• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Revize dělohy a zkušenosti s ní.

17. ledna 2017 
Ahoj marti-no jo všichni makaj.Marti zavedli jeno embryjko supr kvality no ale uvidíme.Furt bych spala a jedla :wink: Ono to počasí je taky na nic. :wink: Tak marti hurá je po ms tak pak pilné snaženíčko :wink:
26. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a třeba ovu testíky nechceš vyzkoušet? já asi vyzkouším, pokud i tentokrát MS přijde-očekávám každým dnem.
26. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ovu testy holky hodně zkoušej,každá na to má jinej názor.ale manžel je nepravidelně doma,ikdyž je teď většinou o víkendech doma.u nás by to nemělo asi žádnej efekt.takže když je doma,tak se snažíme-pokud nikdo z nás dvou není marod-po této zkušenosti už nechcem riskovat.

zanet2009-tak ať ms už nedorazí,chtělo by to tady těhulku :wink:
26. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já je taky zkouším občas když mě třeba bolí vaječníky tak si říkám jo je ovu a dle testů pak je.No i když nám to je na nic ale zase člověk ví,že funguje. :wink:
26. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti tak jen prostě vyzkoušet at už je manža doma nebo není.
26. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidím.tak je zkusím příští týden koupit.máš nějaký vyzkoušený,který jsou nej??...za přijatelnou cenu.
26. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti já řekla vždy že chci ovulační test je lepší jak jsou v jednom balení rovnou dva vyjdou levnějš.Jinak jeden stoji kolem 39 kč.A potřebuješ stejně aspon dva. :wink:
26. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet tak at mršule nedorazí by užnemusela vid.
26. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
martasl, já si asi objednám na www.levnetesty.cz. Chci je hlavně proto, abych zjistila, zda ovulaci vůbec mám :confounded:
26. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
zanet, držím palce, ať nedorazí
já si teď koupila ovu testy, 38Kč/ks, ale zkoušet je budu jen tento měsíc, jestli funguju, tak mě to nijak nezrujnuje :wink:
26. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak kontrola včera nic moc,vajíček mraky,syndrom rozjetej,takže co bude se uvidí,předpovídat nelze nic.Dnes odjíždíme do Varů,ráno odběr vajíček a pak se uvidí,jsem nafouklá jako žába za soumraku ale žádný šílený bolesti se zatím nekonaj.Uvidíme jak kousnu cestu a odběr.
27. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem byla včera na ET, a ted trnu jak to dopadne....
27. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
skul, tak ať do dopadne!!!
ren, držím palečky, ať se podaří
27. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi dneska dorazila šestá porevizní MS :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: a rozhodla jsem se, že pokud se nám nezadaří během června nebo případně července, tak už to vzdám a začnu brát antiko a bude po všem. :cry: :cry: :cry: :cry:
28. kvě 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skul, víš něco nového?
28. kvě 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet-koukám,že jsme na tom stejně.tak to nech bez antikoncepce.proč ji vlastně chceš??třeba,když na ,,tom"nebudete vyloženě pracovat,tak to klapne :wink: (já vím,mě se to kecá,když se nám taky nedaří a trpělivost dochází... :frowning2: :angry: )
28. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet :frowning2: :frowning2: A proč chceš antikoncepci, jestli se můžu zeptat? HA je pěknej šmejd, já po vysazení více než půl roku neměla ovulaci.
29. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je to složitější :cry: já jsem druhé dítko chtěla do 3 let prvního a tím potratem se to zkomplikovalo. v září mi končí RD a musím si hledat práci a jakmile něco najdu, tak už se mi nebude chtít zase těhulit a piplat mimčo. Prostě to tak cítím a možbná jsem sobec, ale malá už bude mít 3 roky a je šikovnější a samostatnější čím dál víc a nechci být zase miminkem omezovaná.Prostě pokud se během 2 měsíců nezadaří,tak se snažením končíme. nehledě na manželův věk, je skoro o 20 let starší než já a nechci, aby dítko mělo 10 let a manžel skoro 50.
29. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet-takže jestli tomu dobře rozumím,tak pokud se do těch 2 měsíců nezadaří,tak s pokusem o druhé mimi končíte nadobro??manželovi je 41 a taky bude starší tatínek a já taky už nejsem nejmladší.ale to nám vůbec neva-prostě nechcem být sami,až nám holky pláchnou na školu-teda hlavně já,manžel je taky věčně pryč.bych sama doma asi zcvokla. :sweat_smile:
29. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Skul až budeš moct tak dej vědět mocinky držím pěstičky. :wink: zanet jo chápu Tě člověk je pak zaběhnutej v práci a znova se mu do toho nechce.Já kdybych měla už dítě s manžou tak se do dalšího taky nehrnu.No a třeba se zadaří kdo ví vid. :wink: Marti a ono je to v modě dost si ted pořizujou děti s věkovým rozdílem od sebe.No já jsem taky zvědavá víc ted odpočívám páč to břicho a vaječníky jsou cítit fest a to tam zaváděli jen jedno kurna a nebo taky ty léky dělaj svoje. :wink:
29. kvě 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet, tak tohle chápu, já zatoužila po druhém dítěti když bylo klukovi 10 let, prostě proto, že jsem chodila do práce, všechno bylo tak nějak v klidu a nechtělo se mi zase trávit bezesné noci s ubrečeným mimčem. Teť toho lituju a modlím se, ať se nám zadaří, taky už nejsme nejmladší :frowning2:
andi, to se asi miminko drží zuby nehty a krásně se vyvíjí :wink: Hlavně hodně odpočívej. Věřím, že to dopadne,někdo už nás musí poprskat těhu bacilama :grinning:
29. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak se krátce hlásím.Odběr jsem přežila:slight_smile:Teda zatím,odpoledne jdu na kontrolu a na krev,chtějí mě šoupnout do nemocnice,ale já se nedám:slight_smile:Odebráno 29 vajíček,z toho oplodněných 14 a 9 už je v mrazáku a zbytek čeká jestli se pro ně máma vrátí.Když se zadaří tak v úterý jedem,ale to záleží na té kontrole.
30. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
skul, skvělá zpráva, to se urodilo bojovníčků :slight_smile: budu držet palce, ať můžeš v úterý nastoupit na zavedení mimíska
30. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jsem tady jen na chvilku protože jsem utahaná jako kotě.Transfér dneska byl,máme dva bojovníčky a budeme doufat,dostala jsem infuze a léky navíc a budou mě sledovat protože mám hustou krev a ostatní hodnoty jsou tak na hraně že jsme málem nikam nejeli.
1. čer 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
skul, ať to bojovníčci zvládnou, nejlépe oba :wink: budu ti moc držet palce
1. čer 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :wink:
skul-držím mocinky palce i pěsti ať se zadaří a dopadne k vaší spokojenosti.tfuj tfuj tfuj......... :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skul, moc moc moc držím pěstičky, určitě to vyjde.
2. čer 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc díky za palečky,ale zrovna jsme přijeli z kontroly,krev sice už vcelku dobrá ale s těhotenstvím počítat nemáme,po všech těch lékách na zastavení syndromu by to byl zázrak,máme se s tím raději vyrovnat a těšit se na další pokus,no jsem v háji holky moje.-(
2. čer 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
skul-doktoři se někdy mýlí a zázraky se občas stanou,tak třeba to ještě vyjde.no a pokud ne-tak půjdeš do dalšího kola s náma,no semnou určitě.sice se do ms docela daleko a plodné dny by měli teprve přijít,ale nějak se nám nedaří a ani není jisté,že bude manžel doma.
2. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
martasl nějak na ty zázraky přestávám věřit,celý odpoledne jsem probrečela a myslím že si dáme pauzu,už na to psychicky nemám.Poslední rok a půl jsem na sále a u různých doktorů trávila tolik času a tolik se toho stalo a nestalo že jsem neskutečně vyčerpaná,mraky léků,injekcí,zákroků a nic:frowning2:
2. čer 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek