Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

fram
6. zář 2011

@ravie děkuju moc 🙂

martasl
8. zář 2011

ahoj holky.
andi2-jo zkoušíme a zkoušíme.teď mám po ms-jestli se jí tak dá říkat,spíše silnější špinění.ale aspoň jsem začala brát ten clostil.tak doufám zabere.manžela určitě na spermio dokopu.je bezva,že jste v pořádku.tak to má být.a jak se cítíš,máš ještě těhu nevolnosti??a co bříško,už začíná růst?

skirt-no popravdě mě zarazil i ten tvůj sport hned po revizi.přece je to zásah do organismu a ten se musí trochu vzpamatovat.ale záleí,jak se cítíš.sex byl taky hodně brzo.no uvidíš,musíš holt čekat,jestli z toho ,,něco bude",ale snad ne,když jste se tak vydrhli 😉

fram-jen ať baští,hlavně když ji chutná 🙂 🙂

andi2
11. zář 2011

@martasl to je dobře že manža půjde.no už mám po screninku ale dopadl pozitivní 😒 ale jen z krve jedna hodnota byla vyšší ta samá co jsem měla i u dcery když jsem byla těhu pak jsem šla na plodovku a bylo to o.k.jenže ted vím že mám genetickou odchylku tak se pořád bojím jinak na UZ vypadá mimčo v pořádku a celkově NT vyšel dobře.Tak za měsíc jak dopadnou triple testy a pak genetický Uz.špatně mi bylo na začátku a minulý týden zase ale dr.mi říkala že se to vrací kolem 12t někdy ted zase nic.
břicho malinko nic moc pak udělám album zatím jsem nedělala .Marti tak držím pěsti neboj ono se zadaří.

@fram malá je nádherná je to zlatíčko vid. 😉

martasl
12. zář 2011

andi2-tak hlavně,že ten zbytek pak dopadl dobře.a neboj,i nadále bude všechno ok 😉 tfuj tfuj tfuj.....Jinak díky,doufám,že to do konce roku klapne.teď jsem dobrala první balení clostili,na víkend bych měla mít ovuly,ještě se uvidí podle bt.ale už to přece sakra musí vyjít!!!!

fram
15. zář 2011

@martasl o víkendu budu moc držet palce 😉
@andi2 malou si hrozně užívám, jen nám to nějak rychle utíká, dnes jí jsou 3 týdny 😕

martasl
16. zář 2011

fram-jojo,až s dětma člověk vidí,jak ten čas letí a jak my stárneme.a co další totečky,přibudou?malá je k sežrání.no s tou mojí ovulí nevím,podle bt to moc nevypadá.ale holky budou u babičky a Kača u Matesa a my s manžou samy doma.koupila jsem vínečko,mám na něj děsnou chuť a chodím kolem něho už 3 dny jak mlsnej pes.ale odolala jsem.

lenkule
20. zář 2011

Ahoj holky,
fram@ chtela bych jeste pogratulovat k narozeni male. Je moc krasna!!! Musite na ni byt desne pysni.
martasl@ taky drzim pesticky na vikend. S vinem mas dobry napad 🙂 Obcas to neuskodi si udelat hezky vecer.
My se v rijnu chystame do caru na ivf. Jina moznost momentalne neni, ale i za to jsem vdecna, protoze to je alespon nejaka sance.

martasl
20. zář 2011

lenkule-víkend už proběhl,já se v pátek opila 😝 😝 😝 .snaženíčko bylo,nevím,jestli úspěšné.jen nevím,jestli podle bt byla ovule.podle kalendáře v době ovule mám vysokou bt-takže jsem zmatená a nerozumím tomu....no nezbývá než čekat,jestli začátkem října dorazí ms 😅

andi2
20. zář 2011

@martasl Ahoj
tak at snaženíčko je uspěšné. 😉

zanet2009
21. zář 2011

@martasl držím pěstičky, aby MS na celých 9 měsíců nedorazila 😉

hanysek.hanysek
21. zář 2011

Ahoj holky, můžete mi poradit ? Už začínám být pomalu z toho nervozní. Myslela sem si, že po potratu, revizi a laparoskopii to půjde hned, ale asi sem se mýlila. 26.6. zamlklý potrat v 9.týdnu, revize, laparka. První porevizní ms 30.7.,další 26.8. a další dnes, tj 21.9. Do ovulace se 100% trefíme, dělám si ovu testy, takže pojištěné to máme hodně. Od toho potratu vždycky v půlce cyklu, když je ovu až do začátku další ms mě šíleně bolí podbřišek, jako bych to každou chvíli měla dostat. Přestane někdy ta bolest?Tak já nevím. Je možné, aby sliznice pořádně nerostla a semínko se neuchytilo? Myslela sem, že po té revizi to bude raz dva, že to bude všechno vyčištěné a nic. Existuje něco na růst sliznice? Kdy jít k doktorovi, aby zjistil, zda roste? Co jiného by to mohlo být? Neměl někdo z vás konkrétně stejný problém jako já? Kdy jste znovu po potratu otěhotněli? Pomáhá vůbec něco zaručeného k otěhotnění? A co kontryhelový čaj? Snad se najde někdo, kdo poradí, už fakt nevím. 100% se trefíme do ovu a nic. Děkuji za jakoukoliv radu.

martasl
21. zář 2011

andi2 a zanet2009-díky.doufám,že to tentokrát vyjde,zobala jsem clostil a mám ještě jedno balení a nerada bych ho poptřebovala.ježíš,já bych byla tááák šťastná,kdyby to konečně vyšlo.už čekáme děsně dlouho ☹ 😝 .

andi-máte vybraná krásná jména,Lukášek je taky náš favorit,jestli až budu těhu nebude zrovna frčet nějakej film nebo hudební skupina.to je pak děs běs,co naše holky vymýšlej.

zanet-a co kdybys nám sem hodila nějakou fotěčku dětiček.nemáš album tak se nemůžem juknout,jak rostete 🙂 .A co dětičky,jsou hodné??

andi2
21. zář 2011

Ahojda 😉

@martasl tak držím vše co můžu jo na hodný dětičky se čeká dlouho 😉 My nechcem dávat po sobě a Lukáše už jsem měla vybranýho dávno když jsem čekala dceru tak mi říkali,že to bude kluk a pak z plodovky z vyšetření holka tak Lukáš pořád zůstává. 😉

@hanysek.hanysek máš laparoskopii za sebou tam si myslím,že by něco zjistili 😉 jinak na UZ ohledně výšky sliznice tak 10-11dc.Pak když je cyklus od ovu do ms krátký to není dobré zjistit to tak 20-21dc odběrem krve na progesteron.Kontryhel může být na sliznici také jsem ho pila ale od ms do ovu.mě vždy bolel podbřišek i vaječník při ovu a dr.mi říkala že to je ovulační bolest a že aspon víme kdy .Ale bylo to někdy nesnesitelné a představa že ještě zkoušet mimi no jo co by člověk pro mimi neudělal.někdy ta bolest může být dýl až skoro do ms ona ovulace mění poševní prostředí zkus se zeptat na laktobacilové čípky.Tak pak dej vědět jak u dr. 😉

hanysek.hanysek
22. zář 2011

@andi2 Tak já nevím. Včera v poledne na toaletáku hlen s krví a od té doby nic. Tak co to je? Myslím, že 11DPO se nejedná o uhnízdění, to by bylo trošku pozdě, ne? Těhu test negativní.

martasl
22. zář 2011

hanysek.hanysek-klidně se ještě miminko může zavrtávat a na těhu test je podle mě ještě brzo.ale nezbývá než čekat....

andi2
22. zář 2011

@hanysek.hanysek na uhnízdění to je brzy 11 dpo může to být právě k ovulaci tzv.ovulační krvácení .poptej se dr.a jestli jsi 11dpo tak bych šla hned k dr.na Uz by se vědělo hned co a jak. 😉

kixi
23. zář 2011

Ahoj holky, jsem necele 3 tydny po revizi, spineni ustalo, ale stale pretrvavaji bolesti - takove ostre popichavani v ruznych mistech v podbrisku. Meli jste to po revizi take? Tim, ze je to narazove v prubehu celeho dne se to da vydrzet, ale mam strach, aby to nebylo neco spatneho.

adysek2004
23. zář 2011

@hanysek.hanysek - Neboj ono se to povede, ale tvou nervozitu zcela chápu, také jsem v prosinci potratila v 8. týdnu , všichni mi říkali, neboj teď je to pohnojené, to otěhotníš hned 🙂 ,...... a když se hned nedařilo, tak jsem začala být nervozní .No a výsledek- teď jsem v 19. týdnu těhotenství . Tak držím palečky, aby se i tobě brzy zadařilo 🙂 .Jinak jsem po potratu pila kontryhelový čaj.

lucifereeek
23. zář 2011

@hanysek.hanysek já měla to stejné 12DPO, uhnizďování a zanořování do dělohy začíná až 10-12den, a na testu jsem měla skoro neviditelného ducha, 14DPO již byly zřetelné //, tak si zkus udělat test za 2dny, pokud nedostaneš MS.

hanysek.hanysek
23. zář 2011

Holky vidíte něco? Dnes dělán test s citlivostí 10, není to ranní moč. Ve středu po utření hlen se špinavou krví, od té doby nic. A dneska po utření kapička špinavé krve. Tak já fakt nevím. MS má dorazit v pondělí a myslím, že dorazí.

hanysek.hanysek
24. zář 2011

Co myslíte? Myslim, ze z toho nic nebude. Nechce vubec silit. Ty horni dva jsou 10, ty spodni jsou 20. Vubec to nesili!!! A dneska uz 2x na toaletaku hlen se špinavou krví, není červená, špíš tmavě růžová až hnědá, takové špinavé. Tak já fakt nevím. Ale myslím, fakt, že z toho nebude vůbec nic. Každopádně si v uterý skočím k doktorovi.

lenkule
24. zář 2011

Ahoj hanysku, me prijde ze na tom poslednim testu je carka vyraznejsi. Urcite vydrz. Dobre to dopadne. K doktorovi bych taky zasla, tím se nic nezkazi. Drzim ti palce.

lenkule
27. zář 2011

@hanysek.hanysek ahoj hanysek, tak jak jsi dopadla u doktora?
@martasl myslim na tebe jak jsi na tom. Moc bych ti prala aby to dopadlo.

me tenhle mesic strasne pomalu utika. Cekam na ms na zahajeni stimulace na to ivf a ty dny se straaasne vlecou. Jeste tak do dvanacteho rijna. Je to snad jeste horsi nez kdyz jsem mela testovat. To bylo alespon pul mesice snazeni, ted cely mesic jenom cekani na ten termin.
Uzijte si hezky den volna!

andi2
28. zář 2011

zdravím 😉

@lenkule jdeš na 1 ivf?jo člověk je takovej natěšenej,že se bude něco dít.A kampak chodíš?
@martasl co ty holka?Mě ted bolelo v krku a rýma dokonce i teplota mě navštívila což u mě nebývá zvykem.Zrovna ted když nic nemůžu max paralen to je pořád něco no už je líp sedmýho jdu Uz tak snad bude vše o.k. pořád se bojím před každou kontrolou.
Tak se mějte a užívejte sluníčka 😉

martasl
28. zář 2011

ahoj holky.
andi2-no já jsem byla dnes v práci,zítra zase a pak až v pondělí na noční.na chřipajznu pozor.můžeš paralen a septofort.jinak si raději vše zjisti na netu.pozor na čaje na chřipku a nachlazení.někde jsem na netu našla,že by se v těhu neměly.já je bohužel pila.je jasný,že se pořád bojíš,já až budu konečně těhu-pokud budu,tak se strachy asi zblázním.

lenkule-moc děkuju.byla bych děsně šťastná,kdyby se nám konečně zadařilo.v březnu to budou 2 roky,co se snažíme. 😢 ☹ .když se člověk na něco těší,tak se ten čas vždycky strašně vleče.ale neboj,dočkáš se a určitě to hned vyjde,mooooooc bych ti to přála.budu na tebe myslet.
andi2-na tvůj utz samozřejmě taky,doufám,že nás budeš hned informovat 😉

martasl
28. zář 2011

hanysek.hanysek-tak co test a ms?,jak to s tebou vypadá?

petulak1988
28. zář 2011

@hanysek.hanysek me se zda ze sili jsem zvedava co u dr...?🙂

hanysek.hanysek
29. zář 2011

Takže holky. Test s citlivostí 10 nesílí ( zkusím testnout zase za pár dní) a citlivost 20 docela sílí. NO jinak ms nedorazila, dnes jsem byla na pohotovosti, můj gyndař má dovolenou, tak mi nic jiného nezbylo. Přišla jsem s tím, že mám 4dny zpoždění ms ( věděla jsem, že nic vidět nepůjde), že mám pozitivní těhu test a že jsem 3měsíce po potratu a že mě docela dost bolí podbřišek- děloha. Chtěla jsem vědět jen, jestli nemám v děloze zánět, nebo jestli uvnitř nekrvácím- přece jen mám po tom potratu strach, tak se mi doktorka pomalu vysmála, jako co tam chcu 4dny po zpoždění, že nic neuvidí, že sem prej asi citlivější na bolest a to bylo všechno. Dělala mi vnitřní ultrazvuk, nic neviděla, takže neví. Chci zkusit lékárnu, jestli tam něco nedoporučí na tu moji bolest podbřišku něco třeba na zklidnění, nějaký čaj nebo něco podobného. Nevím. Takže vlastně jsem se nic nedozvěděla.

lenkule
30. zář 2011

Ahoj holky,
@hanysek.hanysek tak to pomalicku zacina znit dobre.Carka sili. A do kdy ma tvuj gynekolog dovolenou? Uvidis co za par dnu. Drzim palce at to dobre dopadne.
@andi2 ano jdeme na prvni ivf, prvni tehotenstvi se podarilo prirozene ale skoncilo zt. Pak se delsi dobu nedarilo a manzel byl dost nemocny a tak jsme zasli do caru. Tam manzelovi zjistili opakovane spatny spemiogram a doporucili ivf. Takze ted pujdeme na to 🙂 Preju vam vsem krasny vikend plny slunicka, melo by byt opravdu teplo.

lenkule
30. zář 2011

@martasl marti dekuju moc za povzbuzeni. Urcite name to musi vsem co nejdrive vyjit!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru