Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

besinka7
1. zář 2009

janinačku, tak teď jsi mě pobavila, jsem se pěkně po ránu zasmála 🙂, takže čekej ve zprávách "zemětřesení na řeckém ostrově Zakynthos" 🙂 🙂 🙂
Jinak ty vyptávající se lidi posílám fakt přímo do pr.... a říkám jim, ať se laskavě starají jen sami o sebe, je jim do toho úplný ho ..., lidi jsou netaktní a někdy zlí, fakt jo ☹
no a Janinačku, bylo nám tady bez Tebe smutno, jsme rádi, že jsi zpět !!!
a na MS máš ještě čas 14 dní, pak si zajdi kdyžtak na gyndu, mně došla až po 5ti týdnech+2 dnech, každopádně držím moc pěstičky, ať už se taky "čistíš" !!!🙂

handm
1. zář 2009

Dobré ranko holky, hlásím se zpět po "zajímavé noci" 🙂))

Ale ještě lepší bylo to, co tomu předcházelo.. Manžel vyrazil na slavný nákup kondomů cestou z práce (po 19,00), takže i tady ve velkoměstě většina obchodů měla zavřeno - drogerie. A tak projel asi 4 supermarkety a v jednom měli jen nějaký, co se mu zdály nějak low-cost, v druhým nic, třetím nic a fakt nic nepřivezl... 😀 Tak jsme prohledávali doma šuplíky a našli tři kousky.. dva prošlý (jsem ani nevěděla, že můžou propadnout 😀 a jeden reklamní propagační.. a ten to tedy zachránil, i když tedy JEN JEDNOU 😝

Tak dneska říkal, že zkusí obchody u nich u práce, ale že se musí po obědě odpoutat od kolegů, aby se mu nesmáli 😀 Chlapi, přesně jak píše evulísek... 😀
Musíme být extra opatrní, když mám tu ovulaci 😀

Jinak Besi, už se těšíme na zprávy o požárech, zemětřeseních a dalších milovaných katastrofách ze Zakyntosu! 🙂
Já doufám, že u nás v říjnu proběhne něco podobného...!! 🙂

Jani, mě řekla včera doktorka, že bych měla MS čekat tak ten 5-6 týden po, což mi vychází někdy 16. září zhruba a když nepřijde do konce září, tak ať přijdu k nim... takže bych ještě vyčkala, být tebou..

Jo a holky - jste skvělý!! 🙂

dablikolik
1. zář 2009

Ahoj tak jsem včera přišla z práce a začle jsem krvácet. Běžela jsem na gyndu a tam mi řekl, že začínám potrácet. Napsal mi žádanku na revizi a já hned s manžou do nemocnice. Tam mědůkladně prohlídli a ve čtvrtek mám nástup na revizi. Prý to bylo moc brzo. Prý až za tři měsíce můžeme zkoušet znovu. Včera jsem si musela vzít ibalgin, protože to byla hrozná bolest. a dnes ho mám už v sobě zase. Držím pěstičky všem ostatním

handm
1. zář 2009

Dabliku!!! To mě tak mrzí!!!! Snad všechno proběhne v pořádku a budeš brzy fit!! Držím ti palce a hlavně se nevzdávat!!!
Budeme na tebe myslet!!!! Drž se!! 🙂

besinka7
1. zář 2009

chjo chjo, hokly, tak jsem to zakřikla ☹ dablikolik, moc moc mě to mrzí, sakriš, tak my tady vedeme sáhodlouhý debaty "kdy začít se snažením" a ono je fakt pravd, že to nesmí být tak brzy ? tak proč se to někomu podaří a hlavně každej říká něco jinýho ?? já už tomu hokky nerozumím, to je fakt děsný .... radši nepřemýšlet vůbec a dát si asi fakt nějakou tu pauzu ☹ dablikolik, drž se a nedej se !!!! příště se povede !!!!! bojujeme dál .....
ach jo, už aby jsme mohly změnit název tady toho tématu ☹
asi bude fakt lepší chvíli řešit jen ty radosti ze sexíku, jak krásně a vtipně popisuje HANDM (jste se úplně vrátili do puberty🙂) a nemyslet fakt na těhu .. ono to přijde jak má

dablikolik
1. zář 2009

besinko hlavně nechápu, proč mi v Hk neřekli, že mám otěhotnět až za ty tři měsíce. Tentokrát to vydržíme a na vánoce si uděláme radost. Manža na mě jestli zase musíme dodržet to šestinedělí a když jsem muřekla, že pak jedině s kondomem tak byl v šoku. Jo jo holt budeme jako v pubertě, ale docela se na to těším. Teď budu mít vždycky týden plný práce a zbytek chci věnovat Maxovi. Ono to uteče jako voda musí.

handm
1. zář 2009

No, besi a dabliku, opravdu je to peklo.. člověk si říká, máme tu skvělý příklad toho, jak to jde.. a pak najednou zas ne ☹(
Ale nevzdáme se!!! NEsmíme!!
A je pravda, že každý říká něco jiného. Někde dvě MS někde tři, někde půl roku, někde po 6nedělí pohoda.. prostě jak se to každýmu hodí.. Zvláštní.. Někdo dokonce říkal, že je to po revizi líp "pohnojený" a že pak vše v pořádku ☹

A besi, máš pravdu, my jsme momentálně v pubertě 😀 ale besi jinak na těhu občas myslím. O víkendu sjme byli u známých, super kamarádi, skvělý pár, co dlouho nemohli přijít do jiného stavu, bojovali skoro rok. a teď nám oznámili, že čekaj mimo - 8TT, jenže my jak máme tuhle zkušenost, tak jsme asi neprojevili dostatečnou radost, přišli mi zaražení, že jsme se neradovali asi víc.. jenže já zrovna v 8TT o mimi přišla, takže mi to úplně dobře nedělalo, i když z nich mam obrovskou radost a hrozně jim to přeju!! Jenže říct jim to nechci - když už jsme jim neřekli o těhu, abych ji teď nevyděsila... tak nevím moc co s tím...

A dabli, kondom trochu divny, ale dá se to přežít 😝

besinka7
1. zář 2009

dabli: jsi třída, že to tak skvěle a s rozumem zvládáte !!! a to si piš, že to uteče jako voda !!! a bojujeme dál a nevzdáme to 🙂 a máte to super, že můžete otěhotnět přirozenou cestou, u nás nevím jestli nebudeme muset znovu na IVF a do toho se mi teda už vůbec nechce, tekže to zatím necháme být. ale je fakt, že se mi to možná tím, že jse byla těch 6 měsíců těhotná rozběhlo, tak třeba se zadaří přirozeně. je fakt, že mně teda na gyndě zase řekla, že je to jedno kdy otěhotním a že si nemáme dávat pozor a teď slyším tase tohle, tak ještě nadvě MS určitě počkám. drž se dabli
handm: přesně přesně tak, já už jsem z toho fakt zmatená jak blázen !!!! ale fakt jsem četla plno psaní od holek, že třeba otěhotněli hned po šestinedělí a vše proběhlo ok, já si prostě myslím, že to je fakt asi individuální. spíš mě fakt štvou ti doktoři, co si máš teda vybrat jako ?!?!?! fakt no comment. no a hadmko, o tom těhu, já tě naprosto chápu a určo tady my všichni, já jsem sice relativně v poho, ale jak někdo z kamošek otěhotní, jsem smutná a samozřejmě ne z toho, že jim se to povedlo, já to strašně strašně každé přeju, je to krásný, ale jsem prostě smutná, že já těhotná nejsem. a myslím, že po potratu máme tady každá stejný pocity a nemusíme si nic vysvětlovat. a řeknu Ti, že je možná i horší, že u mě vlastně každej viděl, že jsem těhotná a teď když někam přijdem a probírá se těhotenství, tak jako by mě každej pozoroval jak se tvářím a jestli nejsem smutná atd. a to je na prd. nic méně, nic si z toho nedělej a vůbec si s tím nelam hlavu, i když jsou to super přátelé, Ty se prostě nějak cítíš, tak se tak chovej a oni určo naštvaní nebudou.
nejhorší holky pro mě je, že já prostě když vidím radující se těhotnou kamošku která je míň jak ten 26. týden, kdy se dá mimi zachránit, tak se taky nedokážu pořádně radovat s ní, protože sasma vím, že je to prostě do poslední chvíle strašně nebezpečný a může se cokoliv stát .. a taky nechci nikoho strašit, ale nedá se tomu ubránit. no a nedovedu si představit těhu, fakt ne, ty nervy a strach.

besinka7
1. zář 2009

holčiny a ještě se zeptám .... mně nějak asi uniklo vlastně to, proč Vám Dr. doporučil kondom ??? jakože na ochranu, aby jste neotěhotněli nebo proti infekci v šestinedělí ? Vy už máte šestinedělko za sebou ???

handm
1. zář 2009

Ahoj Besi, konečně někdo dorazil.. Já tu šmíruju dneska celý den 🙂
Je to fakt individuální Besi, jak jsem taky tak projížděla nejrůznější info na netu... Jedna holčina taky hned 4.den po revizi sex, pak jedna MS a hned byli těhu a teď je 40TT..
prostě stejně si ta příroda udělá co chce. a záleží na ženský.. doktoři se podle mě jen jistí, aby případně měli nějakou páku - já jsem to říkal, měla jste počkat atd... kdyby to nevyšlo..
Ale myslím, že když je doktor rozumný, tak chápe tu ženskou...

Jinak kondom nám doporučila podle mě kvůli obojímu. Jednak infekce a jednak opatrnost, abych do toho ještě nepřišla hned.. A šestinedělí Besi končím až v polovině září...

besinka7
1. zář 2009

jo taaaaak, tak Ti moc moc handmko přeju aby jsi to měla co nejrychleji za sebou !!! 🙂 a pak hurááááááá do sexíku 🙂a já teda šmírovala přesně jako Ty a taky jsem viděla plno příběhů kdy se to povedlo hned. takže našeho dablikolika to čeká až teď, to se určo povede, protože ji prostě ta naše PŘÍRODA chce ještě chvíli napínat 🙂 a takto bych to brala já ...... a všchny se určo dočkáme svého štěstíčka, to vím na stopro !!! 😉

besinka7
1. zář 2009

ale stejně pořád přemýšlím nad tou mojí gynekoložkou, jestli není nějak moc lehkomyslná. že mi nedoporučila teda žádnou ochranu ☹ už mi teda přišla lehkomyslná tím, že mě neposlala tenkrát na oddělení pro rizikové těhu, ale to furt člověk přemýšlí. možná ji ale fakt vyměním

handm
1. zář 2009

Besi, vy teď nic neplánujete?! Necháte se překvapit, co vám příroda přichystá?? 🙂
a děkuju!!!!!! Taky ti držím moc palce, aby všechno šlo podle představ a snů!!!🙂 Když tomu budeme věřit, určitě se povede!!! 🙂

mateta888
1. zář 2009

Ahoj holky 😵
Vy jste teda ukecaný měla jsem co dělat abych to dočetla.No já začnu z vesela. Ta moje beruška byla dneska poprvé ve školce a já jsem jí zapoměla papučky doma tak pro ně manžel musel valit zpátky domů. 😅 No stane se, ale mysleli jsemmže to na ni nějak dolehne a ono nic, ještě jsme ji museli volat aby se snáma vůbec rozloučila absolutní nezájem o rodiče. 😵

No ale byla jsem dnes na gyndě a byla jsem docela nabroušená, prohlídla mě, všechno v ořádku i čípek a pak začala, že nás pošle na genetiku. Jen tak lehce 7000kč. Tak jsem jí rovnou řekla, že to nechi, že chci aby zkontrolovali krev na všechno možný a pak že uvidíme. kdyby bylo něco s náma tak by jsme nemohli mít ani malou . . .logicky, tak mi na to řekla, že můžeme být vzácný případ, který by spolu vůbec děti neměli mít a malá byla haluz, a před tím jsem byla mladá (25let) a ted už jsem stará (29). 😠
Tak jsem začala s tí, že když jsem před rokem potratila porpvé tak jsem se ujištovala, že to nemělo srdíčko, protože já jsem mínusková a po porodu jsem dostala injekci abych mohla mít další děti, kdyby ne tak to tělo by si vytvořilo protilátky a vypudilo ho. Tak mě každý ujištoval, že injekci dostat nemusím a potratila jsem defakto o měsíc pozfěji než ted a ted jsem otěhotněla přesně na rok. tak jsem se jí ptala jak to můžou tak přesně vědět když jsem potratila navíc doma a tam mě jen dočistovali. Hned se toho chytla, že to by byl průser, něco o gestrogenech no masakr, tak jsem zvědavá. Řekla, jsem jí že to teda zadrbali oni tak se hned vrátila k té genetice 😠 . Normálně mi připadalo, že mě na tu genetiku nutí jen kvůli penězům, úplně si protiřečila asi tak 3krát za 15 minut.
No dopadlo tak, že mi vzali krev na sráženlivost a štitnou žlázu, příští týden si jdu pro výsledky tak jsem fakt zvědavá, ale ted hlavně nasraná a zmatená.
Sem se potřebovala vykecat 🤐

dablikolik
1. zář 2009

Ahoj holky fakt nevím jak to je s tou pauzou po revizi, ale tentokrát ty tři měsíce dodržíme. A kondom je proti početí aspoň u nás, i když je to paradox. jinak mně začínají zase bolesti tak jdu do hajan

andyva
1. zář 2009

Ahoj holky,mateto-to mi neřekli,že se genetika platí a ještě tolik,jo?Tak to tam nepůjdu ☹

oliras
1. zář 2009

dablikolik moc moc moc mě to mrzí a nechápu že tě na revizi vezmou až ve čtvrtek když máš takové bolesti ☹ no drž se holka a uvidíš bude líp a až se tělo dá dokupy tak to nakonec dobře dopadne ale opravdu to chce asi víc času aby se tělíčko zbrchalo

mateta888
1. zář 2009

andy : na genetiku ti stát přispívá až po třetím potratu, můžeš si vybrat který testy chceš, rozepsaně je jeden
test na 800kč, balíček kde jsou tři testy se pohybuje od 2900kč(nejlevnější na sráženlivost krve) a max
bylo kolem 4000 . . . no docela maskr ☹ Potom všechny by stály to co jsem psala, tak já nevím. Možná
je fakt domluvená s tím genetikem a jen tehá prachy radši se ještě přeptej. Mě dala letáky a ceník jednotlivých testů. Tak jako tak si to nemůžem dovolit ☹ , no nářez

dablikov : je mi to strašně moooc líto, a musím se připojit k oliras,nechápu jak tě mohli pustit domů, se mnou se
nikdo nebavil a rovnou jsem tam zůstala neegzistovalo a zvlášt pokud máš problémy . . .nechápu 😕

evuliss
autor
1. zář 2009

Jeeejda,děvčice vy jste teda plkaly.Pokusila jsem se vás dočíst!
BESI-s tebou je sranda a dokážeš povzbudit!!super příspěvky,kočko!Už ted ti přeju skvělou dovolenou plnou "zemětřeseních" v Řecku 🙂 Odpočintě si a načerpejte sílu!
DABLIKOLIK- mě to také mooocinky mrzí,strašně jsem ti to přála,tohle by se fakt stávat nemělo a už vůbec ne nám co jsme si to už zažily! Vidím že jsi ale statečná holčina a nevzdáváš to.super!Budu ti držet palečky ať to máš dobře za sebou a můžete být v klidu a dát se do dalšího snaženíčka.Ta příroda je nespravedlivá ☹

Jo a s tou pauzou po revizi-mě řekly toto:
V Caru po zákroku mi dr. řekla že máme s dalším snažením (IVF,přirozeně) jakkoliv počkat aspoň 4 měsíce než se ustálí cyklus MS,než se tělo vzpamatuje a uklidní.
Moje gyndr. my ale řekla ať to zkoušíme klidně hned,že je tělo "nastartované" po těhu na další těhu a že nemáme na nic čekat a "vlítnout na to",protože nikdy holky nevíte co si ta příroda vezme a nevezme.Kdyby jste byly těhu až třeba 4 měsíce po revizi tak vám taky lékaři nezaručí že nebude další revize a obráceně taky ne!Doktoři se tím asi jen jistí aby se "něco" nestalo,že třeba jako teď bohužel u Dablikolika,ale bohužel to riziko je tam vždy.Jakkoliv dlouho po revizi...
A ten kondom by se měl používat po revizi tak v tom 6ti nedělí kvůli zánětům,infekci apod.Ale stačí prý aspoň 4 týdny po revizi....To řekly mě...
Jak píše HANDM- příroda si stejně udělá co chce,ať je to v kterým týdnu,v kterém stádiu,po nebo před revizí,v těhu i mimo těhu-je to stejně neovlivnitelné,aspoň z větší části....
Besinko- to jsi napsala krásně že to víš na sto pro 😀 !!!Kéž bys měla pravdu!A já věřím že máš!
Dobrou noc,zlatíčka!!!Myslím na vás!

katyna6
2. zář 2009

Ahoj holky,mám za sebou stejnou zkušenost jako vy.Můžu se k vám přidat,zajít sem občas popovídat,nebo se přijít poradit?

handm
2. zář 2009

Dobré ranko, holky, omlouvám se besi, že jsem včera tak vypadla (19,49 z práce, to už mi přišlo tak akorát ☹ ale měla jsem odvoz domů a ani jsem se nestihla rozloučit.
Každopádně jsem teď dočetla...
a Mateta, to je tedy síla.. fakt už se opakuju, ale někteří doktoři by tu práci asi neměli dělat... ☹(( Držím palce, ať půjdeš na gen nebo ne!! Všechno už bude oka! Do třetice všeho dobrého!!!
A jinak si mě pobavila s vaším školičkářem, nám šla neteř a v jedenáct pro ni švagrová musela jít, jak plakala. Měli jít na procházku a ona se bála, že když jí maminka slíbila, že pro ni pak přijde, že ji vlastně nenajde v tý školce, když jdou na procházku a že se jí ztratí. Přitom jinak děti miluje, furt by si někde hrála a bez mámy v klidu vydrží celý týden u babičky... 🙂 Jsou to miláčci !!!!

A Katy, určitě se přidej, i když mě mrzí, že tě musíme vítat zrovna v tomhle smutném tématu. Ale jsou tu fajn holky, vždycky je dobré se vypovídat někomu, kdo ví, o co jde!! Ptej se na cokoliv a určitě se objevuj často!! 🙂 Je tu milo!!

janinac
2. zář 2009

Dabliku to snad ne ☹ Holka drž se ☹ Nechce se mi psát, že mi je to líto, protože tyhle slova jsem nesnášela ze všeho nejvíc...ale ono se na to ani nic jiného nedá napsat...věřila jsem, že ty jsi první kdo tu na nás bude prskat těhu bacilky...ale pořád věřím, že to tak bude. Jsme tu s tebou a pro tebe...

Jinak jste se tu pěkně rozjeli...dočtu Vás až půjde malej spát.

Katy..jasně, že se můžeš přidat...ve víc se to líp táhne.

mateta888
2. zář 2009

Ahoj holky 😀
Tak jen na rychlovku,

Katy : je mi to líto, ale holky dost pomáhají já musím říct, že mi jelíp a je pravda že čas všechno zhojí

Handm :já to taky nechápu, přes noc jsem rozhodla, že zkusím jít ještě k němu jinému at si to prostuduje a
řekne mi svůj názor úplně nestranný. 😕

Jinak jdu pro tu mou berušku, ráno zase nemohla dospat ale dneska jak jsem doma tak tady už lezu po zdi a mám neuvěřitelnýho volnýho času a nikdo mi neřekl co sním, to je k zbláznění. pořád koukám kde ji mám a že mi chce pomáhat anjednou to dělám sama tak to mám za polovinu času hotový. To jsou radosti se školkou 😀

handm
2. zář 2009

Mateta, dobrý nápad určitě. šla bych ještě k jednomu nejméně, víc hlav víc ví a ty si pak můžeš vybrat a udělat vlastní názor...!!!

besinka7
2. zář 2009

ahojky kočky, já jsem si všimla, že my jsme fakt dobrý 🙂, umíme se tak krásně navzájem povzbudit, že i když je některá z nás najednou smutná, tak se hned dostane díky našimdebatám do pohody, to je SUPER 🙂

katy: samozřejmě se přidej, vypovídej se, poplakej si, postěžuj si, fakt to nám všem tady moc moc pomohlo a pomáhá a posloucháme jedna druhou a radíme si a povzbuzujeme se - takže žádný "plácání do větru" tak, jak když se člověk svěřuje třeba kamarádce, která tohle v životě nezažila

matetko: na to s tou genetikou už nemám slov - já už mám všech těch doktorů a odborníků tak plný zuby, že Ti říkám ....... stejně nakonec budeš úplně v pořádku a otěhotníte krásně, přirozeně a donosíš zdravé miminko. Já fakt nechci být sprostá, ale ať se všichni doktoři jdou už VYSRAT 🙄 a to ani nemluvím o centrech IVF - peníze, peníze, peníze .......

janinačku, já se až teď koukla: Adámek je nádhernej klučina !!!!!! posílám mu hubana 🙂

evulissku: zase jsi povzbudila myslím tady nás všechy !!!!! s tím co Ti řekla Tvoje gynekoložka, protože já si myslím úplně to stejný !!!! ježiši kriste, proč jsme tady některá potratily, když jsme před tím revizi neměli ?!?! no a stejně se stalo, tak se může stát kdykoliv, takže já bych nějaký čekání taky neřešila. já čekám teď na jediný a to je ZEMĚTŘESENÍ V Řecku a pak už nebudu čekat vůbec na nic, ať si říkají co chtějí 🙂 A mně řekla gynekoložka úplně to stejný 🙂🙂🙂 a evujlissku, já úplně koukám, že nejsi v práci, to je zázrak 🙂

handm
2. zář 2009

Ahoj, Besi, kdy vlastně vyrážíte na tu dovolenku??

A jinak holky, víte, že brzy budou porodnice praskat ve švech? 🙂 Až my tam všechny nakráčíme s těma našima pupíkama, to budou koukat! Držím nám všem palce!!!!! 🙂

besinka7
2. zář 2009

handmko ahojky 🙂, my vyráříme 8.9., příští týde v úterý, už se nemůžu dočkat 🙂, pak Vám hned napíšu jak se vrátím, jaký to bylo, jestli se to teda nedozvíte ze zpráv 🙂
no a stěma porodnicema, to máš naprostou pravdu, já tomu věřím strašně moc 🙂

jinak ještě holky takový příklad k těm doktorům a k tomu, že zázraky se prostě dějí: já nemohla 3 roky otěhotnět, byl zázrak, když jsem dostala MS a ovulace asi nebyla žádná, pak IVF, úspěch, ale potrat a tak jsem se ptala různě doktorů a psala do poradny přes Internet, jestli se třeba může stát, že se mi to po tom IVF a těhu dá dopořádku, že se jako Ty hormony uptaví a půjde mi to přirozeně. no a odpesal mi pan doktor KVĚTÁK 🙂 🙂 🙂 🙂 , že si myslí, že se to neupraví a budu muset znovu na IVF. já ale dostala 5 týdnů po revizi MS (a to bez vyvolání), před tou MS jsem měla (dle příznaků) ovulaci a teď mám ovulaci asi zase ...... takže DOKTOŘI JSOU NA RECEPTY, ZÁZRAKY SE DĚJÍ A PŘÍRODA JE NEJMOCNĚJŠÍ 🙂

holky a proto věřím, že nás všechny to štěstí potká a my se jednou potkáme v těch přeplněných porodnicích 🙂 🙂 🙂

besinka7
2. zář 2009

a ještě jeden (takový smutnější příklad), moje maminka byla před cca 10 lety na operaci s rakovinou prsu, vzali jí jedno prso, vybrakovali uzliny a řekli jí, že jestli nepůjde na chemoterapii, tak se nedožije dalších Vánoc ... . Mamka chemoterapii odmítla, chodila místo toho k léčiteli a strašně moc věřila sama sobě, že to dokáže, že bude bojovat a že nad ní ta nemoc nezvítězí. Dneska je mamka čupr, zdravá, vitální a chodí jen na pravidelné kontroly, aby byla jistota ..... takže holky, je to o víře, fakt jo, to je to nejvíc co pro sebe musíme udělat, víc už zařídí někdo za nás 🙂

dablikolik
2. zář 2009

Tak holky zítra nastupuji. Budu tam prý asi dva dny ležet což je opruz, když mě tenkrát v Hk po 2h pustili. No nějak to vydržím

handm
2. zář 2009

jeeeeeeeeeeeeeeee, BESINKO, GRATULUJUUUUUUUUU k OVUlaci!!!!!!!!!!!!!!!!!
to je vazne vybornýýýý!!!!!!!!!!!!
Příroda je fakt zázrak, i když někdy dělá tedy i zlý kusy, tak tohle je krásná zpráva!!!!!! 🙂)))))

Besi odkud si vlastně?? jestli si mám rezervovat nějakou prahu pro nás obě rovnou tu porodnici 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru