• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Revize dělohy a zkušenosti s ní.

17. ledna 2017 
ravie-to teda.nevím,co si o tom mám mylset.no ale raději se budem i tak snažilkovat.uvidíme....
5. srp 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ravie já měla první dvě porevizní slabší (ale přišly včas) a teprve ta třetí byla normální. A ty další (který už jsem nechtěla :angry: ) taky normální. Manžela moc nehoním, sexíkujem, když je doma, ovule - neovule :grinning: protože je hodně pryč.
5. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasl s tím tvým zatraceným ovu testem mě to mrzí, to je taky na prd. Já zase dnes začala trochu krvácet a nevím,jestli je to mrch - je to moc brzy (24DC), tak nevím, co se zase sakra děje :angry:
5. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram s tím slabým krvácením, no já jsem asi týden špinila před MS a pak už MS nepřišla...prý to bylo zahnizďování - tak ti přeju ať to tak je!!Co BT - měříš se?
6. srp 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ravie právě jsem to dostala, takže žádný zahnizďování :frowning2: :angry: BT neměřím, ovulku poznám podle bolavých prsou. Jen jsem zkoušela ovu testy, jestli funguju a jinak to nechávám na přírodě.
6. srp 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fram-to je na houby.mrzí mě to.u nás taky nic moc.vůbec už nevěřím tomu,že to vyjde.ovulační testy pořád negativní :angry: .ale raději jedem,,naostro" i tak,ale to my vždycky :wink: .Taky se bojím,jak dopadnou ty výsledky CT a EEG.nějak se to všechno sere.připadne mi,že je to od revize celá věčnost a pořád žádný //.
7. srp 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím.martasl třeba byl ted cyklus bez ovulace to se stává tak 1-2 do roka.Já otěhotněla po 1 revizi po 5 ms.A ted byly Tomíkovi 4 roky a pořád nic až letos po 1 ivf ale opět potrat sic bez revize ale je to na nic ted čekáme na výsledky z genetiky a imuna.Tak uvidíš jak dopadnou ty výsledky.A čehopak CT jako břicha?
7. srp 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aja75-no je to možný,že byl cyklus bez ovulky.v pondělí jdu na preventivku na gyndu,tak se poptám.ne CT mozku a ještě musím na EEG.no jo,když se to s..e tak se to s..e :angry: :frowning2: .Koukám,že se vám taky moc nedaří,ještě že máte Tomáška..
7. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
martasl no nedaří jsme začali moc pozdě Tomíka jsem měla v 31 nejdřív škola pak práce aby byly nějaké penízky a stavělo se a pak když jsme chtěli mimčo tak se sice hned zadařilo ale dlouho to netrvalo a až za půl roku se zadařilo znova to máme Tomíka a pak to nešlo tak doktorka nejdřív poslala manžela na vyšetření a zjistil se dost špatný spermiogram tak nás poslala do Caru do Kostelce tam se také hned zadařilo ale také to dlouho netrvalo tak ted čekáme na výsledky z genetiky a imuna a přešli jsme do jiného Caru do Pardubic tak uvidíme.U mě zatím nic nenašli proč ty potraty.Tak at zítra dopadne ta preventivka a něco vymyslíte s dr.Koukám,že máš dvě holčinky.To máš z prvního manželství?
8. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aja75-ne,stále jeden manžel a doufám,že to tak i zůstane :grinning: .Jen nám holky už nějak odrostly,nechtěj se mazlit a dělaj,že nás neznaj,tak bych ještě chtěla nějakýho prcka,ať si ho můžu pěkně dlachnit a mazlit. :slight_smile:
Koukám,že to taky nemáš jednoduché,tak přeju,ať to na té genetice dobře dopadne a brzo šťastné zprávičky :wink:
8. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram Tak to je mi moc líto...mě to vždycky tak štve, že ti co ani nechcou, to mají v pohodě a my tady máme všecko tak vydřené a vymodlené...podle BT jsem krom ovu poznala i bezpečně kdy to dostanu - jakmile klesla teplota. Taky jsem podle toho věděla, že jsem v tom, protože přes 9. den vysokých teplot jsem se nikdy dřív nedostala. Ale je to takové ubíjející pořád značit teplotu a hned vědět na čem (pravděpodobně) jsi.
@martasl cyklus bez ovulace - to by mě teda piclo, je fakt, že jsem o tom četla a je to teda k vzteku!! Uvidíš co řekne dr.
@aja75 snad ti to dobře dopadne! Hlavně, že už jedno "mimi" máte doma!
9. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.tak mám preventivku za sebou.doktor říkal,že ten cyklus bez ovulace se občas stane,ale prej málokdy.dostala jsem clostilbegyt na dva měsíce a začnu během ms zobat.tak snad to pomůže.říkalka jsem mu o těch zdravotních problémech,co mám,hlavně ten tlak.tak prej jakmile budu těhu,tak budu vysoce riziková-se teda mám na co těšit,ale pro mimi všechno.prej hrozej předčasný porody a císařký řezy.vzal mi krev na prolaktin a ještě něco a pro výsledky si mám volat v pondělí.-jinak vše ve vnitř v pořádku.-jo a potěšil mě,prej jsem ještě mladice,tak se nemusím neotěhotnění bát :wink:
U obvoďačky jsem taky byla,tak už mám vycházky-hurá :slight_smile: sice je mám rozepsaný,ale aspoň něco.tlak mi už klesá,jupí.. :wink: .
Odvezla jsem holky k babičce tak jsem zase sama doma,doufám,že konečně to doma trochu pouklízím.nějak to furt odkládám.

ravie-mě to taky vytáčí,když si někdo otěhotní ani neví jak,ne že bych to nikomu nepřála,ale některý ,,rádoby maminy" ty děti ani nechtěj a to mě štve ze všeho nejvíc.co by za to jiný páry daly,že??
9. srp 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky, tak hlásím, že jsem byla dneska no Ko, dostala jsem průkazku jsem 10plus5tt, prcek se mrskal a plaval, hýbal nožičkama a ručičkama a dělal přemety, :grinning: za 14 dní jsem objednaná na screening a za dalších 14 dní na další \ko, vše je tak, jak má být, tak jsem šťastná. Sestřička mi dnes odebrala kre, ale za těch 24 dní mi vezmou znovu na screening a to budu platit 1450,-plus udělají 3D a genetiku na vady. Fotky dodám později, jsem KO. :astonished:
10. srp 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
neco jsem si tu púrecetla, docetla, ale rada bych se sverila a hlavne bych potrebovala poradit ...

v cervnu jsem prodelala revizi (byla jsem asi v 7tt a zacla jsem potracet sama), takze revize pak nakonec jako bonus... po revizi zadne komplikace, po 3 tydnech jsem dostala MS, naprosto bez bolesti a tak kolem 5ti dnu, coz mivam vzdycky...desila jsem se, nekteri rikali, ci psali, ze je to des ... no a ted jsem dostala po 25 dnech druhou MS (po te revizi) a mam to uz 8 den ...nic me sice neboli, zadne krece, nic, ale porad to mam a ne nejak jako spinenei, proste to tece :pensive: ...a vypada to, ze snad potece porad... dneska jsem si chtela pro jistotu zavolat svy dr., ale asi je na dovoleny a jinam zatim nechci ...
porad si to oduvodnuju tim, ze po te prvni MS treba az tak ta sliznici nestacila narust a ted pri te druhe MS si to vynahrazuje ....

nemate s tim nekdo zkusenost ?
10. srp 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angelina987 gratuluji k úspěšné kontrole. Já mám termín 4.3. :grinning: a na NT screening jdu taky za 14dní a budu si ho hradit sama. :wink:
držím pěstičky,aby vše bylo v pořádku. :wink:
10. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirrrkaa Někde jsem četla, že pokud krvácení trvá až moc dlouho jeŁepší naklusat k Dr. Nikdy nevíš
10. srp 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zanet2009 Já 3.3 tak to jsme na tom uplně stejně. U nás dělají ultrazvuk zadarmo, ale pokud chceš vše i s odběrem krve, tak je to za těch 1450
10. srp 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angelina987 tak já těch peněz nelituji,taky to budu mít i s odběrem krve, člověk v životě utratí mnohem víc za jiné blbiny, takže do tohoto ráda investuji.
10. srp 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirrrkaa já bohudík takovou zkušenost nemám, ale pokud budeš krvácet ještě i zítra a pozítří asi bych si zašla pro jistotu na pohotovost-raději zbytečně než něco zanedbat.
10. srp 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zanet2009 přesně tak, manža říká, že za zdraví není vždy peněz dost a tohle je zrovna důležité vyšetření :wink:
10. srp 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
angelino-to je super!!moc gratuluju k úspěšné kontrole a těším se na fotečky.tak jsem zvědavá holky,která z vás dřív porodí,to budou nervy.ale hlavně,že je vše ok a opatrujte se!!
mě zase pěkně začíná bolet hlava,dnes jsem byla na tom EEG a výsledky prej budou tak za týden-10 dnů.

mirrkaa-já s tím taky nemám zkušenost.ještě bych tak 3 dny počkala,jak se to vyvyne.pokud nemáš žádné bolest a křeče,tak bych počkala.samozřejmě,jakmile se k tomu přidají bolesti tak ihned k doktorovi.pokud to do těch 3 dnů nepřestane,zašla bych k doktorovi.pokud tvůj doltor má dovolenou,zavolala bych pro radu jinému,za to nic nedáš.
10. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirrrkaa ahoj, to mě mrzí, že jsi na tom podobně...no jako druhou MS po revizi jsem už měla standartní, tak jako před zákrokem, a to jsem teda stejný případ jako ty. Taky jsem četla, že v prvním cyklu se ta sliznice nestihne moc vytvořit, takže je MS slabší. Ale 8 dnů silné MS mi teda zní děsivě. Pokud to neustává, tak bych asi taky zavolala jinam. Někde jsem četla, že déle než 9 dní už je moc, ale doktoři stejně většinou řeknou, že se to prostě může stát a je to normální. Přeju, aby to bylo v pohodě a pak dej vědět jak si dopadla. Ráda bych se tě ještě zeptala, kdy ti doporučili začít se znovu snažit? díky.
11. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ravie
ahoj, holky diky za rady :slight_smile:
ale 8 dnu silne MS to nebylo, to jsem to asi spatne napsala... prvni den jsem jen spinila, pak 2-3 dny docela dost a pak to prechazelo a bylo to slabsi ty dalsi 2-3 dny, takze to vypadalo jako obvykle...ale pak se to zas rozjelo a dva dyn to bylo zas vic .....
dneska (tuk tuk), je to o dost min nez vcera,tak doufam, ze to prejde brzy ... mit to takhle normalne pokazde, tak si to hodim na hrusku :slight_smile:
jinak moje dr., mi rekla, ze se muzeme snazit po prvni az druhe MS v pohode ... takze jsme vyckali na ms a tento mesic se uz tak lazo plazo snazili ... no ale nedopadlo to... tak uz aby presla ta MS a zkusime to nanovo, i kdyz ted nebudu vubec vedet, kdy mam ovu ... no bude to zas prekvapko
a tobe rekl dr., kdy ?
11. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirrkaa-tak hlavně,že to ustává.myslím si,že to krvácení je ještě k té revizi.a neboj,to se upraví.ta první porevizní bývá ještě taková všelijaká.. :sweat_smile: my se začali snažit v březnu a stále nic.ale mám clostilbegyt,tak čekám na ms a budu hezky zobat prášky.dostat ji mám v neděli.vím,že ji dostanu,protože jsem tento cyklus ovulaci asi ani neměla :angry: :angry: .
11. srp 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasl no tahle je prave uz druha po revizi .. ta prvni byla v pohode a v normalu
no ale dnesek uz vypada nadejne a snad ut to skonci, jen uz tak spinim, tak se to snad uz znovu nerozjede
11. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirrkaa-já mám taky každou ms jinou.minule jsem sotva špinila.v dubnu jsem ji měla zase tak šíleně silnou už od 1dne.nestíhala jsem vyměňovat vložky a tampony.byl to mazec,to jsem nikdy nezažila.třeba to chce víc ms,než se to upraví. :wink:
11. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasl
no je to desny s tema MS teda .. ja ji mela vzdycky prave pravidelnou, tak me to ted rozhodilo ... ale vypada to, ze dneska uz snad skonci, jen spinim a jen slabe... ale zas me zaclo pichat jakoby na vajecnicich.... mivam ovulace kolem 10-14 D, ale nevim jestli se to tim jak jsem ted mela dlouhou MS neposune ...
12. srp 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chci Vás tady poprosit o radu. Nyní ve středu jsem byla na revizi po zamlklém těhu. První den v nemocnici jsem maličko krvácela a nyní jsem třetí den a vůbec nic. První MS snad přijde během měsíce, nebo během toho šestinedělí. Ale chtěla bych se zeptat jak je to s koupáním, chtěla bych aspoň poslední týden v srpnu odjet k moři, myslíte, že to je dobrej nápad? Díky moc za radu!!! A všem předem přeji hodně úspěchů v dalším snažení.....
13. srp 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciano-tak koupání bych asi nedoporučovala.aspoň v tom,,šestinedělí "jen sprchu a moře bych neriskovala.doktoři ani neradí používat tampony kvůli infekci.přeju ti klid na duši a t se ti dovolená vydaří a aspoň trošku zvedne náladu :wink:
13. srp 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciana5558 já bych koupání taky neriskla :wink:
14. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek