Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

mercedesse
16. bře 2010

Nebul, to je jenom seriál, to není doopravdy 😉

zanny
16. bře 2010

Martas,tak držíme pěsti dál..to do neděle vydržíš???Já bych teda asi testila každý den,i když je to o nervy co?
Už bulíš jo? 🙂

martasl
16. bře 2010

merc-tak nějak to maj holky tady a je mi to hrozně líto,co musej vydržet-o psychice nemluvě-klobouk dolů..

no,mám ještě jeden test,takže asi nevydržím.ale do pátku snad jo,zítra a ve čtvrtek jdu na denní,tak na testování kašlu.a v pátek koupím další várku testů...a nebo dostanu ms a budu mít pokoj a čekat na další snažení.. ☹

martasl
16. bře 2010

holky četly jste si dnes na seznamu o té francouzce,co zabila 6 svých dětí,miminek??bestie,doufám,že si s ní v kriminálu poraděj... 😠 😠 😠 😠 😠

mercedesse
16. bře 2010

Já vím, že tu jsou holky s takovejma problémama, jen si prostě nesmíš tu telku tak brát. Já jim hrozně moc přeju ať se jim to miminko podaří.
Radši jsem to nečetla, jen jsem viděla titulek a bylo mi z toho na blití.

phoebe.b
16. bře 2010

nene, ja se netestla zatim, mam do ms jeste cas, tak pockam, na zklamani vzdycky dost casu :-/
Marti to je mi lito,ale treba to jeste dopadne 🙂

martasl
16. bře 2010

no teď té paní řekli,že je těhu,no úplně mě mrazí....
merc-když já jsem taková cíťa a nervák.hlavně,když se to týká miminek.ale ten seriál budu sledovat,mě se líbí.no ten Zach je nějaká sviňa,ne??kolik těch ženských má??
phoebe-doufám. 😉

martasl
16. bře 2010

do prčic-přez noc u nás napadlo tak 10cm sněhu a zase teď padá.už mě to brutálně sere 😠 😠 😠 😠 😠

brookbank
16. bře 2010

ahoj, i já se přidávám...v 9 tt 😒 ☹ , mám za sebou 2 opakované revize, první se neobešla bez problémů tak jsem si ji po týdnu podstoupila znovu. ted je to skoro 14dní od druhé a je mi pořád hrozně. skoro 3 týdny jsem byla doma na neschopence, na antibiotikách s hrozbou zánětu dělohy.
začla jsem chodit zase do práce ale je to na mě asi ještě moc, pořád jsem unavená, špatně spím a nemůžu skoro nic sníst, pořád je mi na zvracení...chci aby bylo vše už ok a člověk na to vše mohl přestat myslet a zase nějak žít, ale takhle to fakt nejde.

zanet2009
16. bře 2010

brookbank, to je mi moc líto, snad Ti bude brzy líp-zdravotně a po psychické stránce to chce čas.Uvidíš, s první porevizní MS se budeš na svět dívat zase jinak.

zanet2009
16. bře 2010

Martasl, jejda, MS stále nikde-to vypadá nadějně, vzhledem k tomu, jak jsi psala, že jsi ji vždy měla pravidelnou.Držím pěsti a myslím na Tebe. 😉

martasl
16. bře 2010

ahoj brook-to mě mrzí,ale doufám,že ti mezi náma bude aspoň trošku líp-tímto tě tady vítám 🙂 prošly jsme si tím všechny,takže víme,jak se cítíš.já jsem si byla dokonce u doktora pro prášky na uklidnění.malinko pomohly,ale asi to nikdy nepřebolí.ikdyž přijde určitě další těhotenství a mimi,tak co jsme prožily se nedá zapomenout.ale postupně se to bude lepšit,neboj 😉 jestli se můžu zeptat,jaký interval jsi měla mezi těma revizema?

zanet2009
16. bře 2010

Martasl, přesně, na tu ztrátu nikdy nezapomeneme.Já už teď vím, že až otěhu, tak budu nervózní po celé těhu.

mercedesse
16. bře 2010

Tak to zatím můžu potvrdit 😉 Ale je to hrozně zvláštní, pořád se bojím uvěřit, že se povedlo
brook: je mi to moc líto, ale opravdu se vše zlepší po první ms. Pak už se víc budeš myslet na nový mimipokus.

brookbank
16. bře 2010

martasl - měla jsem týdenní interval, v podstatě jsem šla na sál hned druhý den co jsem došla k Dr s hroznýma bolestma břicha...a to co jsem si prožila po druhé narkoze to bych fakt už nechtěla znovu zažít...
moje těhotenství nebylo plánované a dlouho jsem se s tím vyrovnávala, ale to je jiný příběh, momentálně další těhu neplánuju 😖
o něčem na uklidnění taky uvažuju, ale ještě počkám, chci to nějak zvládnout zatím sama.

lusye
16. bře 2010

marti, no ty si záhada. Tak já zvědavě nakoukla a zatím nic ... No my si počkáme na výsledek. Nějak to dopadne. 😉
brook, věřím, že teď je to pro tebe těžké. Ono i ty rozházené hormony s tebou mávají ... 😔 Ale věř, že bude líp. Mohu potvrdit, čas je nejlepší lékař. 😉 Hlavně první ms je malé vítězství, já ji tak ráda viděla. 😎 Jako jasné, poneseme si to celý život, ale já myslím, že už jsem se s tím vyrovnala a jdu dál. 😵

martasl
16. bře 2010

jo,první porevizní MS je bomba.já byla tak ráááda 😀 u druhé ještě taky a třetí doufám nedorazí.tu už vidět nechci 😀

zanet2009
16. bře 2010

já už nechci vidět 4.MS 😀

mercedesse
16. bře 2010

Holky hlavinky vzhůru, já taky myslela, že se nedočkám. 😉

martasl
16. bře 2010

merc-hlavně že jsi se dočkala a my se taky určitě dočkáme 😀

fram
16. bře 2010

Ahoj holky,
jůů, to jsem si početla a dozvěděla se zase něco nového o umělém oplodnění.
Andi, držím palce,ať cysta odejde a můžete se společně se step pustit do těhulkování 🙂
martasl, neztrácej naději, dokud mrcha nedorazí, není nic jisté
brook, vítej ☹ jako kdyby nestačila ta bolest v srdíčku, ještě máš takové problémy s revizí. Já jsem dnes 3týdny a 1den po revizi a už nedočkavě vyhlížím první ms. Snažení začnem po druhé mrše. Drž se, čas to zahojí.

brookbank
17. bře 2010

holky, je normální že pořád špiním a občas krvácím? už je to 14dní od druhé revize a pořád. Dr mi řekl že krvácet nemám co, že bych neměla...ale tohle je fakt urputný...

liptonek
17. bře 2010

brook - já krvácela skoro 3 týdny a pak ještě týden špinila. Doktor na to nic neříkal, takže by to mělo být v poho, neboj.

lusye
17. bře 2010

brook, já krvácela 9 dní a pak ještě malinko špinila. Mě tehdy dr. říkala, že můžu i 3týdny krvácet ... Takže neboj, to se ustálí.

fram
17. bře 2010

brook, já krvácela týden, a pak střídavě špinila a trošku krev. Na kontrolu jsem šla 17.den po revizi, bylo to v pořádku a to špinění nejspíš hormonální. Napsala mi norethisteron a špinění přestalo až teď v pondělí - 3týdny po revizi. Myslím, že pokud nemáš bolesti a teploty, tak snad O.K., ale možná radši zajdi k dr.

fram
19. bře 2010

Ahoj holky,
kdepak jste? 🙂
Martasl, jak to s Tebou vypadá? Mrcha? //?

phoebe.b
19. bře 2010

ahoj holky, tak tu mame noveho konika 🙂 ale moc se neorientuju :-/
jinak teda musim rict, ze me pekne boli prsa, teplota porad 36,9 🙂 drzte mi palecky

fram
19. bře 2010

phoebe, to zní nadějně 😉 Kdy plánuješ testovat?

lusye
19. bře 2010

ahojky holky, myslím, že nový koník je hlavně o zvyku. 😉
no tak to jsem zvědavka na naše adeptky na //. 😵 😵
phoebe, kolikátý dc jsi?

phoebe.b
19. bře 2010

Lusye, dneska je to 20.DC tak jsem zvedava 🙂 pred sesti dny jsem opravdu jen malinko spinila a takove tlaky jsem mela v podbrisku,ted uz je to ale dobre 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru