Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

angelina987
10. dub 2010

Kde jste kdo??

martasl
10. dub 2010

ahoj.já jen nakukuju,fakt to tady nějak vázne 😲 jsem po noční a ještě dnes jdu a zítra taky 😝 😝 😝 😝 vůbec se mi nechce.před chvilkou tady padaly kroupy a děsně funělo.teď jen pofukuje,tak doufám,že až půjdu na autobus,tak bude klid.

angi-jak jste na tom se snažením??já to mám dostat 14.4 a tuším,že ms dorazí.já už jí tak nechci ☹ prsa mě bolej už asi 14dní,je mi často zle a už jsem i zvracela.dnešní test negativní.mě z toho švihne 😠 😠 😠 doufám,že jste na tom holky lépe 😉 😉

angelina987
10. dub 2010

mart: no mi nijak, čekáme na první MS, jsem bez špinění i když ráno cosi bylo, tak uvidíme, třeba dorazí MS

fram
10. dub 2010

angel, tak ať mrcha dorazí, je to hned veselijší, když už máš první porevizní za sebou 🙂
Kdepak je Step, jestlipak už testovala? A jak těhulky, Lusye a Phoebe?

lusye
10. dub 2010

ahojky holky! 🙂
Mám se fajn, odpoledne mi nebývá nejlíp a jsem pořád unavená. V pátek jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, ale ta obava tam je velká, však víte ... Prostě se teď víc bojím. 😔
Marti, držím palce, ať ms nedorazí a Angel, už ať dorazí! 🙂

fram
10. dub 2010

lusye, já bych byla z kontroly strachy bez sebe, ale uvidíš, bude to v pořádku.

liptonek
11. dub 2010

lusye - kdy jsi volala doktorovi? a na kdy tě objednal? hlásím // a vůbec nevím, kdy mu mám zavolat 😅 Mám z toho docela strach.

lusye
11. dub 2010

liptonek, ***********GRATULACE************ 😵 😵 😵 To je paráda! Mám radost! 🙂 🙂
Přesně i já se moc bojím páteční kontroly. 😔 Budu 6+1.
Ve kterém tt jsi? Kdy si měla poslední ms?

liptonek
11. dub 2010

děkujuu lusye 🙂 poslední ms 10.3. ...takže asi 4tt 😅 Kdy ses objednavala?

lusye
11. dub 2010

já se objednávala 1.4. a objednala mě na 16.4. 😉

liptonek
11. dub 2010

a toho 1.4. bylo jak dlouho po vynechání MS?

zanny
11. dub 2010

Ahoj holky,

no tady se těhotní,tak to je super..moc gratuluji a přeji,ať je vše ok a hlavně pevné nervy 😉

andi2
11. dub 2010

Ahojda holky 😉 liptonek-to je suuuuuprr tý jo zázraky se dějí.A neboj volat dr.na testu máš dvě a ms nikde tak Ti vezme krev a pak půjdeš na UTZ.Neboj to bude o.k.Já vím člověk se bojí a bude pořád.Hlavně dej vědět ju? 😉 Marti at mršule nedorazí už by nemusela vid. 😉 no mě konečně včera dorazila čekala jsem na ní od pondělka.Tak se umoudřila asi a už je pravidelná po 27 dc.a dneska jsem si vzala první modrý prášek a když jsem si přečetla ty příznaky no tě pic radši asi nečíst.To budu za 14 dní tlustá,plešatá a nakonec to veme infarkt 😀 a to jsem si barvila vlasy takže to dlouho asi nevydrží 😀 no hlavně aby to mělo na ten Ket nějaký teda učinek když už to do sebe člověk cpe . 😉 A zítra zase do práce ten víkend tak rychle utekl..

fram
11. dub 2010

andi, to je síla, ty pilule 😀 hlavně, aby ty vedlejší účinky odezněly až otěhotníš. Si představ, to vyplašený miminko, až by prvně uvidělo svoji tlustou, plešatou maminku, těsně před infarktem 😀

andi2
11. dub 2010

Ahoj fram to jo no děsí mě to.Ale minule po těch jinech sajrajtech jak jsem brala na tu cystu vše zůstalo a cysta zmizela 😀 Ne fakt se zas bojím já tyhle hormony nesmím kvůli tý mí trombofilii páč mi hustí krev ale že nic neberu na to tak bych to mohla vydržet a pak nasadím anopyrin ten to zas zředí tak to bude o.k. doufám. 😉 A jak ty vůbec nějak nemám přehled.

stephanie
11. dub 2010

ahoj holky,

gratuluji novým těhulkám...kde se kouknu, tam jsou nové těhulky...tento rok je opravdu nějaký plodný

bohužel zatím ne pro mě - test negativní ☹

andi2
11. dub 2010

Ahoj step no to neee.a není ještě brzo?někdy se ukážou až tak 12 den pokaždý je to jiný.Ještě neházej flintu do žita. 😉

stephanie
11. dub 2010

andi, bohužel
myslím, že by už to šlo určitě vidět...měla jsem zavedeny zase blastocysty a minule jsem měla ducha už 8. den...ted ne
nevím proč, co dělám špatně...doktor se nad sliznicí úplně rozplýval a s embryjkama byl taky nad míru spokojený a dával tomu velkou šanci - a nic...pořád nad tím přemýšlím, proč se neuhnizdila...
ještě 2 holky, u nás na diskuzi byly ve stejný den, mají testy pozitivní, jen já ne...
už jsem to řádně oplakala, budu bojovat dál, ale mám z toho čím dál tím větší strach...
andi nevíš jak to chodí, jestli můžu zas hned do dalšího KETu?
a co bereš za tabletky - ten estrofem?

andi2
11. dub 2010

step -ale pořád ještě šance je.no uvidíš.Tak to neber a ty 2 holčiny byly taky po ketu nebo ET?A určitě se taky načekaly třeba dýl než ty.A máš ještě mrazáčky no hurá.Tak na nic nečekej hned jak příjde ms/pokud příjde/tak rovnou na Ket. 😉 Jo beru ten estrofem ty vogo a 3 tabletky denně no mě švihne..

andi2
11. dub 2010

no a švihne mě ještě víc když ket nevýjde a už žádný mrazáčky nemám...Tak půjdem asi do tý minimálky..

stephanie
11. dub 2010

andi já beru estrimax, to je to stejné, taky 3 denně
určitě půjdu do dalšího boje...jsem sama překvapená, jak mě ten neúspěch te´d vzal...nesu to nějak hůř, než bych si myslela..
ale je fajn, že můžem do dalších pokusů, že to tím nekončí...asi nepřišla ještě ta správná chvíle..chce to pár dnů, než to přebolí...
ty holky měly po ET...to víš, že jsem ráda, že jim to vyšlo, jakpak by ne...aspoń vidím, že výsledky jsou, a že to za to stojí...jen ty nervy mám jen jedny...
nemáš nějaký recept na to, jak být v pohodě? 😉
jo jinak sophie je těhu, to určitě víš

zanny
11. dub 2010

Ahojky,

Steph,to je mi líto..zkus testnout ještě ráno.Já jsem měla ducha na testu až 12 den.A když to nevyjde,tak napiš Š....,jestli můžeš jít hned do dalšího Ketu,já myslím,že můžeš.Mě to taky už děsí,hlavně mě štve,že jsem dr.nepřemluvila,aby jsme šli do Ketu bez estrimaxu,nemůžu už ty hormony ani vidět a když čtu ty nežádoucí účinky,jak píše ANDI,tak by mě z toho piclo.Možná mu ještě napíšu maila a bude ho přemlouvat,protože sliznici mívám vždycky v pohodě,tak proč do sebe cpát zase další hormony.Tak se drž..

stephanie
11. dub 2010

ahojík zanny,

jsi hodná, děkuji...určitě ještě testnu, ale nadějně to nevidím...jen nevím, jak mám brát ten estrimax, jestli nepřestávat, nebo vysadit...v úterý mu napíšu...vše vypadalo nadějně, sliznice, embryjka, říkal, že to vypadá nadějně - a nic...
Já si raději ani ty nežádoucí účinky nečtu...Jen mám strach, ať se mi zas neudělá z těch hormonů bulka v prsu...Proto už bych byla ráda, aby to klaplo, ať se těmi hormony nemusím taky už ládovat...Já ten estrimax musím, slizinici jsem měla nic moc...
Tak to zanny vypadá, že další pokus půjdem spolu 😉
Zkus třeba pít k tomu ten Kontryhelový čaj, pokud ti řekne, že estrimax nemusíš...

zanny
11. dub 2010

Steph,kontryhel piju,tak uvidíme.Estrimax asi nevysazuj,až co ti řekne dr.Ono u toho Ketu asi není taková úspěšnost..já z toho mám taky hrůzu,protože minule mi Ket zrušili,ikdyž to bylo v jiném Caru.No já bych měla jet někdy kolem 10.května na kontrolu sliznice,ale záleží to na tom, kdy přijde MS,tak uvidíme,ale přála bych ti,aby ti to vyšlo teď .Jsou to pořád nějaké nervy co?A prý máme být v klídku..

stephanie
11. dub 2010

zanny,to teda nervy jsou...nějak to se mnou zamávalo, až jsem sama překvapená, že mě to tak vzalo...
ještě, že není všem dnům konec a můžem zkoušet dál...Já tomu KETu taky nějak nevěřila, ale z minulého jsem byla těhu...tak uvidím...TO jsem už ale měla 8. den ducha, ted nic ☹
U mě je vše v poho jen do dne ET...pak začnu mít strach a přemýšlet nad tím...člověk neví, jestli si má říkat, že to klapne, nebo se snažit na to raději nemyslet ( i když to nejde)
Zanny a ty máš kolik mražáků?

zanny
11. dub 2010

Steph,já mám jen dva mražáky..takže nic moc.Já myslím,že s každým dalším pokusem je to horší ten stres.Po 1 IVF jsem si to ani tak moc nebrala,ale teď je to pořád horší.Já už teď nevím,kdyby mi ten Ket nevyšel,jestli bych měla sílu jít do dalšího IVF..aspoň mám takový pocit.Nic se nedaří,počasí na h...o,no prostě tak trošku depka 😒

stephanie
11. dub 2010

zanny, já to mám taky tak...včera jsem si říkala, že nevím, jak dlouho to budu ještě zvládat, jsem z toho vyčerpaná...ale vzdávat se taky nechci...Jsem si zrovna říkala, že jestli to budu snášet čím dál hůř, nebo budu naopak vůči tomu už imunní...To první zklamání jsem taky nebrala tak tragicky...Možná, že jsem to brala jako samozřejmost, že teď otěhotním, když se to povedlo minule, nevím...
Jsou holky, které jsou na tom ještě hůř než já a bojují dál, tak si říkám, že nebudu posera a budu to zkoušet znovu..
já mám mražáků ještě 5, ale možná bych to zkusila s čerstvýma, uvidíme, co M. vymyslí

zanny
11. dub 2010

Steph,on určitě něco vymyslí a povzbudí nás,je fakt super 😉 .Já už bych asi do klasického IVF nešla,zkoušela bych minimálky.Mně připadá,že čím víc vajíček,tak je to na úkor kvality,ale to je jen můj názor a hlavně je to šetrnější pro tělo,ono těch hormonů už jsme do sebe narvaly dost a na mě to teda moc dobře nepůsobí.Ono by bylo asi nejlepší o tom nic nevědět..asi by jsme byly klidnější,ale co už se dá dělat,je to boj a my musíme bojovat.

stephanie
11. dub 2010

já myslím, že mě by do IVF už ani nehnal,já jsem reagovala až moc...taky bych zkusila minimálku
no uvidíme...až tam půjdeš, tak dej vědět, ju? děkuji za podporu 🙂
dobrou noc a hezké sníky

martasl
12. dub 2010

ahoj holky.teda,je hrůza,co musíte vydržet kvůli miminku-o nervech nemluvě.
steph-třeba to ještě dopadne,vím,nic moc povzbudivá slova,hlavně když tomu nerozumím,ale mocinky bych vám to holky přála.teda ty vedlejší účinky jsou mazec-chudinky naše ☹ ☹ ženská fakticky vydrží hodně,když musí.jen aby nám to ty dětičky taky někdy oplatily,když o ně máme takovou péči.našim holkám-hlavně té starší je to hodně proti srsti,že se tak starám 😠 jen doufám,že mě pak při první příležitosti nešoupne někam do ústavu na konci světa-penzion pro seniory bych brala 😀 😀

já taky tuším,že ms dorazí. 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😉 od čtvrtka budu s holkou na paragrafu,nevíte,jak to s něma teď je??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru