Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

andi2
26. kvě 2010

Ahoj marti-no jo všichni makaj.Marti zavedli jeno embryjko supr kvality no ale uvidíme.Furt bych spala a jedla 😉 Ono to počasí je taky na nic. 😉 Tak marti hurá je po ms tak pak pilné snaženíčko 😉

zanet2009
26. kvě 2010

Marti a třeba ovu testíky nechceš vyzkoušet? já asi vyzkouším, pokud i tentokrát MS přijde-očekávám každým dnem.

martasl
26. kvě 2010

no ovu testy holky hodně zkoušej,každá na to má jinej názor.ale manžel je nepravidelně doma,ikdyž je teď většinou o víkendech doma.u nás by to nemělo asi žádnej efekt.takže když je doma,tak se snažíme-pokud nikdo z nás dvou není marod-po této zkušenosti už nechcem riskovat.

zanet2009-tak ať ms už nedorazí,chtělo by to tady těhulku 😉

andi2
26. kvě 2010

Já je taky zkouším občas když mě třeba bolí vaječníky tak si říkám jo je ovu a dle testů pak je.No i když nám to je na nic ale zase člověk ví,že funguje. 😉

andi2
26. kvě 2010

marti tak jen prostě vyzkoušet at už je manža doma nebo není.

martasl
26. kvě 2010

no uvidím.tak je zkusím příští týden koupit.máš nějaký vyzkoušený,který jsou nej??...za přijatelnou cenu.

andi2
26. kvě 2010

marti já řekla vždy že chci ovulační test je lepší jak jsou v jednom balení rovnou dva vyjdou levnějš.Jinak jeden stoji kolem 39 kč.A potřebuješ stejně aspon dva. 😉

andi2
26. kvě 2010

zanet tak at mršule nedorazí by užnemusela vid.

zanet2009
26. kvě 2010

martasl, já si asi objednám na www.levnetesty.cz. Chci je hlavně proto, abych zjistila, zda ovulaci vůbec mám 😖

fram
26. kvě 2010

ahoj holky,
zanet, držím palce, ať nedorazí
já si teď koupila ovu testy, 38Kč/ks, ale zkoušet je budu jen tento měsíc, jestli funguju, tak mě to nijak nezrujnuje 😉

skuldova
27. kvě 2010

Ahojky,
tak kontrola včera nic moc,vajíček mraky,syndrom rozjetej,takže co bude se uvidí,předpovídat nelze nic.Dnes odjíždíme do Varů,ráno odběr vajíček a pak se uvidí,jsem nafouklá jako žába za soumraku ale žádný šílený bolesti se zatím nekonaj.Uvidíme jak kousnu cestu a odběr.

reneels
27. kvě 2010

ahoj holky, tak jsem byla včera na ET, a ted trnu jak to dopadne....

fram
27. kvě 2010

skul, tak ať do dopadne!!!
ren, držím palečky, ať se podaří

zanet2009
28. kvě 2010

Tak mi dneska dorazila šestá porevizní MS 😢 😢 😢 😢 😢 a rozhodla jsem se, že pokud se nám nezadaří během června nebo případně července, tak už to vzdám a začnu brát antiko a bude po všem. 😢 😢 😢 😢

zanet2009
28. kvě 2010

Skul, víš něco nového?

martasl
28. kvě 2010

zanet-koukám,že jsme na tom stejně.tak to nech bez antikoncepce.proč ji vlastně chceš??třeba,když na ,,tom"nebudete vyloženě pracovat,tak to klapne 😉 (já vím,mě se to kecá,když se nám taky nedaří a trpělivost dochází... ☹ 😠 )

fram
29. kvě 2010

zanet ☹ ☹ A proč chceš antikoncepci, jestli se můžu zeptat? HA je pěknej šmejd, já po vysazení více než půl roku neměla ovulaci.

zanet2009
29. kvě 2010

U nás je to složitější 😢 já jsem druhé dítko chtěla do 3 let prvního a tím potratem se to zkomplikovalo. v září mi končí RD a musím si hledat práci a jakmile něco najdu, tak už se mi nebude chtít zase těhulit a piplat mimčo. Prostě to tak cítím a možbná jsem sobec, ale malá už bude mít 3 roky a je šikovnější a samostatnější čím dál víc a nechci být zase miminkem omezovaná.Prostě pokud se během 2 měsíců nezadaří,tak se snažením končíme. nehledě na manželův věk, je skoro o 20 let starší než já a nechci, aby dítko mělo 10 let a manžel skoro 50.

martasl
29. kvě 2010

zanet-takže jestli tomu dobře rozumím,tak pokud se do těch 2 měsíců nezadaří,tak s pokusem o druhé mimi končíte nadobro??manželovi je 41 a taky bude starší tatínek a já taky už nejsem nejmladší.ale to nám vůbec neva-prostě nechcem být sami,až nám holky pláchnou na školu-teda hlavně já,manžel je taky věčně pryč.bych sama doma asi zcvokla. 😅

andi2
29. kvě 2010

Ahoj holky.Skul až budeš moct tak dej vědět mocinky držím pěstičky. 😉 zanet jo chápu Tě člověk je pak zaběhnutej v práci a znova se mu do toho nechce.Já kdybych měla už dítě s manžou tak se do dalšího taky nehrnu.No a třeba se zadaří kdo ví vid. 😉 Marti a ono je to v modě dost si ted pořizujou děti s věkovým rozdílem od sebe.No já jsem taky zvědavá víc ted odpočívám páč to břicho a vaječníky jsou cítit fest a to tam zaváděli jen jedno kurna a nebo taky ty léky dělaj svoje. 😉

fram
29. kvě 2010

zanet, tak tohle chápu, já zatoužila po druhém dítěti když bylo klukovi 10 let, prostě proto, že jsem chodila do práce, všechno bylo tak nějak v klidu a nechtělo se mi zase trávit bezesné noci s ubrečeným mimčem. Teť toho lituju a modlím se, ať se nám zadaří, taky už nejsme nejmladší ☹
andi, to se asi miminko drží zuby nehty a krásně se vyvíjí 😉 Hlavně hodně odpočívej. Věřím, že to dopadne,někdo už nás musí poprskat těhu bacilama 😀

skuldova
30. kvě 2010

Ahojky,tak se krátce hlásím.Odběr jsem přežila🙂Teda zatím,odpoledne jdu na kontrolu a na krev,chtějí mě šoupnout do nemocnice,ale já se nedám🙂Odebráno 29 vajíček,z toho oplodněných 14 a 9 už je v mrazáku a zbytek čeká jestli se pro ně máma vrátí.Když se zadaří tak v úterý jedem,ale to záleží na té kontrole.

fram
30. kvě 2010

skul, skvělá zpráva, to se urodilo bojovníčků 🙂 budu držet palce, ať můžeš v úterý nastoupit na zavedení mimíska

skuldova
1. čer 2010

Ahojky,jsem tady jen na chvilku protože jsem utahaná jako kotě.Transfér dneska byl,máme dva bojovníčky a budeme doufat,dostala jsem infuze a léky navíc a budou mě sledovat protože mám hustou krev a ostatní hodnoty jsou tak na hraně že jsme málem nikam nejeli.

fram
1. čer 2010

skul, ať to bojovníčci zvládnou, nejlépe oba 😉 budu ti moc držet palce

martasl
1. čer 2010

ahoj 😉
skul-držím mocinky palce i pěsti ať se zadaří a dopadne k vaší spokojenosti.tfuj tfuj tfuj......... 🙂 🙂

zanet2009
2. čer 2010

Skul, moc moc moc držím pěstičky, určitě to vyjde.

skuldova
2. čer 2010

moc díky za palečky,ale zrovna jsme přijeli z kontroly,krev sice už vcelku dobrá ale s těhotenstvím počítat nemáme,po všech těch lékách na zastavení syndromu by to byl zázrak,máme se s tím raději vyrovnat a těšit se na další pokus,no jsem v háji holky moje.-(

martasl
2. čer 2010

skul-doktoři se někdy mýlí a zázraky se občas stanou,tak třeba to ještě vyjde.no a pokud ne-tak půjdeš do dalšího kola s náma,no semnou určitě.sice se do ms docela daleko a plodné dny by měli teprve přijít,ale nějak se nám nedaří a ani není jisté,že bude manžel doma.

skuldova
2. čer 2010

martasl nějak na ty zázraky přestávám věřit,celý odpoledne jsem probrečela a myslím že si dáme pauzu,už na to psychicky nemám.Poslední rok a půl jsem na sále a u různých doktorů trávila tolik času a tolik se toho stalo a nestalo že jsem neskutečně vyčerpaná,mraky léků,injekcí,zákroků a nic☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru