Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

mateta888
8. říj 2009

gejbule : 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to já jsem taky a měla jsem co dělat to rozdýchat.

evuliss
autor
8. říj 2009

Matetko- kamarád zůstane nejspíš kamarádem,už to tak vypadá a asi by to ani jinak nebylo dobrý 😉 bohužel,počkám si na toho pravého třeba se dočkám dřív než v domově důchodců 😀 ale kamarádi zůstáváme pořád a je to super 🙂
A to žehlení mě dalo zabrat teda uuuuufffffff 😝

verunka84
9. říj 2009

Ahoj holky 🙂

tak včera dobré, nebylo to nijak těžké, jak jsem si myslela ..... kamoška už má břuch jak blázen 🙂 ... byly jsme 4 holky a klábosily jsme 4 hodiny 🙂🙂🙂 ale jak jsem to tak poslouchala, mám doma asi unikát, prtž co holkám vyvádějí jejich drahé polovičky ..... ? ... no to bych asi řádila 😠 😎 všechny mají doma už děti, jedna má dva chlapečky 2+3 roky, druhá 3 roky holčičku a je těhu a třetí má doma měsíční mimčo ..... a všem jim ti chlapi zlobí ....... diskotéka to 4h do rána, celou sobotu smsky s někým ... no to bych asi neustála .....

jdu si uvařit kávu, posnídám makovku a jdu pracovati 🙂

PS: řetízek zkusím vyčistit dnes zubní pastou 🙂

renko74
9. říj 2009

Ahoj Verunko,to co píšeš o manaželech svých kamarádech bych taky neustála a je mi líto všech těch ženských, které po různých peripetiích, bolestech, nekonečné obětované trpělivosti konečně otěhotní a pak se setkají s takovým vztahem. Na svýho chlapa si v tomto nemůžu stěžovat, ale ranil mě víc - v 31 letech jsem čirou náhodou otěhotněla a když jsem ho prosila, ať si to necháme, tak byl velmi ostře proti.Šla jsem na miniinterupci a vlastně dodnes - tedy 4 roky mám z toho trauma. Jenže chlap dozrál, vidí, jak mě to bolí a proto dnes souhlasí s tím, že se snažíme mít ještě to mimčo. Ale nedaří se...prostě nás pán Bůh trestá. Chlapi bohužel dozrávají skoro ve 40ti. Škoda že děti nemůžou mít ženské s ženskýma 😝

gejbule1
9. říj 2009

Holky máte pravdu s těma chlapama,a některý holky si toho nechají líbit strašně moc.
renko nemůžeš si to pořád vyčítat.I když to člověka fakt napadne.Taky když jsem byla těhotná jsem si říkala že jsme ještě měli počkat,že to nezvládnu,zase nebudu nikam moct.Pak jsem potratila a říkám si že jsem si to možná přivolala tím svým pochybováním.Ale je to blbost.Někdo dítě nechce celou dobu a stejně se mu narodí zdravé mimčo.

mateta888
9. říj 2009

Ahojda kočeny 😀
renko : to mi chceš říct, že jsi to kvůli chlapovy dala pryč ? 😕 Neodsuzuji jen nechápu, 😕 chlápů je fůra a je to tvoje tělo a ty to odnosíš a musíš všechno podstoupit tak rozhodnutí konečné je na tobě. Śvagrová ma ted 3 kluky , když otěhu podruhé tak řekla že to neche a brácha řekl, že ví že to je na ní, ale že on to dítě chce. No dopadlo to tak že už měla všechno vyřízené na miniinterupci a ve finále to psch nedala a dnes je za to ráda a má ted čerstvě jednoho raráška navrch.
Tak držím pěstičky at vám to co nedčív vyjde 😉

renko74
9. říj 2009

No, na dítě musí být holt dva. Prostě úplná rodina. Mám dva kluky a čím jsou starší, tím víc jsou vázaní na tátu a nechci jim ho brát. Ale když tak řádil a vztekal se a nadával mi kvůli tomu třetímu těhotenství, říkala jsem si, že ho opustím a najdu si někoho jiného. Jenže jak šel čas, oba jsme vychladli a dneska máme super vztah, nejlepší za celou historii. tak ještě to dohnat - je mi 35 let, tak to víte...

mateta888
9. říj 2009

jo tak, nemáš je v profilu já myslela že ještě nemáš děti, tak to už docela chápu 😒 . Hele nevzdávej to ta moje švagrová rodila ted skoro v 39 letech a neměla vůůůůůůbec žádný problémy 😎

renko74
9. říj 2009

Mateto: pokusila jsem se vyplnit svůj profil, nevidím tam kolonku, kde bych mohla vyplnit kolik mám dětí, tak jsem to dala do motta🙂

renko74
9. říj 2009

Gejbule a vy se snažíte o 4. dítko? Koukám už máš 20 letý mimino, páni...taky už mám syna na gymplu a bojuje s mutováním a akné..proto mi přijde, že jsem ještě mladá a doba, kdy kluci byli malí tak rychle uběhla. Bylo to uhoněné, byla jsem na to skoro sama ale dnes vím, že to bylo moje nejhezčí období života a teď bych si toho moc vážila, kdyby se ještě zadařilo.

markee
9. říj 2009

Ahojky,téda vy jste toho zas prokecaly 😀 Snad vás dočtu.
Já byla s malou u kadeřnice,pak objednat pro celou rodinku zubaře,pak jsem jela o dalších 15km dál abych se zeptala na brigádu(tak to vypadá nadějně)a pak jsme nakoupili a jeli domu. Už jsme po obídku,ale tááák se mi nechce nic dělat.
Hlavně,když jsem byla s malou u té kadeřnice,tak jsem jí tam zas brečela,prostě se mi o tom mém problému špatně mluví,bez slz jsem to dokázala jen jednou. A z ní zas vypadlo,že jí přišli na rakovinu děložního čípku ☹ Má tři děti a ty dvojčátka šli letos prvně do školy a ona řešila tu svou nemoc. Minulý pátek byla U Apolináře na operaci. Doktor jí ale říkal,že je to v začátku,že tam nemá nádor,ale rakovinotvorné buňky a že v tomto stádiu se na to neumí.Takže jí držím pěsti,ať je v pořádku. Myslím si,že je jí tak 33let.

gejbule1
9. říj 2009

renko začala jsem hodně brzy.Chtěla jsem miminko už dřív ale situace s býv.manželem na to nebyla situace.Až před 5lety jsem potkala myslím toho pravého-nynějšího manžu.A moc nám to nejde/5potratů už mi stačilo/.Ale ještě bych chtěla pro Lucku sourozence-jestli se to podaří.MUSÍÍÍ.
Já jsem byla taky v péči onkogynekologa.Taky jsem měla změny na čípku.Tak jsem byla na konizaci.Pak jsem chodila 2roky na kontrolu a už jsem v pořádku.

markee
9. říj 2009

Gejbule,téda. No taky toho máš hodně,k těm potratům ještě ten čípek ☹ Chjo,holky je to opravdu děs,co se teď děje.

gejbule1
9. říj 2009

Za hodně věcí můžou nervy takže jsem se rozvedla a jsem v pohodě 🙂
Tak buďte v klidku a mimčo se nám podaří 🙂

renko74
9. říj 2009

Tak to budeš gejbule asi stejně stará - kolem 37 - 40 let? Já měla první dítě ve 23 letech, přišlo mi to normální, když dvě kamarádky s miminem v 18 letech. Dneska mít dítě ve věku pod 25 let je asi extreém, nicméně gynďaři doporučují právě tento věk pro porody. Dneska jim dávám za pravdu. Dřív jsem těhotněla třeba i v době menstruace a všechno v poho, že existují zamlklé potraty, jsem zjistila až teď. 😒

markee
9. říj 2009

Renko, nejen zamlklé potraty,ale taky spoustu genetických vad. Je toho hrozně moc a já už osobně žádný neúspěch v tomhle ohledu nechci. Já prostě si myslím,že dvě hrozné věci za rok je moc ☹
Musím si dát psychiku do pořádku a snad pak někdy se zadaří a snad bez asist.reprodukce.

renko74
9. říj 2009

Markee, máš pravdu, můj muž byl po tom zamlklém potratu v šoku, do toho mi zjistili druhý myom, takže moc se mu mluvit o dalším snažení nechce. Já to vidím tak, že to ještě v únoru-březnu zkusím jednou a když to zase nevyjde, tak příští podzim už nechám tu dělohu vyoperovat. Pán Bůh dal, pánbůh vzal. Asi jsem si svoje štěstí už vybrala. Hezký víkend všem!

gejbule1
9. říj 2009

No určitě jsou některé věci věkem ale ne všechno.Holky jsem měla ani nevím jak a nic jsem nevěděla.Te´d mám načteno a o to hůř.
Taky už si dávám poślední pokus.ještě počkám co řeknou v té poradně a uvidíme.

markee
9. říj 2009

Holky,když já bych chtěla ještě to jedno miminko. Já jsem vždy říkala,že budu mít tři děti,pak mě to pustilo.Stačila mi Johanka a ještě,abych to vydržela 2x 😅 No,ale jednoho sourozenečka jsem pro Johanku prostě chtěla. Letos mi to nebylo dopřáno,prostě 2x jsem si to vyžrala 😠 Uvidíme co a jak bude. Třeba začneme zkoušet od ledna a třeba až za rok. Určo budu chtít,i když se na to teď necítím,ale prostě nevím kdy to přijde.
Tak jsem udělala kafčo a jdeme na zahradu 😉

katyna6
9. říj 2009

Chvilku jsem tady nebyla,tak na vás jdu holky zase mrknout 🙂

když jste tady probíraly ten věk,já jsem už taky stará 😀 a děti ještě nemám.Tak by to chtělo teď rovnou dvojčátka 😀 😀

markee-kafíčko si pěkně vychutnej,asi si taky uvařím 🙂

mateta888
9. říj 2009

vy jste zase ukecaný holky 😀 .
No já to nevzdávám, máti mi říká at si dám pauzu že jedno stačí že ségra má taky jedno, ale já nejsem ona. Ta neustála porod a hotovo ale jinak sežrala celou moudrost světa a je nejlepší 😠 . Nečeším to. Já chci další už kvůli malé , je naní vidět že jí chybí parták na doma, i když je tu pořád fůra dětí i ta školka, ale chybí ji to a proto bych chtěla i co mořžná nejdřív, i když si iluze nedělám. 😒
Kámoška mi dělala prstýnek(ale to už jsem tu asi psala) a vyšli mi pořád tři děti tak tajně a potichounku doufám 😅 ,.
To kafčo není marný jdu na něj 😀

markee
9. říj 2009

Mateta,já právě taky chci ty dvě děti.Když to nakonec budou dvojčata nebo prostě budeme mít víc dětí,tak to vůbec neva.Sice moje sny o baráčku budou tytam a sny o klidném životě(pže jsme v baráku s tchýní a jezdí sem i manži bratr s rodinou 😠 ).No ale já to vytrpim,když budu mít zdravé děti,za cenu i takové pakárny,tak to prostě vydržim.
Kafčo bylo dobrý,ale trošku se mi po něm motala hlava,ono bylo s brandy,s čokoládou a kondenzovaným mlékem(recept z loňské MÁMY A JÁ) a tak nám chutnalo,že si ho občas děláme 😀

didulka.sy
9. říj 2009

Ahoj holky,
hlavu vzhůru a nefňukat. Dneska je tu cítit nálada na bodu mrazu. ☹
Napřestávejte doufat a pokud doktor neřekne že to definitinně nejde, tak je pořád šance!!!!!!!!!!!!!!!! 😉
Já vím ono se to snadno řekne ale...... ☹
Mě to letos taky pěkně arazilo na kolena, všechno jsem viděla úplně černě a dokonce hledal problém i tam kde vůbec nebyl. Někdy stačí nějaká dobrá zpráva, hezky prožitý den, nebo potkat někoh koho jste dlouho neviděli a hned je líp .Nebo zjistíte že jsou na světě lidé, kteří mají jěště větší trápení než mám já. Né že bych jim to přála. Mám známou která pohřbyla dvouletého syna. ☹ ☹ ☹ Loni se jim narodilo miminko a to říkala, že už další děti nechce,že se na to necítí. Čas to hezky utišil.

Jinak koukám, jste pěkný drbny. Pomalu to nestíhám číst.
Já bych snad na tom druhým mimču tak netrvala ale já sama mám 4 bratry a bylo by smutné aby ta moje holka zůstala sam. Až tu jadnou nebude. 🙂

mateta888
9. říj 2009

didulko : to nebylo myšleno nějak zle, to bylo jen takový, že já to prostě musím zvládnou t už kvůli malé. 😠 a nedám tomu pokoj a nevzdám to, vzdala jsem věci ale tohle to ne 😠
Jinak naprosto vím jak se cítíš s tchýní já tohle mám s našima, spravili jsme si půdu a máme tu úžasný podkrovní byt, ale sem tam špekuluju jestli mi to za to stojí a taky to může dopadnout tak že jednou ještě budem stavět. Mamka má pořád tnedce komandovat, permanentně nějaká návštěv i sourozenci a proč jdeš k nim jsi přřijel snad k nám a nebo když někdo dorazí k nám tak kdo to byl a jak to že tak dlou ho . . . . .. 😠
Už to neřeším, ono se to do roka nějak vyvrbí, ale je to kolikrát o nervy a nemusí to být tchýně. 😔 .

evuliss
autor
9. říj 2009

Ahoj kecalky 😀 trochu jsem vám dočetla!
Dnes jsem měla mít volno a ráno u snídaně telefon a šéfová volala že se nám v práci posrala lednice tak že jedeme shánět novou.Sehnaly jsme starou!!!! a já jí pak 3 hodiny drhla,že mě teď bolí ruce až u zadku 😝 😝 😝
Ráno opět do práce a večer na narozeniny-3 kámoši mají společnou oslavu,takže se jde pařit 😀

Jo děvčátka,já si vždy myslela že se vdám a budu mít děti (chtěla jsem aspoň 3 !!!)že je to automatické a že to tak prostě má být a je to správně,ale bohužel zatím to vypadá nějak hůř a hůř! 😲

KRÁSNÝ VÍKEND KOČENY!
A ať vás pak stíhám dočíst 😀 i s Besinkou a Janinackou-konečně! 😎

dablikolik
10. říj 2009

Ahoj holky tak potřebuji poradit. Tuto středu to bude šest neděl od revize, ale MS nikde. Krev byla na nule. Mám pak jít na vyvolávačku?

gejbule1
10. říj 2009

Pěknou sobotu všem.
dabliku já bych tam alespoň zavolala a zeptala se.Nemůžeš být těhotná?V nemocnici mi říkali že MS do šesti neděl ale jsou tu i holky co to taky nedostaly.

mateta888
10. říj 2009

zdravím ve spolek 😀 , dneska je hnusně no fuj 😝 .
gejbule : tak jak pak je po cvičení a na co vůbec chodíš ? 🙂
dablikov : tak já ti neporadím já první MS dostala přeom 4-5 týden, ale určitě nic nezkaším když zavoláš v pondělí dr a uvidíš co ti řekne, je taky možný že ti třeba ještě do pondělí dorazí. 😉 .

markee
10. říj 2009

Dablikolik, já bych zavolal na gyndu,kolik jsem dní od revize a že MS nedorazila.Tak jestli máš čekat či přijít na tu vyvolávačku. Já mám konec šestinedělí 20.října a taky si to tak plánuju,když MS nedorazí,že budu volat. Tím se nic nezkazí.Určo mi doktor řekne ať přijdu a zkontroluje mě a uvidíme. Ale já doufám,že MS přijde. Týden je mi tak nějak divně,sice MS nikde,ale fakt mám takové to bolení co před MS.

didulka.sy
10. říj 2009

markee : To snad není možny že se někdo má "tak dobře jako já" bydlím v jednom bytě s tchýní. Babka ja celkem v poho akorát se stará až moc. Dost často si připadám joko úplně neschopná matka. K tomu všemu pod náma bydlí švagr (bratr mího mužskýho) a cokoliv se řeší tak nalezou k nám a kyndyj a kyndaj. Najhorší to bylo když se narodila malá. Já ji potřebovala dát po vykoupání spát a oni dolezli nahoru. Mě aby nerušily, tak mi zavíraly dveř. Připadala jsem si jak v kriminálu. Troch jsem se uklidňovala, že se to zlepší až budou mít vlastní rodinu, ale ne. Dotáhnou nahoru i s malou Lenďou. Já nevím že to někdo nechápe co je soukromí. ☹

Dost pláče pokud se zadaří tak budeme příští rok bydlet va svém. 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru