Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

katyna6
24. lis 2009

Dobré ráno holky 🙂

merci-nebuď špatná z toho,že jsi plakala.Ten smutek nějak musí ven.Za pár dní a týdnů to bude lepší.Já jsem se začala víc zklidňovat až tak po měsíci od revize a úplně v pohodě,kdy už mi nevadí ani pohled na těhulky,ani na miminka jsem až teď,po 3 měsících.To,že máš v muži oporu,je moc důležitý.V takových těžkých chvilkách se často ukáže,co jsou ti naši chlapi zač.Mně a přítele tahle smutná več hodně sblížila.A i o tom miminku budeš po čase přemýšlet trošku jinak.Nevím sice,jestli se vám podařilo otěhu samo,nebo s pomocí dr.ale já taky těsně po revizi snad na minutu nemyslela na nic jiného než na miminko a myslela si,že už mi z toho snad hrábne,ale teď jsem myšlenkama tam,kde před prvním otěhotněním.Hrozně moc se na toho drobečka těším,ale neupínám se k tomu každou myšlenkou.Bude zase dobře,neboj se! 😉 😉 😉

katyna6
24. lis 2009

šmánkote jsem se něak rozjela,promiň 😀

mercedesse
24. lis 2009

Já byla těhotná hned.Asi 28. srpna jsme si řekli, že budem mít mimi a od 2.září jsem počítala tt. S otěhotněním problém nemám. Teda zaplať pánbůh. Doufám, že se tou revizí nic nepokazilo. Jen toho drobečka donosit. Na podruhý to snad výjde. Teda ne snad-určitě!!!!!!! 😉

katyna6
24. lis 2009

marcedesse-tak to je moc dobře,že to šlo takhle samo a půjde i napodruhé,neboj 😉 😉 😉

horalka021
24. lis 2009

tak dnes jsem přesně 4 týdny od zákroku a čekám, čekám na mrchajznu... 🙄

jinak mě před i po revizí nebolelo břicho, no prostě nic, jako když se "nic" neděje, i jsem jen krátce špinila pak vše v oukeji 😎

se máte, že vám to jde hned napoprvé, třeba se tím u mě taky něco pohnulo, i když ve mně zřejmě nebyl problém (aspoň dle spermia), ale uvítala bych, kdybychom nemuseli už do CARu 😔

mercedesse
24. lis 2009

Tak to ti přeju ať brzo dorazí. Mě po tom taky nic nebylo. Špinila jsem 2-3 dny. Mě vlastně nikdy nic nebylo, jen při tom samovolným potratu jsem myslela, že bolestí umřu. A neboj teď budeme jak pohnojený pole a zadaří se. Já počítám s mrchou až za týden a hrozně se na ni těším. Prostě cvok no. 🙂

mateta888
24. lis 2009

Ahoj holky 😵
jenom vrychlosti. Měla jsem fůru lítání od 8 hodin a teprve jsem dorazila domů a zachvilku letím pro malou do školky 😝 . Ale něco pozitivního a naprskat bacili 😅
Byla jsem na ko a mimi kráááásně prospívá, dokonce mám fotečku, srdíčko mlátí jak divý tak jsem jsem si oddychla, a bude to pěknej neposeda. Za 14 dnů znovu na kontrolu. 🙂 a odpovídá podle utz 8 plus něco takže náááádhera. PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK , kdo chce at si bacilky chytí.

Katyna : nazdar kočko 😵 kde tebe je víc a jak to s tebou vypadá doufám že se ke mě brzo přidáš. 😉
gejbule : jj letíto, a jak to vypadá s bojem těma potvorama ? 😠
mercedes : neboj se nic bude lepší hlavně to ze sebe dostat a po je fakt jak pohnojíš se jukni na mě 😅
xhanys : vítám tě u nás, neboj čásek všechno zahojí, zní to klišé ale všichni víme o čem mluvíme 😉

Holky na koho jsem zapoměla tak se omlouvám, ale letím pro malou snad ještě večer nakouknu

katyna6
24. lis 2009

mateta-jojo,já si taky nic jinýho nepřeji!Sice tě už nedohoním,ale přidala bych se fakt moc ráda! 😀 😀 😀

mercedesse
24. lis 2009

Tak jsem asi opravdu magor. Já teď koukala na netu na kočárky. Jenže v práci je teď mrtvo, tak jsem se nudila a automaticky jsem to zadala do vyhledavače. No a teď jsem z toho akorát smutná. I když třeba se to bude brzo hodit.
Mateta: To je super. Tak já si ještě chvilku počkám a pak bys na mě mohla prsknout ještě jednou 🙂 Ještě je lovit nemůžu.

dablikolik
24. lis 2009

Ahoj holky mám hroznou radost konečně mě dorazila 2. MS 30Dc. Nevím zda se to srovnalo tím zánětem močáku nebo čím, ale jupííííííí. Jěště asi vydržíme raději jednu ms a půjdeme zase do boje

gambrinuska
24. lis 2009

Ahoj holčiny, já jsem zas v práci, ale občas mam oči stále plné slz ☹ , ale jak říkáte, v tyhle chvíle se ukazují manžílci-partneři v pravém světle, já na toho mého nedam dopustit.
Katynko, já neberu antikoncepci od března, v září jsem začla zkoešet bylinky, mojžíšku a objednali jsme se do CARu. Když jsem čekala na MS, abych mohla jít na náběry kvuli horm.profilu, tak už mrcha nedorazila 😲 . Ale po 14-ti dnech od pozitivního testu jsem začla špinit ☹ , asi se mimískovi u mě nelíbilo.
Opravdu se už nemůžu dočkat té první porevizní a 21.12 jdu do CARu na kontrolu, tak uvidíme co nám řeknou 😒
Matet, musíš nás pak poprskat ještě v lednu 😉 , držím palce a´t jde vše jak má 10tt je už pěkné

mercedesse
25. lis 2009

Ahoj holky, tak se musím pochlubit. V noci jsem nebrečela 🙂. Ale nevěřím tomu, že mi to vydrží. Asi jsem stihla dřív usnout a nebabrala jsem se v myšlenkách. No každopádně už čekám mršku. Do týdne by mohla dorazit, když půjde všechno dobře. I když já měla vždycky trochu delší cyklus. A pak konečně sexííííííííííííík 😀 . Já mám takovej absťák.

katyna6
25. lis 2009

dobré ránko holčinky 🙂

dabličku-tak moc gratuluji,zase jsi ke štěsí o krůček blíž! 😉 😉 😉

gambri-a v čem je u vás problém,že jsem už byli obj.do CARu?A když to šlo jednou,proč by to nemohlo jít samo i podruhé? 😉 😉 😉

merci-vidíš,jaká jsi holka šikovná!Ono tu půjde,já vím,že ano.... 😉 A jak dorazí první porevizní,zas bude o něco líp,protože už se zase budeš těšit na další věci-na snažilkování a tak a ty smutný myšlenky budu sice pořád,ale už tak nějak víc vzadu a nebude to už tak moc bolet.

mercedesse
25. lis 2009

Katy: No v to právě doufám, že se to o kus pohne jinam. Ale moc díky za podporu. Nebudu lhát, prostě to teď potřebuju slyšet, že všechno bude dobrý. A s přibývajícím časem tomu začínám i věřit. 🙂

xhanys
25. lis 2009

AHOJ DEVČATA KOUKAM ZE JE NAS VELKA SPOUSTA CO TO PROZILA,MAM ZA SEBOU TYDEN PO ZAKROKU FURT SE CITIM BEZ NALADY UNAVENA,POCENI NAVALY ATD.JO JO ASI HORMONY SE DAVAJI ZPET,CEKANI NA PRVNI MENZES JE HROZNA.TAKY PO VECERECH JESTE BRECIM DO POLSTARE,JESTE ZE MAM V MUZSKYM OPORU.KOUKAM OBCAS NA NAS PRVNI ULTRAZVUK A RIKAM SI PROC,,,,,,ASI NECO SPATNE PRO NECO DOBRE,LEPSI NEZ ABY MIMCO BYLO NEMOCNE.SNAZIM SE CHODIT DO PRACE,MEZI LIDI. 🙂 ☹ SNAD PRISTI TEHOTENSTVI BUDE LEPSI A V PORADKU..... U VSECH.ZDRAVIM

mercedesse
25. lis 2009

Ahojky xhanys, já lidi ještě teď moc nemusím. A to těhotenství nebude lepší snad, ale určitě, bude naprosto v pořádku, jinou variantu si nepřipoštím a už jsem se skoro přesvědčila, sice to asi tak 2 týdny trvalo, ale teď už v to věřím. Jak dlouho musíte čekat?

katyna6
25. lis 2009

merci-já vám,já v prvních týdnech od přítele taky pořád potřebovala slyšet,že to bude dobrý a fakt mi to pomáhalo.A hodně i povzbuzení od holek tady.Ale ten čas pomůže nejvíc.A dobrý to bude,tomu věřit můžeš!! 😉 😉 😉

xhanys
25. lis 2009

MERCI NEVIM MAM DODRZOVAT 6NEDELI A POTOM NA KONTROLU,ANI NEVIM KDY SE MUZEM SNAZIT ZNOVU VSUDE RIKAJ NECO JINYHO.NEKDE PO PRVNI MENZES NEKDE PO TRECH MESICICH.CO TY MYSLIS??LETIM DO PRACE 😉 MUSIM SE ODREAGOVAT

katyna6
25. lis 2009

xhanys-jestli chceš radu ode mně,po revizi mi dr.říkal bez sexu stačí 14 dní,nejvíc záleží na tom,jak se sama budeš cítit.A ohledně dalšího těhu taky každý říká něco jiného,ale sama na sobě poznáš,kdy je nejlepší se znovu začít snažit.Někdo otěhu hned a je bez problémů a někdo má problémy,i když čeká třeba rok.Já si u sebe říkala,že začnem hned po první MS a kdyby zase bylo něco špatně,aspoň se to tím dřív začne řešit....

mercedesse
25. lis 2009

No mě dr říkala, že když je to na začátku, tak mám počkat na první mrchu, pak se můžem začít snažit, ale že to první měsíc nevýjde určitě. V papírech z nemocnice mám napsáno, že 4-5 měsíců, ale dr. říkala, že to píšou vždycky, ale není to nutný. Já teda na nic čekat nebudu. Je divný, že ti nic neřekli.

mateta888
25. lis 2009

Ahoj holky 😵
Vy jste teda ukecaný 😀 , ale to je dobře. Koukám, žese tu řeší pořád stejný téma a věčná otázka 😎 . No tak mě řekli po třech měsících, ale už vám nikdo neřekne jestli to jsou tři ms a nebo jedna ms a šestineděli 😝 .
Takže to je na vás. já po prvním (samovolný) jsme šestinedělí dodrželi a snažili jsme se skoro rok než se to povedlo a dopadlo to zamlklým těhu 😔 . Ted jsme po 3 týdnech spolu tulinkovali s ochranou aspon tak a po první ms jsme se ještě trošku hlídali, ale už jsme to neuhlídali. 😅
Kdyby jsme to naplánovali tak se to nepodaří, prostě když to má být tak to bude a hotovo. Vy můžete přemýšlet a plánovat a vůůůůbec ale ten nahoře si to udělá stejně zrovna jak se to bude líbit jemu 😠 . Takže nad tím moooc nepřemýšlejte ono to jednou stejně dopadne super a budeme mít zdravý mimča. 😉

handm
25. lis 2009

AHoj holky, po delší době zase! 🙂
Mate, ty jo, 10TT, to už je fakt nádhera!! 🙂)

Ad kdy začít po revizi.. my jsme se hlídali v šestinedělí a pak jsme si řekli, že co se má stát, se stane... a nic se nestalo. Moje tělo si evidentně řeklo, že pani doktorka říkala tři měsíce pauza, tak to dodržím.. protože sotva jsme začali čtvrtý měsíc, byly tam // 😀 😀😀😀
ale každopádně si fkat myslím, jak psala Mateta, že prostě když to má být, tak to je.. a naopak 🙂 tělo ví nejlépe, co a jak se sebou...

jinak na první kontrolu jdu až 7/12, tak vám pak přijdu povědět, co nového a jestli všechno Ok, tak na mě prosím myslete! 🙂 Zatím snad všechno ok, ani nešpiním (jako celé první Těhu, co skončilo MA), tak doufám!! 🙂
krásný večer, holky a nesmutnětě!!
Bude líp!!!

patty1
25. lis 2009

Ahoj holky,
zdravim vsechny nove prichozi na tomhle smutnem tematku.. ☹
Ja uz mam prvni porevizni MS, zacala presne 4 tydny od revize, ale je spis tak slabsi, nic silnyho, co popisovali nektere holciny..urcite si to kazde telo ridi po svem..
Ja resim vypoved z prace, a zacinam se divat po nove praci, vubec se mi nechce se tvarit, jak jsem uzasna a vsechno umim na nejakych pohovorech...a ani nemam chut se nic noveho ucit..😖 To je fakt za trest, tohle.
Ale musime si z toho vzit to lepsi, ze jo?
A hlavne holky...BUDE LIP, urcite bude, to je fakt jasny. Zivot je sice boj, ale ze mych pruserovych zazitku se nesklada, no ne?
Jak rikala jedna moje kamoska - ty o moc lepsi zazitky se sem uz riti, jedou jako na sanich..fiiii, a za chvili nas dostihnou, to je jasnacka 😉
Nejak mi dneska hrabe, to z tech papiru...ahojky vsem.
Mateto, jak ti je, co zvraceni? To je bezva, ze pekne pokracujes, jen tak dal..
Markee, jak se ty mas? Uz se ti neco podarilo s praci nebo mas jeste nove zpravy z genetiky..?

patty1
25. lis 2009

..ze samych pruserovych zazitku.. - jsem chtela napsat

mateta888
26. lis 2009

patty : Já a zvracení, už jsem se to naučila ovládat 😒 , ráno pustím malé pohádku, nachystám snídani a pak si dám 20 minutovku s žaludečníma štáva. 😝 tak dva dny jsem drasticky žíznivá, protože špuntík se rozhodl, že jakákoliv tekutina neeee. Když jsem to říkala dr tak mi řekla že kdybych šla s váhou dolů tak mi dá nějaký čípky, ale vzhledem k tomu že si zavádím šílený dávky utrogestanu tak už bych to asi spodem nezvládla. Zatím to jde, ale ta žízen je šílená, jsem jak na sahaře 😒 .

gambrinuska
26. lis 2009

handm držím palečky, ať vám vše dopadne dobře 😉
patty, já mam v pondělí 4 týdny, tak doufam, že to taky dostanu, já už chci sex 😅 . Neboj práce se určitě najde, já řešila něco podbného a pak se to vyřešilo a ani jsem nevěděla jak
Matet je to blbý, ale to zvracení ti závidim 😉

nasticka
26. lis 2009

caute baby..ja se k vam pridam..dnes jsem byla na revizi...vcera jsem v nemocnici prorvala celou noc, a to nam na pokoj asi v 1 vnoci privezli maminku s cerstve narozenym miminkem 😢 rano jsem sla na zakrok jak na popravu a nez mne uspali, tekly mi slzy jak hrachy...a prvni co, jsem udelala po probrani z narkozy byla zase vycerpavajici plac..je mi, jako by mne nekdo rozsekl na pulky. bolesti nemam, fyzicky je mi dobre, ale psychicky jsem uplne na dne. amnzel se mne snazi drzet nad vodou, objima mne a mazli, ale mi to spis pridava na placi..sice uz jedno ditko mame, diky bohu za nej..ale toho je..doufam, ze se z toho dostanu, ted mi to pripada jako konec sveta 😔

mateta888
26. lis 2009

nastice : vítám tě na této smutné diskuzi 🤐 . Je to hodně čerstvý a jakýkoliv slova ti stejně budou znít jako fráze. jediný co pomáhá je to ze sebe dostat, vybrečet se a jít dál, bude to bolet ale časem za týden dva tři do bude mnohem lepší a budeš i myslet na další ale to je ještě budoucnost.
Máš holčičku tak ta tě donutí a hlavně přinutí jít dál a myslet an jiné věci u mě to zabralo. S manželem si o tom promluv co ted potřebuješ a co ne on to pochopí 😉 . Hlavinku vzhůru a bude líp, a ještě jsme tu mi co víme o čem je tu řeč a můžeš se nanás kdykoliv obrátit a vylít si srdíčko 😉
Tak se drž holka a spoustu sil

dablikolik
26. lis 2009

Ahoj holky

Nasticko já si tuhle bolest prožila za poslední půlrok dvakrát. Je to hrozný, ale člověk musí jít dál. Věř, že to bude dobrý

mercedesse
27. lis 2009

Ahojky nasti, mě tu holky moc pomohli, už ani tolik nebrečím. Jen tak občas příjde myšlenka. Ale pomohlo mi to moc se tady vyfňukat. A nedrž to v sobě, stejně to nepomůže. Klidně se nech přitulit, mě to dělalo to samý a aspoň to člověk ze sebe víc dostane.
Gambi já jsem 4 týdny v úterý, tak taky doufám. Vlítnete na to hned po ms nebo až za těch 6 týdnů? Mě už se čekat nechce. To by se mi to ještě o týden protáhlo a to už asi nepřežiju.
Patty: Jako by těch starostí bylo málo, viď. Neboj už bude jenom líp. 😉 A s prací to vždycky nějak dopadne. Stejně to bude na chvíli, než se povede mimi. Nebo ty se teď nechceš snažilkovat?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru