Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

stephanie
11. únor 2010

...já se určitě poptám, ale on je fakt hooodně hyperaktivní, však už jdu s ním na poradnu, učitelka ho nechce skrz toho pustit do první třídy
na ty tanečky jsem zvědavá, jmenuje se to zumba...

martasl
11. únor 2010

no já trpím na ekzém,tak to budu muset taky vyzkoušet.holky nevíte,jestli to nevadí v těhu.teda já dělám,jako bych už byla,ale myslím do budoucna.
ty břišní tance se mi hrozně líběj.na mě by se to všechno tak brutálně třáslo,a určitě ještě doma 😀 😀

stephanie
11. únor 2010

marti to nejsou přímo břišní tance, to je jako by aerobik spojený s latinskoamerickým tancem...na pohled to vypadá super, je to takové sexy 😵

jinak myslím,že to asi na těhu nevadí, ne? dýcháš jen solný vzduch...

andi2
11. únor 2010

Holky já si myslím,že to nevadí vždyt u moře žijou taky těhotný.A kolikrát tam i počnou no teda v tý jeskyni pod kamerama bych nechtěla zkoušet početí 🙂

martasl
11. únor 2010

andi,já taky ne.to by jim ty čočky praskly.a manža by asi před kamerama nebyl schopen,ne asi ale určutě 😀
steph-nechceš hodit do albíčka nějaké fotečky??

stephanie
11. únor 2010

..jj jedni známí odjeli k moři, nějak se jim doma pořád nedařilo a od moře přijeli tři
pod těma kamerama bych to taky neriskovala 😀

stephanie
11. únor 2010

marti, fotečky? já chtěla být inkognit 😀
měla jsem fotečku s testíkama, kterou jsem tam chtěla dát, ale nějak by mi to nedělalo dobře se na ně dívat...
ale jak budu jednou těhu, tak tam něco hodím, slibuji 😵

stephanie
11. únor 2010

no nic holky, synáček chce, ať se s ním dívám na Tipa a Tapa, tak utíkám...hodin jak na kostele a on má ještě energie až hrůza..no ale abyste si nemysleli, že jsem špatná matka - on teď nechodí do školky, páč je nemocný (no zase ty uši)

zítra na vás juknu, tak dobrou noc všem 😉

zanny
11. únor 2010

No já bych se před těma kamerama ani nesvlíkla,natož ještě něco dělat 😕 Už vidím ty holky na recepci 😀

zanny
11. únor 2010

Dobrou Stephanie..to se ti bude u pohádky dobře usínat. 😉

andi2
11. únor 2010

Jé Tip a Tap 😉

andi2
11. únor 2010

Tak dobrou Všem já jdu taky a bez Tipa a Tapa 😉

martasl
11. únor 2010

jo tak Tipa a Tapa jsem zbožňovala.nedávno ho dávali na ČT1,tak jsem koukala a holky nechápaly...
steph-myslím nejenom tvoje fotečky,ale taky třeba klučiny...a tak
tak holky dobrou... 😉

zanny
12. únor 2010

Stephanie,tak jak bylo na tancích?Jsem zvědavá 😉

martasl
13. únor 2010

no tak holky,kde jste??mám chvilku,než půjdu do práce a vy nikde a nic ke čtení?? 😅
steph-taky jsem zvědavá,jaké byly tance?? 😀

zanny
13. únor 2010

Martasl,tak ty zase do práce?To ti teda nezávidím..
Stephanie asi ještě někde tancuje 🙂

stephanie
13. únor 2010

Ahoj holky,

tak já jsem dotancovala 😖

přišla jsem včera domů úplně zubožená...jde vidět, že už nejsem nejmladší... 😎
bylo to super, ale po deseti minutách jsem byla úplně hotová, nohy se mi třepaly, neuměla jsem udělat ani krok, myslela jsem , že se tam vyvrátím
to tak je, jak člověk roky nic nedělá a pak na staré roky začne bláznit
no přišla jsem z totálně odrovnanou pánví, něco mi křuplo v kloubu, chodím jak pos..., bolí to jak čert 😢
a to není všechno, z toho hupsání mám z tenisek úplně modré palce na nohou, manžel mě straší, že mi odlezou nehty, tak snad ne...no to víte, to je něco na něho, si dělá ze mě akorát srandu
a to mám zaplacenou další hodinu na pondělí, ale to asi nehrozí, jsem ráda, že chodím

ale jinak je to fakt super, je to vlastně takový aerobik spojený s pohyby latinskoamerického tance, makačka na nohy a to kroucení tou pánví...ale lelo ze mě teda dost

takže tak holky 😝

zanny
14. únor 2010

Stephanie,tak to jsem se docela pobavila 🙂.Člověk si myslí,že pro sebe něco udělá a pak je z toho týden úplně zničený.No tak snad tě to brzy přestane bolet a půjdeš znovu.Neboj,tělo si zvykne 😉

andi2
14. únor 2010

Ahojda. 😉 Teda Vy jste toho napovídaly 🙂 Tak na horách super akorát tam dnes hlásili laviny tak jsme jeli už hned po o.Taky mě děsně brali vaječníky ovulka se hlásila nějak silnějš aspon vím,že po Ketu funguje tělo jak má ještě aby dorazila mršule jak má. 😉 step-to musíš pozvolna .No jsem zvědavá jak já v uterý na cvičení ale já spíš na posílení pánevního dna.Ale taky jen pomalu a jistě víc to spíš uškodí než pomůže. 😉

stephanie
14. únor 2010

ahoj andi, nová fotečka!!! mohla být víc zblízka 😉
já vím, že se musí pozvolna, ale když tam všechny holky jely o stošest, to víš, že už jsem potila krev, ale nemohla jsem se nechat zahanbit 😀
ta pánev je už lepší, ale ty palce na nohou, to je síla, bolí to jak ďas - a to jsem vyplivla plno peněz za Pumy 😀
tak to je fajn, že bylo na horách fajn, já bych taky hned jela, ale musíme ještě počkat, až synáčkovi sundají sádru z ruky
a co valentýn, slavíte ho? my ne, nás na to nějak neužije, jsme spolu už snad sto roků, takže už to tak neprožíváme 😵

andi2
14. únor 2010

Ahoj step.To fotila dcera.Tak musím zítra ukecat manžu at fotí.Z hor máme taky fotky ale tam moc nejsem .A tady se moc nikde fotit nedá.Před barákem čučej zvědavý sousedi.Nu což. 😉 Jo jsme pozvaný opět na příští víkend jenže to nejde já jdu v sobotu do práce a manža v něděli.No a pak mám těhotnět vid když se potkáme mezi dveřma 😉 Valentýna už taky ne to bylo tak první rok co jsme se znali.My máme ted 2 roky od svatby a v dubnu 4 roky co se známe.Tak to taky už neprožíváme.

stephanie
14. únor 2010

andi no tak to musíte být ještě láskou nabití!!! 😀 My jsme spolu 16 let, ale i tak mi manža aspon koupil v globu kytici růží... 🙂
andi a ty můžeš otěhotnět i přirozeně? My už asi ne, i když kdo ví, syn je prý takový malý zázrak 😵
a manžovi vyřiď, že mu stephanie vzkazuje, že tě má vyfotit zbílzka 😵

andi2
14. únor 2010

No vidíš a růže.No my měli tak nějak ty hory k výročí a včera jsme byli na večeři teda i s dcerkou aby neřekla.Ta nám ten valentýn hned připomene.Step já jsem dvakrát otěhotněla přirozeně a nikdy nebyl problém žádný potraty apod.Jenže mi bylo poprvé 19 a podruhé 22 a rodila jsem normoš i císařem.A to jsem nevěděla že mám vrozenou trombofilii po mámě.My jsme šli do IVF kvůli manžovi hned mi řekl,že nebude moct mít děti že mu tenkrát řekli na nějaký klinice v Praze když chtěli s 1 manželkou druhý dítě..jenže já tak koukám,že bude problém asi u mě ted nevím.Tou trombofilií to prý není tam je to až tak od 20tt těhu./Tak to mám taky radost/.Nebo i věk dělá svoje nevím.Dr.v sanusu mi řekl,že prostě otěhotnět můžu když se to po 2ivf povedlo.i když na pár týdnů.No ted prubnem ten ketík příští měsíc když bude z čeho.A pak uvidíme jestli do 3 ivf jo nebo né. 😉 Teda Step ty jsi taky na fotce zblízka ale Fbi vid.Jsem se nějak rozepsala..

stephanie
14. únor 2010

jj, já jsem FBI 😀
víš jací jsou lidi, nechci, aby mě někdo poznal, i když pravděpodobnost je malá, ale co když...i když kdo by chtěl, a dal si vše dohromady, tak by mě tu poznal i tak..ale my jsme se manžou dohodli, že si to (IVF)necháme pro sebe a nebudem to ventilovat. Nemám ráda, jak se někdo strká do mých věcí a já jsem z vesnice, takže o to víc by mi to bylo nemilé...
tak andi třeba se povede přirozeně, co ty víš? 😵
já být tebou, tak jdu ale do té minimálky, zbytečně si vyplýtváš poslední pokus - ten bych si nechala v záloze..
s tím věkem nevím, taky už nejsem nejmladší, ale dr. mi vždycky říká, že pokud mi není 40, tak jsem mladice...
jednou se to povede, uvidíš, musí...pořád si říkám, že jsem šťastná, že mám "alespoň" syna..zrovna včera říkal, že by chtěl dva brášky, no nevím, jestli mu to přání splníme 🙂

andi2
14. únor 2010

Step já taky právě z vesnice.I když pár lidí to už ví .Ale nepotřebuju taky aby si četli i když jak píšeš si to daj dohromady kdyby chtěli.A v práci to ví kolegyně a pár zákazníků a jeden obchodak s tím máme hned téma IVf páč má dvě děti z ketu z 2 a 3.Minulý týden se zrovna bavil o tom s mým manžou jsem se musela tlemit chlapi a maj téma.No jo takovej je život a bude hůř prý už ubývá i dárců.I když do toho by jsme my nešli a naštěstí nemáme zapotřebí.Jo tak 40 mi není tak jsem mladice 😀 Hele ale jsem četla o tý minimálce a punkce je bez narkozy když máš třeba dvě vajucha.A není vhodná pro starší tak nevím jestli jsem teda starší.No uvidíme co bude.A ty kdy ten ketík?

stephanie
14. únor 2010

andi dívala ses na ty stránky reprofitu? tam to je popsáno - www. reprofit.cz
a kde ty vůbec děláš? jsem se vždycky chtěla zeptat...
s tou narkozou nevím, holky co na to chodí, tak měly vždycky narkozu...
..já bych do dárce taky nešla...ani doktor nám to nedoporučoval, když už máme spolu dítě...
já mám jít na KET hned další cyklus, jsem se divila, že to navrhl hned druhý cyklus
ale jsem fakt nervozní z té menzes během ovulace, snad bude vše ok, i doktor se divil...
kde je dneska martas, psala, že ročník 76 se má tento rok nechat očkovat proti tetanu, já o tom nic nevím???

andi2
14. únor 2010

A nebyla jsi vloni se očkovat?Vždy po 10 letech myslím.No mě po revizi řekl po 3 ms.Tak to bylo 2 a půl měsíce.Tak Ti to tak výjde.No ted uvidíš kdy bude ovu.Já si spočítám cykly od revize pak to vydělím a výjde mi tak nějak ovu.A ted teda vyšla.I na ovu testíku byly dvě. 😉 martasl je asi v práci já jdu taky zítra 😝 ale né hned ráno tak jsem zvědavá co tam bude uděláno jinak budu zlá. 😉Tak já šupajdím do vany.Tak zatím 😉

stephanie
14. únor 2010

ne, já nebyla na očkování ani nepamatuju...
a jak si počítáš tu ovu? víš co je divné? že mi dr. řekl, že právě ovuluji, přitom podle hlenu (a podle mě 🙂 ) jsem měla ovu už před 14 dny...
tak utíkej, já už se tak těším na vanu...ještě týden musím vydržet...
tak dobrou noc!!! 😵

martasl
15. únor 2010

ahoj holky,no jo byla jsem opět v práci... 😠
jo letos je ročník 76 na tetanovku,samozřejmě i jiné roč,ale ty už jdou mimo mě.raději si to rychle zjistite,někde by jste měly mít záznam o očkování,v oč.průkazu nebo na kartičce zdrav.pojitovny.mě to tam teď lepila.a nebo si zavolat k doktorce.mívaj to i vylepený v čekárnách.
tak jsem v pátek dostala MS a dnes už jen dozvuky.ale měla jsem ji sakra silnou(nejsem na nějaký brutální krvácení zvyklá 😅 )a bolestivou.ta první porevizní byla dost slabá na to,že byla první,tak nevím....ale hlavně že byla.tak asi ještě jednu (pokud to vydržím).

holky,dnes bomba....ráno jsem přišla dom,a ve váze růžička 🙂 tak si říkám,jéééé,od manži.Tak jsem mu napsala sms(už byl odjetej)že jako děkuju atd...a teď mi volal,že prej není od něho pro mě,ale od někoho pro naší od vánoc 14letou dceru!!!!!! 😅 😨 😲 😒 ☹ prej ji měla přede dveřma.....manža se jí ptal,jestli o tom něco ví,a prej jo.....tak mi spadla čelist až na zem a asi se budu z toho dlouho dostávat.moje malá holčička........!!ale asi byla od jejího spolužáka.je do ní už roky zamilovanej,chudák a ona ho bere jako kamaráda.prej je malej(věkem)a děcko.....za to ona je asi dospělá,že???kdybych za chvilku s holkou nejela na kontrolu TBC tak si dám čtvrtku....

zanet2009
15. únor 2010

Ahoj holky, nějak nestíhám, tak jenom pozdravím.
My se s manželem o mimi už snažíme, ale moc se na to neupínám, spíš si říkám, že to ještě nevyjde ať jsem kdyžtak mile překvapena.
začala jsem cvičit,abych přišla na jiné myšlenky(koupila jsem si stroj AB rocket), tak snad mi to trochu pomůže-psychicky i fyzicky 😉 ale cítím se skvěle.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru