Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

angelina987
7. dub 2010

Lus - věří tomu, jinak bych se zbláznila. a už jsi byla u Dr?

lusye
7. dub 2010

nene, u dr. jsem ještě nebyla. Až příští pátek. Nespěchám tam ... 😉

martasl
7. dub 2010

ahoj.konečně mám volno.v pondělí jsem se výprasku krásně vyhnula(doma to nedržíme,manžel na to není a byla jsem v práci).holky u babiček,tak snad trochu mlatu dostaly.dnes je tak krásně 😀

dnes jsem byla s holkama na utz štítné žlázy.pořád tam chodily maminky s miminkama.nejdřív jedno-to jem ještě zvládala,pak druhý a to už jsem začínala být na měkko.naštěstí jsme šli do ordinace,jak jsme vylezly,tak další mimi.prostě jedno hezčí než druhý málem jsem se rozbulela v posldní době pořád řvu a nevím proč.jsem úplně mimo... ☹ ☹ asi to bude tím,že se blíží květen a termín porodu.a všude je děsně moc miminek a těhotných...

zanet2009
7. dub 2010

martasl, to je mi líto, já jsem taky naměkko, já bych rodila v červnu 😢 😢 😢
holky taky mají špatnou štítnou žlázu?já jdu na UTZ na konci dubna, tak jsem zvědavá, na co mi přijdou 😕

stephanie
7. dub 2010

Ahoooooooooooooooj!!!
Nebojte, já na vás nezapomněla, jen to po té nové verzi koníka nějak překopali, chodím ještě na jinou diskuzi a ta je po nové verzi pod jiným názvem, takže už vás nemám pohromadě, jak předtím...ale myslím na vás....
tak co nového?
Andi už jsem včera psala, byla jsem minulý čtvrtek na KET, ale pořád mě pobolívá v podbříšku, tak nevím 😨
Držte mi palce holky...Tak moc bych si to přála...Myslím, že vůbec my, co jsme po revizi, tak bychom si to zasloužily...
Držím všem palečky!!!!

Zanny, tak ty ses rozhodla to prodloužit? Pokud to tak necítíš, tak asi fakt nemá cenu to lámat přes koleno 😉

Krásný den!!!

martasl
7. dub 2010

ahoj steph-to víš,že držíme palečky.všechny si vzájemně 😉 😉 koukám,že máš nějakou novou fotečku,co??

zanet-ne holky mají štít.žlázu dobrou.ale už asi 3-4 roky chodíme na endokrinologii(mimo jiné) a ona nás vždycky jednou za čas někam pošle.jedna,že je hubená,druhá malá a silnější-prostě si nevybereš,hlavně že maj pacienty... 😠 mladší ještě před 14 dnama byla na potním testu.ani nevím,jestli mám volat mudr na výsledky nebo až v říjnu na kontrole.ale přinehorším má na nás číslo,tak kdyby něco- zavolá.

stephanie
7. dub 2010

ahoj marti, jak se máš?
jj, fotečku už jsem musela...tu mou inkognito mi koník smazal 😀 ..

martasl
7. dub 2010

Steph-no nic moc,jak píšu o něco víš.příští týden čekám ms atuším,že dorazí ☹ ☹ 😝 manžel vyjímečně tento týden jezdí dom,dělaj na výstavišti v Edenu barák.jinak mladší holka je celkem v pohodě-včera dostala první poznámku v životě za,, podvod při vyučování"-pomáhala spolužačce s úkolem. 😲 No a starší se děsně zapalujou lejtka.U babičky má několik kamarádů(doufám že kamarádů)a ti si ji předcházej.Ona s nima chodí na procházky,do kina na disco..kde jsou ty časy 😅 Ještě prej s nikým nechodí-doufám.holt budem začít muset víc hlídat 😠
A co ty,jak pokračujete??

stephanie
7. dub 2010

jo marti, už to nejsu malé holky, budeš si je muset hlídat!!! 😀 To teprv začnou starosti...Uteklo to, co....
Já byla na KETu, tak čekám, jak to dopadne...
Tak jak je manža doma, tak se pokoušíte, ne?

A ta poznámka - to jsem se musela fakt smát...Má nějaké vtipnou učitelku,ne?

fram
7. dub 2010

Ahoj holky,
lusye, to je nádhera, jak ti tam svítí ten 5tt 🙂
martasl, mě taky nějak bere jaro, dnes bych začínala 2.trimestr a závidím každý těhuli, kterou potkám. A že jich je ☹
step, hrozně moc držím palce, kdy budeš testovat ?

stephanie
7. dub 2010

ahojík fram...já nevím, já se toho děsně bojím!!!!!!!!!!!!!!

angelina987
7. dub 2010

Holky, taky okolo sebe vidím neustále těhule, ale je to tím, že to víc sledujeme, proto je jich okolo tolik. Mrzí to, to je jasný, ale musíme to nějak přežít a zanedlouho budeme břichatice taky, uvidíte!!!! 😉

fram
7. dub 2010

step, já vím, musej to bejt hrozný nervy 😒 ale nedá se dělat nic jinýho, než věřit. Ale ono to dopadne, uvidíš 🙂
angel, asi máš pravdu, že ty těhule víc sledujem, navíc se oteplilo, takže břucha už nejsou schovaný v kabátech 🙂

andi2
7. dub 2010

ahojda holky.jo jo samý těhule.k nám do krámu už chodí dvě těhule tak jsem jim říkala,že budu od nich chytat těhu bacily ale obě se taky načekaly a jedna dokonce má už za sebou dvě revize no a bude mít mimčo takže si taky počkáme ale dočkáme.já zatím chytila chřipkovej bacil 😀 lusye přesně tak když Ti nic celkem není nač spěchat takhle tam už bude mimčo vidět i srdíčko. 😉 step-neboj dokud není ms tak je pořád naděje. 😉 No mě se ms taky toulá jako naschvál když mám před Ketem 😉

stephanie
7. dub 2010

ahoooj andi, že ses už včera neozvala, jsem čekala...
no andi nevím, bolí mě břicho jako před menzes--- 😒
a tobě nedorazila? to je dobré znamení, ne? 😵 že by???? 😉

andi2
7. dub 2010

step jsem Ti psala jsem se ptala kolik jich rozmrazili.Já se taak bojím že nevydrží když jsou ted horší a "nahatý"bez obalu.

stephanie
7. dub 2010

joo? mi nic takového nepřišlo?
no rozmrazili dva, mám jich po dvou..
a to je lepší, když jsou bez obalu, ne? po KETu je ten obal právě pevnější
já jsem z těch bolestí břicha nervozní, nejsem schopna pořádně nic udělat, pořád na to myslím...chodím sem a tam...chce se mi už z toho brečet

andi2
7. dub 2010

No ty novoty tak se to neodeslalo. 😠 No my je měli po třech.Minule všechny vydržely a doufám,že budu mít stejnou embryoložku protože ta je moc fain. 😉 step vím,je to o nervy a hlavně pokaždý jsou příznaky jiný. 😉

stephanie
7. dub 2010

andi, to teda na nervy je....
tobě vkládali tři embryjka?

andi2
7. dub 2010

step ne dvě ale to třetí bylo prý nahnědlé .A 3 nevím jestli bych dala.No ted možná jo když budou fit.Ale to silně pochybuju.

stephanie
7. dub 2010

andi,,,pošta funguje 😀 😀 😀 , jsi mě pobavila... 😀
andi nahnědlé? to je prosím tě z čeho?
a proč ti je nezamrazili po dvou, to je lepší, ne?
ale ty jsi měla vždycky dobré embryjka, ne? a když už to je bez obalu, tak to je pořád blastocysta? asi jo, že? to stádium vývoje blastocystou končí, že? pak už embryjko opouští obal a vyvíjí se, ne? jestli to dobře chápu...

andi2
7. dub 2010

jo step vždycky kvalitní ale asi se jim u mě nelíbí 😒 Embryoložka je měla tak rozdělený .Já měla ted morulky pak je blastocysta.No ty jsou nej blastocysty ale jak kdy vid a jak u koho. 😉

andi2
7. dub 2010

martasl-až tu budeš tak se nelekni těch názvů 😉 já si jdu udělat čajík a zalehnout.Všem krásnou dobrou. 😉

lorelaig
8. dub 2010

Ahoj holky,
před časem jsem sem párkrát psala.

No, ale teď jsem zoufalá ... koncem ledna jsem prodělala revizi v 9tt. Už jsem měla mít MS, ale stále nic. 7týden po revizi mi píchla injekci na vyvolání MS, po třech týdnech nic - takže sem včera odešla s hormony a děsím se co bude dál.

Stalo se to některé z vás??? Potřebuji nějaké pozitivní informace - že to jako taky zabralo apod, páč já sem v háji zeleném a zralá na chocholouška 😖 🙄

martasl
8. dub 2010

ahoj holky.
steph-no řekla bych,že úča je podle nálady.ale poznámku myslela smrtelně vážně a nejhorší je,že z ní má holka dokonce radost,už není taková šprtka.tak doufám,že jich nezačne nosit víc 😠

andi-na názvy si zvykám.ale holky-ono to vyjdééééééé,nebojte se.myslím na vás a držím vše co jde.to by bylo aby nebylo... 😀

lorelaig-někdo s první ms může mít problém.a nenbylo by možné,že jsi těhu??i to se může stát.nevěš hlavu,doktoři to daj do kupy,uvidíš.na chocholouška jsme byly po tevizi zralé všechny ☹

holky,já mám zase zmatky.to bych nebyla já,že?? 😀
jsem pořád děsně na měkko,pořád se mi chce bulet,vše mě hned rozháže(i nedělní pohádka duhová víla).včera jsem byla tak unavená(a to nebylo z čeho),chtělo se mi hrozně spát,tak jsem šla o půl třetí a zbudila se v19 hod.po probuzení mě bolela příšerně hlava a bylo mi zle,zvracela jsem.prostě děs.ráno jsem teda prubla test a opět negativní.prsa bolej a nevím,co si o sobě mám myslet.asi toho chcholouška vyhledám... 😅 😅

lorelaig
8. dub 2010

Martasl : tak těhule na 100% nejsem 😒 už naposledy a i teď mi dělala vnitřní utz a nic tam nebylo. Jo bylo, praskla mi cysta - tak viděla jak se to hojí 😅 a to je tak všechno. Já ani nebyla tak 2x nahromadě z té revize, prostě to tak mělo být no. Ale spíš mě ničí tohle to ...

martasl
8. dub 2010

to se zpraví,neboj.každá jsme jiná a doktoi na to mají prostředky,aby to uvedli do normálu.hlavně,že je cysta pryč.já jí měla teď v těhu a pak i hematom.stejně to špatně dopadlo ☹

zanny
8. dub 2010

Ahoj holky,

Martas,tak třeba už MS nedostaneš,když máš takové stavy 😉 .Já sice taky u všeho bulím,ale jsem taková cíťa pořád,takže podle toho já bych nic nepoznala.

Steph,tak držím,držím....ať je vše OK.

Lorelaig,já jsem první MS po revizi dostala až za 49 dnů a taky už jsem z toho byla nervní,ale ta druhá už přišla za 28 dní.Nevím,možní ti to udělala ta cysta,ale to je těžko říct,každá reagujeme jinak,tak možná tvoje tělo potřebuje více času,aby se hormony ustálili a bylo vše, jak má.Ale to by ti měla asi hlavně vysvětlit tvoje doktorka,proč to tak může být,my můžem napsat jen své zkušenosti.Držím pěsti,ať se ti to rychle srovná,musí to být na nervy,to tě chápu.

lusye
8. dub 2010

lorelaig, spousta holek po revizi má podobný problém jako ty ... Musíš být trpělivá, je to zásah do organismu a musí se s tím nějak vyrovnat ... 🙄
Fakt ti přeju, ať ms brzo dorazí!!!

fram
8. dub 2010

Ahoj holky,
step, já byla těhotná 2x a pokaždý mě bolelo břicho jak na ms a měla jsem příznaky,jak když to mám dostat,tak klid. Břichobol nic neznamená.
Lorelaig, poradit neumím, ale laicky si myslím, že když vezmou víc sliznice, tak prostě trvá, než se obnoví a taky ty hormonální skoky tomu nepřidaj. Neboj, dr. si s tím určitě poradí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru