Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

martasl
22. led 2010

Ahoj holky 😉 je mi líto,co se tady na předešlých stránkách dělo.

verunko84-moc hezky jsi to sem napsala-tu reakci na hádku.psala jsi mi z duše.. 😉 holky,ty hádky nám a už vůbec vám neprospějí,aby vše klaplo,tak musíme být všechny v pohodě a klidu.
prostě se k tomu prosím už nikdo nebudeme vracet a budu moc ráda,když vás tady všechny budu dál potkávat a pročítat vaše přízpěvky a názory,ať jsou jakékoliv 🙂 🙂

lusye-tak to je bezva,že Ti návrat do práce tak psychicky pomohl.určitě to bude ke snažení jen k dobru 😉

lusye
23. led 2010

martas, jj, uz se citim fakt lip. Bala jsem se navratu do prace a reakci kolegu. Je nas tam hodne. Vse uplne v pohode, hezky me privitali zpet. V pondeli tam uz pujdu uplne v klidu. 🙂 Reditelka pro me mela vymyslene uz i ukoly, takze nuda nebude a to je bezva. 😉 Ted poficim do mesta na nakupy. 😉
I ma dr. mi kdyz jsem s ni ve ctvrtek mluvila rikala, ze muzu byt uvnitr zahojena sebelip po revizi a mit hormony vracene do normalni hladiny ... Ale ze je opravdu velmi dulezita psychika, protoze to je prave to proc by se nam nedarilo. Je opravdu dulezite se s tim vnitrne vyrovnat a pri dalsim snazeni netlacit na pilu, vsak ono // zase prijdou. 😵

stephanie
23. led 2010

Dobré ránko holky,
to je zas venku klemra,co?
Lusye, je fajn, že máš takovou práci...Mi práce teda až tak nepomáhá, mám svůj obchod, takže tam sedím sama a dumám 😖 , navíc jsem pohádaná s mamkou, s manžou taky nekomunikujem , takže o to je to horší...nějak se to na mě všechno sype...Ale včera jsem si taky zašla večer sednout s kámoškou a hned mi bylo líp 😵
Lusye, je to tak, že my se Zanny, jezdíme do Olmíku jen na konzultace a na zákroky jezdíme do Brna. Nevím, jak Zanny, ale já jsem spokojená...
Tak hezký den 😎

faflina
23. led 2010

Tak to počasí je hnus, Dneska -18°C. Je jasno, ale vykukuje sluníčko. tak se snad vzduch trochu ohřeje a nezmrzneme.

martasl
23. led 2010

ahoj holčiny 😉 tak jsem teď vstala.holky máme velký,samy se nasnídaj,takže když je volno,tak si můžem kráááásně pospat.mi máme -10.na Moravskotřebovsku.takže jsme na tom o malilinko líp,ale když je kosa,tak je kosa.doma je teplííííčko 😀

andi2
23. led 2010

Ahojda.Jé martasl to je jak u nás dětičky velký tak se obslouží taky samy.Jo je pěkná kosa a sluníčko svítí na mráz. 😉

lusye
23. led 2010

stephanie, v praci to mam fajn. Sice se najdou vyjimky se kterymi mam problem. Ale i presto tam mame srandu a dost prace. Tak neni casik na nejake mracky. Jasne, ze jsem si vzpomnela, ze mohlo byt vse uplne jinak. 😔 Musim jit ale dal ... 😉
Verim, ze kdyz si sama v obchudku, tak to neni ono. 🙄 Ja jak byla doma, tak mi to taky nesvedcilo, porad jsem se snazila neco vykoumat na netu a zabyvala se spatnyma myslenkama. ☹
Bezva, ze jsi vecer sla s kamoskou. 😵 To je opravdu potreba. Zacit zit jako pred tehu a revizi. 😉
Ja se v CAR opravdu nevyznam. Jen proste vim, ze u nas na kopci je a jezdi tam hodne lidi. Urcite jsou mezi nimi rozdily jako ve vsem.
Holky, nam nefunguje teplomer, tak ja nevim kolik je stupnu. 😀 Takze Zlin nehlasi. 😉

zanny
23. led 2010

Lusye,já jsem na IVF byla ve Zlíně,ale nebyla jsem tam spokojená,měla jsem hyperstimulační syndrom,ale vím,že se to může stát.Když jsem chtěla jít na druhé IVF,tak jsem byla na konzultaci a prosila jsem doktora,aby mi tentokrát dal menší dávky hormonů,ale on že ne,že dostanu stejné dávky,jako minule.Tak jsem se sebrala,všechno u nich zrušila a objednala se do OL,tam mi dal doktor poloviční dávky bez řečí a nebyl problém.Ale vím,že do Zlína jezdí hodně holek,já jsem jen asi kápla na blbého doktora(mimochodem jsem se dozvěděla,že už tam nepracuje,prý ze dne na den zmizel,tak to mluví za vše)!!!

Stephanie,to mě mrzí,že máš takové trable..ikdyž já se teď necítím taky zrovna nic moc.Ale doufám,že až se trošku psychicky srovnáme s tím,co nás potkalo,tak se snad i ty vztahy zlepší.

Ostatní zdravím a hlásím Vsetínsko -14 stupňů!!Fuj,já už bych tak chtěla JARO!!!

stephanie
23. led 2010

zanny - no člověk má sám se sebou co dělat a ještě aby toho nebylo málo, tak mi dělá problémy mamka, manžel...
dneska jsem se dala do úklidu, tak se snažím zahánět chmurné myšlenky...
ale jinak jak psala lusye, jak mám chvilku volna, tak taky koukám na net a pořád něco zjišťuju a pitvám se v tom...
ale už jsem se zařekla, že už toho nechám a půjdu dál...
zanny, já jsem měla taky poprvé hyperstimulační syndrom ( v Brně), tak to si nevybereš, ale pokud ten doktor vzal nohy na rameny, tak to byl asi fakt idiot...
...jinak Ostravsko taky stupně nehlásí, náš teploměr už to vzdal... 😀 😀 😀 ale kosa je tam řádná

andi2
23. led 2010

step to já taky uklidem ted zrovna moc nemůžu.Ale říkaám si bude líp ono všude je něco.

zanet2009
23. led 2010

ahoj holky!
Přeji krásnou mrazivou sobotu. U nás je šílená zima-brrr.

stephanie
23. led 2010

andi a jak se cítíš? kdy máš testovat? příští týden?

andi2
23. led 2010

step no pobolívá břicho a trochu záda jinak nic.pokaždý mám jiný příznaky.Myslím u 1 a 2 ivf a ted po ketu.Na krev mám jít prvního a testit budu den předtím jestli ovšem nedorazí ms.U 2 ivf jsem testila už šestý den a byly tam dvě ted to radši nechám dýl. 😉 Hele a den co jsem byla na revizi jsem měla na testu tlustice a bylo to na nic. 😉 zanet tobě taky jo je krásně jen za oknem.

zanet2009
23. led 2010

andi, myslíš, že jsi těhu? nějak nestíhám dočítat...

andi2
23. led 2010

zanet -to ted ještě nevím jsem po Ketu mám zavedená 2 embrya.Tak uvidíme. 😉

andi2
23. led 2010

po revizi proběhly 3 ms a mohli jsme na ketík.Tak ted jen čekat.

stephanie
23. led 2010

ANDI BUDEM DRŽET PALEČKY 😵
já jsem měla na testu po Ketu po týdnu slabou čárku...a čárka byla ještě týden po revizi...ještě teď v pondělí jsem měla hcg 50...
tak hezký zbytek dne, já jdu na oslavu...že by se mi chtělo, se říct nedá...tak zatím pa

martasl
23. led 2010

ahoj.
andi2-tak tobě i partnerovi přeju,ať to konečně vyjde a proběhne vše ok.je škoda,že tady má fůra holek takové problémy s otěhotněním.ty vaše výrazy KET,ivf,hyperstimulační syndrom jsou pro mě,, španělská vesnice".Jedna moje spolupracovnice taky měla tokovéto problémy.dlouho se jim nedařilo,jezdili po všech čertech,no a loni se jim narodil konečně zdravý chlapeček.měli s otěhotněním fakt velký problémy.tak uvidíte,že to brzo vyjde i vám 😉 🙂

stephanie
23. led 2010

martas - buď ráda, že Ket, IVF atd . atd. nemusíš řešit - o nic jsi nepřišla - ušetřila sis spoustů nervů 😵 😵 😵
ale já věřím, že všechny maminky ještě budem - všechno má svůj čas 😉
hezký večer všem 😎

lusye
23. led 2010

steph, i ja tomu verim! 😵
Taky jsem nastesti tyto zkratky nepotrebovala. 😔 Ale je uzasne, ze existuji a moc a moc pomahaji. 🙂

verunka84
23. led 2010

Ahoj kočky 🙂

přeji pěkný večer ...

chtěla jsem Vám ještě říct ... teď před poslední MS .. měla jsem příznaky jakoby na ne MS 😉 bolelo mě v kříži, což jsem předtím nevěděla, že je to jeden z příznaků těhu, .. a před min těstováním mě kříž bolel jako blázen, ale nevěnovala jsem tomu pozornost .... píchání v bocích, opar .... a nic .. MS přišla na hodinku přesně .. chci Vám tím (i sama sobě vlastně) jen říct, ikdyž to všechny víme, že psychika dělá opravdu strašně moc a přestože si myslím, že už jsem se dala dohromady .. asi ještě nějaké malé zbytečky v mé hlavince zůstaly 🙂 ... takže, děvčátka, hlavně nestresovat, najít si něco, čemu budeme věnovat veškerou pozornost a nechat to chvilku být .. uvidíte, že to přijde .. tak to aspoň bylo u mě někdy v červnu, .. sice to nedopadlo ( ☹ ), ale vím, že to jde a ničit se nechceme, chceme být šťastné a naši muž nás chtějí mít šťastné .. nechtějí se s námi milovat, prtž musí, ale prtž po nás touží,.. jen my občas tu touhu někam, ač nechtěně, vyženem ...

Přeji pěkný večer a kdo "snažilkuje", nesnažilkujte ! .. mějte jen hezké milování z lásky a ono z toho jednou (brzy) něco bude 😵 😵 😵

martasl
23. led 2010

verunko84-ty tady vždycky tak hezky píšeš,ěsně to uklidňuje 😉 nejsi psycholožka??

lusye
24. led 2010

verunka84, diky za pekne slova. 😵

verunka84
24. led 2010

Jééééé, holky 🙂 to jsem ráda, že Vás moje slova zahřála u srdíčka, přesně to jsem chtěla 😵 😵 😵

Zlatíčka, ne, nejsem, ale občas si tak už připadám 🙂 někdy si připadám ale i jen jako PSYCHO .. bez toho - ložka 😀 ......

Dnes je tady u nás fakt nádherně, jdem na procházku 😎 ... asi na Pustevny a na oběd do Haciendy, mají tam výýýýbornou svíčkovou a tu bych já mohla jíst pořád 😀

Přeji všem krásný den 😵

katyna6
24. led 2010

Ahoj holky,tak vás po delší době zase zdravííííím.Koukám,přibylo tady hodně nových dušiček,ale dočkáme se všechny,tomu věřím.když se podařilo jednou,ať už jakkoliv,tak to půjde i podruhé!

mate-jak se ti holka pořád daří?Je všechno ok?

verunko ahoj,dlouho jsme se nepotkaly...ale to,co jsi napsala je jen a jen pravda!!!!Tak přeji pěknou prochajdu 🙂

lusye
24. led 2010

verunko, taky si rikame, ze vyrazime na Pustevny, ale pristi vikend. 😵
katyna ahojky, hmm ..., je tady hodne dusicek a stale nove prichazeji. 😔 Je fajn to tady probrat, me to ze zacatku moc pomohlo. A taky holky odpovedely na me dotazy hned po revizi, kdyz jsem si nebyla jista, zda je vse ok. 🙂
Ted uz je lip a bude jeste lip. 😵 Tomu verim. 😉 A co ty? Kdy jsi mela revizi?

revange
24. led 2010

ahojky holky, tak hlasim konecne dorazila prvni porevizni ms . . . takze muze zacit snazilkovani

lusye
24. led 2010

revange, gratulace k prvni ms! 🙂
Ja jsem rozhodnuta dodrzet doporucovane 3 mesice. Tak si jeste na snazilkovani pockam. 😉

katyna6
24. led 2010

lusye ahoj,já jsem byla na revizi na konci srpna,byla jsem 9+6tt.V tomhle je net fajn,mně ze začátku taky moc pomáhalo,když jsem se tady s holkama mohla vykacat a vybrečet.Teď už je to ok,jen to čekání mi někdy připadá nekonečný 😀

revange-tak blahopřeji k první porevizní 😉 Tohle je ten první důležitý krůček,na který jsme čekaly všechny a hned je zase o trošku líp,ne? 😉

berdicek
24. led 2010

Ahojky, po nekolika mesicich, jsem zase zabloudila na konika. Presne pred rokem jsem prodelala revizi delohy, taky zamlkly potrat, porad slysim doktora, ktery mi rika, je mi lito, ale plod uz tam neni 😢 a to jsem sla natesena, ze uz bude videt srdicko. Strasne jsem to obrecela, manzel jako naschval na sluzebce ve Spanelsku, jeste ze jsem mela doma uz Honzika, musi to byt strasne tezke, kdyz se tak moc tesite a stane se to pri prvnim tehu. Jeste kdyz me vezli na sal, tak jsem brecela, ironii bylo, ze jsem byla na pokoji s holkou, ktera sla na planovany potrat.... nebylo ale jinde misto. Po revizi me bolelo desne bricho, prvni dny jsem hodne krvacela, ale vsechno preboli... ted presne po roce jsem tehotna (snazili jsme se pul roku), az me to desi, ze to vyslo s rozdilem 3 dnu opravdu presne po roce, porad mam strach, co kdyz se to bude zase opakovat, ale rikam si, proc bych mela mit zase smulu, Drzim vam vsem palce, abyste se ze svych smutku brzy vzpamatovaly a vsechno prebolelo. Hezky den 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru