Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

phoebe.b
15. bře 2010

tak jsem tam teda jukla a jelikož se budu orientovat podle delky cyklu pred poslednim tehu, nez jsem sla na revizi, tak bych vazne mela byt v dobe,kdy mam uz po ovulaci a vajicko, bylo-li oplodnene by melo byt pomalu uz v pelisku 🙂 jinak spineni ustalo zdarne.

martasl
15. bře 2010

no u mě by odpovídalo to uhnízďování.podle styku.naposledy jsem prý taky otěhotněla později než bych normálně měla a plod neodpovídal poslední MS.byl menší.špiním jen když se utírám papírem.jinak nic.to je s náma hrozný,proboha kolik nám je??(mě 34( 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅

phoebe.b
15. bře 2010

🙂)) tak u me to asi omlouva vek 😀 24 🙂 babyplan bastim taky, doktor mi ho doporucil hned.

martasl
15. bře 2010

no ale dvě děti jsou dvě děti... 😀 no holt dvě děti nejsou zárukou,že ženská pozná třetí těhu 😀 budeš testovat,nebo počkáš??já snad nedospím rána....

phoebe.b
15. bře 2010

tak ja asi jeste pockam, jelikoz jsem MS mela do toho 5. a jestli se mimisek teprve uhnizdil je asi jeste brzy testovat, tak pockam. fakt je ted, ze kdyby to nevyslo asi bych byla zklamana, takze to zatim necham konovi 🙂 co ty?

martasl
15. bře 2010

zítra testím.ms měla dorazit v pátek a od loňskýho května(když opomenu těhotenství od září-prosinec)až do teď jsem měla ms na den přesně.tak zítra uvidím.

phoebe.b
15. bře 2010

no tak to moc drzim pesti!!! dej pak vedet 🙂

martasl
15. bře 2010

to víš že dám.dnes je první díl Zázraky života.tak na to chci kouknout.holky tady psaly,že budou koukat.tak abych věděla,o čem si tady píšou a co ty jejich zkratky znamenají.to určitě zase ořvu.zítra napíšu co a jak.zatím se měj a ostatní taky,ikdyž se tady dnes nikdo neukázal ☹ ahoooj 😉

phoebe.b
15. bře 2010

tak ju 🙂 papa

lusye
15. bře 2010

holky, tak nakukuji, co naše adeptka na // ... a zatím nic. Marti, a zapracovali jste na prckovi hodně? Sleduješ nějak plodné dny?

lusye
15. bře 2010

... jak vás čtu, tak já bezdětná jsem na tom stejně s neznalostí. 😀 Ale to nevadí, za pár dnů budete mít, holky, jasno. 😉
Aha ... já na ty Zázraky života skoro zapomněla. Taky se asi kouknu. 😉
Tak my už po revizi taky pokoušíme štěstí. 😉
Marti a Phoebe, držím vám palce!!! 😵

phoebe.b
15. bře 2010

děkujem, děkujem 🙂

fram
15. bře 2010

mercedess, velikánská gratulace 🙂
martasl, tak ať tam jsou ráno dvě kolejnice 😉
lusye, phoebe, taky držím palce až mi modraj, určitě to vyjde aspoň některé, a ta druhá za měsíc
Mě moje dr. říkala, že až zas otěhotním, ať přijdu hned a okamžitě napíše neschopenku. To by šéfovce v práci asi kleplo. Nikdo nemá tušení, že se snažíme a že jsme o mimi přišli. Když jsem šla na revizi, tak jsem řekla, že jdu na odstranění cysty 😅
Půjdu koukat na Zázraky života, ale fakt jsem taková hysterka, že se bojím, že to neustojím. Minimálně budu určitě řvát. Manža naštěstí není doma, tak se na mě nebude muset koukat 😕

stephanie
15. bře 2010

Ahoooj holky,

jdu na vás rychle kouknout a měla jsem teda co dočítat????!!!
To jsou mi teda novinky, jedna těhotná, dvě čekají na //, no to se alespoň dobře čte...Tak vám holky držím palečky!!!

Já se taky budu dneska dívat na ten seriál, tak jsem zvědavá, co to bude...

Andi, tak jak v práci? jak to dopadlo?

Zanny, a co ty? kdy jdeš k M......i?
Já hlásím, že jsem včera dostala mou druhou porevizní, začala jsem zobat estrimax a jestli bude vše, jak má, tak zkusím ten KET (pro ty, které se snaží přirozeně - KET - opolodnění omraženými embryjky 😀 😀 😀 ), ale vše obkoukáte v tom novém seriálu 😉

celkem se na další pokus těším, ale na druhou stranu mám strach ze zklamání....

tak hezký večer!!!!!!!!!!

andi2
15. bře 2010

ahojda.mercedess tak se taky přidávám-velikánská gratulka. 🙂 Vy se máte že můžete normoš a né jenom přes umělko.Mě dneska dorazila mršule zase nějak brzo tak uvidíme jak po ms na ko. 😉 fram já to taky řekla v práci,že mám cystu no a nakonec ji tam fakt mám 😀 Tak jdu koukat na ty zázraky-z mýho prostředí 😀

andi2
15. bře 2010

Step jsme psaly zrovna stejně-byla jsi rychlejší.Ty vogo my máme stejně ms,že by jsme měli stejně Kety?martasl jo koukej at poznáš "naše"prostředí...

stephanie
15. bře 2010

andi - že by? 😀 to by bylo super a ještě lepší by bylo, kdyby nám to vyšlo, že? 😵 😵 😵 😕

lusye
15. bře 2010

jůů, vás tady je. 🙂 Jinak já se chystám koukat na ten nový seriál Zázraky života, ... aktuální téma. 😉

lusye
15. bře 2010

.. tak dočítám, že všechny budete koukat. 🙂 Alespoň budeme mít co probírat. Já bulet nebudu. 😉
step, takže vlastně zkusíte KET po druhé ms?
andi, a kdy máš ty další ket?

andi2
15. bře 2010

tak nakukuju o pauze.lusye když tam nebude ta cysta tak počítám tak 15-16 dc takže asi 30-31.3. 😉 step jo to by bylo super.Plus-minus by jsme to měli stejně. 😉

stephanie
15. bře 2010

lusye - ahojjjj

tak jen ten seriál začal, tak jsem začala bulet...
lusye, jj, jdu po druhé ms na KET, dr. tak navrhl...je to sice druhá mrška, ale bude to už 3 měsíce po revizi, tak uvidíme...no a andi půjde asi se mnou 😉 ...my jsme se totiž spolu domlouvaly, že otěhotníme na Velikonoce 🙂 🙂 🙂

lusye
15. bře 2010

mě ten seriál asi bude bavit. Prostě to téma a prostředí mě láká. Je mi to teď blízké. I když do CARu nechodím, tak ty ženy tam chápu.
My se snažíme taky po druhé ms, sice já mám malinko výčitky, ale ta touha je silnější. 😉
Ale stejně to utíká, nedávno jsme tady ještě krvácely po revizi ... snad už bude jen líp. 🙂

stephanie
15. bře 2010

...tak co holky, jaký to na vás udělalo dojem??? mi se to taky celkem líbí - teda zatím...mi je to blízké a týká se mě to, takže se na to dívám jinak...no ke konci jsem si zase pobulela 😖

lusye, doufám,že nám to výjde...a dělej lusye tak jak to cítíš, nepočítej, jestli to byla první, nebo druhá menzes... 😉

lusye
15. bře 2010

step, mě se to líbilo. No uvidíme, jak to bude pokračovat. I fajn herci tam jsou. ALe tu paní co toužila po mimi jsem úplně chápala. 😔 Já myslela, že potratila, nebo se to ani nezavrtalo. A dopadlo to dobře. O tom syndromu vám v centru říkali? 😕

stephanie
15. bře 2010

lusye, já ten syndrom měla 😖

stephanie
15. bře 2010

ale nebylo to až tak kritické, že by mi musela odsávat tekutinu...

může se to stát po odběru vajíček, když ženská moc reaguje - má hodně vajíček, nebo to může být i vinou doktora, který předpíše špatné dávky na píchání před odběrem

já měla 42 vajíček, byla jsem strašně nafouklá, jak v 6. měsíci a měla jsem šílené bolesti, to bylo hrozné, takové bolesti jsem měla naposledy u porodu...pak jsem musela hodně pít a kontrolovat si břicho a volat do CARu, protože tam hrozí i embolka...

no holky, bu´dte rády, že můžete otěhotnět přirozeně, opravdu to umělé jé dost psychický záhul

zanny
15. bře 2010

Ahoj holky,

Martas,Phoebe..stále držím pěsti..Martas,hned nám písni,jak testneš 😉

Taky jsem koukala na seriál,celkem to šlo,uvidíme,jak se to bude vyvíjet dál,slza taky ukápla ☹
Steph,tak zobej,zobej..ať je sliznice pěkně nachystaná 😉 .Já jdu k M...za týden,tak uvidíme,co vymyslíme.
Andi,tak ať tam cysta není..
Jo a hyperstimulační syndrom jsem si taky zažila..a není teda o co stát..

stephanie
15. bře 2010

ahojík zanny 🙂

já se toho KETu trochu bojím...děsím se zas toho čekání a případného zklamání... 😖
no ale M...č určitě zas dodá optimismus, však ho znáš....
tak ty jsi taky měla hyperstimulák? 😒

andi2
15. bře 2010

Step,zanny-nic co by jsme neznaly že?Jak říkala,že je jak bandaska vody tak hned jsem říkala to bude OHSS.Já ho teda neměla.Ale co není může být mě se ted chytá všechno jenom né to mimi 😀

lusye
15. bře 2010

step, asi ano, je to psychicky náročnější. 😔 To sis užila s tím syndromem a tam říkali, že je vzácný. To si měla pech. 😔
Jinak mě po této zkušenosti připadá i přirozené otěhu a těhu náročné. 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru