Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

verunka84
15. zář 2009

berranek - tak to jsi měla "lepší" průběh po revizi, myslím fyzicky, než já ..... ale já se na to ještě před pár dny necítila psychicky .......... záleží na každé no ....... přestože jsem byla za tu dobu těhu fakt už úchylná, jak říkáš, přivřela jsem jen oči a naskočily mi takový sny 😵 😵 😵 ale tak brzy po revizi to prostě ani nešlo .... byli jsme z toho ještě moc odrovnaní ...... teď už by to asi šlo, ale prtž i po injekci jsem hodně krvácela (sraženiny atd.), nechci riskovat, ani s kondomem, ....... myslím si, že děloha ještě není připravená na další šoky .... a to pro ni po zákroku musí být šok .... je tam vše hodně čerstvé, hojí se to dlouho ..... asi vědí, proč dávají šestinedělí .... lae jak říkám, každý se na to asi díváme jinak 😉
my spolu sice nejsme 12 let, ale i jen pouhé dny v MS jsou utrpení 😅 😵 a to jsou (bývaly? ...) tak 3-4 dny ..... ten 4 den to většinou už šlo, ale jinak jsem mívala MS hodně bolestivou ....... takže já také nechápu, jak jsme mohli bez sebe takpříšerně dlouho vydržet.

je tedy pravda a jsem za to ráda, že nás to hodně sblížilo jinak ..... najednou vidím, že náš vztah opravdu stojí za to, prtž to byla zkouška nervů ....... vím, že jsou kočiny, co to mají za sebou několikrát atd, ale pro nás bylo toto už tak hrozné .... T. se celou dobu choval jak ve filmu, dokonale, až jsem si chvilkama říkala, jestli bych byla i já vůči němu takové tolerance a podpory, prtž to bylo až neskutečné ..... moje výbuchy breku byly někdy opravdu děsivé a on to všechno ustál ..... jen díky němu jsem tak v pohodě jak teď jsem ....

ale dost už 🙂

musím jít pokračovat v práci 🙂

pa, kočky 😵

katyna6
15. zář 2009

verunka-nechci psát přímo,že všechno zlý je pro něco dobrý,ale nás tohle taky hrozně moc sblížilo a přítel byl tak skvělý,že jsem si říkala,teď už vím,že se na něj můžu KDYKOLIV spolehnout.Po téhle děsné zkušenosti jsem se do něj zamilovala zase ještě víc 😵

já se holky taky musím na chvilku rozoučit,pa 🙂

katyna6
15. zář 2009

verunka-nechci psát přímo,že všechno zlý je pro něco dobrý,ale nás tohle taky hrozně moc sblížilo a přítel byl tak skvělý,že jsem si říkala,teď už vím,že se na něj můžu KDYKOLIV spolehnout.Po téhle děsné zkušenosti jsem se do něj zamilovala zase ještě víc 😵

já se holky taky musím na chvilku rozloučit,pa 🙂

handm
15. zář 2009

Ahoj, ted mam trochu klidu, tak jsem vás dočetla..
🙂

Andyva, jak je?! hlavně že se cítíš líp psychicky!! ona ta mrcha prijde a pak uz bude uplně nejlíp.
Mě přišla taky až skoro v 5. týdnu..

Jinak já holky zítra oficiálně končím 6nedělí..a přijde mi, že už je to tak dávno, co jsem byla těhu..hlava si to fakt vytěsní a tělo taky v podstatě.. já jsem na tohle asi docela šťastná povaha. prostě beru věci jak přichází a když s nima nemůžu nic dělat, oklepu se docela rychle a pak už zas koukám jen do budoucna.. v minulosti někdy nemá cenu se hrabat.. 🙂

Doufám kočky, že je vám líp všem na dušičce!!! Mrchy přijdou, pak brzy nebudou a všechny budem držet ty vrnící uzlíky 🙂

mateta888
15. zář 2009

😀 Tak se hlásím z úklidového dne
Holky mě to tak chytlo, že když jsem dodělala komplatní generálku doma tak mála chtěla jít uklízet auto, tak to už se mi nechtělo že to ošidím ale udělali jsme to pořádně a auti jak nový. měla bych se nad sebou zamyslet takhle nechutně akční jsem snad ještě vživotě nebyla. 😎
Ale večer na tuty umřu a nebudu mít ani energii na takový ty sny, 😅 Stále slaměná vdova tak mám smůlu a je to k zbláznění, tak snad dneska padnu 😵
Jinak musím souhlasit s Handm, hrabat se v minulosti nemá cenu, je to bolí a stejně se tím nic nevyřeší.
No kočky jdu se naložit do horké vany dám si dvojku bílýho a jdu chrnět, ikdyž si myslím že ta vana mě dorazí 😀 .Tak pěkně pište a zatím dobrou

mateta888
16. zář 2009

Dobrí ránko
Tak jak jsem předpokládala jsem zničená jak papír před reciklací. a od rána je to divnej den 😖 . Od rána a není to jen tím úklidem, asi se o mě pokouší depka či co 😒 . No snad to přejde.
Ale vám kočky krásný slunečný den.
Evuliss tady už ale opravdu dlouho nebyla, docela už mám obavy, no snad všechno zvládá kočka.

eeefi
16. zář 2009

ahojky holciny,
tak uz mam vysledky histolky - vse ok. akorat sok - v nemocnici mel sluzbu zrovna nejaky mlady doktor. kdyz jsem ho uvidela, tak jsem myslela, ze utecu (nejak jsem zvykla na vysetreni od zen - doktorek). kontrola navic kdyz jeste krvacim :-/ ale kousla jsem to - uuf. pry vse v poradku. asi mam menses. dostala jsem injekci do zadecku na stazeni delohy (jak jsem predpokladala).
pak jsem volala moji gyndarce, tak mi sdelila, ze uz prisly nejake vysledky z vysetreni a vse je OK - cukrovku, stitnou zlazu, toxoplasmu, ani jine nemoci prenasene zviraty nemam. takze budeme cekat na dalsi vysledky...

mateta888
16. zář 2009

eeefi : geuluji k super výsledkům, tak vidíš že jsi v pořádku kolik ti jich ještě zbývá ?

verunka84
16. zář 2009

eeefi - tak toje super ty výsledky a ještě jsi se pokochala mladým dr 😀 😀 😀 😀 😀

mateta - jsem skleroza, máš ještě šestinedělku nebo už ne ? ,..... já ohledně té vany ....... mě to Dr vysloveně zakázal ... ale trošku to porušuji 🙂 ale jen tak na 5 minutek vždy a to tak 1x týdně 🙂 prostě se to nedá vydržet, jsem zkřehlá zvenku a ani vanu si dát nemůžu .....

jinak se o mě pokouší nějaká nemoc asi 😠 ucpaný nos, ráno mě bolí v krku .... takové to celkově se cítím na prd ..... naštěstí dnes tento týden naposledy v práci 🙂 a mám dovču 😀 😀 😀

holky, včera jsem si dala 2x dvojku vína a motala jsem se jak nudle v bandě 😀 😀 😀 nejsem už zvyklá 😝

eeefi
16. zář 2009

dekuji holky 😉
ted uz jen cekam na vysledky z genetiky a hematologie (ty budou tak za cca 2 tydny). pak me ceka jeste imuno a alergo..
mateta teeeeda ty ses s tim uklizenim poradne rozjela! taky bych potrebovala 🙂 ale my se pristi rok asi budeme stehovat, tak poradny mega uklid udelam az pri stehovani 😉
veru no teda s tim doktorem mi to bylo dost neprijemene.. i kdyz jako sympatak byl (o to vic to bylo horsi - ja s menses a po dvou revizich 😒 )

eeefi
16. zář 2009

jooo a po te injekci jsem prestala uplne krvacet (jen slabe spineni).. tak jsem zvedava, kdy pak prijde dalsi ms..

mateta888
16. zář 2009

verunko : nemám ted jedu 4 týden a naložím se jdnou za tři měsíce ale včera to bylo za potřebí, nikdy jsem žádný problémy neměla a dr mi řekla po dvou týdnech že pohoda, že mám sliznici ukázkovou a čípek je krásně zahojený.

eeefi : jo tak to tě chápu, když jsme se měli stěhovat tak jsem se taky na to vyprdla a jak říkáš až jsme šli pryč.

Zítra jdu k nové dr a k obvodačce snad se mnou něco udělá. Jsem zvědavá co mi řekne. 😒 . Jinak jsme byli s malou na návštěvě u známé. Má 5 letýh fracka kterej ji pošle do prdele (omlouvám se ale jsem v ráži), nic nejí neposlouchá no fracek a tak mi oznámila, že je těhotná a co sivypočítala tak termín porodu má květen. Tak mě hned napadlo, že bych měla už já po porodu. ☹ . jsem ☹ v . . . . .
Pak mi řekla že vlastně chce mladej a že mě jedno stačí že to nemám pokoušet. Normálně mám depku a fest, někdy vážně přemýšlím jestli to má vůbec cenu. . . . . .
Holky prominte, že sem tahám takovou blbou schýzu. Vám to určitě klapne 😉

eeefi
16. zář 2009

mateta to se nesmis nechat takhle rozhodit.. to ja se ted vratila se srazu se spoluzaky.. uz jsem tam skoro posledni, ktera nema dite.. a prisla tam byv. spoluzacka s dvouletou dcerkou a s tim, ze uz je zase tehotna! desne to tam vyrvavala.. takovy to: "no ja si pivo nedam, ja jsem totiz tehotna" a furt dokola a celkem nahlas. no a pak jsem se ji zeptala, v kterym je, tak ze ve druhym 🙂 a ja v kterym tydnu a ona, ze v sedmym. a ja a uz mate potvrzene srdicko, tak pry nee, ze pry bude pristi tyden 🙂 tak jsem si v duchu rikala, holka holka, ani nevis, ze ja takhle byla dvakrat a za tyden bylo vse jinak a dostala jsem poradnou facku od zivota... fakt to nikomu nepreju. to vubec ne. jen obdivuju odvahu lidi, ze to tak vyrvavaji a pak jim to stejne vyjde. ja to nerekla nikomu (az na rodice a dve dobre kamosky) a jak to dopadlo 😒
ne proste se nesmime okolim nechat znervoznit! porad verim, ze to jednou vyjde.. 😉

handm
17. zář 2009

Ahoj holky, jen se hlásím, že jsem naživu 🙂))
nějak nestíhám.. u mě vše přistarém, žádné novinky..

Mateta, nestresuj se zbytečně, někdy to prostě za to vůbec nestojí!!!
eefi, je to přesně tak.. (ad spolužačka) a s tím doktorem tě chápu, taky jsem zvyklá na ženský.. přijd emi to tak nějak "lepší"...
po revizi mě kontroloval hodně mladinkej doktor, vypadal, že mu neni ani 15 😀, ale byl profik.. jen mě to přišlo hrozně divny 🙂))

držte se kočky!!!

oliras
17. zář 2009

ahojky holky
eefi jakou injekci jsi dostala?
Holky kdy se vrací besinka?

evuliss
autor
17. zář 2009

Hooooolky bylo mi moooc smutno ☹ ale jsem tu 😀 😀 !!!!!!!

mateta888
17. zář 2009

No ahojdaaaaaaa 😀 😀 , kdepak jsi byla a jak to utebe vypadá ?Potřebovala bys za uši že si tak dlouho neukázala, už jsme měli obavy.

evuliss
autor
17. zář 2009

Asi vás moc nestihnu dočíst,je mito líto ale něco se pokusím stihnout!Jinak u mě ve zkratce-veliké změny-je to už 9 dní co jsem sbalila příteli věci a odstěhoval se a jako první si sbalil počítač takže jsem vůbec neměla přístup na net!Kamarád mi shání notebook ale nechce koupit nic zbrkle takže zatím mám půjčený noťas od kamarádky a navíc jsem se nemohla připojit na net protože mi dnes už "bývalý" přítel odpojil připojení a nechtěl mi to vrátit,vydíral mě různýma řečima,jako že mě miluje apod,pak za to chtěla peníze...no hrůza holky!!!
Jak se všechny máte???
Jo a dnes jsem dostala první porevizovou mrchu a to po 7 !!! týdnech od revize 😉 ale je tady!
Janinacka je ještě na dovči?

evuliss
autor
17. zář 2009

Mateta,mě to bylo taky moc líto a myslela jsem na vás každý den!No nešlo to!
A copak Diablikolik???
A Besinku sluníčko zdravíííííííííííííííííííííííííííííííím 😀

evuliss
autor
17. zář 2009

Holčiny.ještě jedna pozitivní zpráva: výsledky ze stěrů děložního čípku mám V POŘÁDKU!!!
Ráno jsem na 8 30 h objednaná k zubařce na vrtání-auuuu ☹ tak na mě myslete....
To je škoda že tu teď nikdo není.ale zítra tady budu zase...

Dablikolik----drž se!!!

Snažila jsem se vás z větší části dočíst a taky jsem o žádném zemětřesení v Řecku nic neslyšela,ale tam se určitě chvěje celý hotel 😀

evuliss
autor
17. zář 2009

Já to popletla.Na dovči je asi Besinka a ne Janinac tak nějak v tom mám "guláš" jak jsem tu nebyla 😝

katyna6
18. zář 2009

hezké ráno holky

Tak jsem tu zase na chvilku,mám to poslední dobou nějaký rozlítaný 😅

Evuliss-jsem moc ráda,že máš už o starost míň,myslely jsme tu na Tebe 😉 A taky blahopřeji k výsledkům!Teď bude už jen líp,doufám,že u nás všech 🙂 .A ten kamarád,co ti shání noťas..to je ten...tamten? 😉 .Jak jste na tom? 😉

handm
18. zář 2009

Ahoj!! Evulisku, vitej zpátky!! Už jsme si říkaly...Ale vyřešila si to správně určitě, teď už bude všechno lepší a lepší..!!!
CO tatínek?! v pořádku doma z nemocnice??
Držíme moc palce, ať je všehcno oka a v pohodě a ať se už daří jen líp a líp.. jinak hlavně že mrcha dorazila, máš to tedy pozdnější, ale hlavně že je.a že výsledky jsou taky OK.. tak teď hlavně klídek a až se objeví Chlap s velkým CH, tak třeba bude ten pravý a.... dál už je to na vás! 🙂

evuliss
autor
18. zář 2009

Nazdárek!!!
Katyno-jo ten co mě shání noťas to je tamten 🙂 ale asi z toho nic nebude(myslím my dva)ale kamarád je to super!

Handm-tatínek je doma,je docela v pohodě bude chodit o berlích až 8 týdnů,mamka se stará o králíčky já o dům(vysávat,uklízet atd.) a sem tam něco taťkovi donest,podat atd.V sobotu budu muset něco udělat na zahradě,pohrabat apod.protože táta ještě dlouho nebude moct udělat pohyb bez berlí 😠
Zubařku jsem přežila,ale bylo to strašný 😖 stejně mi příjde že mi to vyvrtala nějak divně,ale snan ví co dělá....

handm
18. zář 2009

Tak to je bezva, evulis!!hlavně že je doma a má kolem sebe lidi, co ho maj rádi, to se mu bude hned líp uzdravovat!! 🙂

K zubařce byhc taky potřebovala, ale nějak se nemůžu dokopat, pořád nějak není čas.. a to ani nejdu na vrtání, ale na tu uzdičku dole od dásně...

Evulis a nevylučuj kamarády! 🙂 Nikdy nevíš... 😉

evuliss
autor
18. zář 2009

Já kamarády nevylučuji,ale zrovna s ním by to asi nebylo taky to pravý,je takovej větroplach,pořád někde v luftě 🙂
Ctěla bych úplně obyčejně štěstí,chlapa který by mě vzal do kina,na procházku,na večeři,pohladil mě když to potřebuju apod.Že nechci zase tak nic zvláštního,holky?
Přítel mi pořád vypisuje "srdceryvný SMS jak mě miluje atd. že už jinou nechce a bla bla bla,už ani neodepisuju,ani nereaguju a ani mě to nemrzí.Teď se mi dobře dýchá,nikdo mě netrápí,jsem svou paní a třeba se ten pravý objeví 😝
Spadla ze mě psychická zátěž a je mi fakt dobře!
Dnes mám druhý den mrchu a dost mě bolí břicho,auuuuu!

Kdepak je Janinac,nevíte někdo?

handm
18. zář 2009

to je bezva!!! tohle se skvěle poslouchá.. já když se po 6 letch rozešla s někdejším přítelem, taky jsem měla pocit,že se mi hrozně skvěle dýchá, i když samozřejmě že to trochu bolelo, 6 let je dlouhá doba a měla jsem ho moc ráda...🙂 a ráda na něj občas vzpomínám...
Janinac se tu dlouho neukázal, asi se nás bez tebe bojí 😀 😀😀
snad ti břicho povolí.. mě bolelo jen jeden den, při tý první porevizní MS a navíc jsem skoro nekrvácela, jen jeden den a pak už jen špinila...
tak krásný víkend, mizím,
papa užijte is volno holky

dablikolik
18. zář 2009

Ahoj holky tak jak tady co je tu nového? u mě nic moc. Už jsem přestala krvácet, ale na dušičce je mi smutno. Moc se snažím, ale občas mě to chytne. ☹

mateta888
18. zář 2009

Zdravím ve spolek, konečně to tady zase ožívá 😉

Evuliss : tak to je paráda, že se ti ulevilo. Uvidíš že nebude dlouho trvat a toho správnýho chlapa najdeš dřív než se naděješ 😉 . Jsem ráda za tebe 😵

dabliku : ono to zas přejde, já si myslela že jsem už dobrá a tento týden se mi to ve vlnách vracelo a depka a no fuj. . .nic se nedá uspěchat 😖

Já jsem neděla nic moc byla s mamkou nakoupit a zrovna předělávali v kaufu regály a lidí jak krav no očistec a pak jsme se ještě v autě chytli, no prostě paráda. 😝 Já včdycky když se začnu snažit tak to dopadne drasticky pro mě.
Navíc manžel je ještě pořád pryč dokonce přijede o dvy dny pozdějc tak jsem mu řekla, že ho vyměním, že hrubě neplní své manželské povinnosti 😀 😀 😀 . Holky já mám chut že bych se oni mohla v klidu opřít. Ach jo, když chlapa máte tak je s ním trápení a když není tak to taky není ono . . .. zvířátka jedny 😀 😀

evuliss
autor
18. zář 2009

Hezký večer,bojovnice!

Dablikolik-úplně tě chápu!Taky si občas vzpomenu že už bych ted byla skoro v pátém měsíci těhu ☹ ale možná to prostě s tímhle partnerem nemělo vyjít!Když to teď vypustím z hlavy (což teda doporučuji všem) tak snad se mi uleví a půjde to s prvním chlapem kterého potkám 😀 jako po másle 😀

Handm-teď večer už mě to břicho tak nebolí,ale takhle silnou mrchu už jsem neměla dlouho-za dnešní odpoledne jsem spotřebovala hodně vložek 😝 a chvíli mě to břicho tak bolelo až mi z toho bylo na omdlení.
Jo 5 let co já byla s přítelem je taky dost dlouhá etapa života,a jasně že člověk vzpomíná i na to hezký,zvlášť když v posteli byl fakt dobrej 😀 ,ale v mé situaci už to nebylo opravdu podstatný.Opravdu už mi není 17 ale 32 a chtěla bych si zařídit bydlení a spoustu důležitých běcí do budoucna a s ním to opravdu nešlo.
Abych vám jen ve zkratce napsala jak to proběhlo,tak před 14 dny o víkendu jsem mu řekla ať se odstěhuje,v pondělí se tvářil že mu ubližuje celý svět,ale nesnažil se ani trošku aby to nějak urovnal nebo napravil.V úterý jsem mu zavolala do práce kdy si příjde pro věci a odpověděl že on se ode mě stěhovat nebude,že prostě nechce.To mě dorazilo,položila jsem mu mobil,vytáhla tašku a už lítaly věci ze skříně.Pak jsem mu zavolala ať si to vyzvedne když jsem přišla večer z práce bylo vše pryč.
Další den navštívil mou mamku a stěžoval si na mě ale mamča dala za pravdu mě,jasnačka!On si totiž myslí že už mám jinýho chlapa a to řekl i mamce,ale ta ví že nemám a tak mu řekla že i kdybych měla tak se mě nediví,ale že si určitě nějaký čas dám od mužských pokoj.....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru