Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

fram
2. čer 2010

skul ☹ ☹ nevím, co napsat, tady asi žádná útěcha není. Třeba by pomohlo někam vypadnout na dovolenou a na chvíli zapomenout na doktory a pak se s novou energií vrhnout na další pokus ☹

martasl
2. čer 2010

skul-jak radí fram.určitě by to chtělo vypnout a pořádně si odpočinout a zrelaxovat.hrozně mě mrzí,že jste toho s manželem tolik podstoupili a bez výsledku ☹ obdivuju tě a smekám,že jsi to všechno tak dlouho vydržela a vůbec se nedivím,že už nemáš sílu.Až se dáš do pohody a odpočineš si,určitě dostaneš chuť a vlije se ti nová síla do žil 😉 TO VYJDE,uvidíš 🙂 🙂

zanny
3. čer 2010

Ahoj holky,

Skul,to je mi líto ☹ .A oni vám přece embrya zamrazili,ne?To bys mohla jít v dalším cyklu na KET,tělo by chvíli odpočinulo a bylo by to ok.Já jsem taky po hyperstimuláku byla úplně zničená,takže se nedivím,že se embrya nachytli.Anebo opravdu se nechceš zeptat doktora na ten Nativ?Některá centra ho nedělají,ale třeba bys našla nějaké centrum,které ho dělají a byla bys víc v klidu.Každopádně ti přeji hodně sil a ať vše dobře dopadne.

Martas,tak plodné dny využij,jak to jen půjde.. 😉 .

Steph..kde se touláš?Ozvi se nám,co u tebe nového. 😉

Já jsem byla v úterý na UTZ a sliznice v pořádku,takže v pondělí jedu do Brna na KET.To budou nervíky...budu tady prudit 😉

zanny
3. čer 2010

Andi..a co ty,jak je?Kdy se chystáš testit???Držím moc pěsti..

andi2
3. čer 2010

Ahojda.Skul taky máš jen trápení vid.Tak zkošet ketíky. 😉 zanny tak budu držet pěstiiii 😉 No já testila už 7 dc sic brzo ale kvůli tomu,že den předtím večer mě tak šíleně bolelo břicho,že jusem to už ořvala že je to v háji tak jsem druhý den testla a byl tam duch a 8 dc taky dneska jsem 10dc a testit budu v sobotu nechci se nervovat zase kdyby nesílily ms ještě nedorazila tak snad zatím dobrý.Mám to v albu.Jsou to nervy fakt.Jenom mě zaráží že zmrazovli morulu já myslela,že vždycky jen ty mín buněčné.No uvidíme. 😉

andi2
3. čer 2010

Teda píšu jak tatar..

martasl
3. čer 2010

andi-potichoučku a polehoučku gratuluju.a tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj.......

zanet2009
3. čer 2010

Andi! Moc moc moc držím pěstičky, určitě to vyšlo, dušíky taky vidím 😉

andi2
3. čer 2010

No minule jsem taky měla dušíky a biochemický těhu.Ale to slábly.No uvidíme.Radši se netěším mršule ještě může do zítřka dorazit má nárok ještě 😀

zanny
3. čer 2010

Andi,tak bezva..moc držím pěsti,ať čárka sílí 🙂 .Jo a já myslím,že zmrazují cokoliv 😉 Andi,tak jsme se obě bály,že Ket nebude a zatím to všechno klape..to mám radost.

fram
3. čer 2010

zanny, v pondělí budu držet pěsti,ať se mimísci drapnou a nepustěj 😀
andi, taky tichounká gratulace, a taky držím pěsti, ať ta mrcha zatracená nedorazí

zanny
5. čer 2010

Fram,díky..už se mi to blíží a nervíky pracují.

Andi,myslím na tebe..tak co,testla si?

fram
5. čer 2010

Ahoj všechny, to máme dnes krásně, sluníčko určitě přinese štěstí všem snažilkám 😵
andi, jsme napjatý, jak vypadal dnešní testík ??

andi2
6. čer 2010

Ahoj holky.Já testila včera večer a dneska ráno no pořád tam je.Akorát to není zaostřený jsme včera byli na dětským dnu a pak u známých tak se fotilo o sto šest tak jsme asi zavařili foták.Až příjde manža z práce tak musí na to mrknout.Dneska mě bolí podbřišek zase a vaječníky.Tak uviíme co z toho bude.Už jsem měla dvakrát poz.testy a nic z toho jednou sice těhu a pak revize pak biochemický z 1 ketu no uvidíme.Zítra jdu na krev tak držte pěsti. 😉 zanny držím pěsti na zítra at to bojovníčci zmáknou.A voláš si jak na tom jsou?

helenkaa
6. čer 2010

Tak jsem dnes poprvé v životě vyzkoušela Ovu test-abych zjistila, zda tělo funguje jak by mělo. Měla jsem krásného dušíka-co to znamená? Že se brzy dostaví ovulka?

helenkaa
6. čer 2010

Andi, stále držím pěstičky. 😉

andi2
6. čer 2010

helenka díky.No uvidíme.Jinak ty ovu testy já si je taky dělám občas.Jo i když je dušík tak bude do určitých hodin ovulka.Tak už šup šup. 😉 můžeš zkusit zítra znovu ono je lepší alespon dva mít .Jinak to sluníčko teda pálí.Jsem sundala prádlo na balkoně a hned jsem mazala pryč.

fram
6. čer 2010

andi, zanny, zítra oboum držím všechny palce, co mám
helenkaa, na ovu testu by obě čárky měly být stejně tlusté, aby byl považován za pozitivní, ale pokud máš ducha, tak v nejbližších dnech nebo hodinách bude testík nejspíš pozitivní

martasl
6. čer 2010

ahoj holky.
andi-tak nám pak prosím tě dej co nejdřív vědět,jo??mooooooooooc držím pěsti i palce a budu na tebe zítra myslet.
jinak my se snažíme o 106,tak kolem 20 uvidím,jak snažení dopadne.
dnes jsem si vzala volno,musela jsem sbalit holku,zítra jede na školu v přírodě.jé,to bylo dnes krásně.doufám,že bude celej týden krásně.

skuldova
6. čer 2010

zany zítra budu moooooc držet palečky🙂
andi mooooc gratuluju !!!!!!!!

zanny
7. čer 2010

Ahoj holky,

Andi,tak paráda..dál držím pěsti na krev,ať je vše ok.Pak nám dej vědět,kolik bylo HCG.Já volat nebudu,prý mám rovnou přijet,tak snad to bude v pohodě.Jsem říkala,jestli to bude špatné,tak to zpátky berem přes Macochu a půjdu si skočit. 😒

Martas..to jsi šikula,že se tak snažíte,tak doufám,že se zadaří 😉

Skul,jak ty se cítíš?

Helenkaa..s OVU testy neporadím,já jsem to nikdy nezkoušela.

Skul,Fram a všem ostatním dík za držení pěstí,odpoledne napíšu,jak jsem dopadla.

skuldova
7. čer 2010

zanny já už jsem si tak rozhodila nerva že mě nepřetržitě bolí žaludek,to smiřování se s neúspěchem mi zatím moc nejde☹
testovat se vůbec neodvažuju,něco jinýho je když ti řeknou ať s tím nepočítáš a něco jinýho je vidět to na vlastní oči,takže počkám asi až na krev a pak se sesypu.Promiň že se tak blbě ptám,já mám poškozenou pamět po infekci takže se mi musí vše opakovat desetkrát...........kolikátý máte pokus?Držim palce až mám bílé klouby🙂 To vyjde,prostě musí !!!!
martasl - věřím že když na tom makáte o 106 tak to vyjít musí a taky moooooc držím palečky🙂

andi2
7. čer 2010

Ahoj holky.Skuldova přesně tak už taky testovat nebudu fakt.Tak mám 74 hcg.Nevím co si mám o tom myslet.Sestřička říkala,že ted na hodnotě nezáleží,že to musí stoupat ve středu jdu na kontrolní odběr.Jestli to nestoupne tak budu v háji asi že?jenom proboha už né revizi to bych už nepřežila. 😉

zanet2009
7. čer 2010

Andi, držím pěsti, ve středu hodnota bude určitě vyšší. 😉

martasl
7. čer 2010

ahoj 😉
teda,ráno tak krásně a teď se pěkně zatahuje.ráno jsem vypravila holku na tu školu v přírodě,tak nám doma zůstala ta starší-ale je věčně zalezlá,takže jakoby by byla taky pryč..

andi-tak to by sakra bylo aby nebylo 😉 a v kolikátým týdnu bys asi tak měla být??

andi2
7. čer 2010

Ahoj marti.No posl.ms byla přesně před měsícem 7.5. takže podle ms 4 a jinak mi to ukazuje na výpočtech 3.Takže jestli to nemá vyjít tak at co nejdřív radši. 😉 zanet díky no uvidíme to jsou zase nervyyyy.

martasl
7. čer 2010

to určitě vyjde,uvidíš.to by bylo super.nějakou těhulku by to tady už fakt chtělo.a nic jinýho ti u doktora neřekli,jen že máš přijít ve středu na krev??jako jestli to vypadá nadějně nebo co?

andi2
7. čer 2010

No já byla jen na krvi jak se chodí vždy po ET nebo ketu po 14 dnech.Ti naberou krev a pak si voláš a to mluvíš se sestrou.Asi až pak jak dopadne další odběr.Nevím.Minule jsem měla z ketu hcg 3 takže tam nebylo co řešit a taky jsem pak hned druhý den dostala ms.Přišla dýl čilise to chytlo a pustilo i testy slábly.Ale ted.No nečekala jsem závratný hcg dle testů a taky bylo jen jedno ale mohlo být vyšší aspon přes 100.Odpolko jdu do práce aspon příjdu na jiný myšlenky možná.

martasl
7. čer 2010

No ono se na to asi ani nedá nemyslet,ani v práci-vlastní zkušenost. ☹ Tak hlavně,ať ti to tam uteče a je brzo středa,abys věděla,na čem seš 😉 ale to klapne,uvidíš a mě taky!!samozřejmě i ostatním 😀

zanet2009
7. čer 2010

Andi, na tohle jsem před chvílí narazila:

vypadá to nadějně myslím. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru