Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

fram
29. čer 2010

@martasl máš šikovný holky, já jdu pro vysvědčení zítra (kluk je s babičkou a dědou v Egyptě),tak jsem zvědavá. U těch ovu testů máš napsáno,kdy by sis ho měla udělat - podle délky cyklu. Jestli to budou testy balený jednotlivě, kup si aspoň 2 nebo raději 3,abys mohla testit více dní za sebou.

martasl
29. čer 2010

fram-díky za radu 😉 u vás výzo taky určitě dopadne dobře,ne?

fram
30. čer 2010

marti, tak náš mladej má taky vyznamenání, tak jsem dnes pyšná matka 😀 V září už jde do sedmičky, chlapeček můj malinkatej, kterej už je skoro větší než já 😀 😕

martasl
30. čer 2010

fram-tak gratulace k výzu.koupila jsem si ty ovu testy-měli teda jen jeden druh.tak to zítra proštuduju a uvidíme.

martasl
2. črc 2010

Tak holky,kde jste kdo??zkusila jsem dnes udělat svůj první ovu test v životě 😅 a je tam slabá čárka.tak doufám zesílí a manža bude v té správné době zrovna doma 🙂
jinak hic jako prase,občas se trochu zatáhne,ale hned zase vyleze sluníčko.a já samozřejmě mažu do práce... 😝 😝 jeětě že mám od pondělka dovču.

zanet2009
2. črc 2010

@martasl Marti, určitě čárka bude sílit, uvidíš. Akorát bych to pro jistotu pojistila den předem, v den a klidně i den dva potom(pokud to půjde) 😉

martasl
3. črc 2010

no zanet,tak nevím,co si mám o tom myslet.dnes jsem dělala další test,jsem po noční a chtěla jsem ho udělat ve stejném čase jako ten první.tak jsem v 11.30 vstala,udělala a čárka žádná 😅 tak nevím,jestli to je tím,že jsem ho dělala mezi spaním.myslíš,že je to proto??jsem dnes 14 dc.

andi2
3. črc 2010

Ahojda.to je zase hic 😝 marti tak mohla být ovu dřív když včera byla slabá a dneska žádná a nebo zkus odpolko nebo večír znova.Hlavně né hned ráno.Jinak já když si dělala ty ovu testy tak mi třeba každý měsíc vyšlo jinak a to jsem měla podle ms cyklů vypočítáno že ovu je kolem 13dc jeden cyklus mi to vyšlo přesně na 14dc to byla nejsilnější a další cyklus byla nejsilnější až 18dc!Takže prostě jakmile se tam objeví i slabá tak šup na to.A pak to sledovat.takže zásobu testů. 😉 A jakpak asi Gejb?

martasl
3. črc 2010

andi ahoj.díky za radu,no ještě nějaký testy mám,tak vyzkouším.a jak se máš ty a miminko??kdy jdeš na utz,už máš nějaké foto mimíska??

andi2
3. črc 2010

Ahoj Marti jo zkoušej za to nic nedáš akorát prašule za testy no. 😉 Jinak celkem to jde akorát to teplo mi nedělá dobře motá se mi hlava ale to může být tlakem já měla vždycky v těhu nižší.No mimís je snad o.k.Novou fotečku nemám jdu až 2.8.na nějaký screnning bo co ale to nechápu páč mi dr.řekla,že mám přijít v 11tt aby se neovlivnily výsledky ale 2.8 budu skoro 13tt od ms od ketu 11 tak jí ve středu zavolám.ještě čekám na výsledky z hematologie jestli budu mít ty injekce trvá to nějak dlouho jestli to ve stř.nepříjde tak taky zavolám on mi dr.nechtěl je dávat hned když nemá výsledky,že většinou když je vše o.k. tak injekce až tak kolem 6 měs,že mě to stejně nemine. 😉

martasl
3. črc 2010

tak hlavně,že je vše v pořádku.no ty vedra jsou děs.mohlo by přez noc trošku zprchnout,ať se pročistí vzduch.u nás je děsně sucho.
zkoušela jsem znovu ten test,asi před hodinlkou a čárka tam je-malinko silnější.tak zítra znovu touhle dobou.manžel slíbil,že bude příští týden doma,je zlato.já ho tááák miluju. 😀

andi2
3. črc 2010

No Marti zkus zkus testíky tak moc bych Ti to přála aby to vyšlo co nejdřív.A máš supr podporu od manži.Za to můj manža si ani nevzpoměl,že mám narozky až si všimnul když se vzbudil po noční,že v kuchyni jsou kytky a bonboška od dětí.Tak jel do Hk pro něco.Já mu říkala,že nic nechci.Musím žehlit ale v tomhle vedru se nějak nechce.Tak podej info jak testíky.

fram
3. črc 2010

@martasl ten testík bez čárky mohl být špatně udělanej ( vadnej nebo málo namočenej), mě se to jednou stalo a protože mi bylo divný, hned za hodku jsem vyzkoušela jinej a druhá / tam byla. Přeju úspěšné snaženíčko 😉

zzzzuuuuzzzziiii
4. črc 2010

Ahoj holky... v patek jsem podstoupila revizi delohy. Jeste dneska z toho mam nocni mury. Chvili se citim v pohode a chvili jsem totalne psychicky mimo. Mam hrozny strach z toho, ze budou problemy s dalsim miminkem. Otehotnela jsem poprve, strasne jsme si miminko praly. Ja se tak tesila a ted tohle. Bylo to to nejhorsi, co jsem kdy v zivote zazila a asi se s tim ted zpetne zacinam v hlave srovnavat... Mam hrozny strach, citim strasnou prazdnotu, nevim, co delat... ☹ Byla jsem sice jen v 6 tt, ale i za 6 tydnu se clovek hodne natesi a ja si ted pripadam uplne menecenna, porad premyslim, co jsem delala spatne, proc se to stalo. Co jsem komu udelala? Je mi lito vsech, kteri prozili to same...

martasl
4. črc 2010

zzuuzzii-zkrátila jsem ti přezdívku,neva? 😉 je mi to moc líto,že se vám to taky přihodilo.Miminko by třeba nebylo zdravé a tak si to příroda sama takto vyřešila.Všechny si říkáme,proč zrovna my,ale s tím nic nenaděláme 😠 😠.Můžeme jen doufat a snažit se,že to příště vyjde a miminek se dočkáme.Doufám,že ti tady aspoň trošku pomůžeme a podpoříme.Já přišla o mimi v 16 týdnu a bolí to pořád.Tak hlavně hodně sil a uvidíš,bude líp.

Holky,dnes ještě naposled na noční a hurá dovolená.14 dní veget-teda necelejch,16 znova pomažu do práce.doufám,že se mi o dovolené podaří počít a bude to poslední měsíc v práci.

zanet2009
4. črc 2010

@martasl Marti, držím pěsti, aby čárka sílila a uvidíš, určitě se zadaří.
Taky se doporučuje cca 2hodiny před testováním moc nepít.

martasl
4. črc 2010

už jsem před chvilkou udělala tesdt a čárka je stejná jako kontrolní.manžel večer dojede dom tak na to od zítřka ,,vlítnem"-teď jdu bohužel do práce. 😝 😝 tak zatím...jdu se chystat. 😉

zanet2009
4. črc 2010

@martasl držím pěstičky, tfuj tfuj tfuj 😉 😉 😉

martasl
5. črc 2010

ahoj.tak jsem z toho jelen.dělala jsem dnes ovu test a čárka slabší než kontrolní.včera byla stejná jako kontrolní.tak jak to je??když byla stejná včera jako kontr.tak v době 24-48 hodin jsou nejplodnější dny,ne?a to už čárka zase slábne.doufám,že jsem nic neprošvihla.kurňa,si připadnu jak totální ovu nevzdělanec-teda připadnu,já jsem... 😅

zanet2009
5. črc 2010

já jsem měla // silné asi 2 dny a pak taky začala slábnout. Prostě se te´d snažte a snažte a snažte.

martasl
5. črc 2010

zanet-budem,budem,budem 😉 🙂

stephanie
5. črc 2010

ahoj holky, jdu vás po dlouhé době pozdravit... jsem ostuda, vím...ale myslím na vás... jen mi pořád strašně blbne ten koník, trvá to věčně, než mi tu něco najede a když chci poslat příspěvek, tak to je děs...

tak co tady nového? Andi mi psala, tak všechno vím... - jak jsi oslavila narozky? 😵
Marti,Fram jak se máte?
Zanny a co ty? Jak to s tebou vypadá?
Andi psala, že jsou tady dvě těhule??? Tak to je super!!!

Moc vás zdravím a slibuju, že budu koukat častěji
Hezký zbytek volna!!!
Jo, ještě jsem zapomněla napsat, že u mě nic nového, jsem po hysteroskopii, vše je prý OK. a teď se uvdidí, co dál

martasl
5. črc 2010

steph-ahojky.no tos tady opravdu dlouho nebyla.co to je ta hystereskopie??no já doufám,že mi vyjde otěhotnění,v práci to je už na blázinec.příšerně mě to tam štve ahlavně nebaví.já chci být na mateřské!!máme teď novej internet,tak už je to konečně rychlejší.ale před tím děs běs.občas se mi zdá,že ten koník nějak blbne.už si stěžovalo víc holek.

stephanie
6. črc 2010

Bré ránko 😵
Ahoj Marti, neboj, brzy se určitě zadaří!!! Zkuste si někam vyjet, trošku se odreagovat a ono to příjde... 😵
K té hysteroskopii - je to vyšetření dělohy, trvá chviličku, je v celkové narköze...pak se ještě děla laparoskopie a to je už vyšetření přes břicho...hysterka se dělá přes pochvu...Myslím, že ses tady od nás už hodně přiučila, co? 😀 To je samé KET, ET IVF, ICSI, HSK... 😀
Tak hezký den 😵

martasl
7. črc 2010

steph-no to doufám,že se nám brzo zadaří.no díky vám,holky,mám o umělém docela přehled.ale teda obdivuju vás,musí to být záhul na psychiku a o financích ani nemluvím.

jak se má asi andi-doufám,že je u ní vše ok. 🙂

fram
8. črc 2010

@stephanie ahoj, tak to je pozitivní zprávička, že hyster. dobře dopadla. Kdy jdete do dalšího pokusu?

andi2
8. črc 2010

Ahoj holky.Já byla včera na tý hematologii tak výsledky relativně v normě a preventivně mi nasadil injekce do 12tt pak na ko na krev.ptala jsem se ho na ty rudý dlaně to prý s tím nesouvisí tak mě poslal na kožní tam mě dr.málem vyrazila a poslala na cévní tam mě prokleply a poslali na agiologii ale tam se musím objednat.Takže si mě přehazovali jak koblihu i když je to vše v jednom areálu tak jsem toho fakt měla dost.A včera jsem myslela,že tu injekci do stehna nebodnu tak jsem to nechala na ráno ještěžě jednou denně ale štípe to jak pr...a malá modřinka.Jinak mi tak nic není jen bych přes den spala páč se mi motá hlava furt a v noci ponocuju.A zase mají být vedra 😝 marti ty máš dovču vid.Step tak na jednu stranu víš že v bříšku to máš o.k. 😉

fram
8. črc 2010

@andi2 doktoři tě asi nechtěj vidět 😀 ale ty dlaně, to nic vážnýcho určitě nebude. Injekce - to jsi holka statečná 😉 ale pro mimíska všechno, viď? A už 9tt - paráda 🙂 🙂

stephanie
8. črc 2010

Ahoj holky 😵
Andi, že se ukážeš...chodíš ještě do práce?

@fram - ahooj, no doktor říkal,ž e by byl "raději", kdyby tam něco bylo...ale je dobře, že je to OK. Ještě nevím výsledky z genetiky. Zítra jedu na konzultaci, tak uvidím, co vymyslí

@martasl - máš pravdu, to umělko není jednoduché, je to velký nátlak na psychiku a ty penízky se u toho taky rychle rozkutálejí, to máš pravdu

Holky, teď tu týden nebudu, abyste neřekly, že se zas neukážu...Jedeme na týden na dovču, tak se optarujte a já pak zase nakouknu 😵

martasl
8. črc 2010

andi-tak hlavně,že je to v normě,týdni ti krásně naskakjí a to je dobře.co to je agiologie??ti doktoři jsou fakt na zabití.

fram-a jak je to u vás?něco nového?já už se nějak začínám ztrácet,jak kdo na tom je se snažilkováním.jo-hlava děravá.. ☹

steph-tak si to na dovolené krásně užijte.a kam vyrážíte??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru