Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

lendaw
1. říj 2009

Dablikolik: mě nabrala krev na imuno doktorka. V nemocnici při propouštění mi primář řekl, ať mne moje doktorka pošle na genetiku, nic o tom, že by to mohlo jít až po 3. potratu neřikal. Ale jak už tu zaznělo, co doktor, to jiný názor.

gejbule1
1. říj 2009

dablik můžeš si jít sama kam chceš i kdy chceš ale musela by jsi si to platit.Když ti to napíše doktor máš to zadarmo 🙂 .Já měla 3potraty před Luckou a teď dva.Po tom druhém jsem si o genetiku řekla sama a teď jsem si řekla znova aby mě někam poslal že už to nechci jen tak zkoušet ☹ .Můj doktor trvdí že je to prostě příroda a že mi nic nenajdou.Tak jsem zvědavá.To se mu to lehce říká 😠 že to máme zkoušet.

pajdulka
1. říj 2009

Ahoj holky.Brouzdám po koníkovi a čtu si vaše smutné osudy,prolévám potoky slz.............je mi na nic 😢
Jsem pár hodin po revizi v9tt,prostě ještě minulý týden srdíčko bylo a včera nic.Chtěla bych znovu vstát a jít dál ale nemám sílu.Je to letos už druhé mimi o které jsme přišli.To první bylo v lednu 24tt,ukončením těhu pro VVV-Turnerův syndrom.Tentokrát to posíláme na genetiku a mi jdem pro jistotu raději oba na krev a necháme si udělat genetiku taky.Mám sice strašný strach jak to dopadne,ale alespoň budu mít dobrý pocit ,že jsem udělala pro naše event. další mimi vše.

lendaw
1. říj 2009

AHoj Pajdulko, moc mne mrzí co se ti stalo. Je nás nějak hodně ☹ Držím pěstičky, aby všechno brzy začalo mít světlejší barvy.

mateta888
1. říj 2009

pajdulka : je mi to moooooc líto 😢 . . . . já jsem měla do roka dva potraty ale všechno do třetího měsíce. Mrzí mě to. Holky tady ale fakt dost pomáhají jenom si někomu vylít srdíčko kdo ví jaký to je hodně pomůže. . . .

Vůbec se mi nelíbí jak se tady rozrůstáme. To dřív nebylo nebo se otom nemluvilo ? Ach jo

lendaw
1. říj 2009

Holky, vy co už máte po 2 a více revizích, taky jste měli po revizi rozhozenou MS? Já byla do revize přesná na den a potom děs běs. Cyklus + - 33 dní, 5 měsíců po revizi dokonce 45 dní a musela jsem na vyvolávačku! Tak jsem zvědavá co se bude dít teď.

pajdulka
1. říj 2009

Děvčátka děkuji za útěch,však ani vy to nemáte lehké .................taky mi připadá ,že je toho nějak moc a když jsme se dneska bavily s dr. tak mi to jen potvrdila.Těch revizních výkonů je prostě čím dál tím víc.Pracuji v nemocnici a tak to mohu potvrdit.Dnes mě např. uspávala kolegyně která byla na revizi tři týdny přede mnou a druhá moje kamarádka o to také přišla 2x během 4 měsíců.Já nevím čím to je, ale začínám si myslet,že snad někde bouchl další Černobyl.

lendaw
1. říj 2009

Pajdulko, třeba moje ségra nezná vůbec nikoho, kdo by potratil (kromě mne). Ale žije na farmě na okraji národního parku v nádherný přírodě, na čistým vzduchu... A já na Mostecku, z mého okolí znám jen 2 holky, které nepotratily 😒 Myslím, že to pro pochopení stačí 😒 ☹

mateta888
1. říj 2009

lJá jsem z vesnice a jsem tady 4 případ co vím a jeden byl měsíc zpátky a taky asi ve 24tt přestala růst lebka a mozek se vyvíjel mimo prostě do dělohy . . . . no masakr 😢 Jo ještě k MS já jsem po první nasadila HA protože jsem špinila v kuse 4 měsíce a krásně se mi to upravilo na ajk jsem to měla a ted jsem měla první krátkou a dneska mi asi začala ovulka . . . takže asi nebude problém, ale 33 a víc je dost to jsem nikdy neměla 😅

markee
1. říj 2009

Pajdulka,vítám tě ve smutném témátku. Koukám,že to máme letos stejné,akorát já obráceně ☹ U nás na "zamlklých potratech" nám přibyli taky nové holčiny a opravdu se mi zdá,že je toho nějak moc ☹
Mě je tak smutno po našem miminku,nějak to na mě zas doléhá.Chjo.

mateta888
1. říj 2009

markee : dnes je tady docela pochmurno, ale zkus se tomu nepoddávat, i když je to těžký . . . .hlavu vzhůru 😅

evuliss
autor
1. říj 2009

Také zdravím Pajdulku a posílám veliké obejmutí a spousty sil,holčino 😉 ...je to opravdu kruté...já nikdy netušila že nějaké zamlklé těhu existuje,natož aby jsem pomyslela že se to stane mě 😒 a stalo se!Kolik je ti let,Pajdulko? Ale aspoň malá útěcha snad pro tebe že už dvě děti máš-my většina čekáme na to jediné vytoužené-já už 12 let a zní to už neuvěřitelně!Tím ale nechci zlehčovat tvoji bolest....Drž se! 🙂

evuliss
autor
1. říj 2009

Pajdi- máš krásné albíčko,fotečky a ta písnička ale je teda na nervíky ti povím 😉 hned jsem měla mokré oči!

katyna6
1. říj 2009

pěkný večer holky

pajdulka-i já tě u nás vítám a přeji moc sil do dalších dnů,který budou aspoň zpočátku určitě těžký,ale zase nám vyjde sluníčko! 🙂 😉

pet.s
1. říj 2009

pajdulka..beru cítím s tebou. Já tenhle šílený den měla přesně před týdnem. Naše vytooužené miminko mělo rozštěp lebky a vyhřezlý mozek ☹ Ukončení ve 13tt. Strašně mi prdolka chybí. Zítra jdu k psychologovi. Dnes jsem probrečela půlku dne. Hlídala jsem rok a půl holčičku. Děsnýho mazlíka. Pořád se tulila a já řvala jak želva, že celý život investuji city do cizích dětí,ale tomu vytouženému svému jsem nesměla ani pohladit hlavičku. Achjo.Achjo. Zbytek dne jsem provrčela na mužíčka, ale nedal se vytočit. On je zlatej.
Holky bude líp, musí být!!že jo?

gejbule1
2. říj 2009

Ahoj holčiny,všem přeju pěkný den a vítám tady pajdulku.
Každá tady máme svoje starosti ale určitě jednou skončí a budeme mít každá krásný zdravý miminko 🙂 .Já tomu věřím ale nesmíme to vzdát 😉 .
Ani to počasí nám na náladě moc nepřidá.Co plánujéte na víkend?My se chystáme na veletrh hraček a v neděli rodinná oslava narozenin 🙂

pajdulka
2. říj 2009

Dobré ráno ikdyž trochu prázdné,ale co se dá dělat ☹ Děkuji za všechna ta přivítání.
evuliss-jo máš pravdu,že moje útěcha můžou být ti dva puberťáci a jak moc jsem ráda ,že je mám 😵 .Je mi 35 a kluky mám z prvního manželství.Takže touha po třetím dítěti je vlastně stejná jako u prvního.Já vím říkáš si ,že mám alespoň je a máš pravdu,vůbec si nedokážu představit ,že bych je neměla a stalo se mi tohle .Proto vám všem moc přeji poznat jaké to je mít ten uzlík v náručí 😉 😉 😉
Už abych měla v ruce tu genetiku a začalo se dít další snažení,kéž by to nebylo zlé.
Před nedávnem jsem narazila na jakési stránky statistiky potratovosti a nějaký docent tam psal o tom co je příčinami toho všeho ,bylo tam toho moc,mě zaujalo to , že stresem a životosprávou se může naše DNA nepatrně změnit,třeba jen jeden gen který změní nepatrně svoji stavbu má za následek neplodnost nebo problém donosit dítě.Jo je ta genetika pěkný hlavolam.Já tomu sice moc nerozumím,ale začínám se bát,že snad za pár let bude zázrak přivést na svět zdravé dítě.
Včera jsem se dozvěděla ,že moje známá je těhotná a nechce to.Prý řekla,že třeba to potratí aby nemusela jít na potrat 😠 Kdyby tu byla asi bych jí zfackovala do modra.Je to teda tak nespravedlivý,že nějaký kecy o bohu už nesnesu.Asi vás to teď taky nadzdvihlo ze židlí,co.Tak se omlouvám ale já mám prostě vztek.

mateta888
2. říj 2009

Dobré ránko 😀
Tak jsem dnesk abyla u nové paní dr 😵 a byl to mazec. Domluvili jsme se, že třetí den MS mám přijít na krev, že tam se v hormonální hladině ukáže i to co tam být nemá. No koukala jsem nani jak puk. A když mi žekla genetika tak jsem jí rovnou odpověděla, že ted si finančně nemůžeme dovolit, tak zase namě koukala jak puk, protoč bych měla šetřit když je tpo bezplatné. Tak jsem zmatená.
No nic méně mě prohlédla a nekecám to byl nářez ještě ted vím neprosto přesně kde mám vaječníky 😝 . Ruku ve mě ruku na břicho no bolí mě celej člověk 😒 , ale pochválila mě, že jsem naprosto v pořádku zahojená, i na čípek koukala nějak dlouho až jsem se vyděsila, ale všechno je ukázkový a že nevidí důvod proč by měl být problém, že ještě jednou to zkusíme, pohlídá si mě a hned mi nasadí hormony na udržení výživu či co 😀 . A byla docela v šoku z toho že si mě po prvním potratu nehlídali a vlastně mi ani nic nedaváli na potporu těhu.
Jsem to potřebovala ze sebe dostat 😀 , ale mám z toho dobrej pocit 😀 😀 😀 mooooc dobrej a břicho mě bolí a odpoledne mě čeká pohovor na práci tak to bude dneska den.

pet.s : bude líp, ted je ještě brzo ale bude líp 😀

pajdulko : tak to naprosto vím jak to myslíš, vem si že jsou ženský který kdyby po hlavě skákali tak nic a když vidíš třeba. . . .. . cigány no to se mi otvírá kudla v kapse 😠 . Přijdou k tomu ani neví jak a mají to jen na prachy. Mám známou která byla na učnáku na potratu 2x, má 2 děti a taky jen na prachy a ten její chce ještě jedno a byla v tom a aby to nevěděl tak šla na potrat , se s tím nebude otravovat ona už má splněno. No jak říkáš, kdyby byla po ruce tak to asi nerozchodí, ale bestiím to vždycky vychází. 😠

markee
2. říj 2009

Ahojky,
tak koukám,že skvělá zpráva je tu od matety. To je opravdu skvělý,že si tě-vás,tak pohlídá. To víš,nejsou všichni doktoři stejní. Teď už jen bude lépe,uvidíš a přeju ti to 😉 Jako všem tady. Holky musíme věřit,že to vše dobře dopadne,dřív nebo později,ale budeme mít svá vytoužená miminka.

mateta888
2. říj 2009

jo holky ještě jsem si vzpoměla, že mi říkala, že mám obrácenou dělohu 😕 , ale že to ničemu nevadí 😉 , jen že i díky tomu jde vidět na UTZ mimi později i srdíčko, ale jinak nic. Tak já musím být vždycky něco extra 😀 . No u malé to nevadilo tak to bude dobrý a je fakt, že když jsem čekala malou tak celou dobu byla otočená k páteči a kopala mě do ledvin tak ted už vím i proč. 😀
já jsem dneska ukecaná, už končím slibuju 😀

markee
2. říj 2009

Mateta,jen se vypovídej,od čeho tu ta diskuse je.
Holky,přečtěte si tohle https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... fakt se nasmějete,popláčete a budete se cítit pozitivně nakopnuti.Alespoň na mě to tak působí,teď jsem dočetla a je mi opravdu krásně. Chci miminko,chci ho a moc a vytrpím pro něj vše.

gejbule1
2. říj 2009

pajdulko naprosto vím o čm mluvíš že máš děti z prvního manželství a chceš ještě další.já měla to samé a jestli chceš přečti si u mě v albu že jsme to vůbec neměli jednoduché než se narodila Lucka 🙂
Ono je úplně jedno kolikáté mimčo čekáš .Nervy jsou to pokaždé a u nás starších ještě znásobeno věkem ☹.
Každý potrat prožívám jako svoje selhání a to asi taky není dobře.
mateta tak to máš velikánské plus s tak dobrou doktorkou.Ten můj se mnou nikdy nic nedělal o všchno jsem si musela říct.I prášky na podporu těhu nerad dává,že prý zdravé těhu se udrží samo.Nejraději bych ho taky změnila ale nemám nikoho lepšího.
Hlavně že jsi v pořádku a doktorka se o tebe už postará.Kdy ti řekla že se můžete začít snažit 🙂 ?Vůbec se neomlouvej že se nám vykecáš od toho jsme tady a hlavně to neuvěřitelně pomáhá.
markee prima odkaz 😀 😀

raasl
2. říj 2009

Zdravím vás. Při hledání nějakého chytrého textu ohledně sexu po revizi dělohy jsem objevila vaši diskuzi. Přidávám se ke všem, které o miminko přišli. I nám se to na 2. pokus nepovedlo a v září jsem postoupila revizi dělohy kvůli zamlklému těhotenství. Loni to bylo skoro přesně před rokem (máme nějaké roční periody 🙂 )
Jinak nevíte náhodou jestli se musí se sexem čekat celých 6týdnů? Já si to totiž z loňska nepamatuji 😢 Děkuji.
P.S. Jinak všem přeji moc stěstí a trpělivosti

gejbule1
2. říj 2009

já asi neodpovím správně ale mi jsme celých 6týdnů nevydrželi 🙂 .V nemocnici mi řekli když už to nevydržíme alespoń měsíc že mám počkat až přestanu krvácet.ale jak jsme tu už psaly co doktor to názoŕ 😒

lendaw
2. říj 2009

Raasl: My jsme začali jakmile jsem přestala špinit a to bylo necelé 3 týdny po revizi. 😀

katyna6
2. říj 2009

raasl-ahojky,vítám tě tady a je mi moc líto,co tě potkalo ☹ A k tomu dotazu-myslím si,že všichni dr.doporučují vydržet šestinedělí,ale tady jsem snad ani nenarazila na nikoho,kdo by to vydržel. 😀 .Mně při propuštění dr.říkal dokonce jen 14 dní bez sexu.

gejbule1
2. říj 2009

raasl spíš se řiď toho jak máš ty chuť 🙂

raasl
2. říj 2009

Holky díky.... to bude mít manžel radost 🙂 🙂 🙂 🙂

mateta888
2. říj 2009

raasl : nazdárek to máme stejně, nic méně to záleží na tobě jak se cítíš 😀 . Mi to dodrželi 4 týdny a pak jsme jen s kondomem aby jsme aspon tak nějak to dodrželi 😀 , ale jinak pohoda.

markee : odkaz super 😵

Jinak jsem byla na tom pohovoru a bylo to normální lanaření do nějaké té pyramidy 😠 viz. Herbaleif, no tak jsem jí poděkovala a udělali jsme si výlet je to od nás hodina cesty takže tak. Břicho mě přestalo bolet až před chvilkou takže docela mazec ale jinak mám stále přetrvávající dobrý pocit a všem vám ho posílám 😀

gejbule1
3. říj 2009

Ahoj ženule.Taky je u vás tak hezky?tady svítí sluníčko ale jinak docela zima.
mateta dík za poslání pozitivní energie-té není nikdy dost 🙂 .Tak jsme šli poprvé s kondomem a ten nám praskl tak snad z toho nic nebude.Ale bojím bojím 😒 😒 .S prácí je teď prý problém.Mám dvě kamarádky co hledají a nemůžou se chytit.Simonka už chodí do školky?
Lucka už v noci špatně spala a ráno samá nudle,tak jsem otrávená.I když to teď bude asi pořád 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru