• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Revize dělohy a zkušenosti s ní.

23. listopadu 2016 
Dnes jsem si byla vyzvednout recept na listovku a doktor chtěl se mnou mluvit.prej jak to takto ještě chceme dělat.tak mu říkám,že jsem počítala tento měsíc s otěhotněním,že jsme se poctivě obden snažili.prej obden nemá cenu.hlavně v období ovulace.listovku mi dal na 2 měsíce(jinak mi ji dává na 3)a prej od srpna s tím začnem něco dělat.udělá komplet vyšetření,stěry a kkev na prolaktin.říkala jsem mu,že mě pořád dost bolej prsa.prej to může být tím prolaktinem.jestli ho nemám moc.tak uvidíme a snad se to nějak pohne.třeba do té doby budu těhu.je vidět,že s tím sám od sebe chce něco dělat.taj jsem ráda.
21. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.Tak jsem byla propuštěna už ke svý dr.Srdíčko blikalo a dr.mě teda pustil no.Fotečku mám jsem se ho ptala jako jestli by to nějak šlo.Páč si tohle já u dětí nepamatuju nebo to snad ani ještě nefungovalo. :wink: jinak mykoza na ustupu sliznice už zarudlá není ale mazaz mastí až do ko u svý. :wink: martasl chtěla jsem ti to napsat už dřív ale vidím,že tvůj dr.mě předběhl.mě totiž moje dr.na gyndě brala taky horm.profil a dala mi léky na podporu těhu ale nic platný tak poslala manžu na spermio a pak nás poslala do caru na IUI to nic není to ti zavedou katedr ze spermijkama a je to jo a v době ovu.A ten Prolaktin ten je většinou když nemáš ovulku ale nejsem si jistá.Zkus si udělat v období ovu testy ovulační.Ale jinak máš fain dr. :wink:
22. čer 2010 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
andi, gratulace k srdíčku :slight_smile: Máte krásný termín porodu :wink: A teď prosím pořádně plivni na monitor, ať jsme tady samý těhule :grinning:
22. čer 2010 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj fram.Tak všem tady posílám těhubacily :slight_smile: fram jo datum je hezký a navíc kdyby to byla holčička tak chcem Verunku a ta má svátek 7.2. :wink: Ale určo to bude dřív už minule mi na hematologii dr.říkal že nechávají tak do 38tt.Takže to bude stejně asi lednáček jako manža a dcera :wink: no uvidíme to je ještě mooc daleko ted jsem ráda za tohle. :wink: Tak ted je na řadě Zanny myslím.A pak další. :wink:
22. čer 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
andi, tak to budete mít v lednu jednu oslavu za druhou :grinning: a ani se nebudeš moct opít :grinning:
22. čer 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak u mně zase smutek..krev negativní :frowning2:

Andi,to je fajn,že je vše v pořádku..opatruj se.

Martasl,tak aspoň že máš dobrého doktora a udělá ti nějaké vyšetření..prolaktin může dělat neplechu.

Steph,nějak ty Kety v R.nevychází..sakra!!!

Já teď ani nevím,co dál..no uvidíme,až se trošku vzpamatuju.
Ostatní zdravím..
22. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem to nevydržela a testila jsem, dlouho jsem tu nebyla, ale možná si mě některé holky pamatují. Mrkněte na to a říkejte pravdu co vidíte?? :grinning: Je dělaný dnes odpoledne, před tím jsem byla čůrat, tak možná rptoo je tak neviditelná
23. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@zanny to je mi moc moc moc líto, ale snad se brzy zadaří.
23. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@angelina987 já tam dušíka vidím. :wink:
23. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak já taky přispěju s troškou do mlýna:

23. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tady je ještě dnešní
23. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@zanet2009 No krása, opravdu viditelné, ne jako moje, kolik jsi DC a jaký jsi měla test?
23. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@angelina987 dneska jsem 27DC-mamatest.
a ty máš ovu testík nebo těhu? ten zelený proužek mě mate :confused:
23. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@zanet2009 těhu, teda snad :grinning: ale ano, je těhu, no tak to máš krásné čárečky a testila jsi ráno?
23. čer 2010 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
nene, testila jsem kolem 14hod. a jsem asi 14DPO
23. čer 2010 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda.no holky!To je supr a rovnou dvě najednou!angelino já měla ted taky dušíka takovýho hlavně aby sílil ale já věřím,že ano. :wink: zanet supr jsou krásně vidět to je tak když to už nečekáš tak to je. :wink:
23. čer 2010 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ano, snad nám budou // sílit a budeme na Vás moci plyvat těhu bacily :wink:
23. čer 2010 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
No já plivala těhubacily už včera a ještě Vy tak to by bylo aby to nedošlo i na ostatní. :wink: a jdeš zanet na krev?nebo to musíme jen my po umělku po 14 dnech.Jinak se chodí asi dýl vid.
23. čer 2010 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Zanet koukni mi do alba já neměla tak silný ale hlavně sílili aspon o trošku.
23. čer 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@andi2 já jsem teď do cca půlky července mimo domov, jsem u mých rodičů na dovolené :wink: ,takže k dr. půjdu až se vrátím domů.Dřív to stejně nemá cenu,ale možná že si sama skočím na krev jako samoplátce-uvidím.
23. čer 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@andi2 koukla jsem. na těch fotkách jdou ty čárky vidět asi míň,ne? mi se totiž zdá,že naživo je čárka silnější.
23. čer 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
No vidíš jak Ti prospěla dovča u rodičů ani jsi nemusela k moři.jak většina jezdí,že tam otěhotní.
23. čer 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@zanet2009 jo jo naživo je to vidět víc a líp než na fotu.Já měla 6 den po ketu takovýho mini dušíka a na fotce to nebylo vidět.
23. čer 2010 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@andi2 já jsem u rodičů sama,ale k moři bych chtěla :wink: ,otěhotněla jsem když jsem ještě byla doma.
23. čer 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
zanet tak já bych asi u toho moře ani asi neotěhu my se spoléháme na car.tak snad ted už se bude mimís držet. :wink: tak pak dej vědět to je stejně supr vid. :wink:
23. čer 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, lezu vám sem do zaběhlé diskuze, ale potřebuju poradit. včera jsem byla na revizi, zamlklé těhu v 10tt. život je prostě sviňa :frowning2:
jen mi v nemocnici nějak nedali moc poučení, tak vlastně nevím, co se smí, co nesmí (bláhově jsem zítra chtěla jít na kolo, ale to se prý zrovna nesmí :grinning:) tak budu ráda za rady :slight_smile:
moc díky
23. čer 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@andi2 určitě se mimís bude držet, myslím, že to špatné jsme si už všechny tady vybraly.
23. čer 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@vecernice: Rituško, strašně nerada Tě vidím tady a ne na říjnovkách :frowning2: No kolo, lyže a tak nějak náročné sporty zatím ne tak min. první tři dny. Uvidíš ale jak se budeš cítit :wink: Je to spíš o tom. Mi bylo hrozně, fyzicky, psychika taky v háji, ale fyzicky mi bylo hůř a pak jsem po třech dnech od zákroku skončila na kapačkách s tím hematomem a hrozila mi další revize :frowning2: no hrůza .. ale dostala jsem injekci na stažení dělohy a hematom odešel sám .. pak 14 dní kontroly kvůli pomalu stahující se děloze a nějakým zbytkům sliznice, ale nakonec vše OK.
Tak se hlavně nějak nepřepínej, nezvedej těžké věci a jestli hodně krvácíš, tak ascorutin nebo stačí voda s citronem :wink: a klidně si můžem povídat u nás na říjnovkách :wink:
23. čer 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj janko - mely jsme se obe potakvat na veselejsich tematech, vid?
na rijnovky jeste mam cas, je mi tam ted nejak smutno .....
jinak ja po fyzicky strance v poradku, vcera jsem krvacela, dnes zcela slabe, tak snad vse vyslo. jen uvazuju, zda more nemuze neco zkomplikovat, jaksi mi to v nemocnici nezodpovedeli .... :slight_smile:
dusicka se zahoji, cas je vselek a ty jsi mi prikladem :slight_smile:
23. čer 2010 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: Ahoj večernice.Jéjda :frowning2: jak psala jankabry moc se nepřepínat,nenamáhat bříško.já měla revizi v 8tt za 3 týdny jsem šla naa ko a bylo to v pořádku.problémy jsem neměla ani jsem moc nekrvácela ale každý je jiný akorát ms dorazila dřív po 21dc po revizi .nejhorší je ta psychika ale po 1 ms bude líp známe to tu všechny. :wink:
23. čer 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek