Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

zanny
7. čer 2010

Andi,to vypadá nadějně..důležité je,aby se hodnota za dva dny zdvojnásobila,takže strašně moc držím pěsti,aby to tak bylo.Teď nemysli na žádnou revizi,ale snaž se být v klidu. 🙂

Skul,já mám za sebou 1X IUI,2X IVF,jednu stimulaci před Ketem,ale ten se nakonec nekonal,protože embrya nepřežila rozmrazení..no a dnes KET.

Takže mám u sebe dvě embryjka,rozmrazila se ukázkově,takže teď už jen čekat na výsledek..to bude hrůza,ale to tady všichni znáte.

fram
7. čer 2010

Ahoj holky,
andi, do středy se to povleče, ale pevně věřím, že se embryjko drží a nepustí 😵
zanny, tebe taky čeká nekonečných 14 dní, ale i ty utečou a budeš hlásit //
martasl, přeju, ať to vyjde, když tak makáte 😀 Ty máš taky chlapa pořád pryč, viď? My se snažili předminulý víkend a zrovna byla ovulka, pak odfrčel a už jsme nestihli pojistit. A mám pocit, že už cítím blížící se mrchu ☹

zanny
7. čer 2010

Fram,tak snad MS nedorazí..třeba jste to stihli 😉

martasl
8. čer 2010

zanny-to už musí vyjít,vždy´t je červen a to by bylo,aby se těm prďolkám u nás dobře neuhnízďovalo 😉

teda to by bylo holky super,kdyby jsme na konci každá zahlásily //.ale bude to krůček do předu,když zahlásí aspoň jedna.nějak nám to tady s těhulkama vázne. 😅

no manžel byl teď dlouhp doma-málo práce a teď jezdí večer dom.takže toho využívám,jak se dá.chudák,už ho to asi trochu zmáhá.holt to do konce týdne musí ještě vydržet,pak mu dám třeba pokoj. 😀 A nebo někam ujede na celej týden,aby měl ode mě pokoj 😲

fram
8. čer 2010

marti 😀 můj by byl rád, kdyby byl celý týden doma a já ho denně znásilňovala, ale to se mu nepoštěstí 😀

zanny
9. čer 2010

Andi,moc držím pěsti na dnešní výsledek,ať HCG pěkně stoupá..dej nám pak vědět.

Martas,závidím to domácí snažení..jsme na tom stejně jako u Fram 😉 .U nás teda od revize nic moc,co se týká sexu 🤐 .

zanet2009
9. čer 2010

Andi, od rána na Tebe myslím a držím pěsti, aby HCG oproti pondělku vzrostlo.

fram
9. čer 2010

Krásný den všem 🙂
andi, jsme tady jak na trní, jak vypadá tvoje Hcg 😉

andi2
9. čer 2010

Ahojda holky.No já byla ještě v práci.Díky za držení palečků jste držely tak moc až hcg stouplo na 427 a je to v pořádku.Tak snad se dočkáme štastnýho konce.Uf ale byly to nervy.tak uvidíme. 😉

fram
9. čer 2010

andi, nááádhera, ťukťukťuk na dřevo, ale myslím, že už můžu pogratulovat 😉

andi2
9. čer 2010

Ahoj Fram no doufejme že jo.Za týden jdu na UZ to už by tam mělo něco být vidět.A jestli to bude o.k. tak Vám všem pošlu ty těhubacily. 🙂 zanny taky super máš dva mimísky dokonce u sebe. 😉

zanny
9. čer 2010

Andi,super..to mám radost,tak buď na sebe opatrná 🙂

zanet2009
10. čer 2010

Andi, super, určitě bude všechno v pořádku a už se těším na ty těhu bacily.

martasl
11. čer 2010

ahojky.

andi-to jsou skvělé zprávičky,tak jen tak dál,tfuj tfuj tfuj.tak nás nadále informuj.

teda už teď jsem celá nervní,jestli nám to tento měsíc vyjde nebo ne.je fakt,že se poctiv ě snažíme.ms mám dostat 21.6.tak snažení bude nadále pokračovat.manžel teda v pondělí odjíždí,tak to ještě musíme posychrovat 😀jsem ráda,že mám už dnes volno-ten pařák je děsněj.

fram
13. čer 2010

ahoj,
marti,moc přeju,ať se zadaří, ale když na tom tak poctivě makáte, tak by to vyjít mohlo 😀

zanny
13. čer 2010

Ahoj holky,
tak jak je po víkendu?Já jsem docela ráda,že už není takové vedro,byla jsem pořád jen zalezlá doma a v noci jsem vůbec nemohla spát.

Andi,jak je?Doufám,že všechno v pohodě 😉

Martasl,tak ještě týden vydržet a snad to klapne..už musíte být z toho snažení unavení,ne? 🙂

Steph,kde jsi?Jak se máš?

Ostatní zdravím..

martasl
13. čer 2010

ahoj holky,nebojte,už se má opět ochladit 😒

zanny-no já bych ještě vydržela,ale manžel mele z posledního 😅 asi se těší,až zítra odjede.nějak nejsme už zvyklí být tak dlouho spolu.ono to,že nebývá v týdnu doma má něco do sebe.

zanny
14. čer 2010

Ahoj holky 🙂

Martasl,ty máš teda výdrž 😉 😉

Skuldova,co ty,jak se vede?

andi2
14. čer 2010

Ahojda holky.To jsou zase změny se mi to vůbec takhle nelíbí.A kde jsou fotoblogy?Zanny tak domlouváš domlouváš bojovníčkům?A jaký Ti zaváděli?Mě nic není akorát bych furt spala manža říká,že jsem jak spící růža.Ve čtvrtek jdu na UZ ale až odpolko.To budou nervy. 😉 Martasl.to by bylo aby to neklaplo ted vid. 😉 No Skul a jakpak je Tobě?Steph se taky někde toulá 😉

stephanie
14. čer 2010

BAF!!!

stephanie
14. čer 2010

😀
Jsem tady!!! Přišla jsem se zrovinka na vás kouknout 😉
Andi gratuluji, ale to ona ví, my se navzájem informujem 😉
Zanny, tak ty jsi teda po tom KETu? Kolikátý den jsi? Držím palečky!!!
Andi nás poplivala těhubacily, tak už se nám musí taky zadařit, ne?
Fram, co ty?
Marti, co ty, jak pokračujete s manžou? A co dcerunky, jsou hodné? Za chvíli budou prázdniny, to zas bude s těma dětma starostí,co?
Holky, mojemu chlapečkovi, který se "nedávno" narodil, každou chvíli vypadne první zoubek 😒 Dyť to není tak dávno, co mu teprv narostly!!! 😠

Tak napište co a jak!!!

fram
14. čer 2010

Ahoj holky,
já dnes smutním,dorazila mrcha, tak jsem to obrečela ☹
andi, na fotoblog musíš kliknout na jméno. Taky jsem dnes koukala jako blázen, když jsem vlezla na koníka a nemohla se zorientovat 😕
steph, ahooj 🙂 ty děti hrozně stárnou , viď? Ale to neva, hlavně , že my jsme pořád dorostenky 😀 😀 😀

andi2
14. čer 2010

fram na jednu stranu zase horší by bylo kdyby ms nebyla a těhu taky ne.Příští měsíc zas naděje.My co musíme na umělko tak snaha je jen Ety a kety.. 😉 Steph ještě neplivu těhubacily až ve čtvrtek podle UZ .A co ty?Jo děti stárnou mýmu "chlapečkovi"bude v září už 18 je to děsný jak to letí si pamatuju jak nechtěl chodit do školky 😉

stephanie
14. čer 2010

fram , nesmutni...jak píše andi, my se ani snažit nemůžem, jen čekáme na embryjka, pak na sliznici...jsou to nervy...vy máte obrovskou výhodu, že se můžete snažit kdykoliv... 😉 ....ale ty neúspěchy jsou pro všechny stejné, to je jasné...
zajeďte si s manžou na dovču a třeba přijedete domů 3 😀
já čekám na mrchu a pak jdu na hysteroskopii

jo fram, právě že na těch dětech to vidíš, jak čas letí a jak stárnem 🤐 😉...ale hlavně že se cítíme mladé,ne? 😵

Andi, tak dej pak hned vědět, ju? A co tvé děti na to, že budou mít sourozenečka?

andi2
14. čer 2010

Step ahoj.No synovi je to tak nějak jedno ten měl doted plnou hlavu zkoušek dneska dělal poslední a ustní z toho měl včera depku.A zmáknul to.A já mu říkám,že vv práci se stejně nekecá ale maká 😀 no ještě rok postoupil do ročníku na jiný obor ještě a aby měl maturitu.Příští rok by měl dělat ve špitále tak doufám,že příští rok nebudem už nic podstupovat páč by mě pak vozil na Ety a kety 😀 Step a tu hysteroskopii Ti budou dělat v caru nebo normoš ve špitále na gyndě?No a dcera ta se bojí aby se zas něco nepod.....takže to zatím taky tak nějak nebere.

stephanie
14. čer 2010

eboj Andi, to už bude určitě dobré!!! Moc ti to přeju!!!! 😵
Mi to budou dělat v Reprofitu...Jsem ráda, já bych tady k nám do nemocnice ,po těch lednových zkušenostech s revizí, šla jen nerada...tak jsem opravdu ráda, že mi to budou dělat tam...
a do práce ještě chodíš? doufám, že jsi teď doma!!!

martasl
15. čer 2010

ahoj holčiny,mám chvilku,než zase pomažu do práce 😝 😝

zanny-no o výdrži nemůže být ani řeč,pro mimi prostě všechno.ale už to není ono,jak myslíme pořád jen na snažení.a manžel dlouho doma a na to nejsme už zvyklí.no manžel konečně odjel do práce,tak až dojede,tak už to bude konečně doufám záživnější 😅 😉

steph-no,dcerunky hodné nejsou-hlavně ta starší.ta jen vidí,že k ní jdu a nedej bože po ní něco chci,tak už má oči v sloup a prej-co zase??a ten tón,škoda mluvit.mladší je ještě naštěstí hodná,jen jí čoveče napsal nějakej kluk sms.něco jsem ji ztahovala do mobilu a ona tam měla nepřečtenou zprávu,tak jsem to otevřela,v domění,že je to zase něco od operátora(nic jiného ji nechodí)a málem jsem spadla ze židle.nějakej kluk,jak se jmenuje,kolik jí je atd.prej neví o koho jde,nikomu číslo nedávala a tak podobně.hned to samozžejmě vymazala a dělá mrtvýho brouka.no přijela ze školy v přírodě a tam byla ještě nějaká třída.tak možná tam někdo.jsme s manželem čuměli.-moje miminko!!,vždyť jí není ani 12!!!!tak jsem si zase musela prolistovat album s fotkama,když byla mimi,abych si zavzpomínala 😅 ☹ 😠

fram-ach joooo,to už je na bednu,že??já čekám ms 21.6.a jestli dorazí,tak to asi nepřežiju.dost doufám,že to tentokrát už vyšlo,snažili jsme se poctivě.

andi-utz dopadne na velkou 1,uvidíš.hlavně žádný stres(ale to asi moc nedejde,co?)a odpočívat,odpočívat,odpočívat.počkej,jak starší děti budou starostlivý a ochranitelský.to bude mazlíček 😀 😀no u nás samozřejmě bude mazlíček taky,to bude mazec péče 🙂

martasl
15. čer 2010

jo,jsem zapoměla-mě se tento koník vůbec nelíbí,připadne mi nějakej uhozenej.nejhorší,co mohli vymyslet 😠 😠

fram
15. čer 2010

step, proč musíš na tu hysteroskopii?
marti,hrozně moc ti to přeju, už máš nějaký příznaky? Víkend se přehoupne jako nic a budeš testovat 😉

fram
15. čer 2010

marti, předchozí verze koníka se mi taky líbila víc a připadala mi přehlednější, ale možná je to jen o zvyku a za chvíli nám to ani nepřijde.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru