Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

martasl
24. pro 2009

Holky,chci vám všem napsat a poslat přání k vánocům,co mi poslala kamarádka.Přáníčko mi aspoň trošku pomohlo.

Ať se všechna starost zruší,
ať zavládne pokoj v duši.
Co bolelo,ať se zhojí,
co těšilo ať se zdvojí.

Krásné vánoce vám všem přeje MarasL

markee
25. pro 2009

ahojky,
Martasl, my taky dali Andílka na stromeček a pod první patro na borovičce. My kupovali ozdobu miminka po narození naší dcery,tak jsme letos chtěli něco-za tím prožitým rokem ☹ Tím budeme vzpomínat na pořád.
Půjdu zapálit svíčku pro andílka.
Jinak jak jsem byla u psycholožky tak mi doporučila tohle http://www.energy.sk/cz/menu_x331x.asp . Prý by mi to nenabízela,kdyby to neměla i na sobě vyzkoušené. Prý to brala v období šestinedělí a dostalo jí to do pohody. A říkala jí o tom další její známá. Jenže jelikož se pokoušíme o mimi,tak to brát nebudu. Píšou,že v těhu po poradě s doktorem. No,snad to potřeba nebude.
Jinak jsem dnes byla s Johankou u mého táty pro dárky a byla tam i dcera jeho manželky-je od července vdaná a oznámili nám tam,že v červenci čekaj miminko-TP 13.7.,ale Maruška říkala,budu tam mrňouse držet do datumu svatby 😀 (18.7.) No to si věří. Je jasný,že si dělala srandu. Včera to oznamovali rodičům a dnes ostatním-už je 12tt. Týjo jak jí to přeju a taky i závidím.

dablikolik
26. pro 2009

Ahoj holky tak jsem dostala krásný dárek od bráchy. Dřevěného lítajícího čápa. Prý pro štěstí. Dáme si ho do ložnice. jinak já stále čekám na MS. Jsem 33DC a nic. V pondělí 28DC jsem si dělala testík a taky nic.

zanet2009
26. pro 2009

Ahoj holky!
Štědrý den máme za sebou...u nás celkem v pohodě, psychicky jsem na tom kupodivu výborně, tak snad bude i tělo v pořádku a brzy se nám (i Vám)zadaří.
Já jsem měla včera 3 týdny od revize, přijde mi, že to strašně letí.

dablikoholki: Chtěla jsem se zeptat, co znamená to DC za tím počtem dnů? Jak dlouho máš po revizi?

markee
26. pro 2009

Zanet, to DC je den cyklu. Většinou se to počítá od menses. Pak ještě někdo hlídá DPO a to je den po ovulaci,ale to jen ty,které vědí přesně,kdy ovulka byla.

nadja73
26. pro 2009

ahoj holky,
koukam, ze nase bolest neni lhostejna nasim blizkym a snazi se nas podporit, byt je to jen symbolicky. my jsme s manzelem taky dostali od kamaradky andilky, ktera do te doby nevedela, co se nam stalo a pro kterou mela byt radostna novina prekvapenim, nakonec andilci byli pohlazeni na dusi.
a pak od myho brachy se zenou moc hezkou keramickou lampu - neco mezi ozdobne vykrajenym melounem a protiraketovym radarem 🙂 se slovy, ze nam prinaseji ohen lasky, stesti, sily a hlavne nadeje.......bylo to tak dojemny, ze jsem se zase neudrzela ☹
kdyz vidim, kolik lidi nam drzi palce, fandi a dodava sily, tak me to vzdycky nakopne do dalsiho boje a pomalu zacinam verit.....

ja vy ste prozivaly tyhle smutne/vesele svatky?

andi2
26. pro 2009

Ahojda no my taky tak nějak v pohodě a hlavně s tím,že už bude vše jen o.k.Taky jsme měli na stromečku dva andílky jednoho za mimíska a druhého za našeho miláčka králindu která nás 5.11.opustila.Ale dostala jsem nové králičí miminko a skoro stejné takové klubíčko tak aspon tak.

martasl
26. pro 2009

Ahojky 😉 musím přiznat,že svátky nic moc.Štědrej den ušel,ale kolem půl deváté jsem to nevydržela a šla si do ložnice lehnout a bulela jsem jak hrom.prášky k ničemu ☹ manžel mě přišel utěšit a pohladit a nakonec mě po půl hodině a uklidnění přemluvil,abych se vrátila do obýváku.uklidnila jsem se,ale už to nebylo ono...

TAKY NÁS KAŽDEJ UKLIDŇUJE A DRŽÍ PALCE,ABY SE CO NEJDŘÍVE ZADAŘILO 🙂 😉 😉

a ještě jedno přáníčko,co jsem dostala na štědrý den.přáníčko pěkný,ale totálně mě dostalo-rozbulele jsem se.

Na bílém obláčku,
andílek maličký,
prstíčky rozsvítí
sněhové hvězdičky.
Jednu Ti posílá
i s přáním od srdce,
ať s láskou prožiješ
letošní Vánoce.

moc se mi líbí,ale je smutná.Ale chtěla jsem vám ji taky poslat...

hadonoshka
27. pro 2009

Ahoj holky, dnes jsme se vrátila z nemocnice po revizi, SP v 9tt. Už jsem se vybulela dřív když to nevypadalo moc dobře, takže teď už hledím spíš dopředu. Chtěla jsem se vás zeptat, jak dlouho vám doporučili čekat s dalším těhu po revizi. Mně říkal primář půl roku, ale gyndař říkal že je to malý zákrok a prý stačí měsíc, tak teď nevím. Já už mám dost let a snažili jsme se 9 měsíců, mám strach abych se dřív nedočkala přechodu než těhotenství. Koupila jsem si Femibion jako prevenci a doufám, že budu ok a MS přijde jak má, v létě jsem měla cysty a vůbec problémy a tak jsem byla šťastná že se to povedlo, no bohužel.
Vánoce stály za prd, no alespoň že jsem byla v nemocnici jen 1 den, ještě si snad užijeme trochu klidu. 14 dní se prý nesmím koupat a sexovat.

martasl
27. pro 2009

Ahoj hadonoshko 😉 já se chystám k doktorovi na kontrolu ve středu.taky se ho chci na vše zeptat,hlavně kdy se budem moct snažit o další dítě.mě se cysta udělala během těhotenství a měla jsem i hematom-nevím kde se vzal.Tos měla fajn,žes byla jen den v nemocnici.Já 4dny a to jsem je ten 4musela uhánět,aby mě pustili.Ale to bylo asi tím,že mi revizi dělali už v 16týdnu ☹ mimim bylo už týden mrtvé,když se na to přišlo.
Je fakt,že názory doktorů,kdy začít se snažením o další mimi sew hrozně různěj a mám z toho slušnej guláš.Tak jsem děsně zvědavá,co na to můj doktor.Už jenom ta představa,než se zadaří....Toto poslední otěhot.nám trvalo rok,a s práškama-který ani nepomohly.Manžel je věčně pryč a já mám blbou práci,že jsme se málokdy setkali doma.Tak nevím,jak to teď budem dělat. ☹ 😒 😠

martasl
27. pro 2009

hadonoshko-četla jsem si,cos napsala v albíčku.ach jo,je to smutný.taky jsem měla o 2týdny menší plod(ambryo)nebo jak tomu chceš říkat...pak jsem krvácela-silně ale bez bolesti.Ten strach že potrácím byl strašnej.týden v nemocnici-cpali do mě všechno možný a při propuštění dom vše i utz v pořádku.až do toho 16týdne.prostě to nechápu-utz ve 12týdnu taky v pořádku.Ale už s tím nic bohužel nenaděláme.
Teda kloubouk dolů,že chceš ve svém věku a s tolika dětma v dnešní krizové době dalšího potomka-samozřejmě nic ve zlém 😉 Já se dalšího potenciálního těhu bojím,ale strašně po mimi toužím,tak snad ten stres aby bylo vše v pořádku další těhotenství neohrozí. ☹
Drž se a kliďo breč,já bulím skoro každej večer....

zanet2009
27. pro 2009

hadonoschka, my dr. v nemocnici po revizi řekl, že se můžeme začít snažit hned po první MS(že se nemusí hned zadařit, tak na co čekat) a můj gyn.dr. mi řekl počkat 3 měsíce, ale já se budu řídit podle dr. v nemocnici, začneme se snažit hned po první MS, když to vyjde, vyjde, když ne, tak ne.
Jinak mi bylo řečeno dodržet se sexem šestinedělí,ale asi opravdu záleží na dr.
Drž se, bude líp a líp 😉

hadonoshka
27. pro 2009

ahoj holky, díky za odpovědi, marti to si nedovedu představit potratit takhle pozdě, nejlepší je když se to stane hned v tom pátém týdnu, pokud už se to má stát. I teď už se mi dělalo bříško, na vánoční fotce ho ještě mám.............. no dost tesknění.
zanet já si taky myslím na co čekat, ono stejně pokud přijde MS za 14 dní, pak budu týden menstruovat a pak další týden do ovu, tak to stejně na měsíc vyjde. Pokud tedy přijde MS a ovulka. Ještě před potratem, když už jsme měla tušení tak jsem pročítala internetové diskuze a jedna holčina tam psala, že ani MS nedostala a že najednou po dvou měsících zjistila že je těhu a že to muselo být hned těch 14 dní po revizi, prostě ovu přišla dřív než MS. Psala že má strach, ale byla už 10. týden, tak to už bylo celkem v pohodě.
Mně primář strašil, že je větší šance že se bude potrat opakovat, ale v mém věku už je to riziko stejně vysoké, za zkoušku nic nedám.
Marti ještě k těm dětem, já už mám dva dospělce a se svým o 8 let mladším mužem mám 2 dětičky a protože jsme dostavěli nový dům, chtěli jsme ještě miminko, abychom alespoň jedno vychovali v pěkném prostředí od malinka. Manželovi teď bude 34 let, tak mi nějak ani nedochází, kolik mi vlastně je, cítím se vedle něj mladší.

zanet2009
27. pro 2009

hadonoschka, já jsem potratila v 11+4 😢 😢 😢

hadonoshka
27. pro 2009

taky pěkný a to už by člověk řekl, že je z nejhoršího venku.

jankabry
27. pro 2009

tak já jsem doma opět zpět z nemocnice - včera mě tam odvezl přítel pro šílené bolesti v podbřišku. Doktor našel hematom, nestaženou dělohu .. takže jsem dostala injekci pro stažení dělohy do normálu, která by měla vypudit ten hematom a jeli jsme domů. Dostala jsem neskutečné křeče a tak mě pavel odvezl zase zpět, kde si mě už nechali.
No dostala jsem pokok, kanylu, do kapačky něco proti bolesti a za hodinu, už to přestalo bolet .. Vyšel ze mě takový centimetrový koláček sražené krve, tak to asi byl ten hematom ... a ráno na další utz a prý už to vypadalo dobře, jen tam mám nějakou krev, ale volnou, takže vše v pořádku. Sliznice klesla z 11mm na 6mm což je super.
Já doufám, že už bude všechno jen v pořádku!!! příští rok už se v nemocnici chci vyskytovat jen za účel porodu 😀 !!!

První cyklus po porevizní MS, určite snažit NE!!! Mám jednoho z nejlepších gynekologů v ČR a v nemocnici mě vyšetřoval taktéž kapacita primář gynekologie a jednoznačně: 6ti nedělí pohlavní abstinence!!! a od revize minimálně 3měsíce čekat se snažením. Různí se to, někdo doporučuje i 6 měsíců ... ale nešla bych do toho rozhodně hned v prvním cyklu po revizi, co jsem to tak četla hodně holek pak potratilo ☹ musíme přece tělu dát dost času k tomu, aby se z toho otřepalo ... mi ty dva měsíce čekání navíc neublíží, chci zdravé dítě a pohodové těhotenství a ne všechno hned ...

hadonoshka
27. pro 2009

ahoj no doufám, že se mi něco takového neudělá, byla jsem na tom včera po obědě. Skoro vůbec nekrvácím, tak doufám, že se to tam někde neusazuje.

To snažení asi nebude hned, ale počkám si na konec února až polovinu března, aby mi vyšel střeleček nebo kozoroh, taťkovo tajné přání. Půl roku čekat nemůžu, každý měsíc se mi strašně zvyšuje riziko vvv. Teď mi bylo 42. Budu dlabat vitamínky. S tou pohlavní abstinencí čekat nebudeme, primář řekl 14 dní a já jsem se manžílka bála "připustit" už měsíc kvůli špinění, tak bych byla nerada, aby šel někam jinam. Pokud se budu cítit dobře, myslím že není důvod se zdržovat. Myslím jako abstinovat. Takže za 14 dní na to vlítnem. Ono taky asi záleží v jakém je to týdnu. U mně ještě drobek nebyl pomalu ani vidět. A byla jsem spíš na dočištění, vyšlo to ven samo v průběhu noci, píšou ve zprávě, že vyškábali 10mm echogen. struktur. To nevím co je.

zanet2009
27. pro 2009

Hadonoschka, já jsem taky byla jenom na dočištění, hodně toho ze mě vyšlo ráno před odjezdem do nemocnice ☹

hadonoshka
27. pro 2009

zanet já jsem se nejvíc bála, abych neviděla embryo, to bych nepřežila. Pátrala jsem po něm, protože jsem musela ty kusy dávat do ubrousků, abych neucpala sprchový box, ale nic jsem neviděla, jen žloutkový váček, to jsem věděla že je definitivní konec. Omlouvám se za ten detailní popis, i pro mně to bylo fakt hrozný. Je to divný, ale teď jsem klidná, protože už alespoň vím na čem jsem.

zanet2009
27. pro 2009

já jsem taky celkem klidná a věřím, že další pokus bude bez problémů a v roce 2010 už budeme 4 😉
Já to chci stihnout ani ne kvůli věku,ale proto, že mi v září končí rodičák a práce žádná a hlavně chci mít mezi dětmaco nejmenší možný věkový rozdíl.

petrala
27. pro 2009

Ahoj,chtela jsem se zeptat co je to ta revize delohy?Me ceka profouknuti vajecniku nemate s ti nektera zkusenosti?dekuji

revange
27. pro 2009

to mi gyndr rekla ze mame pockat 3 mesice se snazenickem, ale pokud se po prvni ms stane nestesti 😉 tak to bude stesti . . . u nas teda spis zazrak, pac mame spatny spermio. Kazdopadne jsem si myslela, ze uz me buleni, vycitky a otazky proc zrovna my preslo, ale chyba lavky . . . ja uz chci testik s // aby to prestalo tolik bolet

czechkat1
27. pro 2009

ahoj holky,
jsem moc ráda, že jsem našla vaši diskuzi na tohle nešťastný téma. Člověk se v tom pak alespoň netopí sám.

Do předvčerejška jsem vůbec netušila, co je zamlklé těhotenství a revize dělohy. Na Boží hod kolem půl desáté večer jsem začla slabě špinit a docela mě to vylekalo. Začínala jsem zrovna 10tt (první těhotenství, přirozenou cestou - hned na 2. pokus, věk 32 let). 21.12. jsem byla ještě u gynekologa na kontrole a na ultrazvuku jsem se dozvěděla, že jedno z mých dvojčat nevydrželo (na to jsem ale byla připravená - dalo se to předpokládat - syndrom mizejícího dvojčete ☹ ). Ale doktor mi dělal UZ vaginální sondoou a ujistil mě, že druhé mimi se vyvíjí dobře a je v pořádku (nicméně nezapomněl dodat, že žádné těhotenství není jisté a že zvláště v 1. trimestru se může všechno ráz na ráz změnit a že kdybych začla náhodou o svátcích krvácet, tak rychle do nemocnice).
Takže jsme ten hodobóžový večer s manželem jeli hned do nemocnice. Doktor mi udělal UZ a oznámil mi, že u plodu bohužel nevidí srdeční činnost a hlavně, že vůbec nodpovídá velikosti 10tt, ale asi tak 7 až 8tt. Připadala jsem si jak v blbým filmu a tvrdila mu, že mimi bylo ještě před 3 dny v pořádku, on však trval na tom, že už je min. 2 týdny mrtvé a objednal mě hned na ráno na revizi dělohy (odpověď pro petralu - prostě ti dělohu vyčistí a dají do pořádku, trvá to asi 10-15 min. pod narkózou). Byla jsem naprosto v šoku. Navíc, v mém TP vůbec nebyl záznam o tom pondělním UZ - nechápu to.
Celou noc jsem nespala, jen jsem brečela a hledala na internetu, abych se dozvěděla to samé, co mi už vysvětloval doktor v nemocnici, ale co jsem v tom šoku prostě nebyla schopna vnímat. K tomu jsem měla hrozné bolesti (jako silná menstruace) a stále krvácela (ráno jsem měla na vložce několik velkých krevních sraženin). Prostudovala jsem si znovu všechny papíry o zákroku z nemocnice a vše podepsala.
Včera ráno v nemocnici mi ten samý doktor udělal znovu UZ a výsledek byl bohužel stejný. Když viděl, jak jsem zoufalá, zavolal ještě jinou doktorku, aby mi UZ provedla další osoba a bylo to opravdu "objektivní" a já tomu konečně uvěřila. Bohužel i doktorka potvrdila, že mimi se již delší dobu nevyvíjí a tak jsem šla během 30 min. na sál.
Po narkóze jsem se probudila poměrně brzy (asi 10 minut po zákroku), to už jsem byla na pokoji. Další tři hodiny jsem tam ležela, polo-spala, polo-brečela, silně krvácela, bolesti žádné. Pak mě odvezl manžel domů a zbytek dne jsem proležela, ale spát to stejně nešlo. Snažili jsme se ten otřesný zážitek nějak společně vstřebat, ale asi to chce čas. Je to fakt děsný a nikomu bych to nepřála. Ještě že mám tak skvělýho manžela - je mi fakt oporou a vůbec ho obdivuju, že to celé zvládá (je jasný, že když se ženská hroutí, tak chlap nesmí být baba, ale spíš ji podržet - myslím, že tahle role musí být pro tatínky taky hrozně těžká).
Dnes dopoledne jsem ještě ležela a po obědě jsme šli s manželem na krátkou procházku v pomalém tempu, při které mě začlo pobolívat přicho a od odpoledne je bolest docela silná (asi jako silná MS). Tak jsem šla raději zase na net, přečíst si pár zkušenností od vás, které jste si tím prošly, abych se ujistila, že bolesti jsou normální. K doktorovi (ke svému gynekologovi) mám jít na kontrolu až za 14 dní - přijde mi to trochu dlouho, ale předpokládám, že v nemocnici vědí, co dělají.
Celá tahle zkušenost je neskutečně hnusná...
No, jsem ráda, že jsem se z toho mohla trochu vypsat. Když jsem si četla některé vaše příspěvky, vnímám vše o dost lépe. Jednak vidím, že se to týká strašně moc holek, že spousta z nich za čas bez problémů otěhotněla a taky si člověk uvědomí, že se mohou stát daleko horší věci - fakt obdivuju sílu těch z vás, které si tohle zažily vícekrát a ještě to měly komplikované o další problémy. Mě tenhle "nečekaný" zážitek totiž naprosto položil na lopatky.
Nemůžu se dočkat, až to všechno přebolí (hlavně na srdíčku) a pak snad taky začneme znovu plánovat rodinu.
Mějte se krásně, přeji všem hezký nový rok - určitě na nás čeká víc štěstí než v tom starém 😉
Kačka

markee
27. pro 2009

Ahojky holky,tak vítám nové dušičky v našem témátku. Je mi moc líto co se vám stalo.
Ty názory na otěhu jsou různé. Někdo říká,že po první MS,ale většina doktorů se shodne na 3 měsících. Já po první revizi dělohy nechala projít 2MS a pak jsme to nechali náhodě a vyšlo hned. Teď po potratu ve 22tt,tak řekli samozřejmě,že za půl roku.Ale genetička nám řekla,až budu gynekologicky v pořádku,tak se začít snažit. Mám 3 měsíce za sebou a uvidíme co bude a nebude.
Já se,ale přikláním u vás holky k 3 měsícům nebo aspoň dvěma proběhlým MS.
Jinak u nás na ZAMLKLÝCH POTRATECH je už spousta holek znovu maminkama,těhulkama a taky dost snažilek. Některé tomu dávaj čas,ale většina se do 3 měsíců začíná snažit. Určitě to příště vyjde. Kupte si kyselinu listovou(má se 3 měsíce před otěhu) a i kontryhelový čaj-doroste vám líp sliznice a srovná cyklus 😉

majdula
27. pro 2009

Ahoj holky, jen vam chci napsat muj nazor na to, kdy to zkusit znovu...

Po prvnim potratu jsme pockali tri cykly a zkusili to zas, vyslo to hned, ale nasledoval zase potrat. Mela jsem vycitky, ze jsme nepockali dost dlouho, takze jsme pak cekali pul roku - ale potratila jsem i pres to, ze organismus dostatecne zregenerovanej byl, potreti. Takze jsme se na cekani uz vykaslali a dva mesice po tretim potratu jsem otehotnela a tentokrat vsechno dobre dopadlo 😵

Po tehle zkusenosti radim dodrzet sestinedeli a pokud je telo i mysl fit, tak smele do toho.
(Samozrejme jine je to po potratech ve vyssim stupni tehu a nejakych kompikacich.)

Preju vam hodne stesti a v tom novem roce, at jste maminky 😉

hadonoshka
27. pro 2009

Ahoj Kačko, to je teda strašný. Přijít o dvě miminka takhle naráz :( Je mi to moc líto a je super, že máš takového skvělého chlapa. Četla jsem každou větu 2x. Je to nespravedlivý.
Já jsem měla trochu výhodu v tom, že už jsem věděla posledních 14 dní že asi není všechno ok, mám to popsané v albu, prostě jsem strašně brečela, ale pozvolna jsem si zvykala na to, že může přijít nejhorší. Když to přišlo, byla jsem připravená, ale kdyby se mi stalo to co tobě, asi bych se z toho taky položila.

Nejlepší lék je začít se těšit na nové miminko, říct si zhruba dobu, kdy byste se chtěli začít snažit, koupit si nějaké vitamínky a začít se psychicky připravovat. V srpnovkách kde jsem byla byly dvě maminy,kterým umřelo mimi ani ne měsíc před porodem a to si myslím, že je největší rána, jakou může člověk dostat. Oproti tomu jsme na tom ještě dobře. Musíme hledět dopředu a snažit se na to nemyslet a připravovat se na nové těhotenství.

Silvestrem, který ukončí tento pro nás špatný rok začne něco nového. Já osobně to tedy pořádně zapiju a už teď se těším na nové pokusy. Už jsem koukala do diskuze Snažilkování od prosince 2009 po potratu a asi se k holkám přidám, protože tam jsou dvě holky od nás snažilek 40niček. Když jsem byla těhu, říkala jsem si, dokud je mimi ve mně, je to dobrý, teď si říkám, dokud mám dělohu a vaječníky, je to dobrý, protože můžu opět otěhotnět.
Holčičky příští rok z nás budou maminky. Věřím tomu a udělám pro to všechno, abych se tou maminkou zase stala. Když jsem čekala na revizi, přišla paní doktorka od porodu a bavila se o tom se sestrou, bylo to krutý, kdyby mi vyšlo těhu podle plánu na jaře, byla bych to já, kdo by rodil. Ale život jde dál, tak budeme koukat kupředu, minulost už stejně nezměníme.

hadonoshka
27. pro 2009

markee a majdula, koukala jsem do alb a pročítala, holky neměly jste to jednoduchý, to teda ne
markee koupila jsem si Femibion pro ženy které plánují těhu jako přípravu, ten čaj koupím, mně pomohl Sarapis k těhu
majdula super, nebudu mít výčitky, že nečekám půl roku, počítám sice s tím že se může stát cokoliv, ale je vidět, že když se chce, všechno jde 🙂

markee
27. pro 2009

Hadonoshka,určo to pomůže-vitamínky i čajík. Holky si pak chválí Femigard. Fakt to je prý všelék.
Je ten život opravdu šílenej,občas chvilky štěstí,ale pro mě byl letošek spíš hodně smutnej. Samozřejmě,že v období těhu nejšťastnější,ale pak to prostě převálcovala fakta ☹
Teď jdu čučet na HARRYHO 😉 budu nakukovat i sem o reklamách.

nela08
27. pro 2009

Ahoj všem, začetla jsem se do téhle diskuze. Byla jsem na revizi třikrát a teď držím v náručí usínající uzlíček. Po čtvrté to vyšlo. Moc Vám všem držím palce, aby jste se brzy dočkaly a dostaly tu nejlepší náplast na bolavé srdíčko. 😔 Moc dobře si vzpomínám na tu bolest. Ale nezbývá, než se vyplakat a bojovat dál. Stojí to za to. 😵

andi2
27. pro 2009

Ahojda jo kontryhelový čajík ale do půlky cyklu pak už ne.Já ted beru taky Femibion je prý nejlepší.Femigard jsem začla pít před 2 IVF a zadařilo se i když na chvíli ale bylo to tam.Jestli to bylo tím to nevím on ten druhý cyklus byl prý lepší než ten první.Ted ho semtam taky piju a můžou ho dokonce i chlapy.markee jo letošek byl hodně smutnej se pěkně střídali pocity teda.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru