Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

lusye
23. bře 2010

angel, jsem ze Zlína -) A ty?

martasl
23. bře 2010

ahojky.než půjdu na noční.....

phoebe-ty brďo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!obrovitánskááááááááá gratulace.konečně některá tady má // 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 hlavně se opatruj a informuuuuujjjjjjj!!!!!ježíš,já mám radost,jako bych měla // já.pořádně na mě flusni,i na fotku,monitor pak utřeš 😀

angelino-je mi to mocinky líto.jak píše lusye-ze začátku je to děs a první ms je bomba.bude líp.a je opravdu lepší,že se to stalo dřív,než později a nastaly třeba větší komplikace.samozřejmě,že nej je zdravé mimi,ale dočkáš se a my všechny tady taky. 😉 nevím,jestli jsi to tady pročítala,ale některé o mimi přišly dřív,některé už později-já v 16tt.psychiku ti nemusím asi popisovat-prášky to jistily ale stejně ... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😒 😒 😒 😒 no a už se snažíme,teda první měsíc,ale aspoň něco.takže se s manželem držte 😉

angelina987
23. bře 2010

MAR: hlavn eat se dari, rotoze nic jineho psychice tak neprida. ja si na prvni MS jeste pockam, tedjsme sestinedelka 😅

angelina987
23. bře 2010

Lus: já od Veselí nad Moravou, takže kousek 🙂

fram
23. bře 2010

Ahoj holky,
phoebe SUPEER, obrovská gratulace, moc Ti to přeju a držím palce ať je vše v pořádku (určitě bude 🙂 )
angelina, nebyla jsi v říjnovkách? moc mě mrzí , co Tě potkalo. Ale to přebolí a podruhé se zadaří. Ale je jasný, že těhotenství už bude s nervama.
Jupíí, dostala jsem první porevizní MS, tak ještě jednu a jdem zas do snažení. Už se nemůžu dočkat. Holky, cítím, že letošní jaro bude pro nás všechny setsakra plodný 😀

fram
23. bře 2010

zanet, testni, ať máme další // 🙂

lusye
23. bře 2010

fram, to je bezva pocit. Jaro je fajn, tak snad se nám bude dařit. 😵 😵 😵 Gratulačka k první porevizní kámošce. To je stějně na hlavu, že teď nám dělá ms radost. 😀 😀 😀 Po kolika dnech dorazila?
angel, to jsme skoro sousedky. 😉

andi2
23. bře 2010

Ahojda holky.Phoebe taky se přidávám ke gratulce hlavně at je vše o.k. až do toho 3 kilového uzlíčka 😉 angel-jak psaly holky po první ms to už bude lepší bolí to známe to a musíme bojovat dál. 😉 Tak na jaře se tu bude dařit určo to je dobře.Jinak já byla dneka u dr. a na UZ a kouzelné slovíčko zabralo/páč jsem prosila tu cystu at zmizne/a už tam není. 🙂

lusye
23. bře 2010

andi, kde si měla cystu? Paráda, že zmizla. Dnes tady všem gratuluji, takže gratulace 😀 😀

andi2
23. bře 2010

lusye na pr. vaječníku minulý měsíc když jsem šla na UZ před Ketem tak mi řekl,nic že se nemám bát že je to z ovulace.Tak mi dal léky a po ms přijít na ko.A už tam není jsem ji v životě neměla.Tak můžu příští měsíc na Ket jsem myslela,že už ted ale dr.se opravdu snaží nechce aby jsme podstupovali další umělko tak mi řekl,že příští měsíc hned jak dostanu ms tak mi dal léky na sliznici a aby se neudělala znova třeba cysta a 15dc na ko .Tak snad se nám tady všem na jaře povede.
😉

fram
23. bře 2010

andi, skvělá zpráva. Takže za měsíc další těhulinka 😉
lusye, včera to byly přesně 4 týdny po revizi, tak jsem ráda, že na sebe mrcha nenechala čekat. Snad budou cykly pravidelný jako před revizí a víc než 2, maximálně 3 ms nedorazej. Ale to už jsem moc optimistická, stačí, když otěhotněním ještě letos 🙂

phoebe.b
23. bře 2010

holky moc dekuju za gratulace 🙂
tak teda k otazkam: jsem ted na konci 24.DC, jinak teda priznaky solidni, od zacpy, bolavych prsou,az po zvraceni a BT okolo 37 mam snad vsechno 🙂 ale stejne je to takove to, ze jsem cela jako plna 🙂))) to clovek pozna 🙂

phoebe.b
23. bře 2010

Martasl: plivu jako blazen 🙂))

stephanie
23. bře 2010

ahoj holky,
dlouho jsem tady nebyla, tak jsem dočetla, co nového...
vidím, že je nás zase o jednu víc ☹ , angelino, moc mě to mrzí
a nová těhulka, phoebe, moc gratuluji, je fajn, že se to povedlo tak rychle...
marti, ty nezoufej, moc se na to neupínej a ono to příjde samo,uvidíš 😉
andy, ahoooj, to je fajn, že za cysta zmizla...tak na co jste přišli s manželem, zkusíte ten Reprofit?
A kde je Zanny???
Zdravím i lusye a fram 😵

lusye
23. bře 2010

😎 😎 phoebe, tak to máš pořádné příznaky To nešlo přehlédnout, co? 😀
step, no už jsem si říkala, kde se flákáš. 😉 A co nového?
fram, ms je teda vzorňačka, super!!! 😵 😵 😵 Jen tak dál!!! Jaká optimistka, přeci nebudeme depkařit 😉 3 ms stačíííí!!! 😉

stephanie
23. bře 2010

lusye, neboj, já na vás nezapomněla...ale teď v té nové verzi je to pro mě komplikovanější...chodím ještě na jednu diskuzi, která ale spadá pod jiné téma, takže musím překlikávat...ale teď jsem si to dala na lištu, ale nějak z té nové verzé nadšená nejsem...

a co nového? no v pátek jdu na kontrolu a domluvit se, co dál ...jestli bude vše jak má, tak jdu do KETu - oplodnění zamraženými ebmryjky... 😉

jinak ten seriál včera mě trošku zklamal, chvílema to bylo už trošku směšné...no nejvíc jsem se smála, jak jim spadla ta miska se spermatem, to bylo trošku nadnesené a ten kostkovaný ubrus - no to bylo ujeté nejvíc...snad z toho nebude nakonec taková kravina, jakou je Ordinace...Mám to te´d zaplé jako kulisu a nestačím se divit, kdo se tam s kým už vyspal...no všichni se všema 😀 😀 😀

andi2
23. bře 2010

fram kéž by no snad se chytne a už nepustí. 😉 Ahoj step-uvidíme jak dopadne ket.A vidíš já budu mít ted před ketem taky ten estrofem od 2 dne cyklu takže Pregnyl taky ne.A mám přijít 15dc což se mi zdá dost dlouho.Dr.říkal klidně 15dc ale né 16dc.Takže až po ovulce.A ovulka se hlásí ted a to jsem 9dc i na ov.testu je vidět druhá.Tak aby to nebylo pozdě 15dc.No uvidíme.A co ty?bude už ketík ted někdy vid tak já až po velikonocích no na jednu stranu jsem radši.Aspo bude vše hotový a můžu pak odpočívat.

lusye
23. bře 2010

step, tak snad tě v pátek na kontrole potěší a vše půjde hladce! 😵

phoebe.b
23. bře 2010

🙂)) no to urcite ne, prehlizela jsem skoro vsechno, jelikoz mi zachodova misa moc rozhled neposkytla,ale jinak jsem moc rada 🙂 musim poradne zaklepat, at to dobre dopadne tentokrat...

stephanie
23. bře 2010

lusye, to doufám...ale bojím se bojím, že to nevýjde

andi, jak bereš ten estrimax ( nebo estrofem), tak se chodí tak kolem toho 14 dne na kontrolu. Mi dokor říkal taky 14, nebo 15. den...ona ta sliznice bude připravena jako bys měla ovulaci....neboj...
a jak to vůbec dopadlo tehdááá v práci? a co sophi, nevíš jak je na tom?

angelina987
23. bře 2010

fram, ano byla jsemna řijnovkach a moc mě mrzí, že to tam nemůžu prožívat s holkama, ale přijde další Měsíc a bude 😉
lus: ntj, jsme ve Zlíně docela často na nákupech - jak je ten svět malý

andi2
23. bře 2010

Step v práci dobrý-na neurčito.Sophi ted zrovna psala na diskuzi tak mrkni.se divím,že tam neberou hned krev takhle je to akorát o nervy.Step neboj aspon se něco děje.Takže v pátek jdeš na uz a pak druhý den je ket já nevím jak to je ted při těch lékách.Tak aspon budu v obraze.

andi2
23. bře 2010

angel-přesně tak přijde další měsíc a bude líp 😉 A tady s námi Ti to uteče 😉

stephanie
23. bře 2010

andi, na druhý den to nebylo...myslím, že posledně jsem byla na UZ 14. den a KET až za 3 dny...ale nejsem si jistá...
já ti pak pisnu, co mi řekne v pátek, oni to berou podle té výšky sliznice...
jsem ráda, že už se něco děje, ale mám i trošku strach...
snad to sophi výjde 😵

zanny
23. bře 2010

Ahoj holky..

Phoebe..moc gratuluju,tak to je skvělé,že se zadařilo 🙂

Angel,je mi to líto ☹

Steph,já jsem dnes byla v Reprofitu,takže můžu klidně na Ket už teď,nebo příští MS,mám si to rozmyslet,jak budu chtít.Dostala jsem Estrimax a 12,nebo 13 den cyklu mám přijet na UTZ.A vysvětloval mi,že ten Estrimax prý i potlačí ovulaci,to jsem vůbec nevěděla.Tak ještě nevím,jestli na to vlítnu ještě tento měsíc,bude to teprve druhá MS,tak nevím,jestli ještě měsíc nepočkám.

zanet2009
24. bře 2010

Fram, s testováním ještě počkám, jsem teprve myslím 20DC, tak to je ještě brzo.Ale žádné příznaky nemám(oproti prvnímu těhu),tak to opět asi neklapne 😢
Jinak už dva týdny zase marodím-já se z toho zblázním.Takže se dopuju max. paralenem a to je evidentně k ničemu.

fram
24. bře 2010

angel, já byla taky v říjnovkách ☹
step, zanny, tak to budu držet palce, to bude těhulí 😉
Zázraky života mě teda docela zklamaly, jak píše Step, třeba scéna se spermatem byla fakt ubohá. Zato jsem pustila slzu, jak ta mamka měla zamlklý, to se přiznám 😕
Pádím do roboty 😒 , pěkný den všem 🙂

martasl
24. bře 2010

ahoj holčiny.tak jsem vylezla z pelechu,teň honem něco klohním a za chvilku jedu s mladší holkou do Svitav na potní test.

zanet-treba to vyjde,a když ne teď,tak do prázdnin určo. 😉 jako mě a ostatním 😉
seiál jsem si nechala nahrát,ještě nebyl čas juknout.ale holky,to by nebyl seriál,aby se tam každej s každým nevyspal,ne?? 😲

phoebe-čert vem záchodovou mísu,já bych tam klidně i spala,když to bude třeba-podláhu máme vytápěnou,tak co.... 😀 jo,a dík za plivance,snad zaberou 😉

andy,steph,zanny-ještě že nás uvádíte v relitu,co se serálu týče,já bych jim sežrala všechno.fakt to nemáte jednoduchý,a co teprve ve skutečnosti ☹ veliká poklona za ty nervyky,já nervák a ciťa bych to asi nedala......doufám,že se o nás ti naši potomci ve stáři krásně postaraj,za to co pro ně musíme vytrpět.. 🙂

lusye-co vy.už jste se na to vrhly??tak doufám,že brzo přibude další ohlášení // 😉 krásně se nám to tu začalo s // rozjíždět.
andy-ty čarodějko 😀 😀 ke ztrátě cysty gratulace,já ji měla teď v těhu a asi mi udělala taky pěkneou neplechu,mrcha 😠

lusye
24. bře 2010

marti, jj, už jsme se začali. Ale v době ovu jsem byla na víc dnů na služebce, takže to nevidím. Příští měsíc už musíme pořádně a nikam nejedu. 😀 😉
fram, i mě ten poslední utz v Zázracích přišel hodně blízký a vzpomněla jsem si, jak jsem byla já v takové situaci. ☹ Ta herečka doktorka se na utz mračila stejně jako má dr., když viděla, že to není ok. ☹ To bylo smutné, ale jak ji pak srazilo to auto to už bylo "seriálové".

angelina987
24. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem dnes nesla správu mému dr. řekl, že to tak ělo být a že pokud to není genetického původu, tak to bude v pořádku, do dvou měsíců neuotěhotnět, jinak prý dobrý, dělal mi utz, prej to udělali pražáci dobře, kontrola za 3 měsíce, tak doufám, že už budu těhotná. Jinakmi říkal, že těhotné neplatí v nemocnici a já bohužel platila, tak jen ať to víte, dneska si hezky účtoval 30,- když už těhule nejsem ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru