Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

nali23
10. bře 2010

fram,děkuju za podporu.Snažím se,ale zatím je to hrozně těžké.Můžu se ještě zeptat?Brali jste někdo nějaké vitamíny,ať se lépe hojíte a je tělo připravené na další těhotenství?

zanny
10. bře 2010

Ahoj holky..

Nail,je mi to líto ☹ ..je to přesně,jak píše Fram,pomůže jen čas.Za chvíli už bude pěkné počasí a do června to uteče.Jinak já zobu pořád Femibion a vařím Kontryhel,ale jinak žádné zvláštní vitamíny jsem po revizi nebrala.

Co vy holky ostatní,nikde nikdo..no já to tady taky trošku flákám 😎

stephanie
10. bře 2010

Ahoj kočky, jdu vás po dlouhé době pozdravit...

nali, vítej, je mi ale líto, že nás je zas víc ☹ ...ale opravdu rány jen čas zahojí...člověk na to nezapomene asi nikdy, ale s odstupem času se s tím umí alespoň nějak poprat a srovnat se s tím...
jinak jsem taky žádné vitamíny nebrala, koupila jsem si jen kyselinu listovou a femigard - ale to na upravení cyklu.

každým dnem očekávám druhou porevizní...tak doufám, že nenechá na sebe dlouho čekat...je mi ale tak divně už od minulého týdne, jako po psychické stránce, vůbec nevím, co to se mnou je...asi nějaké deprese z té dlouhé zimy nebo co...ale jsem protivná i sama na sebe...

zanny, co u tebe nového???
kde je fram, marti, andi atd. atd. atd.?????

martasl
10. bře 2010

ahoj,konečně můžu na chvilku sem.nejde mi dole připojit internet ztak musím z Katčinýho notebooku,ale celá nervozní tak jen v rychlosti.

nali-tak to je hrozně smutný.víme jak se cítíš,prožily jsme to samé.ale chce to opravdu čas a co nejdřív první porevizní menstruaci.všem nám tady aspoň trochu ,,pomohla".já v pátek čekám třetí,cítím,že bohužel dorazí.musím končit,tak se zatím mějte a snad mi dcera zítra půjčí pc abych sem aspoň na chvilku jukla.
tak zatím....

andi2
10. bře 2010

ahojda holky.Já nějak nestíhám furt je co dělat jak v práci tak doma/doma nemyslím snažilkování/.nali-jak psaly holky chce to čas já byla na revizi v říjnu a uteklo to.Do června to je cuby dup 😉 Liptonek já chodím do HK jo a cysta ted poprvé a doufám že zmizne páč jestli tam furt bude tak se obávám laparky -no na tý jsem ještě nebyla třeba by něco zjistili-i když většinou nic nezjistí. 😉 Ahoj zanny,marti step.- atd.Step ted Ti musí bejt o.k. půjdeš na Ketík né?Aspon se bude něco dít.no u mě se dělo dneska v práci za 3 týdny mi končí smlouva a ještě si dorazí na ko zemědělka.Tak snad to bude dobrý.radši bych řešila jiný věci než furt ty v práci.

stephanie
10. bře 2010

ahojík andi

nová fotečka!!! 😵
jooo, čekám každým dnem tu mršku a hned po ní bych měla jít na ten ket...ale já se najednou necítím nějak dobře...vůbec nevím, co to se mnou je, pořád jsem nervozní, ani nevím proč, protivná jsem až hrůza...snad to brzo přejde...na mě to jde totiž strašně i vidět, jak nemám náladu, tak chudáci zákaznice 😀

andi tobě končí smlouva v práci??? a kdy máš jít na kontrolu, jestli je cysta pryč? a neboj, kontrola určitě dobře dopadne, to víš, že něco se jim určitě líbit nebude...mě by strašně bavilo dělat u ČOIky...ale asi to je náročné

já andi taky pořád něco řeším, obchod, školu, malý je pořád nemocný, mám tolik starostí a nevím, co dřív...nejraději bych odjela někde na týden na dovču 😖

andi2
10. bře 2010

Ahoj Step-jj končí už tam jsem dva roky a ted bud daj na neurčito a nebo nazdar.zítra se zeptám instrukce až příjde protože jako hledat si pak místo během 14 dnů to nevím teda a doma bych to nevydžela to si nedokážu představit.Sice člověk nadává furt práce ale bez ní to taky nejde.Jinak mám přijít po ms jestli tam ještě ta cysta je nebo ne.No jestli neprasknu dřív já páč mi tyhle léky -to je vlastně antikoncepce vůbec nedělaj dobře.včera mi zas natekla ruka v tom místě kde jsem s tím letěla poprvé na hematolku a tam zjistili tu mutaci.já vůbec antikoncepci nesmím.Přitom hormony před IVF to bylo dobrý ale tenhle sajrajt no nevím .jo já si taky někdy připadám na krámě jak čoi když kontroluju záruky. 😀

stephanie
10. bře 2010

...no andi, kéž by už jsme byly těhu a nemusely pořád něco řešit, že? a tobě by se te´d těhu hodilo, že? ale pokud jsou s tebou spokojení, tak ti určitě smlouvu prodlouží,ne? já jsem soukromník, takže z toho třeba strach mít nemusím, ale zase si někdy říkám, jestli to za ty starosti stojí...dovolenou nemáš, na nemocenskou jít nemůžeš...jiank jsem četla, že marhu už porodila, ale to určitě víš...
tak to je divné, že ti dávali antikoncepci, kdyaž ji nesmíš...doufám, že ti to pomůže...já jsem kdysi,jak jsem byla ještě mladá, teda mladší 😀 , měla strašné bolesti při menstruaci, dr. mi pak zjistil několik cyst a říkal, že na to jsou jen dvě možnosti - buď otěhotnět, nebo antikoncepce...tak já brala tu antikon...
no ale po další menzes, jak bude vše ok, tak můžeš do dalšího pokusu, ne?

andi2
10. bře 2010

Jo přesně tak bud těhu nebo antik.no léky mám do 19.3 a to by měla ms dorazit tak nějak a hned po ms na ko.Jo a když bude vše o.k. tak hned do pokusu nemůžu čekat už kvůli věku a nebo co kdyby zase nějaká cysta se udělala.No ta může kdykoli.Jo už aby jsme byli těhu no manža říká,že dítě taky hned nezačne samo chodit že to taky trvá. 😉 Jo jsem si dneska četla hradecký deník a 8.3. se narodilo v HK 6 miminek a mezi nima i Jakub tak jsem si říkala jestli to není Marhu kubíček a on je. 🙂 No to máš taky jako soukromník blbý na ty dovči apod.Jsi nevyberem.

stephanie
10. bře 2010

andi, tak ti budu držet pěstičky, ať ta cysta mršatá 😵 rychle zmizne a ať už se nevrátí!!!
je fakt, že ten čas tak rydhle letí, měsíc k měsíci a rok za náma...ale to letos zvládnem, neboj 😉
jsi říkala na ty velikonoce, já s tím počítám!!! 😉 😀
tak dobrou andi, ať ti to v práci dobře dopadne a dej pak vědět...!!!

akdar1
11. bře 2010

Ahoj. Najde se nektera s podobnou zkusenosti?!

Uz mam doma temer dvouleteho syna a prvni tehotenstvi bezproblemove. V rijnu jsem otehotnela znovu, ale jiz od pocatku me stale pobolivalo bricho - rikala jsem si, ze kazde tehotenstvi je asi jine - nakonec to skoncila revizi delohy cca v 8. tt. Od te doby zrejme pocituji bolestivou ovulaci, menstruacni bolesti, coz jsem nikdy drive nevnimala... Tri mesice od revize jsme zacali pracovat nanovo a podle ruznych priznaku se zdalo, ze se zadarilo!?! Pred tydnem jsem byla na kontrole, nebot me opet bolelo bricho, ale pry jsem zdrava a zrejme si to jenom "vnucuji"!?! - hypochondr nejsem, lekare nevyhledavam, kdyz nemusim! Posledni dva dny opet a zrejme prichazi i spineni - je mozne ze prichazi menstruace, popr. samovolny potrat... Proc me stale poboliva podbrisek?!

nali23
11. bře 2010

já vím,že čas to zahojí,ale jak vidím to dnešní počasí,tak mám z něj skoro depresi.Jinak jsem si koupila taky femibion 800 a přidám ten čaj z kontryhele a budu čekat na červen a další IVF.Příští čtvrtek jdu na kontrolu/14 dní po revizi/,tak doufám,že aspoň tam to bude vše v pořádku. ☹

mateta888
11. bře 2010

Ahoj ve spolek 😵

Tak jak tak koukám, tak všechny známý tváře už upustili z tohoto tématku 😉 . Koukám na vás sem tam a je vás tu zase dost dušiček 😨 a jednu dobu už to vypadalo tak nadějně. No nic s tím nenaděláme. Protože je depka počasí tak jsem se rozhodla vám napsat a snad trošku povzbudit. 😉

Já jsem byla na revizi v srpnu ( byl to zamlklý a necelý rok před tím samovolný) přesně za 6 týdnů první a poslední ms. V řijnu jsem už byla těhu, ale kdyby jsme to chtěli tak nám to nevyjde. Prostě si to ten nahoře tak zařídil. A ted už mám půlku za sebou 🙂 Mrně se hýbe a ruku na srdce jsem klidnější ale dokud nebude venku tak budou obavy pořád. Holky nevěšte hlavu, vím že se to lehce říká, ale je to jediný co funguje. Co bylo bylo a co nejdřív koukat dopředu neeee zasebe a jak bude hezky šup na cvičení. To mi pomohlo po první snad jak nic 😅 . Dokázala jsem vypnout a nemyslet a krásně se zničit a dost mi to pomohlo. Potom jsem došla na tuto diskuzi a je to k nezaplacení se vykecat. A tak občas sem napíšu a snad někoho potěší že to opravdu jde jen se nevzdávat. 😉
Držím vám všem pěstičky a věřím že co nejdřív se zadaří a tentokrát to vyjde bezpromému. 😎

zanny
11. bře 2010

Ahojky všem..

Stephanie,taky mám nějakou depku a jsem hnusná sama sobě,ale pořád si říkám,že to je z té hnusné zimy a jak příjde jaro,doufám,že bude lépe.Za 14 dní mám jít do Reprofitu,ale ani nevím,jestli mám teď sílu jít hned do Ketu..jsem jak na houpačce,chvíli si říkám,že jo,že jdu hned do toho,za chvíli zase,že ne...no už si připadám jako magor.

Martasl,držím pěsti,ať MS už nepříjde 😉

Andi,tak ať v práci vše dobře dopadne..člověk nemá chvíli klid co?A pak že máme být v klídku a v pohodě těhotnět..

Akdar,já jsem teda bolestivou MS měla vždycky,ale ta po revizi byla o dost horší.A ovulační bolesti jsem teď měla tak hodně,že už jsem měla strach,že mám nějaký problém.Ale asi každá to máme jinak,tak asi moc neporadím.Ale myslím,že když tě doktor vyšetřil a řekl,že jsi zdravá,tak by to mělo být ok.

Nali,to je dobře,že sis koupila Femibion,je fakt dobrý..a ten kontryhel se pije od 1DC myslím že 14 dní,pak vynechat,ale to ti asi holky napíšou přesněji,já se ho teda snažím pít,ale někdy zapomínám 😕 .Na čtvrtek na kontrolu držím pěsti,ať je vše v pořádku,ale jestli nemáš nějaké bolesti,tak určitě budeš v pohodě.

zanny
11. bře 2010

Mateta..hned jsem veselejší,když vidím,že se u někoho zadařilo..gratuluju 🙂 .

fram
11. bře 2010

Ahoj holky, já dnes byla na porevizní kontrole. Byla jsem trochu vyplašená, jestli nebudu muset ještě na vyčištění, protože celých 16 dní od revize špiním nebo lehce krvácím. Naštěstí je to O.K. a to špinění je prý nejspíš hormonální. Napsala mi noretisteron, nemáte s ním někdo zkušenost? Nechci aby mi úplně rozházel cyklus.
akdar, já beru jen listovku, až začnem se snažením, najedu na Femibion. Po revizi jsem ještě MS neměla, tak uvidím, snad bude pravidelná a bez problémů.
mateta, hned jsem optimističtější, když vidím tvoje tt, už v červnu budeš chovat, nádhera 🙂

martasl
11. bře 2010

ahoj.tak internet už jede-sláááva.
akdar-každá to máme po revizi jinak.já první MS v pohodě a u druhé jsem ji měla hodně silnou a hoooodně bolestivou.nikdy jsem bolestivou MS neměla.přece jenom je revize zásah do organismu,tak určitě bude trvat,než se to dostane do normálu.ale jak píšou holky,pokud nejsou bolesti a silné křeče,tak to bude ok 😉

dnes jsem se konečně dostala k holičce,tak zase vypadám jako člověk-tak na 3 měsíce.Naše Kača si včera koupila hřebínek do vlasů v podobě korunky.měla jí ve škole a prej si to líbilo.mě připadla,jako by šla na karneval.ujistila mě,že se to tak nosí.asi jsem fakt ,,stará"že to nechápu. 😲

martasl
11. bře 2010

matetko-jé to je krása,že jsou i dobré zprávy.je to úžasný,že se tak brzo zadařilo a hlavně-že je všechno v pořádku.co ti na to řekl doktor,že jsi tak brzo po revizi otěhotněla??

andi2
12. bře 2010

😕 Ahojda.Tak ta zima to nevzdává. 😉 fram-já mám zkušenost beru ho ted taky 😀 pro mě je to jak jsem psala sajrajt má to antikoncepční učinek -což já nesmím ale na druhou stranu mi zas třeba pomůže na tu cystu.Jinak cyklus by Ti rozházet neměl.je to na upravu cyklu,nebo když někdo chce jet na dovču tak na oddálení ms v tvém případě na zastavení krvácení .Ale hlavně se asi teda ted nesnažit o mimčo páč to má velký dopad na to.Já je mám na 15 dní a po dobrání by měla přijít ms. 😉 martasl-no já se kolikrát taky divím co si dcerka dává do vlasů,že to prej holky maj taky to se nosí no.tak taky nechápu no.

fram
12. bře 2010

andi, dík za info. Já ho mám na 10 dní a dr. mě vysloveně upozornila na to, abychom si dávali pozor, že nemá antiko účinek 😅 U nás je to jedno, stejně ještě snaženíčko musí počkat.

martasl
13. bře 2010

ahoj holčiny 😉
tak oznamuju,že MS zatím nikde...je teda ještě brzo,měla jsem to dostat včera.ale teď mi MS chodila na den přesně.ráno se mi v práci udělalo zle a zvracela jsem.cesta dom autobusem bylo utrpení 😲 Dnes jsem se vrátila ze zastávky,jen jsem uviděla autobus a už se mi navalilo....tak pokud to do rána nedostanu,tak si zajedu pro test a hned vyzkouším.nevydržím čekat.tak jsem zvědavá,jak to dopadne 😉

andi2
13. bře 2010

martasl ty vogo to bude určo mimísek. 🙂 jestli Ti chodila ms přesně a nikdy se ti před ms nedělalo blbě tak budeš těhulka.Tak doufám,že až zítra dorazím z práce tak bude pozitivní testík.Mocinky Ti to přeju!

martasl
13. bře 2010

díky-ráno si zajedu pro test-nevydržím čekat a hned testnu.takový příznaky-nevolnost,divná chuť v puse a bolej mě zuby,mám je nějak citlivý,to mi dělalo i posledně-tak to před MS nemám.prsa mě nebolej-před ms vždycky,ale mám na ksichtě 2 jebáky,tak uvidíme.doufám,že si nedělám plané naděje 😝

zanet2009
14. bře 2010

Martasl, držím moc pěstičky,aby MS nedorazila a na testíku jsi objevila //.Myslím na Tebe 😉

lusye
14. bře 2010

marti, téééda, to vypadá velmi nadějně. Tak nás informuj, jaký je výsledek testování. 😵

zanny
14. bře 2010

Martasl,taky budu držet moc pěsti,ať máš dvě //..moc ti to přeju a už by to tady mohl někdo rozjet.Tak nám hned dej vědět,ať můžem slavit 🙂

martasl
14. bře 2010

ahoj holky.tak nevím,jestli bude co slavit ☹ Test negativní a MS nikde.tak ještě počkám 2-3 dny a testnu znovu-pokud do té doby mrcha nedorazí 😠

zanet2009
14. bře 2010

Martasl, nezoufej, mi se // ukázaly na testu až týden po vanechání MS 😉

fram
14. bře 2010

martasl, negativní test nic neznamená, hlavně, že mrcha nedorazila. Hrozně moc bych ti to přála. Bylo by úžasný, kdyby se tady konečně objevila těhulka 🙂

martasl
14. bře 2010

holky dík.zanet,tos mě potěšila. 😉 to se mi nikdy nestalo,aby se mi při vynechání ms hned neukázaly //.ale je fakt,že je to teprve 2dny od vynechání.tak uvidíme.ale rozhodně díky za povzbuzení 😉 dnes mažu opět na noční.vůbec se mi nechce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru