
25. říj 2009

Ahojky holky moje 🙂
Jak pak se máte? No mi docela jo, výlov se vydařil 😀 , malá se projela na poníkovy a koukali jsme na mega štiky 😕 . Normálně jsem se jich až bála fakt byli obří, to jsem snad ještě neviděla 😨 No koupili jsme si kapříka kterej sebou celou cestu mlel, že byl chudák samá modřina , ale cestu přežil. Když jsme ho bráchovy šupli do vany tak tam zase pro změnu málem za ním šupli děcka 😅 😀 , Jsou to telátka.
Jinak jsem se tam pobavila tak dobře 3 minuty na wc,jsem dávila na prázdno 😝 , už to začíná, dnes ráno to samí. 😝 . Ale na druhou stranu jsem ráda, protože pro je mě to znamení že je to dobrý. U předchozích dvou mi bylo dobře a to je u mě špatně 😔

gejbule : jak dopadli nákupy? Pochlub se 😵
lindo : a jak pak se držíš ty ? je už trošku lepší ?

markee : no ten dort je nááááááááááááááááááááááádhernej 😀 😀 😀 , je fakt úžasnej, jste si museli docela máknout s manželem, no ale je fakt super. A na malé je vidět že byla radost veliká a i spokojená, je kouzelná a fakt jak princeznička. Simča je na kluka, ale mě to nevadí, nerada se češe a umývá hlavu a navíc nám to od porodu prostě neoste 😅 . No cela maminka. 😅
Mě to čeká za dva měsíce tak ted pokukuju po dortech abych něco obšlahla. Do ted jsme to ošidili nakukáčem atak, ale 4 dny před vánoce je sladkýho až fuj 🙄 . ale letos jsem jí ho slíbila. taky bych to už chtěla mít zasebou.

mateta888
25. říj 2009

hele hele koukám, že mi naskočil další týden. No tak vzhůru do boje 😠

markee
25. říj 2009

ahojky, Gejbule,dort jsem dělala-pekla,dělala krém a sestavila ho,dala mandlovku a trošku ozdobila-hodně zdobil manža,pže já ještě musela dělas bram.salát,krabí pomazánku a ještě vařit na další den. No prostě to byla společná práce s manžou-ten dort.
Mateta já se inspirovala na těch stránkách maminciny recepty . Byl tam dortík s lotos.kvítkem a na stranách rybičky. Takže nápad byl,ale ve finále jsme udělali mořský svět 😉
Neboj vlasy jí začnou růst. Johanka má hustý po manžovi,ale jinak jemný po mě. I barvu má po manžovi,když byl malý,tak byl taky světlovlasý.

andi2
25. říj 2009

Ahojda chtěla bych se zeptat.Jsem po revizi ted v pátek v 8tt začla jsem krvácet a na Uz nebylo srdíčko.Takže by mi stejně hrozil potrat.Co jste byli po revizi brali jste nějaké vitamíny třeba listovku?Moc díky.

markee
25. říj 2009

Andi,jestli chceš jít brzo do další miminka,tak ti listovka určo neublíží, spíš naopak 😉
Já jí začla jíst po první revizi hned. Teď po druhé revizi dýl,ale my taky nechceme další zkoušet hned.

andi2
25. říj 2009

markee-doktor,řekl,že po svátcích můžem.Takže v lednu já jsem po IVF a ještě máme mrazáčky takže půjdu na KET a ještě si zajdu na hematologii mám trombofilii i když v normě tak mi ted nasadili Anopyrin ale třeba to nestačilo nevím.Tak jo listovku si vezmu a četla jsem že je lepší femibion tak si ho koupím.No my chcem co nejdřív hned v lednu když bude vše o.k. bylo mi už 36 takže čas letí.Je fain,že jsou tyhle diskuse aspon to tak nebolí.Dík.

gejbule1
25. říj 2009

Ahojky,tak to vypadá na pěkný den!
mate koupily jsme jen Lucíkovi botky a na ostatní už neměla náladu.Utíkala z krámů atd.Tak jsme dali zmrzlinu a jeli dom.Mate nemusí ti být špatně v těhu.Taky jsem si to myslela ale teď naposledy mi bylo hodně špatně a to ještě asi 2dny po revizi.Tak mě to vyvedlo o omylu.Jen si nedělej prostě starosti kdyby ti bylo dobře.
andi já beru listovku pořád.Chtěli bychom mimčo co nejdřve.Taky si nemůžu kvůli věku udělat velkou pauzu.Jinak žádné vitamíny.

andi2
25. říj 2009

gejbule tak už jsem jednu listovku slupla.A jak dlouho po revizi jste byli doma já mám jít na kontrolu za 3týdny .Dík.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru