Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

stephanie
27. únor 2010

tak to slyším poprvé s tím pregnylem u KETu....???
já beru do prvního dne cyklu ten estrimax, po 14 dnech je UTZ a pak beru Utrouš...ten Pregnyl jse právě měla jen u OPU...to jsem z toho blázen...
kolik máš tedy ještě zmrzlých???

andi2
27. únor 2010

step to je asi proto,že já neberu ten estrimax.No 3 zmrzlinky.A jsou prý už bez obalu.To se nám povedlo u 2 ivf ,že byly bez obalu.Ted jenom jak říkám,aspon jedno kdyby vydrželo.

stephanie
27. únor 2010

andi tak jak jsou bez obalu, tak to můžeš být myslím v klidu...tak ty už ani AH nepotřebuješ 😉
to si necháš zavést asi 2, že?
TAK TO je krásné, že jsou bez obalu, že se to tak podařilo...tak to andi určitě výjde, uvidíš...letos je nějaký plodnný rok...na tom reprofitu, se to v poslední době jen množí

andi2
27. únor 2010

No embryoložka radši u těch horších udělala ten Ah.Tak uvidíme.Jo v sanusu taky.jen ten leden byl nějaký špatný..

stephanie
27. únor 2010

uvidíš andi, to se povede... 😉 😉 😉
neptala ses na tu biopsii? od nás na ni jedna holka ted byla a další cyklus půjde na transfer, tak jsem zvědavá, jestli ji to pomůže...

andi2
27. únor 2010

No neptala,páč jsem na gyndu nešla když ms dorazila tak brzo.Ale zkusím se zeptat v Sanusu.Ale hele my když jsme po revizi tak si myslím,že biopsie není potřeba.takhle nám to tam pěkně odebrali..

zanny
27. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Stephanie,já jsem před Ketem taky měla jen estrimax,to taky koukám,jako blázen,že měla Andi Pregnyl.
Stephanie a myslíš,že to má cenu dělat tu biopsii?Já myslím,že možná to má smysl,když se ty embrya nechytnou,ale nám se přece chytli dobře,tak si myslím,že u nás to moc nemá smysl.

Andi,tak to máš pěkné kousky zamraženy 😉

andi2
27. únor 2010

ahoj zanny 😉 Holky já se zeptám dr. a uvidíme prý to napomáhá k těhu ale přesně tak nám se zavedlo.A taky mě se ptá pořád dr.že jsem po císaři tak nevím proč se ptá.Je jasný,že ta děloha je narušená ale já měla císaře před 14 lety..to bude otázek ve čtvrtek.

stephanie
27. únor 2010

ahojík zanny,

no já to taky slyšela prvně s tím pregnylem...myslela jsem,že se to dává právě at folíky dozrají před punkcí... u ketu to přeci tak podstatné není, ne? 😨 😨 😨

s tou biopsií nevím, četla jsem o tom, M...č ji dělá a právě ta holka co tam chodí si ji nechala udělat..on to taky asi dělá těm, které mají problém, určitě ví, komu ji udělat a u koho to je zbytečné...Já jsem se ho na to posledně ptala, tak se jen usmál, a říkal, že nemám moc číst na netu, že já biopsii nepotřebuji...

andi2
27. únor 2010

Když tam nějací folíci jsou tak dá Pregnyl aby praskly a po ovulaci zavede embrya aby měli pěkně nachystáno.Já si taky myslím,že dr.vědí komu jo a ne.

zanny
27. únor 2010

Stephanie,no já si to taky myslím,že to u nás nemá cenu dělat.Asi to dělají jen těm,kterým se ty emrya nezavrtají..nám se zavrtají,ale potom máme problém to udržet ☹ ,ale doufám,že naše smůla už je vyčerpaná a už nám to půjde jako másle 😉
Taky mi vždycky dr.povídá s úsměvem,ať moc nesedím na netu..ale copak to jde?? 😉.Oni moc dobře ví,co my tady všechno probíráme,někdy si připadám,že bych v tom Caru už mohla klidně pracovat 🙂
Ten Pragnyl mi taky hlava nebere..

Andi,tak se na to poptej a pak nám povíš.

andi2
27. únor 2010

zanny ale co čtu co holky maj hormony před ketem tak pregnyl nemají.já nemám žádné hormony tak proto asi pak dávají jen Pregnyl.Jo povím půjdu na výzvědy 😉 Tak jsem samo nevyžehlila tak zítra je taky den.

stephanie
27. únor 2010

jo zanny, oni to ví...já jsem mu říkala, at se připraví na to, že nás ted bude víc, které se budou ptát na biopsii, tak říkal,že mu to je jasné a smál se a říkal, že si tady nemám nic číst...ale tady se člověk doví tolik věcí - i když na druhou stránku vím i to, co bych raději nevěděla...
ale tuš s kým ci má člověk o tom pokecat, že? já to třeba s nikým neřeším, protože to ví jen asi 3 mé kámošky a mamka , jinak nikdo...a bavte se o IVF s někým, koho se to netýká, že...
po tom potratu mi tyto stránky a vy hodně pomohly, opravdu...takže jsem ráda, že koník existuje
jo a teď má být ten seriál na primě od března o IVF, slyšely jste o tom?

no nad tím pregnylem taky pořád uvažuju... 😨

andi2
27. únor 2010

Step jo bude seriál taky ještě nevím kdy přesně.To zas bude něco pro nás 😀 Hele já se na ten Pregnyl dr.zeptám proč někdo jo a ne.Jsi tam budu muset vzít notýsek 😀

stephanie
27. únor 2010

jo andi zeptej se, mi to vrtá hlavou
mojeho doktora se raději neptám, bo by mu bylo jasné, že to mám zas odtud 😀
notýsek bude jistější 😀 😀 😀
ten seriál bude od 15, března, tak jsem zvědavá, jestli se tam něco nového dovíme, nebo jestli už všechno víme..?? 🤐 😀 😀 😀
myslím,že ti doktoři už se toho hrozí, jaké pak bude zas chytré po tom seriálu 😀

zanny
27. únor 2010

Stephanie,jo ne ten seriál se docela těším,ale myslím,že my už jsme tak chytré,že nás tam nic nepřekvapí.Jo a myslím,že má začínat 15.3 a bude každé pondělí,no tak uvidíme.
Já jsem taky ráda,že můžu pokecat na koníkovi,protože to taky ví jen mamka a dvě kámošky,které ani pořádně neví,co je to IVF,nikdy neměly žádný potrat,jsou těhotné,jen když se na chlapa podívají,tak to je pak těžko no..

Andi,napiš si lístek k dr.,ať se nezapomeneš na něco zeptat 😉 .Ale asi to bude,jak to ty říkáš,buď estrimax,nebo Pregnyl.
S tím žehlením jsem na tom podobně,vlastně jsem nedělala dneska vůbec nic..ale co,zítra je taky den.

andi2
27. únor 2010

zanny už si píšu 😉 Tak jdu zalehnout ráno zas do práce 😝 Tak se zatím opatrujte 😉

zanny
27. únor 2010

Andi..dobrou a ať ti to v práci rychle utíká..

stephanie
27. únor 2010

holky já to taky balím, zavírají se mi očka 😵
v televizi zase nic není - klasika, tak půjdu taky do hajan
tak holky krásné sny!!!

zanny
27. únor 2010

Stephanie,tak jsem ještě dočítala zpátky.To píchání si myslím,že máš ovulaci,já to mívám taky,ale píchá mě zásadně na pravé straně.Taky jsem s tím chodila po doktorech a na nic nepřišli,takže jsem dostala vysvětlení,že to jsou ovulační bolesti a basta.

zanny
27. únor 2010

Dobrou Stephanie..

stephanie
27. únor 2010

...vidíš zanny, jak se doplnujem, já levá strana, ty pravá 😀 😀 😀 ...no někdy to bolí teda dost..
dobrou zany 😉

andi2
28. únor 2010

Ahojda 😉 Tak tady se po večerech vykecává a ted se spí..já dorazila z práce jsem k.o.No tak to mě bere jednou levá jednou pravá 😀 Užijte si zbytek neděličky. 😉

martasl
28. únor 2010

ahoj holky...

jakej seriál na primě??na nově mají taky něco dávat o doktořině,ne??už v těch seriálech mám zmatky.to je furt něco.
včera jsme zapracovali na miminku,tak uvidíme,jestli to vyjde nebo ne.ježíš,já bych tak chtěla,aby to vyšlo.kdyby hned na poprvé,tak asi začnu věřit na zázraky 😅

teda ten sníh taje rychlostí blesku,co??jen aby nám znovu nenasněžilo 😠 😠

andi2
28. únor 2010

ahoj martasl-tyjo tak gratulka ke snažilkování. 🙂 No sníh taje ale příští týden se má ochladit.Jo na Primě myslím,že to bude místo těch Vk na ty já stejně nekoukám.Ale na ten novej budu.myslím,že to bude o um.oplodnění aspon se zasvětíš do toho co tady s některýma holkama podstupujem. 😉 Tak at to výjde my ty zázraky tady potřebujem. 😉

martasl
28. únor 2010

jojno,už by to tady chtělo nějaké pozitivní zprávy,co??klidně s nima začnu a ostatní se budou co nevidět určitě přidávat,kéž by... 😉

zanet2009
28. únor 2010

martSL, GRATULUJI KE SNAŽILKOVÁNÍ-snad se nám brzy všem zadaří a bude to mít štastný konec.

stephanie
28. únor 2010

ahojík holky, zdravím!!!

marti a já si říkala, že ses na nás ani nepřišla včera podívat, tak jsi měla jinou zábavu... 😀 😀 😀
no my jsme se taky snažilkovali,ale u nás to ovoce asi nepřinese 😠
tak marti, jen tak dál....

andi, já tak přemýšlela nad tím pregnylem...nemohla být ta čárečka posledně z toho? protože vím, že ještě týden od píchnutí je v těle z něho hcg...jen mě to tak napadlo...ale stejně mi ten pregnyl neleze do hlavy 😨

jinak k tomu sněhu, v březnu má zas sněžit 😖 ☹ 😢

jo a ten seriál, ten bude marti v půlce března, určitě koukej, alespoń budeš vědět, o čem si tu píšem 😵

martasl
28. únor 2010

gratulace uvítám,až budu mít // 😀
na seriál se budu určitě koukat,ať mám v těch vašich termínech a zkratkách jasno 😉

včera jsem dojela v 19 hod z práce a manžel okupoval PC,musela jsem ho od počítače odtáhnout do ložnice 😀 takže na návštěvu koníka nebyl čas 😅

zanny
28. únor 2010

Martasl,tak držím palce,ať se zadaří 😉
A se sněhem už nestrašte,já už fakt nechci sníh vidět!!!! 😠
Dneska jsem umyla okna,takže už by fakt mohlo být pěkně.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru