Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

martasl
19. bře 2010

ahoj.konečně to jede.taky se nějak nemůžu zorientovat.
tak mimi se nejspíš nekoná.od středy slabě krvácím.v leže vůbec,na vložku malinko,je to spíš,když se utřu papírem,ale myslím,že to bude ms.takže asi nebudu testovat,počkám,jak se to vyvyne.chjoooo,sem se tak těšila,že to možná dopadlo ☹

fram
20. bře 2010

ahoj holky,
martasl, nevěš hlavu, dopadne to příští měsíc. Příroda ví, co dělá a třeba ještě tělo není připraveno.
phoebe, bylo by super,kdyby to vyšlo.

martasl
20. bře 2010

ahoj.no jo,holt se snažením budem muset pokračovat.tak snad nám i odtatním holkám tady to brzo vyjde.tak teď je jediná čekatelka phoebe.. 😉

phoebe.b
20. bře 2010

ahojky holky 🙂 tak jsme ted prijeli ze Sparty, pro deti to uz teda vazne neni 😖
Jinak teda musim vam rict, ze je mi nejak divne. jednak zacinam zace citit podbrisek,to asi ty me krecaky v deloze ☹ a taky me ty prsa snad upadnou. uz aby byl duben, testnu se a uvidime 🙂

martasl
20. bře 2010

phoebe-testni se,jsem napnutá jak struna.už by to chtělo nějaké pozitivní zprávy 😉

phoebe.b
20. bře 2010

Ja bych se testla, ale vzdycky mi test vsel az po vynechani a to mam jeste tyden cas, tak nevim, na zklamani je vzdycky casu dost ☹

martasl
20. bře 2010

hm,to jo,ale vypadá to nadějně,moc bych ti to přála. 😉 bylo by to bezva.tak holt napínámá ještě bude pokjračovat 😅

martasl
20. bře 2010

teda,sem nic nepila a píšu takový kraviny 😝

phoebe.b
20. bře 2010

😀 z toho si nic nedelej 🙂 jukni na Hleda se tata a mama a tam teprve uvidis jake kraviny je mozne vypustit z pusy 🙂))) vim o cem mluvim 🙂)

martasl
21. bře 2010

dnes jsem pro kontrolu udělala těhu test a negativní.tak to holt tento měsíc nevyšlo a měla jsem jen hooodně slabou ms.tak doufám příští měsíc.

andi2
21. bře 2010

Ahojda.marti tak příště to výjde.Tak snažilkovat. 😉

martasl
21. bře 2010

ahoj andi,to víš že jo 😀

phoebe.b
21. bře 2010

Marti a neni mozne, ze test treba vyjde pozdeji? je pravda, ze me ted u posledniho tehu (nevim ale zda to nebylo tim nespravnym vyvojem) vysel test az skoro mesic po MS.akorat jsem slabe spinila, takze jsem taky myslela,ze ms byla jen slabounka. zkus jeste pockat, prala bych ti to 🙂

martasl
21. bře 2010

phoebe-nevím.ale už nebudu testovat a počkám do další ms,samozřejmě,pokud by byly těhu příznaky,tak to je jiná 😉 ale snažit se budem dál. 😀 bylo by fajn,kdyby se tady už nějaká těhu objevila,co??

phoebe.b
21. bře 2010

no to by uz teda mohla 🙂 jaro je posel noveho zivota preci,tak to by v tom byl cert 😵

martasl
21. bře 2010

milion čertůůů

lusye
21. bře 2010

marti, tak to mě mrzí, že to nevyšlo. Takže začínáte znova, pěkně snažilkovat!!! 😵 😵 😵

zanet2009
22. bře 2010

Martasl, mrzí mě, že Vám to nevyšlo, ale příští měsíc to určitě už klapne, uvidíš.
Já mám teda taky pocit, že se nám nezadařilo, ale tak snad brzy, jinak asi se snažením skončíme.

xhanys
22. bře 2010

Ahoj devcata po x mesicich vas moooc zdravim.koukam mercedesse čeka miminko tak mooooc blahopreji. 🙂 🙂 🙂 u nas nic noveho neni,furt se tak nejak snazime uz je to 4 mesic od revize. .jak se jinak vsechny mate 🙂 🙂 ????jaro je konečne tady 🙂 jo devcata nepodstoupila jste nektera inseminaci?? 😉 hezky den

phoebe.b
22. bře 2010

ahoj holky 🙂 tak jsem to nevydrzela a udelala si testik , no a tam na me vyjukly ukazkove // 😀

zanet2009
23. bře 2010

phoebe.b moc gratulujííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!Tak snad bude vše už v pořádku a brzy budete mít u sebe miminko. 😉

Tak na nás hodně plivej těhu bacily ať se k Tobě můžeme přidat. 😉

angelina987
23. bře 2010

Ahoj holky, ráda bych se mezi vás přidala. 15.12 posledni MS, n prvním UTZ vše OK, na druhé, to jsem měla být 12tt plod 7+3 dr řekl, že za týden znovu UTZ, plod se vyvíjel. dr řekl, že je to možné, posunul TP.
Jela jsem pracovně do Prahy, bohužel ve čtvrtek 19.3. samovolny potrat, sanitkou do motole, provedena revize. Ted trosicku spinim, fyzicky ok, psychicky hůř - vždyť to zníte, zítra jdu na kontrolu k Dr, nesu mu ale správu, místo toho, abych si sla pro průkazku.
takže tak...

lusye
23. bře 2010

phoeb, wow ************** GRATULUJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ *******************
To mám radost, moc ti to přeji! 😵 😵 😵
Který DC jsi? Měla si nějaké příznaky?

holky, díváte se na Zázraky života? Vy co chodíte do cente probíhá to tam skutečně tak? 😕

zanet2009
23. bře 2010

Angelino, to je mi moc lto, alenejlepší lék je čas. S první porevizní MS bude pohled na svět zase lepší-uvidíš.
Drž se.

zanet2009
23. bře 2010

Phoebe, to by mě taky zajímalo, který jsi DC?Já jsem taky zvědavá jak stará blažková, taky bych zkusila testnout 😀

lusye
23. bře 2010

angelina, to si měla nepříjemné ..., že na služebce takové komplikace ... 😔 V práci o těhu věděly?
Posmutni si a věř, že bude líp. 🙂 Ze začátku je to nejhorší, máš i rozházené hormony, tak je to na nic. Drž se! Uvidíš dny začnou utíkat a za chvíli budeš mít první porevizní ms, a pak už je líp. 😉 Je to těžké pochopit, proč zrovna já ... Ale většinou je tam genetická vývojová vada a mimísek by stejně nebyl zdravý, takže lepší když to příroda vyřeší takto relativně brzo sama. 😔 😔

angelina987
23. bře 2010

Luisye: nevěděli, nemohla jsem jimto říct, volali mi záchranku anetusili co se deje, v záchrance jsem jim to už řekla, takže mě brali s houkačkama opravdu rychle. Jsem z jižní Moray, takže to pro mě bylo těžé být v Praze a manža tady, ale už je líp, jen ať už můžem znovu zkoušet. Beru pořád listovku i vitamíny, myslím, že mi to neuškodí...
Už je i líp, beru to tak, že to tak mělo být 😒

angelina987
23. bře 2010

žanet: díky, já vím, bude líp, jen nevím,jestli někdy prožiju v klidu těhu ☹ budu se snažit

lusye
23. bře 2010

angel, vitamínky jez pořád, pěkně se nadopuj hlavně listovkou ta je důležitá pro dělení buněk. 😉 To věřím, já jsem taky z Moravy, občas taky jezdím na služebky do Prahy, tak tě chápu, že si byla vyplašená. No děs, že ti to vyšlo zrovna na Prahu. Hlavně že si to zvládla a už to bude jen a jen lepší! 🙂

angelina987
23. bře 2010

Lus: jéé a odkud jsi, jestli to není tajné? no uvidím, co mi řekne dr zítra 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru