Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

eeefi
10. zář 2009

ahojky holky 😉
no s temi vysetrenimi asi zalezi na doktorovi, jak vam ty zadanky vypise.. nekde je to po dvou nezdarech nekde po trech.. zajimave..
jinac ja teda koupani ve vane taky nemusim. mam rada horkou sprchu (v lete vlaznou) a jsem spokojena 😉 ale byt vami, tak aspon 14dni bych s tou vanou jeste urco vydrzela. pry to fakt neni moc dobre kvuli infekcim..
ja dfm ze za mesic (necely) si poradne uziju koupacku v mori, akorat bazenum se radej jeste budu vyhybat (teda jestli odolam) 🙂
jinac taky mam dve kila navic a moc se necitim 😒 proste behem tehu jsem nesportovala a jen relaxovala (do prace jsem teda normalne chodila, ale mam sedave zamestnani). moc jsem teda nejedla, pac me bylo vselijak, ale po revizi jsem se nejak rozjedla (asi kvuli nervum). tak se zacinam krotit a dfm, ze se vratim do normalu. hlavne mam stale nalite prsa, tak mozna i proto si stale pripadam jak kulicka 😉

katyna6
10. zář 2009

pěkné ráno holky

Tak k těm kilům,já byla taky těhotná jen chvilku,ale něco na tom bříšku mi ještě zůstalo a vlbec se mi to tam nelíbí 😠
Na to koupání jsem se taky chtěla zeptat,jestli stačí vydržet do porevizní MS,nebo ještě dýl?Já mám sice víc ráda sprchu,ale občasný rochnění ve voňavé pěně mi už taky trochu chybí 🙂

Tak se s váma holky zas musím rozloučit,jdu pracovat.Papa

verunka84
10. zář 2009

Ahoj kočky 🙂

mateta - nějak jsme se asi nepochopily .... 😅 😉 já včera večer nezapíjela s nikým svobodu .... byli jsme si jen sednout s nevěstou a ženichem 😉 ....

si představte - ta kamoška, když odešel její nastávající na wc, tak se jí T. zeptal, jestli je nervozni, jestli se těší ...a ona ..... že bohužel ne .... tak říkám, že to jsou nervíky 🙂 a t. se jí ptá, že jak jako? že kdyby mohla vrátit čas, tak by se asi rozhodla jinak ? (při otázce vezmeš si mě ...)a ona, že jo, že asi jo !!!!!!!!!!!! nomě úplně zamrazilo, ona není žádná náladová, nebo tak ..... řekla to uplně smutně, zmateně, vážně .... tak sjsem dnes zrušila sraz s holkama a jdu si sednout s ní, prý je to na dlouho .... tak to jsem zvědavá .... doufám, že je to něco malého, co prostě jen poslední měsíc (jak sama ten "divný čas mezi nimi" spočítala) nevychází .... já si pamatuji ale, že naopak poslední měsíc byl pěkný, poslední zařizování a těšení se, zároveň zvědavost, nedočkavost ...... no vůbec ne nějaké něco mezi námi ........ tak jsem zvědavá ...... snad je to jen její specifický individuální stav před svatbou ....... prtž jít do manželství s tím, že bych se, pokud by to šlo vrátit, při otázce "vezmeš si mě" rozhodla jinak ....... to je smutné ...... ale snad se to samo nějak vyčistí...... možná právě ale, že je lepší se pohádat, než když něco oba (nebo jen jednoho v tomto případě asi) pomalu potichu uhryzává a nemluví se o tom a "něco" prostě samo vyprchá ... i to se stává .... horší je, jak se to stane těsně před svatbou ......

no nebudu dělat ukvapené závěry ... uvidím dnes večer......

jinak jako holky - omlouvám se za detaily, ale kdybyste viděly, co ze mě včera "vyšlo" .... seděli jsme u té večeře a já šla na wc, měla jsem jen slipovku, prtž ohlášené krvácí od dr zatím nikde .... ale na slipovce ne špinění, ale červená !!! 😒 tak jsem si dala raděj vložku ... jdu asi za půl hoďky zase a na vložce (aniž bych předtím cokoli pocítila) cca 5cm dlouhá, 2 cm silná sraženina !!!! normálně se mi z toho udělalo zle .... asi se začala děloha stahovat později, nevím ... možná se to "srazilo" všechno jakoby dohromady a odešlo to najednou ...snad !!!!! , prtž to nebylo vůůůůbec pěkné ........ ale v noci skorem nic, krvácela jsem, ale malinko, tak jsem zvědavá, co bude dnes .....

dnes ráno to bylo dobré ...... T. mě volá k oknu, jestli jsem viděla, co je venku .... tak jdu a mlha a sychravo a vyloženě hnus ... a T. na mě "máš konečně radost, co?" 🙂 já totiž tohle počasí úplně zbožňuju, podzim ..... sice mlha není uplně tak boží 😀, ale ta hned za chvilku odešla a dnes bude parádní den .... hlásí sice teploty 25st, ale tady u nás mrak a občas déšť ... navíc těch 25st už není to co před měsícem v srpnu ... už je to "studených" 25 😉 jupíííííí 🙂

jdu si uvařit kávičku a posnídat, dneska mi přijede šéf asi, tak musím aspoň trošku předstírat práci ... ikdyž ten mě zase zaúkoluje 😒 ...... no ale každopádně mám dnes super náladu a to se hodně dlouho nestalo .... nevím ani proč ........

pěkný den, holky 🙂 🙂 🙂

PS: k té vaně, mě řekl dr, že celé šestinedělí BEZ !!! ☹

PS: k těm kg navíc ..... jsem včera chtěla povečeřet lehce, což znamelná u mě v praxi toto : vídeň (šlehačka !!!!), americké brambory (tuk!!!!!), kapučíno (no comment !!!!!), maso aspoň kuřecí a tatarku jsem si jen zobla od T., ale jinak ještě sprite (navíc hnusný, fuj, se to nedá pít🙂 ) ..... takže toť moje "dietní" večeře ...... ale myslím, že šlo něco málo dolů, ikdby 0,5kg, cítím se lépe 🙂

verunka84
10. zář 2009

no já jsem toho zase napsala 🙂 .......

za chvíli to bude příspěvek na celou stránku 🙂

eeefi
10. zář 2009

hihihi no krasne ses nam veru rozepsala 😀
ta tva kamoska uz ma po svatbe nebo teprve pred? hele ja mesic pred svatbou mela taky desne nervy a dost jsme se hadali, ale svatbu jsme si pak uzili skvele a vydrzela nam i posvatebni euforka.. tak snad to budou jen stresy, aby to vsechno klaplo..
veru po prvni revizi taky ze me vypadla srazenina (nebyla teda tak velka), ale celkem me to taky vylekalo. pak uz se to ale neopakovalo. takze myslim, ze se jen to telo cisti.. bude to v poho 😉
ovsem ta injekce na stazeni delohy je kruta! taky me to dost vylekalo - hehe.. v pondeli jdu do nemocnice pro vysledky z histolky, tak snad kdyz uz nekrvacim, tak me ta injekce mine 😉
katy jj presne zustalo mi brisko a prsa a to me ale prave dost vadi.. jinac se taky pokousim trosku omezovat v jidle (hlavne sladke - i kdyz na to ja zas tak moc nejsem)..

verunka84
10. zář 2009

eeefi - v sobotu se vdává ..... já právě jsem z toho taková rozhoźená (ale omlouvají mě moje hormony 🙂 ), prtž já sice byla nervozni, ale z věcí,co se týkaly příprav ..... jako taky jsme se štěkli občas, ale že bych přemýšlela o tom, že kdybych mohla, zvážím své tehdejší rozhodnutí ....... to ne .......

já dostala injekci a to jsem právě jen malinktao špinila .... ale n na utz prostě viděl cosi, co je po revizi standardní, ale že mi ta injekce vše urychlí a pomůže k lepšímu vyčištění a zahojení ...... no teď když vím, co ze mě včera vyšlo, tak mu děkuju, prtž to v sobě nechci !!!! 😠 😎 😀

papkám tvarohovou Activii Stracciatella - to je Vám mňamka ..... 🙂 odpo tady mám zase vanilkovou 🙂 a ještě jeden Actimel ..... to by bylo aby to nebylo 🙂 ..... zdraví přeci 😀 😀 😀

handm
10. zář 2009

Ahoj Holky, jen zběžně dneska..
tu injekci mi taky dávali, dokonce dvě - oxytocin jsem měla a bolelo to jako sviňa 😀 měla jsem celý den jak ochrnutý zadek 😀DDD
sraženiny ze mě ale nevycházely.. ale je fakt, že já mám i teď tu MS takovou klidnou...
peds svatbou jsme tajky byli v pohode, spis těseni a spolecne zarizovani atd.. snad to veru bude u te kamosky oka! je to hodne zvlastni zjisteni...

a vanu taky jeste vynechavam, i kdyz jak sjem psala..
a ono se v 1. trimestru nesmí?? vana? to jsem to mozna posr já... já se koupala pořád...

verunka84
10. zář 2009

handm - ahojky 🙂

tak to co do mě dávali za injekci se jmenovalo nějak na "M" ...... dvě ? to bych asi nedala 🙂 už takhle to bolelo jak svině 🙂 😀 😀 😀 ale co by člověk nevydržel pro své dobro 🙂

s tou svatbou .... no to je hodně zvláštní zjištění, jsem z toho úplně mimo a to se mě to jakoby netýká ......
jsem zvědavá, co mi řekne, prtž psala, že je to na dlouho ...... jen pro info : jí je 23, jemu myslím 35 ..... je to hodný, pracovitý, zábavný chlap ..... vypadá teda tak na 27 ... 🙂 včera oba působili jako "dokonalý pár" 🙂 ... proto mě to i dost zaskočilo, co řekla ... je tedy fakt, že jsem si hodně všímala jejích jakoby "mimo" pohledů .... nebyly zasněné .... spíše smutné, utrápené ...... ale nevěnovala jsem tomu moc pozornost, brala jsem to jako nervozitu před svatbou .... teď to vidím jinak .... no jsem fakt zvědavá,co mě řekne ......

s tou vanou .... taky raděj vydržím, horká sprcha je taky fajn 🙂
no doporučují se v 1.trim. raděj jen sprchovat ...... ale víš jak, to je jako se všemi těmi "zákazy" ..... plísňové sýry nejíst, polévky jíst, nepít alkohol, ... pak zase že jo .... já jedla na co jsem měla chuť, ikdyž omezeně 🙂 přeci jen to ve mě hlodalo 🙂
ale vím, že nic se nemá přehánět ..... prostě všeho s mírou ..... a abych se přiznala, ... tak v pondělí teď jsem měla večer takovou zimnici (kt. mám mimochodem pořád🙂 ), že jsem s dohledem T. musela tu vanu na chvilku prostě mít 🙂 ... bylo to jen tak nad zadek, abych si prohřála ledviny a nohy a myslím, že mi to nijakneublížilo .... každopádně pokud si vanu ještě v šestinedělí dám, tak max tak ještě 1x a to opravdu zase tak na max 5-10 min ...... a stejně to prý není zdravé .... pro pokožku ..... hlavně na prsa a tak kolem ..... hmmm ... zase nějaký věděc neměl v laboratoži co dělat, tak se naložil do vany a zkoumal až vyzkoumal 🙂

za chvíli mě T. vyzvedne na oběd, ... už aby to bylo ..... padám hlady ..... 😝

holky, máte na BRMS Vaší svatbu ? abych se mohla pokochat 🙂
moje zde:
přípravy :
Adresa alba je: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...
svatba:
Adresa alba je: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

🙂

eeefi
10. zář 2009

juuuu veru! nadherna nevesta! fesak zenich! proste dokonaly par a skvely fotecky! 😉
no ja abych rekla uprimne, tak my jsme se kvuli svatbe hadali dost (tak cca mesic pred svatbou).. resili jsme hlavne pocet lidi - bylo jich moc (50 lidi byla rodina + 40 kamosi, kteri byli na obrad a pak dosli na vecerni raut).. takze jsme byli desne moc nervozni z celkove organizace.. nekolikrat jsem si rikala, stoji mi to za to? nemela jsem se na nejakou pitomou svatbu vykaslat a fakt priznavam, ze jsem chvilkama pochybovala, jestli si ho chcu vzit (a to jsme byli uz 8 let spolu!).. jenze pak jsme si svatbu fakt moc moc moc uzili a desne nas to spojilo a ted i kdyz se obcas pohadame (min nez pred svatbou), tak bych nemenila a jsem rada, ze jsme do toho sli 🙂
ted uz nam fakt jen chybi mrnous, abychom byli dokonala rodinka... njn nic neni idealni 😒
takze se veru ani moc te tvoji kamosce nedivim, jestli je nervozni.. ale treba je zatim jeste neco jinyho.. hmm..
handm no horka vana se v tehu nedoporucuje, tak samo sauneni, solarko.. ale rozhodne to neni tva chyba! moje kamoska je v 8.mesici a jezdi na bruslich, hraje plazak a jine sporty, na zacatku tehu (kdyz jeste nevedela ze je v tom) brala antibiotika a byla v laznich kde se saunila(!) a mimi se ji drzi a je zdravoucke... to by ses z toho fakt zblaznila, kdybys hledala, kde se stala chyba...

mateta888
10. zář 2009

zdarec holky 😀
Vy jste brutálně ukecabý, tak nějak téma jsem chytla lae mám v tom hokej, tak to vezmu všeobecně. 😵
Svatba : po 8 letech ukecávání a spíš to bylo kvůli půjčce a trachtace pro rodiče, ale udělali jsme si to spíš jako kinder párty 😀 , píchly prase a jen rodina a nezvaní co si pozvali naši takže tu bylo 15 dospělích 20 dětí věkové rozpětí 2 těhu přes rok, dva 3x 3 roky a pak do 7 let, docela mazec ale super. 😀 😀
Veru : ta kámoška no nevím pořád to může zrušit když to bere tak jak jsi to popisovala, a špatně jsem tě nepochopila to byl návrh na výmluvu 😉

Jinak jsem dnes byla u paní dr. pro výsledky tak po 2 hodinách čekání jsem se dozvěděla, že jsem naprosto zdravý člověk ve všech směrech a štitnou žlázu mám naprosto ukázkovou. 😠 Oznámila mi že až budu mít MS tak si mám přijít pro HA a pak se uvidí. Za dva týdny měním gyndařku mám jí plný zuby 😠 (hodně mírně řečeno). Ještě jsem se jí ptala na protilátky který si tělo může dělat na těhotenství tak se zjištuje až budu těhotná konec prvního trimestru a jsemjí řekla, že ty poslední dvě jsem to tak daleko ani nedonosila 😖 . Tak pokrčila rameny. Jsem dost nasraná
takže ted prostě budu doufat, že to byla jen dvykrát za sebou náhoda a do třetice se zadaří a tentokrát tam půjdu až co možná nejpozději, nebo uvídíme co mi řekne ta nová. Stresy a pak to tak dopadá, psch jsem si ted rozhodila až když do mě ted hrábla ( omlouvám se ale nevím jak jinak to říct ) a začalo všechno znova špiněné a hned krvácení. 😠
Jo a ovulku mám potvrzenou atk aspon něco pozitivního a Ms mám čekat tak do dvou týdnů, když přijít, Ta už mě tam neuvidí, ted jsem si uvědomila, že mi neřekla ani hystologii toho mýho těhu co jí poslali z nemocnice. Ach jo já už jsem fakt mimo . . . .

Tak jsem zas vylila srdíčko, nehledte na mě holky a jen zvesela.

verunka84
10. zář 2009

eeefi - děkuji 🙂
no ony třeba finance a celkové stresy z průběhu větší svatby dokážou své ..... doufám, že to tak bude i u kamošky .....

jinak myslím, že pokud je mimi zdravé, nějaká horká vana mu neublíží, stejně tak sporty, saunění atd ..... jen se to prostě nedoporučuje, prtž když máš jen náběh čímkoli na rozokové, mohlo by se to tím třeba zhoršit, rozhodně to ale nebude viník něčeho ......

no a ještě vám řeknu perličku k dědovi mého T. - bydlí na baráku s jeho rodiči (T.) a je to fakt de*** ... začalo to tím, když můj tchán si tchýni přivedl domů představit ji a že jako bude svatba atd ... dědek hned zjišťoval po vesnici, jaká thcýně je, co má za vzdělání (ona nemá vysokou školu? cože ? - pro info, tchán taky ne ...), co dělají rodiče atd ..... pak T. i jeho bratrance řádně hlídal, koho si domů přivedou ..... tak jeden bratránek se ženil před 3mi lety a jeho nevěstu prohlásil děda za cikánku ! ... ona je přitom bílá jak stěna 🙂 ale nějak se mu prý nezdají ty rysy 🙂 no mazec. pak jsem přišla já - a to měl málem infarkt 🙂 z rozvedené rodiny, nemá vysokou školu, ještě k tomu bydlela v Praze (co tady dělá, pražačka jedna v našem kraji ostravském???? 😝 ), 2 tetování, 2 piercingy = to mají jenom feťáci a kriminálníci (nejenže mám rozvedené rodiče, ale oni mají oba taky tetování !!!!!!!!! no ostuda!!!!!!!!!! 😝 ) a další věc kouřím a piju (=kouřila jsem, u mě pít znamená 1 dc Sandemana (výborné víno) za rok) no a před měsícem, když jsem byla hospitalizovaná pro dehydrataci ze zvracení a průjmu na pohotovosti 4 dny a na kapačce (tam mi poprvé na utz viděli srdíčko 😢 ...), tak se tchýně pořád ptal, jestli jsem potratila !!!!!!!!!!!!!!!!! no holky, já měla sto chutí ho ..... uuuufffff 😠 .... a teď - víte, co řekl, když mu tchýně oznámila, že vnouče nebude? ..... že si za to můžu sama, prtž kdoví jak jsem se stravovala !!!!!!!!!!!!!!!!!! chápete to ????????? idiot !!! pardon 😅 ale tohle mě totálně dostalo ...... a upozorňuji, že on má VŠ a furt si hraje na hroznýho inteligenta ..... ale to, že broučínek nebyl asi zdravý a přestal růst a já musela na zákrok, tak kdybyste nevěděly, tak to jsem si způsobila stravováním !!!!!!! no mě hrábne ! Dědek jeden 🙂 plesnivej 😀 😝
T. to tak rozčílilo ..... že na něj jenom vždycky štěkne ahoj, ale jemu to vůbec nedojde ..... já když jsem ho viděla teď v týdnu, takmě jen řekl Ahoj Verunka naše a tím to bylo, ani nic jako mrzí mě to atd (on nám tedy ani negratuloval...) ....... tchýně je z něj na mrtvici .... ještě k tomu s ním musí bydlet v jednom baráku ....

takže tak 🙂

jsem po obídku, jdu si dát kávu 🙂

pa zatím

verunka84
10. zář 2009

mateta - gyndaře vyměnit ! šup ! je to důležitý dr jsem zjistila ...... určitě bude ta nová lepší .... tak honem k MS a snažit 🙂

eeefi
10. zář 2009

mateta gratuluju, ze jses zdravoucka a k ovulce! 😉 aspon nejaka dobra zpravicka 🙂 ti doktori jsou fakt divni.. prvni gyndarka me nastvala uplne - konejsila me do 10tt, kdy byl videt jen gestacni vacek, ze mam prosperujici tehotenstvi!!! az jsem se nastvala a sama zasla do nemocnice, ze se me to nezda, tak me hned brali na revizi! zmenila jsem doktorku a ta se zda byt fakt cupr (tuk tuk - nechcu zakriknout).. ale zase ptam se ji, zda neni nutny u manzi udelat spermiogram a u me hormon. profil. tak pry ne, ze nemame s oplodnenim problemy, jen to donosit.. ted jsem byla na hematologii a doktor mi rika, ze by nam ten spermiogram doporucoval.. tak sakrys co si mam o tom myslet? 😒
veru achjooo to je fakt dedek! neuveritelne jak si nekteri lidi nevidi do huby (s prominutim).. a nejhorsi je, kdyz to je jeste v rodine! preju hodne trpelivosti!

mateta888
10. zář 2009

verunko : tak to je nářez, po přízni přízni a železnou tyčí 😎 , vůbec bych ho neřešila, takovým lidem se totiž není možný zavděčit akorát z toho budeš špatná jen ty. Kdybys po hlavě skakála a porodila bez problému trojčata tak si stejně něco najdou. Odstžihnou neneravčit,nervičky jsou vzácný a neplýtváme s nima 😀

eeefi : jako mažu taky chtěla šupnout na spermigarmale já jsem jí řekla že to jenesmysl, logicky když pouřiju selskej rouzum, kdyby jsme si nevyhovali a malá byla úkaz omyl nebo jak to nazvala tak by jsme další dvě vůbec nepočali, spermio je zbytečný, když je problím s donošením. A myslím že pokud můžete počít tak spermio je fakt zbytečný. Jukala jsem na různý diskuze a net a pokud by vám to nešlo tak bych to brala, ale takhle je to asi zbytečný. V podstatě je to na vás. Já jí řekla, že na spermio nejde a hotovo, to by jsme nepočali ani jednou a né třikrát. no aby se v těch dokterch člověk zbláznil.

Jinak ještě jsem si vzpoměla, jak jsem dneska byla v té čekárně tak seděla rodinka matka 46 let a má 18 měsíční holčičku (znám je od vidění sociální případy) a dvě decry a té starší je tak možná čerstvě 18 a měla jít na krev a málem tam skolabovala, a tak tam přes celou čekárnu řešila že ona nemůže být těhotná že s mladým fakt nic neměmla že není kráva. No vylezla z ordinace a ta je sestra (16) vletěla do čekárny před ní a zařvala přes celou čekárnu je těhotná já jsem to věděla a matka sesunula a celá čekárna měla co dělat aby se nerozchlámala. Na někoho hodíš trenky a je v tom a nemá problém je to v pytli ale aspon jsem se trošku zasmála

eeefi
10. zář 2009

mate asi mas s tim spermiogramem pravdu.. zatim to nechame tak a uvidime, jake vysledky prinesou vsechny ty vysetreni.. a pokud nam reknou, ze jsme zdravi, tak to urco budeme zkouset dal.. neni mozne, abychom tu smulu neprolomili 😉
jinac celkem dobry zazitek z cekarny 😀

katyna6
10. zář 2009

no holky-tohle byl teda úplně slovní průjem,jste se dnes teda fest rozkecaly,ale aspoň bylo co číst 😀

mateta-psala jsi něco o protilátkách,cos tím přesně myslela?Mně po evizi brali krev na kr.skupinu a hlavně Rh faktor,aby s dalším těhotenstvím nebyl problém-myslela jsi tohle?

mateta888
10. zář 2009

Katy : ne to jsem nemyslela, Já mám Rh faktor mínusko a to je problém. Když jsem porodila tak se mě ptali jestli chci další děti samo že jo, takže jsem do 24 hodin dostala injekci abych mohla mít další. Mínuskovy ženský si po porodu na další dítě udělá protilátky. Otěhotníš, ale začne to tělo vypuzovat plod jako cizí těleso a když jsem dostala tuhle injekci tak jsem vykrytá a můžu mít další.
Tak nějak tajně doufám, že mě při prvním potratu nezazdili, ikdyž jsem se každýho ptala, tak mi řekli, že srdíčko to nemělo. Srdíčko se rovná placenta se rovná tvoření protilátek. Ale zase bych neměla zamlklý tak asi jo. Ty protilátky si tělo dělá až po prvním , první je bez problému. Ted ti asi brali krev na Hcg to se bere aspon dvakrát nebo aspon tady. A ty máš jaký Rh ?

katyna6
11. zář 2009

mateta-o tom já právě vůbec nevím,že by mi brali krev na Hcg,ani mi to nikdo neříkal.Nebral mi doktor ani v těhu,ani po revizi.vím jen o tom Rh-ten mám pozitivní,tak aspoň to by mělo být ok

handm
11. zář 2009

Ahoj, holky, to je tedy síla, tyhle vaše příběhy...
koukám, jak blázen..
🙂

handm
11. zář 2009

Tak, už je to lepší.. něco sjem tu dodělávala, takže jsem ty vaše příběhy přechroustala znovu.. boooože..
Opravdu vím, že příbuzné si člověk nevybírá.. takže VEru, zab ho 😀
a mate, ty si můžeš vybrat, tak ať si pryč od báby jedový...😝 každopádně, me říkala doktorka, at se nedesím, že po vysetreni po revizi je špinení a krváceni normalni...
A eefi, ty jsi krásně optimistická, tak jen tak dál!!

Jinak já včera absolvovala přijemný večer s nejpříjemným tématem, mého skvělého kámoše chce nejspíš opustit žena.. ☹( takže jsme seděli asi 4 hoďky a dumali, co s tím..
na nic jsme nepřišli smaozřejmě, tak tomu nechává čas.. jen mi ho bylo hrozně líto.. ☹ tyhle věci jsou tak hnusny...

Katy, dobrou, vím že spíš po noční 🙂
A Evulís?? Všechno oka?????????????
ďáblíku??? Co ty? už si doma a v pořádku??? Snad ano!!
A besi?! nějak ty otřesy s námi otřásají... 🙂)) chybíš nám tu!!

A jinak moje MS je nějaká divná - na to, že skoro žádné krvácení, jen různé špinění, ale zato už víc než týden...☹ tak nevím, jestli vlastně mám čekat na ty složitě vypočítaný plodný dny od pondělka nebo kdy... 😀

eeefi
11. zář 2009

nazdarek holciny 😉
14 dni od revize a zacina me pobolivat pravy vajecnik a mam vytok - ze by ovulka? 😀

handm
11. zář 2009

jasny jasny eefi.. máš to tedy rychle, ale je to jasný! 🙂 GRATULUJU!!!!! 🙂

katyna6
11. zář 2009

eeefi-já to měla úúúúplně stejně,tak doufám,že je všechno jak má být a porevizní ms dorazí co nevidět 😅

handm-s tím spaním to moc valný nebylo,zkusím to dohnat později.Teď uvařím nějakou mňamku.A ta ms je fakt nějaká divná,ale je první porevizi,tak bych to brala trošku s rezervou.Příští už bude normální.Nebo třeba nebude...? 😉 😉

eeefi
11. zář 2009

hihi dekuji 😉 hlavne to nezakriknout.. myslim, ze budu mit poradnou radost i z ms 😉
katy jj ja jsem to po prvni revizi mela hodne nepravidelny a takovy neurcity.. ale urcite pristi ms bude normal! 😉

eeefi
11. zář 2009

jinac vam vsem preju krasny a slunickovy vikend.. my zitra frcime na vylet, tak uz se mooooc tesim 🙂

mateta888
12. zář 2009

Ahoj koníkovky 😀
Koukám, že to tady nějak vázne, kdepak jste všichni 😕 .
Dabliku doufám že jsi už v pohodě a zvládáš to písni něco, to samý platí i pro Evuliss kdepak jsi holka nějaký novinky 😉 . Není jak besince zemětřesení za zeměřesením ach jo . ..

No holky já jsem včera neměla nějak moc čásek, jeli jsme na výlet do Ostarvy do dinoparku 😀 , bylo to úžasný. Malé se moc líbili hlavně ty co se hýbali a ti co řvali tak těch se bála, ale pak jsme si horko těžko vysvětlovali, že to je jen jako, ale takovej třiletaj prcek když je to maxi a hýbe se a řve je horko těžko pochopit že to je jen jako. Ale s těma menšíma byla i kamarádka a dokonce se s nimi vyfotila. 😀 což byl maxi úspěch.
Ale poprvé za celou se jí udělalo špatně a pozvracela půl auta, tak manža málem zvracel taky měl co dělat a pak jsme si z toho dělali srandu, že máme už auto pokřtěné ( koupili jsme si ''nové''). No ale pěkně mě vyděsila a ještě že s náma jeli kámoši s malým a měli náhradní oblečení, jinak bych kupovala no nikomu to nepřeju. 😒
A dnes máme obě rýmu z klimošky, nejsme na ni zvyklí, tak doufám, že to přes víkend zvládnem.

No a večer jsem balila manžela jel pomáhat příbuzným do Karlových varů, jel o půlnoci tak jsem slaměná vdova. Ach jo . Tak holky at tady nejsem dlouho sama ju ? jak říká malá šup šup 😵

katyna6
12. zář 2009

Hezké ráno 🙂
já sem tu na chvilku taky 😉

mateta-takže v dinoparku dobrý?taky se tam chystáme,přítel má 5letého chlapečka,tak ho tam chceme vzít.Stojí to za to?Já jsem dnes taky taková poloslaměná.Přítel jel pracovat hned v 6 ráno,vrátí se někdy pozdě odpoledne a večer jdu zase já do práce.No,ještě se nemůžeme zatím snažilkovat,by jsme ani neměli kdy na to mimi "zadělat" 😀

dablikolik
12. zář 2009

Ahoj holky omlouvám se, ale nestíhám. Pustili mě v pondělí z nemocnice a ten den jsem začal středně krvácet a šli ze mě sraženiny. Zpátky jsem do nemocnice nejela a na krev na hcg jdu až 30.9. Pobolívá mě podbřišek a jsem hrozně unavená z práce. Hlavně jak jsem asi oslabená tak se o mě teď pokouší chřipka.

pan doktor mě při propuštění řekl, ať zvážím, další těhotenství až za tři měsíce. copak jsem blbá? Prostě tohle byla náhoda, nikdy by mě nenapadlo, že po třech letech snažení se to povede. No nic

katyna6
12. zář 2009

dablik-to je dobře dablicku,že jsi zase doma a ozvala ses,už tu po tobě byla sháňka 😉 .Tak teď jen pěkně odpočívej a moc nepracuj,ať se dáš dohromady co nejdřív!

mateta888
12. zář 2009

dablikov : to je fajn že už jsi doma pořádně odpočívej a jsem ráda že jsi ozvala, zase bude dobře 😉

katy : schválně jsme jeli do dina v ostravě že to je větší, nemůžu srovnávat, protože ve vyškově jsem nebyla, ale mají to tam super udělaný, spousta hnízd s mládátkama, kino krátký dobře zpracovaný a stačí. jeli jsme v pracovní den dopoledne a bylo tam mimnimum lidí tak to bylo fajn. Nám se tam líbilo 😵 moc. Musíte počítat s finančním vydáním, protože východ mají fikaně přes obchod a jinudy se ven nedostaneš, ale co jednou za rok se to přežít dát a pokud má malej rád dinosaury tak se mu tam bude líbit určitě. Juknete na netu mají tam všechno a taky dobře udělaný. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru