Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

jankabry
22. led 2010

no nic 🙂 snažím se poradit, já to nemyslím špatně .. každý si v mém příspěvku najde to svoje, když bude chtít, že .. hold nevýhoda internetu :-/

hadonoshka
22. led 2010

máš pravdu faf 🙂

jankabry
22. led 2010

Dámy, diskuze je od slova diskutovat. Já se snažila přispět svou troškou do mlýna. Co máte za problém?

Neberu nikomu jeho zkušenosti, jen přidávám ty své, ať si z toho každý vezme něco pro sebe .. neměla jsem rozhodně v úmyslu dělat z někoho vola. Že si to tak přeberete vy, je váš problém. V tom případě, ale nechoďte na diskuze 😉 Vztahovačný člověk nemá na internetové diskuzi moc klidu, že ... ?
fakt člověk, aby se bál vyjádřit svůj názor .. jak typicky české ... 🙄

faflina
22. led 2010

Taky tě miluju, a diskutuj dál, já se bavím........

zanny
22. led 2010

Jejda holky,co se to tady děje???

Já jsem se vrátila z kontroly,vše v pořádku,děloha prý je krásně stáhnutá,z papírů z nemocnice jsem nevyčetla nic zajímavého,histologii ještě dr.neměla,ale ta mi asi taky nic nepoví.Dr.mi samozřejmě říkala,ať nepátrám po příčinách.. ☹ ☹ Nechala mě ještě 3 týdny doma a pak mě přeřadí k obvodní.Jo a zase mi říkala,že mám jet hned do OL do Caru,kde jsem byla na IVF,že by bylo dobré jít hned na Ket,což jsem teda odmítla s tím,že ještě počkám,ale aspoň vidíte,že co doktor,to jiný názor.

faflina
22. led 2010

Zanny a odkuď jsi? Já tam taky pojedu, ale zatím nevím kdy, co a jak.

zanny
22. led 2010

Faflina..já jsem kousek od Vsetína,jezdím do Reprofitu do Olomouce.

faflina
22. led 2010

jankabri-co se děje, ať čtu zpátky jak chci nenajdu, nic co by mohlo ublížit tvému názoru, nebo osobě. Nechápu co mi píše do IP takové urážky. Teď abys nechodila na diskuze ty, mě urážíš tím co jsi mi napsala. Ty brďo tak to je mazec- prý tady chceš něco vymazat ( nevím co).

zanny
22. led 2010

Jo a holky,berte to od Janky jen jako její názor,nemyslím,že by se chtěla dělat chytrou 😉 nebo jo???

faflina
22. led 2010

Aha, tak to je asi nejblíš, že? já jsem z Hranicka, to musíte jezdit přez nás, že? nebo je i nějaká jiná cesta od vás?

stephanie
22. led 2010

ahojky zanny...to je fajn, že dopadla kontrola dobře...můžu se zeptat, kdy jsi byla na revizi? a kde jezdíš do CARu, já taky jezdím do Olomouce...
počkej, tebe doktorka posílá hned na další KET? Žádná pauza, nic?

stephanie
22. led 2010

jo zanny, teď už jsem si přečetla, kam jezdíš...no tak já tam jezdím taky
a kdy jedeš k Machačovi, já v únoru...vůbec nevím, co mi řekne, kdy má v úmyslu provést další KET..Ty už jsi s ním mluvila?

stephanie
22. led 2010

a kdy jsi byla na tranesféru, zanny - já 21.12....jsem samá otázka, co?
taky jsem byla po KETu

faflina
22. led 2010

Zanny- nevím ale co mi napsala do IP je dost urážlivé, nepravdivé a sprosté. A když se naštvu tak to tu okopíruju. A ty sis všimla nějaké urážky? Já ne a to hledám i hodně zpátky, dost nechápu.

zanny
22. led 2010

Faflina,jo jo jezdíme přes Hranice 😉

Stephanie,do Reprofitu,už jsem to psla 😉 a k té genetice.Já tomu teda taky prd rozumím,ale v papírech mám vyšetrení karyotypu partnerského páru a analýza DNA a trombofilní mutace.Zkus si něco o tom raději najít na netu,nebo třeba holky budou vědět víc.

zanny
22. led 2010

Stephanie,na transfer jsem byla 9.12.Machačovi jsem psala mail,kde jsem mu napsala,co se mi stalo a kdy si myslí,že budu moct na Ket a on mi odepsal,že to vidí na konec března,tak jsem objednaná na 23.3.No a moje doktorka mi to řekla už podruhé,že někde v Carech chcou,ať holky prý hned stimulujou znovu.Machačovi klidně napis maila,on ti určitě odpoví,kdy budeš moct jít znovu,ať máš klid.

Faflina,urážky jsem nenašla..to je pravda.Jen menší výměna názorů 😠

faflina
22. led 2010

No tak vidíš, a já mám teď v IP doslova román o tom, jaká já jsem, a že sem nepatřím,a že jsem puberťačka. Tož kde jsme? Jsme v diskuzi a proto to diskutujeme, sama Jankabri to tak napsala, No tak diskutujeme a hotovo, ale místo toho........................ No co k tomu dodat. Všichni tu píšeme na tohle téma, protože nás potkalo, to nejhorší na světě. Máme stejný osud, a chceme jen pozitiva. Nikdo tu nechce číst, že ovulku neměl (to tu nechceme slyšet) My ptřebujeme slyšet, že to bude Ok a všechny ty mimina budeme mít.

jankabry
22. led 2010

aflina • 1d, snž • Dnes v 10:26
Had- IP a nevšímej si toho, někdo je moc chytrý a někdo hold ne , nemá to smysl.

faflina • 1d, snž • Dnes v 11:19
Taky tě miluju, a diskutuj dál, já se bavím........

tohle mi faflino, nepříjde jako seriozní reakce na to, co jsem napsala. Ptala jsem se o co Ti jde a Ty takhle? Opravdu se omlouvám, ale ty uštěpačné poznámky sis mohla odpustit ... To co jsem Ti napsala do IP bylo adekvátní tomu, jak jsi reagovala Ty, řekla bych .. nepsala jsem Ti to veřejně ne proto, že bych se za to styděla nebo Tě nějak urážela, ale nechtěla jsem tady zatěžovat diskuzi osobními spory. Toť vše ...

Chtěla jsem poradit, nedělala jsem se chytrou. Jen jsem si dovolila mít jiný názor na věc a ty hned něco o tom, jak mě miluješ a kdo je chytrý a ne ... reakce jak na základní škole ...

Tuto výměnu názorů ukončuji tedy upřímnou omluvou - Je mi líto, že mám jiný názor a zkušenosti. Pokud se to někoho dotklo, opravdu se hluboce omlouvám. Bez ironie. Pochopila jsem a na nějaké moje názory asi nikdo zvědavý není...

zanny:
gratuluju k úspěšné kontrole! 😉 Teď jenom být v klidu, naběhnout třeba na bylinky a vitamíny a brzy se budete moct zase snažit 😉 držím palce, ať je všechno v pořádku i nadále a koncem roku, ať máš doma uzlíčka 😉

faflina
22. led 2010

Jnkabri- jsme v diskuzi? Jsme, tak diskutuj dál, já diskutuju taky. Nikde jsem nenapsala, že s tebou nesouhlasím. Jen píšu taky svůj názor, a ten můj se ti DOSLOVA nelíbil a tak děláš peklo. Omluvu samozdřejmě příjmám.

jankabry
22. led 2010

faflina:
"miluju Tě" není názor ani odpověď ale uštěpačná poznámka ... Měj se hezky a fakt konec diskuze na toto téma-netéma

faflina
22. led 2010

Škoda, že mě neslyšíš, jak já to cítím, když to píšu. Pak vše zní zkreseně. Miluju tě, znamená, reakce na tohle:

Dámy, diskuze je od slova diskutovat. Co máte za problém?
V tom případě, ale nechoďte na diskuze.Vztahovačný člověk nemá na internetové diskuzi moc klidu, že ... ?
fakt člověk, aby se bál vyjádřit svůj názor .. jak typicky české ...

Reakce Miluju tě, byla až po tomhle, tak se nediv.

hadonoshka
22. led 2010

tak jankabry a mám toho už dost. Jsi panovačná namyšlená koza, která nepozná hranici mezi radit a poučovat. Takže bych to zakončila tím že já ani Faflina na tvoje "namachrované rady nejsme zvědavé" a ostatní, pokud ti to někdo žere, tak ať si nechá "poradit od odbornice přes všechno". A já jdu jinam.

hadonoshka
22. led 2010

jo a Fafli díky, netušila jsem, že si to za mně "vyžereš"

zanny
22. led 2010

Jankabry,dík..budu se snažit bylinkovat a vitaminovat,jen ten čas kdyby rychleji utíkal. ☹

Faflina,je fakt,že někdy člověk píše,jak to cítí a když si to pak přečte,tak to může vyznít úplně jinak.Já si taky kolikrát říkám,jejda,to jsem měla napsat jinak 😕

zanny
22. led 2010

Hadonoshka..neblbni,nechoď kvůli tomu jinam.. ☹

verunka84
22. led 2010

Ahoj holky, chvilku (cca měsíc) tu nejsem a tolik nových .. bohužel ☹ .... ale všem nám bude lépe .... 😵

Pro ty, kdo je tu nový, já jsem po revizi 1.9.2009 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .. mám za sebou 4 MS, dlouho mi nešla ta první porevizní, ale přišla sama od sebe, bez vyvolávačky a stála za to 😒 ... první 3 měsíce po revizi jsem brala HA, teď už bez, chci být bez hormonů a uvidíme, jak to tělo zvládne ... MS mám pravidelnou jak hodinky, tak snad je vše v pořádku, .. jinak měsíc papkám Femibion800, jinak nic ... žádné měření, počítání, stresování .... toho už bylo dost předtím a moc mi to na psychice nepřidalo ☹ ... takže nový rok hezky pozitivně a věřit a nehrotit 🙂 a to přeji všem 🙂

Jinak holčiny, co blbnete ? Myslím, že jsme tu proto, abychom se vzájemně podpořily a ne se vzájemně shazovaly .... ☹ ... netuším sice, co přesně psala Janka do IP Faf, ani nechci .. to je mezi Váma, holky, ale musím upřímně říct, že se "musím" zastat Janky ... vždyť jen psala svojí zkušenost, svůj názor a Had na ní vyjela v dalším komentu, jako kdyby jí řekla něco hrozného ... ano, všechny tu chceme číst jen pozitivní věci, ale už sám název diskuze není moc pozitivní a každá jakákoli zkušenost některé z nás může otevřít oči některé další smutné holčině .... a reakce Faf, myslím, byla úplně zbytečná a celé to ještě podpořilo tuhle zbytečnou hádku .. tohle už nebylo o diskutování, tohle bylo o ničem ... holky, vím sama dobře jako vy, že psychika, nálada atd po tom, co se nám nedařilo je na bodu mrazu a občas nám to ujede i doma na někoho, kdo se nám jen snaží pomoci, ale schytá to, prtž je zrovna po ruce ... a tohle je asi podobné .... buďme rády, že se tu navzájem držíme a někdy je tohle opravdu jediné místo, kde jsme pochopeny, opravdu pochopeny..... nedělejme z toho diskuzi, ale nechme to jako místo, kde víme, že nás vždy některá z ostatních pochopí ... tak to aspoň vnímám já a je fakt, že začátky po revizi jsem zvládla také díky holkám tady ..... 😵

faflina
22. led 2010

Veru- ty to chápeš,ale janka to jaksi nepochopila. A jinak ti držím palečky, A prosím tě z jakého důvodu si začala brát HA? Upravit cyklus? Já mám dost nepravidelný a jdu k doktorovi a jsem zvědavá co mi na ten cyklus dá. A hlavně né HA.

verunka84
22. led 2010

Faf - HA mi doporučil Dr. když mě posílal na revizi, řekl, ať si vezmu první pilulku hned veřer po revizi .. nechtěla jsem do sebe cpát hormony, ale řekl, že mi to doporučuje, aby se to tam dole lépe srovnalo ... takže jsem 3měsíce baštila a nevím, zda to bylo tím, ale MS jak hodinky, sice teď bez HA už trochu brutal (bolesti, silné krvácení), ale na hodinu přesně, 4 dny a čau 😵 .... cyklus mám od revize 28, 26, 26, ... jak jsem HA dobírala, chtěl mi napsat další, řekla jsem, že ale už nechci, no díval se na mě divně .... ale nechci prostě ... on totiž se jako hrozně divil, že jsme chtěli mimi ... mám 25, ale vypadám na 18 🙂 a nikdo mi můj věk nevěří a Dr mi několikrát během těhu i po řekl, že si to všechny představujem moc jednoduše a jsme všechny hrozně mladé a bla bla bla .... ohledně tohodle s nám mám trošku problém, nevím, zda přejít jinam .. uvidím .... třeba hned na začátku těhu mě dostal - skeptik jak blázen .. krev mi nevzal na HCG .. nic .. šla jsem si ji nechat vzít sama jinam, aby mi těhu potvrdili .... ale to už je za mnou .. kamoška za týden rodí a je s ním max spokojená .. tak uvidíme, ještě se rozhodnu 😉 ... Dr ti nemusí předepisovat jen HA, ne ? Asi jsou i jiné možnosti .. nevím, nemám s tím vůbec zkušenosti a jsem ráda a přeju ti, aby bylo vše v pořádku a brzy jsi se (nejen ty🙂 ) kulatila 🙂

jankabry
22. led 2010

hadonoshka:
Jediný kdo tady dneska někoho urazil jsi byla teď ty ...

nechtěla jsem to hrotit, ale nelíbí se mi, jak se do mě navážíte. Řekla jsem, co si myslím a z NIKOHO jsem vola dělat nechtěla!!! Chcete, abychom se tady chovaly pěkně a místo toho tohle? jděte do háje ... fakt jsem chtěla jenom přispět svou troškou do mlýna a pokud si pozorně přečteš můj poslední příspěvek na straně 98, uvidíš, že jsem Tě chtěla jenom uklidnit a myselala jsem to dobře ... nevýhoda internetu a neosobního kontaktu.

jsem ráda, že tahle diskuze je a můžu se pobavit s někým, kdo mi rozumí a potkal ho stejný osud - bohužel 😢 a teď si fakt nejsem jistá, jestli má cenu vůbec psát, co si myslím, aby se to třeba zase někoho nedotklo ... :-/

fakt je mi líto, že se to dostalo takhle daleko, ale nejsem typ, který by se nechal urážet.

Hold poučení pro příště je, že na Tvoje příspěvky už reagovat nebudu ...

přeji hodně štěstí ve snažení! upřímně ..

lusye
22. led 2010

ahojte holky, koukam, ze to tady dnes zilo. 😕
zanny, bezva zpravy z kontroly. 😵 Ted uz bude jen lip. 🙂 Ja jsem ze Zlina, to jsi kousek ode mne. A ja se v centrech reprodukcni mediciny nevyznam (nastesti jsem zatim nepotrebovala), ale vim, ze hodne lidi chodi do CAR Zlin. Proc vy do Olomouce? Je to tam lepsi?
verunka84, doufam, ze teda ja dlouho na prvni porevizni ms cekat nebudu. 😅 Jinak mi prijde divne, co ti rika tvuj dr. Myslim, ze 25 je bezva vek na dite. 😉 Pokud se na nej citis, jak chapu, ze jiste ano. 😵 Ja mam 26 a uz si rikam, ze jsme to mohli zacit resit i driv. Ale proste ja k tomuto rozhodnuti dospela az ted. 😵
Jinak ja zvladla prvni den po revizi v praci a bezva. Jsem moc rada, uz bych nechtela sedet doma. Proste uplne jine myslenky, clovek resi vse mozne a nema cas myslet na trapeni. 😉 Jsem spokojena, bezva jsem tam zapadla zpet. Vecer jsem posedely s holkama u vinka. Ja mela alkohol po trech mesicich. 😅 Fakt mam ted pozitivni naladu. Takze posilam i vam!!! 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru