Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

marulinka
9. bře 2011

@zanet2009 krásný holky obě dvě 😉 velká ségra se určitě o mladší stará,to znám...ještě jednou moc gratuluji 🙂

martasl
9. bře 2011

ahoj holky 😉
teda vám všem ty týdny krásně naskakujou. 🙂 🙂

zanet-malá je nádherná,úplný sluníčko.a těch vlásků 🙂 a co jinak?je hodná a spinká pěkně??

moje ms pořád nikde,dnes jsem 43DC.už mě to štve.připadnu si,jako bych sem k vám nepatřila,všechny těhulky a já pořád nic.ale samozřejmě vám to moc přeju a těším se na další fotečky drobečků 😉

zanet2009
9. bře 2011

Moc děkuji za gratulace 😵

zanet2009
9. bře 2011

@martasl malá je hodňoučká,spinká krásně-i v noci, tak jsme obě spokojené. 😵

martasl
9. bře 2011

zanet-tak to je fajn,že je Terezka tak hodňoučká.a co starší sestřička,stará se o malou??nežárlí?na fotce vypadá nadšeně 🙂

zanet2009
10. bře 2011

@martasl zatím nežárlí,tak snad jí to vydrží co nejdýl 😅

luckanezmarka
11. bře 2011

@marulinka ahoj marulinko , uvidíš že už všechno bude dobrý, držím palečky 🙂 Já se bála celý těhotenství a dokonce ještě teď mám někdy noční můry, vím jaký obavy prožíváte, ale přeju vám, aby vám to rychle uteklo a měli jste už mimíska venku 🙂 🙂 🙂

marulinka
11. bře 2011

@luckanezmarka doufám,děkuji 🙂 taky ti přeji ať ti ten konec utíká a už máš mimíska u sebe 😉

hedul
14. bře 2011

ahoj holky vy co jste kolem 14tt mám prozbu jak často vás pobolívá bříško mně poslední týden dost né křeče,ale prostě každý den to cícím jako napětí vím,že tohle napínání je normální,ale nevím kde je hranice kdy už to může být příznak něčeho vážného. Při mém prvním těhu mně takto bolelo dva týdny a nakonec tam byl hematom,který se naštěstí vztřebal bez komplikací . Asi z toho užtrochu blázním,ale budu ráda když mi napíšete jak na tom jste. 🙂

martasl
14. bře 2011

ahoj holky.
hedul-myslím,že to bude normální,teď se děloha hodně zvětšuje.kdy jdeš do poradny??nebo si pro klid duše zavolej doktorovi.za zeptání nic nedáš a budeš klidnější.

jinak hlásím,že u mě ještě nedorazila ms,dnes jsem 48dc.minulej týden těhu test negativní.tolik dc jsem nikdy nebyla(pokud nešlo o těhu).mívám ovulaci později,takže klidně ještě na test mohlo být brzo.já bych byla táááák šťastná 🙂 .jestli těhu nejsem,tak mě z té mé ms už hrábne 😠 😠 😠

hedul
14. bře 2011

ahoj do poradny jdu v pondělí 21, Budu ti držet pěsti aby to vyšlo a byla jsi těhotná. Já bych nevydržela a dělala bych si test každý třetí den obdivuji tě že jsi týden vydržela si ho neudělat. Drž se a ať tam jsou // 🙂

martasl
14. bře 2011

no já jsem ho dělala asi ve čtvrtek.mamatest10 a byl negativní.sice se mi tam zdá pidi dušík,ale je to spíše moje vroucné přání a halucinace.jinak díky 😉 .budeš si volat tomu doktorovi?

fram
15. bře 2011

@hedul já jsem 15tt, včera jsem měla celý den tvrdý a bolavý břicho a až večer to povolilo. Někdy mě bolí a už nejsem schopná rozeznat, jestli to je nadýmání nebo něco jinýho. Zítra jdu do poradny, tak doufám, že bude vše v pořádku. Snažím se moc nenervovat, prostě se roztahuje děloha+ trávení taky nefunguje jako normálně.

marulinka
15. bře 2011

@hedul ahojky.taky mě často bolívá břicho,doktorka mi napsala magnesium,ze začátku to bylo dobrý,ale posledních 14dní mě to tak tlačí dole na kosti a to je docela síla ☹ taky nevím co to znamená,ale pevně doufám,že je vše v pořádku.
@martasl tobě držím palce,třeba to konečně výjde,moc bych ti to přála😉

luckanezmarka
15. bře 2011

@fram ahojky fram, tohle naprosto chápu, ta bolest tý dělohy asi musí být, ale je jasný, že se člověk bojí, já to měla až do 5. měsíce a o trávení ani nemluvím. Hlavně ať je všechno o.k. Teď už ti to bude jenom utíkat 🙂

luckanezmarka
15. bře 2011

@marulinka ahojky, je to taková bolest co cítíš při každým kroku vid, to je opravdu humus, já tohle u prvního nikdy neměla, tak jsem z toho byla div živá. Ale myslím si, že jste s fram pod dobrým dohledem, a bude to dobrý. Někdy, když mě všechno bolí a mám chuť si postěžovat, musím si říct bud ráda, za to co máš a koukni se zpátky a hned je mi líp 🙂

fram
15. bře 2011

@luckanezmarka děkuju za uklidnění, úplně ti závidím ten 36tt, ale je jasný, že ten strach nikdy neskončí, protože po narození se zase strachuješ o to děťátko a je to už na celý život. Ať ti to do porodu krásně utíká 🙂

marulinka
15. bře 2011

@luckanezmarka přesně taková bolest,děs ☹ vůbec si nejsem jistá,jestli sem to u holek měla,ale myslím že nee...sice se teď docela kontroluju,což sem u holek nedělala,ale tohle bych si pamatovala 😖
@fram nejsi sama,taky@luckanezmarka ten 36tt závidím 😅 ,ale pevně doufám,že taky dojdem až do dobrého konce 🙂

fram
15. bře 2011

@marulinka jasně, že dojdem do dobrého konce, ale už pořád něco vymrzuju - teď třeba už bych chtěla cítit pohyby 😀

martasl
15. bře 2011

ahoj,tak test samozřejmě negativní.tak já už to vůbec nechápu.v pátek jdu na vyvolávačku a nechám si vzít i krev.ale už vůbec nevěčím tomu,že bych byla těhotná.já jsem táááák naštvaná.

holky,tvrdnutí a bolení břicha taky znám moc dobře.měla jsem to u každého těhu.u toho druhého jsem to tak neregistrovala,nebyl čas.Kača měla 2 roky a lítala jsem kolem nío.a o tom to asi je.holt máte čas se moc pozorovat,ale není se čemu divit,po tom všem,čím jste si prošli.

marulinka
15. bře 2011

@martasl tak to mě moc mrzí,ta tvá MS je fakt divná ☹ ☹

luckanezmarka
15. bře 2011

@martasl Marti hlavně to nezdávej, moc ti držím palce a doufám, že pro tebe udělá doktorka maximum a všechno dobře dopadne. Jsi totiž na řadě 😉

hedul
16. bře 2011

Ahoj všichni martasl moc mně mrzí,že test je negativní,ale nezoufej určitě to výde budu ti držet palce. Naděje umírá naposled 🙂 .
Jinak děkuji všem co mi odpověděli na bolest bříška nevydržela jsem a volala jsem doktorovi,ale odpověď byla že to je normální a pokud to nejsou křeče tak si nemám dělat starosti.
Naštěstí ty bolesti už nejsou tak silné a ani tak časté tak doufám,e je vše OK. Pravdu budu znat v ponělí,ale strašně se bojm.
Držte se a buďte vy i miminka zdraví! 🙂

fram
16. bře 2011

@martasl to mě moc mrzí. Určitě si pořádně promluv s doktorem, tohle už není normální. ☹ 😒

marulinka
17. bře 2011

ahoj holky.vrátila sem se z genetiky z utz,je to v pořádku,tak se mi ulevilo až sem se rozbrečela 😀 a prý čekáme chlapečka 🙂 🙂 🙂 mám strašnou radost,doufám,že to bude až do konce v pořádku

hedul
18. bře 2011

marulinka ahoj moc ti gratuluju,že ti vše vyšlo a jste vpohodě 🙂 . Užívej si těhotenství a neboj kdež máš dobrej UTZ a genetiku tak máš šance velký 🙂 🙂 🙂
Doufám, že i já brzo napíšu že je vše OK.

marulinka
18. bře 2011

@hedul moc děkuju 🙂 z jiných diskuzí vím,že dobrej utz ještě nic neznamená,stát se může cokoli kdykoli,ale radost teď mám 🙂 tobě držím palečky a čekám taky dobrý zprávy 😉 😉

martasl
18. bře 2011

ahoj holky.
marulinko-gratuluju k chlapečkovi,už bude všechno v pořádku,uvidíš 🙂

já jsem dnes byla na krvi.doktor říkal,že se mám rozhodnout,jestli budu chtít doporučit do nějakého repro centra,buď Olomouc nebo Brno.nemáte někdo zkušenost nebo nevíte o těch centrech něco?udělal mi utz,sliznice byla vysoká.říkal mi,že si spíš myslí,že podle toho,jak ta moje ms blbne,že mi odumíraj vaječníky.ale že hormonama se to dá znovu nastartovat.nějak to pojmenoval,už si to nepamatuju,bylo to dlouhý 😅 .v pondělí si zajdu na vyvolávačku a pak po ms mi vyšetří hormony.takže u mě samé špatné zprávy ☹

fram
18. bře 2011

@martasl nebrala bych to jako úplně špatný zprávy, protože konečně se něco děje a jestli bude jediný problém nakopnout vaječníky, tak to není tak hrozný. Co manžel na to? Bude ochotnej jít do CAR? Pořád na tebe myslím a držím ti palce. Věřím, že do léta budeš těhulinka.

luckanezmarka
18. bře 2011

Ahoj marti, souhlasím s fram, konečně se to pohlo 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru