Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

fram
18. dub 2010

já jsem tady 🙂 Dnes nádherně a zítra zase zavřená v práci 😒 vůbec se mi nichce, už abych šla na mateřskou 😀

martasl
18. dub 2010

ahoj fram-tak to jsme tady asi samy.já taky zítra mažu do práce-na noční.a pak denní pátek+víkend.naštěstí mám na neděli dovču,u mamky bude pouť.tak se tam sjede celá familie.to bude pokec 😀 😉

fram
18. dub 2010

všichni jsou venku, když je tak krásně. Moji chlapi jeli na hokej, tak jsem sama a vegetím. Četla jsem na druhým tématu, že zítra budeš zase testit. Držím palce, jsou to hrozný nervy, když mrcha nikde a na testu bílo ☹ Já jsem pořád hrozně nevyrovnaná. Jsem protivná, plačtivá, lítostivá a trvá to už pořádně dlouho. Myslím, že mi blbnou hormony. Čekám na mrchu a je to nekonečný. 😒 A taky mě pořád napadá, že už se mi třeba nepodaří otěhotnět.

martasl
18. dub 2010

fram-to ať tě ani nenapadá!!proč by se ti nepodařilo otěhotnět??to si vůbec nesmíš připouštět!!já taky mám pořád strach,že nám to bude zase trvat,ale že bych už neměla otěhotnět?no to ani náhodou.ono se zadaří,teď jde jen o to vydržet-než se zadaří 😉 já bych taky chtěla už teď,ale holt co nadělám??
http://www.cajovydum.cz/peruanskebyliny/eshop/3...
tenhle odkaz mi poslala známá.třeba by to stálo za pokus,co říkáš??pokud to teď nedopadne,začnu se po tom pídit.

fram
18. dub 2010

právě, že nám to trvalo hrozně dlouho a někdy na mě padá depka, jestli mám ještě sílu zkoušet třeba zase rok ☹ Bylinkám docela věřím, tohle fakt vypadá dobře.

martasl
18. dub 2010

no,pokud to nevyjde,tak to zkusím.ještě jsem to pořádně nestudovala.hlavně aby to pomohlo.už jen pro ten pocit,že jsme se snažily udělat fakt všechno,co jsme mohly,co?? 😉

fram
18. dub 2010

Je tam napsáno, že se nesmí v těhu, tak snad by nevadilo užívání, pokud bysme otěhotněli a ještě o tom nevěděly. Nejradši bych to koupila chlapovi, ale je mi jasný, že by to neužíval. Nechce brát ani vitamíny 😒 a přitom stačí polknout 1 tabletku denně.

martasl
18. dub 2010

no kamarádka mi psala,že je lepší ve formě prášku.jednu lžičku denně do nějakýho nápoje.kopíruju,co mi k tomu psala.

Stimuluje sexuální aktivitu.
Pomáhá při impotenci a frigiditě.
Zvyšuje libido a vitalitu.
Zvyšuje sexuální kondici.
Má pozitivní vliv na tvorbu a jakost spermií.
Podporuje správnou funkci vaječníků.
Pomáhá uchovat sexuální funkce do vysokého věku.
Pomáhá při léčbě neplodnosti žen i mužů.

fram
18. dub 2010

to zní fakt lákavě 🙂 Počkám, jak dorazí ms, měla by být příští týden,ale nemám žádný příznaky, tak snad nebudu mít problémy s cyklem. A asi ji koupím 😵 Uškodit nemůže.

martasl
18. dub 2010

jojo,nápodobně.ale byla bych nejraději,kdybych ráno našla //.jen jestli nenajdu ms 😠 😠 😠 😠 😠 😠 doufám,že to bude snadno k sehnání.

lusye
18. dub 2010

ahojky holky,
teď koukám na tento příběh: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/bellka/clank... 😔 Vážně obdivuhodné!

marti, ráno jsem zvědavá. Kéž by si už našla vytoužené čárky. 🙂

stephanie
18. dub 2010

ahoj holky
jdu vás zas jednou pozdravit, co nového?
marti, držím palečky, ať tam jsou //
fram, jak se máš?
zanny a andi, už se připravujete na KETík?
Lusye - četla jsem si ten příběh...chodím taky k tomu doktorovi, kde pisatelka toho příběhu - jsem s ním moc spokojená...
bohužel takových příběhů je tady spousta 😖 😖 😖
je to smutné, čím vším musí člověk projít, než se dočká vytouženého miminka...
u nás se to bohužel vždy podepíše na manželských vztazích ☹ chjo chjo

holky, přeji krásný večer, zase kouknu, co nového 😵

skuldova
18. dub 2010

ahojky holky,tak jsem nahlédla na odkaz článku a ulně mě mrazí,je to jako by někdo popisoval co prožíváme,my jsme sice u čtvrtého pokusu ale jinak je to na chlup stejné,uplně mě děsí že to může takhle pokračovat dál protože už teď mám pocit že víc nevydržím.Taky jsem se dověděla o vánocích že miminko se přestalo vyvíjet☹Tady se sice příliš nepíše o tom jak to ovlivňuje vztahy,ale pravda je že i u nás se hodně změnilo,každý nám vždy záviděl kolik smíchu si doma užijeme a jak cukrujeme a dneska už jsou tady návštěvy jen zřídka a smích už nás taky přešel....

stephanie
18. dub 2010

skuldova, úpně ti rozumím...
nevím, co se stalo, ale najednou je všechno jinak...Je to strašně vyčerpávající a i když je to věc obou a měli by být na to dva, tak já jsem na to bohužel vždycky sama 😒 ...mám strach, aby to nedošlo za chvíli úplně někde jinde, než jsme chtěli...
Někoho to třeba víc sblíží a uvědomí si, jakou oporu v partnerovi má, ale to není bohužel náš případ...
Tak ti Skuld přeji hodně štěstí, musíme to nějak zvládnout, co jiného nám zbývá...Daly jsme se na boj, tak musíme bojovat!!!
Snad se jednou dočkáme a bude zase dobře 😉

martasl
19. dub 2010

tak vás holky zdravím.test negativní.začalo mě dost bolet břicho,takže se ms určitě rozjede.ach joooo.u nás to vztahy moc neovlivnilo,ale mě osobně smích přešel a připadne mi,že se není čemu smát.ani mě nic nebaví a nemám z ničeho radost. ☹ prostě je mi nějak všechno jedno.

martasl
19. dub 2010

tak ms se rozjela,do háje 😠 😠 😠 😠 😠 😠

fram
19. dub 2010

ahoj holky,
martasl, to je mi líto, že místo // svinská mrcha ☹ ale ještě horší by bylo ji nedostat a nebýt těhotná. Třeba ještě nejsi připravená a přírodá ví, co dělá. Macu u nás maj v krámku se zdravou výživou.
Co se týká vztahů, můj manža je skvělej, opravdu opora. Ale stejně mu tak úplně nedošlo, jak mi bylo po revizi. Prostě nepochopil, že pro mě už to bylo mimi, pro něho jen počuranej papírek s // . A když se nepovedlo teď , zadaří se příště.

lusye
19. dub 2010

marti, to mě mrzí. 😔 😔 😔 😔 Achjo, tak snad tento cyklus to klapne! Nezoufej, ono se zadaří! 😉

martasl
21. dub 2010

ahoj holky 😉 tady je nějak pusto-prázdno.
mám šííííleně silnou ms.takovou jsem nikdy neměla.a bolestivou.na záchodě bych mohla bydlet.doufám,že to je moje poslední ms na dlouhou dobu.dnes jdu na rodičák starší holce-to bude mazec 😝

zanet2009
21. dub 2010

ahojky, já poslední dobou nějak nestíhám a bohužel mám pocit, že i 5.porevizní MS dorazí 😢 a jsem z toho špatná.
Chtělo by to zase nějakou těhulku, aby nám to zvedlo náladu. 😉

martasl
21. dub 2010

ahoj zanet-to by teda nějakou těhulku fakt chtělo,aby nám sem zatáhla těhu bacil,že?? 😀

fram
21. dub 2010

martasl,třeba je silná ms dobrý znamení,že krásně dorostla sliznice a už jsi připravená na mimi. A ta další už nedorazí 🙂
zanet,ještě neházej flintu do obilí,dokud mrcha nedorazí, tak je pořád naděje, já když byla těhu, tak jsem si byla 100% jistá, že se mrcha blíží, měla jsem všechny příznaky a testila až 4. den po vynechání.

zanet2009
21. dub 2010

Martasl, já jsem 3 mrchy po revizi měla slabé a 4 stála za to-hnus hnusný silný-to vůbec neznám,tak jsem zěvdavá co bude teď 😕
přesně tak, potřebuju aby na mě někdo prskl nějaký těhu bacil, přece nebudu chytat jenom ty virové 😀

martasl
22. dub 2010

koukám zanet,že jsme s tou ms na tom stejně.první slabá,druhá tak akorát,třetí skoro vůbec.teď je to mazec.

fram-doufám že máš pravdu.někde jsem četla,že je lepší silná ms na otěhotnění.že je to důkaz toho,že sliznice pěkně dorůstá.teda co ze mě jde je hnus,jako by ve mě buchl granát 😅 😅 😅 (pardon za popis)

andi2
22. dub 2010

Ahojda 😉 Tak se taky přidávám k šíleně silný ms.Přesně tak jako by vybuchl granát.Ale byla konečně pravidelná.Tak to by nám mohlo dopadnout už né? 😉

martasl
22. dub 2010

ahoj andi-no to by v tom byl čert,kdyby ne 😉

fram
22. dub 2010

Ahoj holky,moje obě porevizní krásně pravidelný, ale hrozně slabý, tak z toho mám takovej divnej pocit, že to nebylo ono 😒 , ale hlavně, že dorazily. Uvidíme ta příští, kéž by už nedošla, ale takový štěstí já mít nebudu. 😖

angelina987
22. dub 2010

Ahojky holky,pořád nestíhám, ani není čas vás dočíst. Hlásím že první mrcha doraila ted v úterý, tak aspoň tohle mi dělá radost.

Hezký večer 😉

stephanie
22. dub 2010

ahoj holky,
jdu se na vás kouknout
marti, tak to mě mrzí, že nebyly //, příště už to musí vyjít
andi, co je s tebou, že se ani neozveš? už jsem na tebe dneska myslela!
zanny už se taky dlouho neukázala 😖
já měla ted ms jen jeden den..., divné, že? 😒

martasl
23. dub 2010

steph-tak že by se zadařilo??a nebo se ještě ms může rozjet.dělala sis test?

angi-tak hlavně,že máš už tu slavnou první ms.tak maximálně ještě jednu a jdete do toho,nebo ne??

fram-taky jsem měla předešlé ms slabší,ale tahle mi to totálně vynahradila,takže nezoufej.příští-pokud dorazí 😉 už může být úplně jiná-vlastní zkušenost 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru