Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

cizu
8. pro 2009

zanet2009: ja to taky kupodivu beru nejak celkem relativne dobre...asi tomu pomohlo to, ze jsme si i sami rekli, ze se tak proste stat melo...pokud nam prestalo bit srdce, tak to asi nebyla vina lekaru a mozna ani nase...asi nejaka vyvojova vada......a taky, dokazu existovat stejne jako predtim, ale nekdy me prepadnou vzpominky a to pak tece proud slz☹ Ale asi opravdu cas leci..........musi! A mam super chlapa, se kterym to muzu kdykoliv probrat a nemusim to dusit v sobe...i jemu je jeste porad ouzko☹
A mas aspon uz jedno slunicko doma...my uz bojujeme dva roky, a ani po dvou pokusech na umelem a jednom spont. otehotneni zadny vysledek☹

zanet2009
8. pro 2009

Cizu, ta určitě, ale nezoufej, určitě se Vám brzy zadaří a napotřetí to už dobře dopadne-musí.

andi2
8. pro 2009

Ahojda 😉 Horalka taky mocinky gratuluju. 😉 Já ted čekám na 2ms po revizi první přišla po 21dnech dřív a ted jsem 27 den a pořád nic.Ale ještě je čas mývala jsem jí tak 26-29.Tak než si to tělo zase srovná asi.Pak ještě jedna a bude Ketík toto letí.Tak at je pro nás všechny tady příští rok uspěšný moc si to všichni zasloužíme. 😉

dablikolik
8. pro 2009

holky já na to prádélko nejsem, ale vím, že funguje. Ono to přijde samo. Nechci ho nutit. Svět se nezboří. Jen mi 3MS vychází na vánoce. 😀

horalka021
8. pro 2009

holky, já sem teď na chvíli nebudu chodit... jsem ve strašné depce a stresu, moje "miminko" je s manžou v nemocnici (malý zápal plic, už je skoro dobrý, zatím nevím, kdy půjdou domů, manža je supeeer, absolutně vše skvěle zvládá, nemohla jsem tam být já, je to prý dost nebezpečné), jenom bulím, snažím se být silná, ale ono to moc nejde, když mi tu vše připomíná broučka 😢 😢 😢 strašně to tu na mě někdy padá, sem tam se odreaguji nějakými lehčími prácičkami, ale stejně... ani spát nebo jen tak ležet nejde, miliarda myšlenek mě naprosto bombarduje 😠
navíc jsem si tu přečetla příspěvek od zanet2009, že v 11+4 😔 🤐 no, věru jsem úplně rozhozená, snad mě pochopíte, pokud by to nemělo dopadnout, asi bych se totálně složila, navíc při takové velké náhodě, tak moc už bych nikdy nechtěla podstoupit stimulaci a následný odběr 😝 snad se dějí zázraky 😵
pořád se kontroluji, dnes se mi zdálo, že jsem snad viděla nějaký strašně decentní růžový hleník, ale pak zase dlouho nic, tak snad vše OK, včera jsem měla horečku, neberu na to samozřejmě nic, jen čajíkuji 😉
uf, když tak písněte do IP nové těhulky, to mě zase nakopne, jinak sem zase přijdu nebo dám vědět, až třeba bude "něco zásadního" (a tím samozřejmě nemyslím až porod 😀) 😉 😉 😉

všem velkou sílu na překonání smutku 😵 nechápu, proč nás tady musí být tolik ☹ 😔

andi2
8. pro 2009

dabli-přesně tak to přijde samo no mě zas 3ms okolo Novýho roku pokud ta 2ms dorazí ted někdy 😉

cizu
8. pro 2009

holky, nemela jste nektera nahodou krvaceni po revizi cca 10-ty den?
Me dneska vecer neco malo zacalo, zatim to nevypada na nic dramatickeho, spis takovy naznak, tak mam jenom strach. Zitra odpo jdu na kontrolu, tak doufam, ze se nedozvim zase nejakou jobovku, to bych fakt uz asi neunesla.
Od revize do ted jsem nemela vubec zadny problem, ani po zakroku, ani ted, naprosto ok (ostatne i cele tehu bylo ok a jak to dopadlo☹

mercedesse
9. pro 2009

Ahojky,
cizu: já teda špinila jen asi první den a pak už v pohodě, jen mě občas v bříšku bodlo. A s tím, že ti nic nebylo jsme na tom stejně.
Horalka: hlavně ať je vše v pořádku a nervíčky drž na uzdě, nedělá to mimískovi dobře. Ono to dobře dopadne.
andi: že by se rýsovala nová těhu? 😉

mercedesse
9. pro 2009

Jo jinak u mě první porevizní pomalinku končí a hurá na to. 🙂 Držte nám prosím palečky 😉

zanet2009
9. pro 2009

Mercedes, budu moc držet pěstičky,aby Vám to vyšlo. 😉

mercedesse
9. pro 2009

Zanet moc díky. Já tě obdivuju, jak to bereš všechno v klidu. To já nedokázala. Ještě včera jsem brečela do polštáře.

zanet2009
9. pro 2009

mercedes, v klidu to neberu, večer si taky do polštáře pobrečím,ale přes den, prostě nemám čas na to myslet.
Ale den ode dne je to lepší, tak snad to časem přebolí, jisté ale je, že na to nezapomenu, protože to skončilo docel pozdě....

mercedesse
9. pro 2009

Na to nezapomeneme asi nikdo. Já jsem na tom nejhůř, když se dostanu do stresu v práci. To se pak hned vynořej hrozný myšlenky. Jinak už je to mnohem lepší. Jsem schopná normálně fungovat. I na vánoce se začínám těšit.

gambrinuska
9. pro 2009

Horalko, držím palce at to s Váma dobře dopadne, hlavně se pak ukaž a dej vědět jak vše dopadlo 😉 , budem na tebe myslet.
U mě nic nového, mrcha stále nikde, nevim, kde se zrovna ted toulá, pěkně mě to se... 😠 , chci to období spláchnout a začít na novo. (37 dní) 🙄
V pondělí jsem byla na kontrole na endokrinologii, tak nák dobrý, ale upozornila mi, že mě hlídí pouze se štítkou a konečně jsem sehnala nového gynekologa, sice tam jdu až v únoru, ale aspon mě vzal 😝
Holky tak pořádně sexovat i za mě at tu diskusi v roce 2010 můžem zrušit a založit si novou // veselejší
🙂
😉

mercedesse
9. pro 2009

Jasně gambi, my asi z pelechu ani nevylezem. 😀 Neboj mrška dorazí v podstatě má ještě čas. A můžu ti říct, že i když jsem teda včera brečela, tak je mi jinak mnohem líp. Je to takovej zvláštní mezník. Uplně se to zlomilo. Slzy si občas příjdou, to se nedá nic dělat. Ale aspoň se už něco pohnulo.
Já se chystám na gyndu teď. Jen co mrška úplně skončí, a to bude snad ještě během denška, tak se nechám prohlídnout a doufám, že je vše v pořádku. Ať má mimčo připravenej pokojíček dokonale. 😉

andi2
9. pro 2009

Ahojda 😉 gambrinuska mě se taky mrcha toulá mi pak výjde ketík na konec ledna ještě jí dávám dva dny. 😉 mercedesse no já chci jít taky ještě na gyndu abych měla jistotu před ketem,že je vše o.k.no na těhu přirozeně nevěřím tedy u nás i když se to může stát ale spíš ne.Jé mercedes ty jsi z Mělníka já jsem taky původně z Mělníka. 😉

gambrinuska
9. pro 2009

teda holky, dneska diskuse nic moc,nějak jste se flákali 😉 🙂 , nemam co číst na noční 😝
štve mě jak se toulá mrcha, když jí člověk nechce, tak je tu hned a ted...chjo 😠
Musim říct, že psychika je už fakt lepší, jen ve mě přetrvává strach co bude až bude, ale je to asi normální.
Holky máte můj obdiv když se vám to stalo tak dlouho, nevim co bych dělala, jste silné a máte můj obdiv, stejně nám nic nezbyde než se z těch sraček dostat, narovnat a jít dál do boje 😔

mercedesse
10. pro 2009

Ahojky,
Andi: No já jsem původně ze Starý Boleslavi, teď bydlím v Chlumíně.
Gambi: taky jsem neměla v práci co dělat. Je tu nějak pusto prázdno. A strach máme asi opravdu všechny, já to zrovna včera probírala s broučkem. On se mě sice snaží uklidnit, ale moc to nejde.
Jinak ta moje mrcha je nějaká divná, už to vypadalo nadějně a včera se trošku vrátila a teď to vypadá zas líp, tak nevím.

zanet2009
10. pro 2009

Chtěla jsem se zeptat, od kterého dne mám počítat, že se dostaví MS? ode dne revize? a po kolika dnech by asi měla přijít?

mercedesse
10. pro 2009

Počítá se opravdu ode dne revize a měla by přijít za 4-6 týdnů.
Jak jinak je, zanet?

mateta888
10. pro 2009

Ahoj koníkovky 😵
zanet : je to ode dne revize a většinou těch šest týdnů, ale byli tu i holčiny kdy dorazila po 8 týdnech, ale to už je na vyvolávačku.
Jinak ke strachu 😒 , tak nějak podvědomě to budete brát asi s rezervou, nebude to hned takový jupíííííííííííí jsem těhotná a do toho 12tt je to od kontroly ke kontrole, jo je to dobrý - odškrtnuto atd. Ale že by to byla nějaká radost je to jen když toho drobečka tam vidíte a víte že je v pohodě. 🙂 (beru podle sebe)
Ruku na srdce mi ještě nedochází, že jsem těhotná, i když zvracím a jsem ospalá 😵 . Ale na druhou stranu je pravda, že u malé mi to naplno docvaklo až sem poprvé ucítila pohyby a to mi tak nějak docvaklo a ted to bude asi obdobně. nadějě je větší, ale strach se dá ustát. Nebojte to zvládnete 😀 , protože mi jsme BOJOVNICE 😎 a mi to vyhrajem 😀

mercedesse
10. pro 2009

Ahojky maty, no já si myslím, že tentokrát to do 13 týdne nebude nikdo vědět. Jen Michal, tomu to řeknu, ale jinak se bude držet takové malé tajemství. Hlavně aby to už brzo bylo, včera jsem šli kolem Chicca a bylo mi děsně ouzko, já tam byla den před tím, než jsem zůstala v nemocnici a ta vzpomínka bolí pořád hrozně moc. Přece jen těch pět týdnů není až tak moc na vzpamatování z takovýho šoku. Vždycky si říkám jak jsem už v pohodě a pak se něco takovýho stane a je to v pr..... Ale bojovat samozřejmě budem a zvládly to jiný, zvládnem to taky. Nejsme přece žádný béčka, ne 😀

zanet2009
10. pro 2009

mercedesss, přes den to jde, ale večer jak si sednu k TV a malá usne, tak je to horší 😢 ,ale je to ještě hodně čerstvé(zítra to bude týden), tak snad to bude lepší a lepší

zanet2009
10. pro 2009

jinak u nás to nikdo nevěděl, chtěli jsme to oznámit až na Vánoce a jsem ráda, že to nikdo nevěděl.

dablikolik
10. pro 2009

Ahoj holky tak nakonec manža polevil.Necháváme to náhodě. Vůbec jsme se netrefili do plodných dnů teda myslím protože já mám Ms všelijakou tak uvidíme

gambrinuska
10. pro 2009

😠 ty manžílkové to kolikrát berou zodpovědněji než mi, taky jsem musela Maryho k sexu přemlouvat, uhnala jsem ho 😝 ale byla to fuška. Ted nemůžem mam tu blbou mykozu ☹ a zítra ráno jdem na spermiogram, jdu na konzultaci 21.12 do CARu na kontrolu po 6tinedělí, tak doufam, že to aspoň do té doby dostanu 😖 a už to nebudu mít, jinak jsem se objednávala zbytečně 🙄
Holky ,které můžete hurá na sex, ať tu máme brzy další//bacil 🙂 😉 , zatim já mam jen chřipkovej a ten neni nic moc 😒

mercedesse
11. pro 2009

Ahoj holky,
teda musíte se s tím psaním polepšit, tady není co dočítat. Já šla včera domů v 12:30 a ono není skoro co číst 🙂 Jinak myslím, že mrška konečně skončila a doufám, že už se nevrátí.
Včera jsem měli vánoční večírek v přítelově firmě a na to jak normálně nepije se mi tam pěkně ožral. On je teda strašně hodnej a roztomilej, tak to není tak strašný, ale samozřejmě, že jsem ho ráno z pelechu nedostala. Hlavně, že já vstát musela a když jsem ho od tamtud včera o půlnoci tahala, tak to se mu nechtělo. Dneska večer si to u něj vyberu, když už se můžem snažilkovat. 😉
Gambí: ty ale chytáš špatný bacili. To musíš taky trochu přebírat a ne lapnout po prvním, co lítá kolem 🙂

zanet2009
11. pro 2009

Zrovna je to týden, co jsem se probrala z narkózy na pokoji 😢 😢 😢

Gambrinus, snad konzultace v Caru klapne a vše bude O.K.
Mercedes, jejda, to jsi měla včera veselo 😀 , držím pěstičky, ať se nemusíte snažit moc dlouho 😉

cizu
11. pro 2009

Ahoj holky, tak jsem zpet...bohuzel ale ne s dobryma zpravama.
Ve stredu jsem byla na kontrole po 10 dnech od revize....ale nebylo to dobre, zustalo tam jeste neco, na co se pak jeste chytala cast dutiny, ktera by normalne sama odesla...takze ve ctvrtek rano opet repete...rerevize. Pred chvilkou jsem prijela domu, fakt dilo........☹ Proc u nas nemuze fungovat aspon neco normalne? Snad to tentrokrat bude dobre, na ko jdu 23.12. - ale zas nevim, zeptam se Dr. pak, od ktere revize budu cekat na tu MS?
😨

mercedesse
11. pro 2009

Zanet: Moc díky za podporu. Moc to přeju nám všem.
Cizu: to je mi líto, ms se asi počítá od té nové, teda ale jistá si s tím nejsem. Ono možná víc záleží na tom, jak klesá HCG. A ať už ti všechno dobře dopadne. Člověk si prožije takovou hrůzu a pak ještě komplikace.
Já musím jít na kontrolu někdy příští týden, tak doufám, že to bude ok.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru