Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

dashii
20. únor 2016

Prave ctu, jaky je kontryhel zazracny, asi se zkusim poptat v lekarne, jestli ho maji, ze bych si ho pomalu taky naordinovala 🙂 a pijes ho samotny nebo v kombinaci s jinymi bylinkami? S tou listovkou jeste nejaky patek pockam, ale uz se na ni zas tesim 🙂 Nazev gynex jsem uz nekde slysela, ale vubec neznam, ale pokud to muze pomoci, tak proc ne 🙂 Stres a vycerpanost z prace je zaludna, pak kdyz se clovek snazi a nic. My s manzelem vyjeli na vikend do lazni, stres zmizel a povedlo se, ale bohuzel se spatnym koncem. Nejlepsi by bylo, kdyby si clovek mohl na tech par "svetlych" dnu vzit dovolenou a nekam vypadnout, nemyslet na praci, uvolnit se..kezby to takhle fungovalo a zadarilo se pokazde..
Postupne mi to dochazi, ze je brisko prazdne, v zdcadle jsem snad kazdy den sledovala, jak se nenapadne zvetsuje, i den pred revizi si udelala foto, abych vubec mela neco takoveho "na pamatku", a ted uz je v podstate stejne jako pred tehu :/ ..
To je mi moc lito, ze tech smutnych udalosti sis zazila vice :/ Verim, ze uz bude jenom lip, jiste se brzo povede.. Stesti v podobe mimi drive ci pozdeji ceka na kazdou .. ale vim, uz by mohlo z toho rohu vykouknout 🙂

gajuska86
20. únor 2016

@dashii Ten kontryhel maji normalne sackovy nebo sypany, já vybrala sypany 🙂 Jiny bylinky nemam, ale slysela jsem, ze je dobry i caj z maliniku, ale s tim zkusenosti nemam. Gynex taky neznam, ale hodne holek tady na konikovi psali, ze jim k miminku pomohl. A jsou to kapicky z taky z bylinek, tak proc to nezkusit 🙂 Ja tenhle rok planuju s pritelem dovolenou z more 🙂 Jsme spolu letos 5 let a jeste jsme spolu takhle nikde nebyli, takze se ted hodne zabyvam vyberem a myslim aspon trochu na neco jinyho 🙂 Ja jsem se taky hodne sledovala, ale stihla jsem si udelat jen jednu fotecku. Ani ve snu by me nenapadlo, ze to takhle skonci. Do ty doby jsem vubec netusila, ze neco takovyho existuje. Myslela jsem, ze jsou jen klasicky potraty s bolestmi a krvi ☹ Pak jsem se prihlasila sem na konika a zjistila jsem, ze to je, bohuzel, opravdu velmi casta a smutna udalost ☹

soyevita
21. únor 2016

@dashii Ahojky,kontryhelový čaj je opravdu super.Být Tebou tak si koupím sypaný.Je určitě lepší.Já jsem ho kupovala u bylinkáře.Po revizi dělohy mi doporučil čistící čáj,který obsahoval jeřáb ptačí,žebříček,kontryhel a další 2 byliny.Pila jsem pravidelně 2krát denně.A za 2měsíce jsem otěhotněla.

dashii
21. únor 2016

@gajuska86 Tak jsem si dnes ten kontryhel taky poridila, pekne voni a je celkem chutny, tak cekam na zazraky 🙂 Dnes jsem taky poprve ochutnala chia seminka, a kdyz jsem se docetla, jak je to zdrave, tak uz vim, co budu k listovce pak zobat, je to taky chutne a muzu doporucit 🙂 ..
Tak to je krasne vybirat dovolenou, to je clovek jednou nohou uz na plazi, a jeste kdyz to bude vase prvni takova dovolena, juu, to vam preju 🙂 Taky bych jela, ale asi bych se bala, kdyby se brzo zadarilo mimi, tak ze me tam sezerou komari, ze tam bude horko a dalsi faktory, ktery me asi budou desit :D Bojim se, ze ted budu na vic veci, mozna na vse, vic opatrna...
Taky jsem o zamlklym nikdy predtim neslysela, a ze je to tak caste uz vubec ne :/ Ale rozumim tomu, kdo by o tom taky mluvil, kdyz je to "neviditelne". Ja jsem jeste byla na foru maminkam.cz a tam z asi 10 holek jsme byly tri, kterym to takhle skoncilo, je to jako ze spatneho filmu :/ .. Ale uz na to pomalu prestavam myslet. Poridili jsme si nove rybicky, tak tu mame novy zivot a je hned veseleji na dusi 🙂

dashii
21. únor 2016

@soyevita Ahoj, dnes jsem si nakonec koupila ten sypany, nedalo mi to 🙂 V nasi lekarne moc bylinkam nerozumi, tak jsem vzala jen ten caj a na nic se neptala, jinak musela bych cekat do pondeli, az bych se dostala do lepsi lekarny, kde by mi rekli urcite i jine bylinky, ale to bych nevydrzela, musela jsem to mit hned :D Moje dr mi prave nic nedoporucila, ze telo se uzdravi samo, ale kdyz na netu ruzne ctu, ze po revizi to dela zazraky, tak pocitam, ze me to taky neuskodi 🙂 Na pristi kontrole se ji o tom zminim, tak snad mne pochvali 🙂 .. Krasne za dva mesice otehotnet, snad se nam take brzo povede, ale dr nam doporucila pockat 4 mesice.

gajuska86
21. únor 2016

@dashii Mě ten čaj taky hned zachutnal 🙂 Ani si ho nemusím přislazovat 🙂 Ještě chci zkusit ten gynex, tak uvidíme co to udělá 😀
Jooo, už se vidím na pláži, strašně se těším a přijde mi to jako strašně dlouhá doba do července 😀 Ale bojím se, to máš pravdu. Bojím se, že se zadaří a bůhví, co s dovčou bude. Měla jsem původně v plánu jít hned na rizikový těhu. I když ti komáři na mě půjdou stejně, i když těhu nebudu 🙂 Na mě jdou jako slepice po flusu 😀
Rybičky jsou taky fajn začátek 🙂 Já zase strašně miluju chameleony a už o tom básním strašně dlouho, tak přemýšlím, že si ho konečně koupím 🙂 Doma máme hada, ale ten je přítele a to mi nic neříká 🙂

martisek11
22. únor 2016

holky přidám se k vám k diskuzi 🙂 , taky sem byla na revizi, dnes je to 20.den, a piju kontryhel. čaj je super 😉 , jinak doktor mě řekl, že se může hned po měsíci zkusit další mimi, že takové ty půl roku čekat a podobně už jsou nesmysly, tělo je nejlíp připraveno na otěhotnněí první 3měsíce po revizi, je vyčištěné a obsahuje ještě nějaké těhu hormony. tak se prý nejlíp zadaří, takže my do toho půjdem asi hned 😉 všem přeju brzké otěhotnění 🙂

gajuska86
22. únor 2016

@martisek11 Vítám tě 🙂 To máš naprosto super doktora, že to takhle neřeší 🙂 Mě řekli 2-3 cykly, ale já nečekala a zkoušeli jsme to hned po revizi, ale zatím bezúspěšně :-/ Ať se ti zadaří co nejdřív 🙂

dashii
22. únor 2016

@gajuska86 A jakou destinaci mate v planu? Ono uz nezbyva moc mist, kde je bezpecno.. Ma rodina zacala z niceho nic planovat spolecnou dovolenou nekde u more, jeste se nevi kde, zatim jen myslenka, ale nejak se mi k tomu vyjadrovat nechce, kdo vi, jestli se mi nekam chce, kdyz vim, ze bych chtela zapracovat na mimi, tak aby se tam neco nepokazilo :/ Zase na druhou stranu miluju teplo, tak je to takove, ze si asi budu muset hodit korunou. Chjo, to je trapeni :D A komari snad letos daji pokoj, i kdyz ten vir zika, to je taky neco, jen aby se nerozsiril ...
Me v praci rikali, at jdu pak radsi na rizikovy, tak uvidime co bude. Ono by to asi mel hlavne doporucit doktor ne? Nebo si to muzeme naridit samy?
Chameleoni jsou krasni, ale bala bych se, vypadaji jako narocni tvorove, nenapadni :D A hada mit doma, to bych nevydrzela, staci mi to videt za sklem a uz omdlevam, obdivuju 🙂 Nas znamy ma nekolik hadu a to je teda dobrodruzo vlezt do te mistnosti :D

dashii
22. únor 2016

@martisek11 Ahoj, me teda dr rekla pockat 4 mesice. Na jednu stranu mi to prijde jako dlouha doba, ale na druhou asi doktori vedi, proc danou dobu komu doporucuji. Ja bych to znova chtela zkusit tak za 3 mesice, driv asi bude strach z toho, ze by se to mohlo opakovat. I kdyz ten strach bude porad, ale urcite jiny :D .. Take preji, at se brzy zadari 🙂

gajuska86
22. únor 2016

@dashii Chorvatsko a městečko Novi Vinodolski 🙂 Slyším to prvně v životě, takže to asi nebude moc známé 🙂 Jinak doufám,že tady bude bezpečno, ale kde dneska je. To by se člověk musel pořád bát, když vyjde jen z baráku 🙂 Já jsem se taky hodně dlouho rozmýšlela. Na jednu stranu si říkám, že se stejně zatím nedaří, tak třeba to vyjde na tý dovče 😀 Zase na druhou stranu se budu zabývat a těšit na něco jinýho, tak se zadaří 😀 Je to trápení, taky mám strach. Šla jsem do toho a uvidíme. Pokud by se zadařilo, tak potom bude teprve rozhodování, jestli na tu dovču jet nebo nastoupit na nemocenskou. Já jsem po revizi svojí doktorce řekla rovnou, že vzhledem k mojí práci chci při dalším těhu rovnou na rizikový těhu. Neměla nic proti, akorát prý mi to může napsat až tak 9-10tt, až prý podle toho, jak by se mimi vyvíjelo. Ale to je zatím ve hvězdách. Jak říkám, opravdu se na to už snažím nemyslet, už jsme se s přítelem kvůli tomu hrozně chytli, že prý strašně moc tlačím na pilu a já vím, že má pravdu. Takže jsem skoncovala s ovu testama a s kdečím a mám jen kontryhel, listovku a gynex, takže bylinky 🙂 Jinak z toho viru mám taky strach, ale v Chorvatsku by, myslím, být neměl a doufám, že se tam nerozšíří. Po mě jdou, i tady v Čechách, v létě komáři jako slepice po flusu 😀
Jojo, chameleoni jsou nároční, ale nádherní, chtěla bych to zkusit, mám už i něco nastudováno, tak snad si ho tenhle rok už konečně pořídím 😀 No jo, hady taky nemusím, ale když se přítel ke mě stěhovat, přišel i s ním. Naštěstí je pořád v terárku, nevyndává ho. Ale jednou už mu utekl, to jsem naštěstí nebyla doma, jinak bych do toho bytu už nevlezla 😀
Jejda, to jsem se rozepsala 😀

lucykal
22. únor 2016

Také jsem prodělala revizi a doporučila bych počkat nějaký čas protože i když je jak se ríká telo nastartované sliznice byla odebrána a seřiznuta kyretou takže se musí zajholit aby tam pak bylo to spávně prostředí a sliznice rostla.

martisek11
23. únor 2016

já bych řekla holky, že každý doktor jiný názor...v nemocncici mě doktor řekl že hned po šestinedělí je nejlepší doba, když jsem byla u svého gynekologa, (je starší asi 65let) měl názor čekat 6 měsíců..podle mě starší lékaři zastávají názor, co bylo kdysi, a ti mladší se na to už dívají jinak zase, ale takle je to se vším..takže za mě asi nejlepší je počkat tak 2 cykly a zkusit to, ale samozřejmě jak se kdo cítí, když se cítíš v poho, i psychicky, proč to nezkusit hned.. 😉 četla jsem na netu hodně názorů, a hodně holek otěhotněla hned po šestinedělí a vše bylo ok...takže spíš záleží na každém jak se cítí a neřídila bych se radami doktorů, protože každý řekne něco jiného.. 😉

dashii
23. únor 2016

@gajuska86 To je pravda, v cechach se taky deji zakernosti, to by clovek opravdu pak myslel i na to, ze ani doma neni bezpecno, mozna v prevracene vane :D O tom mestecku jsem teda taky neslysela, pokud tam nebude moc turistu, teda tech ceskych, tim lip, aspon teda ja bych se citila jako na dovolene a ne treba na Slapech 🙂 Hlavne at pocasi vyjde a mate slunicko🙂 A pokud jedete autem, tak to by tehu nemuselo v nicem branit, to u nas se pravdepodobne nekam poleti a ten vzlet a pristani nenesu nejlip a v tehu se to jeste nejak nedoporucuje, tak kdo vi, zda se s manzelem netrhnem od rodiny a nepojedeme jen nekam taky autem...
Bylinky, cista mysl, vy oba v klidu, zadny stres a jiste se brzo zadari 🙂 V to pak budu doufat i ja, ze bude vse v klidu..ale to cekani je silene 🙂 Je mozne, abych po kontryhelu, asi po 3 salcich, co jsem zatim vypila, citila mirne pobolivani podbrisku? Ze by uz ta magie zacala pusobit? 🙂
A pritel o chameleonovi vi? Treba jestli neplanuje nejaky darek, treba k narozeninam ;) To bych se zblaznila vedet, ze utekl had a nekde schovava, asi bych tam taky nevlezla, nebo se prestehovala do hotelu a nebo poridila nekolik stafli a fungovala jen na nich :D

dashii
23. únor 2016

@lucykal To je mi lito. My rozhodne nejaky cas pockame, chteli bychom 3 mesice, tak uvidime jak co bude, je to jeste za hodne dlouho, stat se muze cokoliv.

dashii
23. únor 2016

@martisek11 Urcite zalezi na kazdem doktoru. Ja mam dr ctyricatnici a rekla 4 mesice, tak uvidime... Taky mam neco nacteno, ono po revizi taky nebyla chut na nic jineho, ale i prispevku, ze znova snazeni skoncilo revizi, kdyz zkouseli po sestinedeli je dost, tak pak clovek nevi. Kdyby byla nejaka osvedcena zlata stredni cesta.

im4fun
23. únor 2016

Holky ctu si vas tady a nejde mi do hlavy, ze nektere to riziko podstupuji zamerne znova misto aby treba ty dva cykly pockali. Dva mesice sem nebo tam uz jsou snad jedno a za ten risk to nestoji...Ono stejne asi neexistuje zadna ooravdova studie na toto tema, ktera by prokazovala ze cekani je nebo neni nutne. Me to treba dr.vysvetlovala proc se ma cekat alespon dva cykly - do delohy se skrabne kyretou a nejakou dobu trva nez se vse zahoji a prilis brzke otehotneni by mohlo skoncit tim, ze se embryo neudrzi na zjizvene sliznici a odejde. Ja myslim ze pockat napr.dva mesice nikoho nezabije a usetri to pak cloveku dalsi trapeni.

gajuska86
23. únor 2016

@dashii Mě stačí pláž, moře, sluníčko a budu spokojená 😀 Jedeme autem, sice z toho mám strach, ale přítel už autem do Chorvatska jezdil, tak snad to bude v pohodě 🙂 Já bych se nebránila letět letadlem, je to můj sen, aspoň jednou v životě 😀
Já myslím, že s tím kontryhelem to je možné 🙂 Když jsem ho já po revizi začínala pít, tak jsem to taky cítila a opravdu si troufám říct, že mi hodně pomohl a já se celkem rychle zahojila a hlavně bez komplikací 🙂
Přítel o chameleonovi ví 🙂 Dokonce už něco naznačoval, tak nevím, co z toho nakonec bude 🙂 On už má pro mě v záloze k narozeninám, k Vánocům a nevím k čemu ještě, takových vymyšlených plánů (projížďka hummerem, let letadlem, seskok padákem, chameleon, střílení z pistole 🙂 ), že uvidím, kdy bude chameleon.
Já zrovna tenkrát byla na návštěvě u rodičů asi 170 km od nynějšího bydliště a on mi jen tak mimochodem volá, že dával hadovi vodu, pak si šel napouštět vanu a až v tý vaně si vzpomněl, že zapomněl zavřít terárko. No, ten slyšel slov z toho telefonu, to teda jo. Toho hada jsem do bytu vzala na milost jen s tou podmínkou, že mu nikdy neuteče a on zdrhnul hned po půl roce 😀 Ale našel ho asi po půl hodině a hned mi to zase volal 🙂 Od tý doby zatím v pohodě 😀

martisek11
24. únor 2016

@im4fun já myslím totéž, píšu, že 2 cykly myslím stačí čekat, jako ty 4 měsíce nebo půl roku mě už přijde dost..ale záleží na každém uvážení 😉

dashii
4. bře 2016

@gajuska86 Urcite to bude v pohode, dnes jsou i ty silnice sice plne, ale na jine urovni, takze urcite vam utece 🙂 Let letadlem se ti urcite min. jednou vyplni, je to zazitek, ale ta bolest usi potom, i kdyz je mozne, ze boli jen mne, takove divne tlaky :D
Pred tydnem jsem byla na kontrole a vse bylo v poradku. Zrovna jsem mela ovulaci, tak ze se mam tesit na ms :D Dnes jsem mela rano silnou bolest bricha, ale ze to je jen nasledek toho, ze se moc nesetrim.Tak jeste zitra kontrola, aby se vyloucil slepak. Dali mi kapky a po nich jen spim :D
Tak to jsou krasne darky 🙂 Treba losuje z klobouku a chameleon se nejak zrovna vzdy zamaskuje 🙂 Pokud to tak je, tak jednou jiste bude 🙂
Tak ale zase je dobre, ze si vubec vzpomnel, mohl si vzpomenout az rano, pak by nasel otevrene dvere do pokoje a to by bylo horsi, myslim, ze to by ti ani nevolal, jeste by ses pak nevratila domu :D Ale tak stat se muze cokoli, i hadovi, jiste to bylo dobrodruzo. Ted uz se mu asi takova akce nepovede 🙂

marcat
6. bře 2016

Holky a prosim vas, dva dotazy (neprocitala jsdm celou diskuzi tak se omlouvam jestli opakuju) bohuzel me taky potkala revize.. zitra je to presne dva tydny. Jak jste to mely s krvacenim po? Ja ten prvni den siene bolesti+krvaceni, pak asi tyden lehke krvaceni na co stacily i intimky.. ale ted ten druhy tyden furt tmave spinim,ale dost :-/ jako, porad si vystacim s intimkama, ale uz me to trochu zarazi ze ze me porad neco jde a ja se citim takova jakoze spinava, ikdyz int hygienu dodrzuju 🙂.. a druha vec, neni nektera z vas Bezkyne? Pred tehu jsem dost behavala, beh mi dodaval dobrou naladu, srovnaval psychiku atd. Tak by me zajimalo, za jak dloho po revizi se k nemu muzu vratit? Nemely bychom se namahat a pod.. tak si rikam jak dloho cekat?

dashii
6. bře 2016

@marcat Ahoj, to je mi lito, ze sis tim take prosla, priste jiste vse dopadne dobre.
Ja jsem po revizi 3 tydny, prvni dny jsem krvacela, pak nic a potom spineni asi 2 tydny, taky stacily intimky, ted tyden bez spineni. A za tyden by podle dr mela dorazit ms... Telo se musi docistit, tak takove spineni je podle mne normalni.
Bezkyne sice nejsem, ale podobne sporty a vetsi namaha se doporucuje az po sestinedeli. Ja bych jeste nechala telo nabrat novych sil. Ale musis vedet sama jak se citis a kolik toho zabehnes.

miskuli
6. bře 2016

@marcat ahoj, ja spinila az temer do dalsi MS, neco pres 3 tydny. Se sportem jsem lehce zacala po 14 dnehh. Brusle, rychlejsi chuze a jen velmi pomalu zvedala zatez. Beh hako takovy az po tom sestinedeli. Poradili mi to tak i 3 na sobe nezavisli doktori.

marcat
6. bře 2016

@dashii
@miskuli holky diky moc za reakce. Je pravda ze tech sil na zadny velky beh neni,ale rikala jsem si ze aspon zacnu s rychlou chuzi. Byla jsem zvykla 3x tydne vybehnout, prosinec byl pro me nebezecky, v lednu jsem zjistila tehu, bylo i spineni, takze jsem se setrila, tudiz bez behu. A 5kg nahore. Hruza.. ja vim, zdravi je prednejsi🙂

dashii
6. bře 2016

@marcat Jak se rika, zacit zpomaloucka zlehoucka.. to sestinedeli utece, pak se tomu jiste budes venovat tak, jak jsi byla zvykla 🙂

gajuska86
6. bře 2016

@dashii To je moc dobře, že je vše v pořádku 🙂 Já jsem se před každou kontrolou taky strašně bála, že se něco stane, že mě třeba špatně "vyčistili" nebo že dostanu nějaký zánět a tak, ale nakonec to všechno proběhlo naštěstí bez problémů 🙂 A co ta bolest břicha, jak jsi psala, už je to dobrý? Jak si psala, že půjdeš na kontrolu, jestli to není slepák.
No, já sama jsem zvědavá, který z těch psaných dárků mě letos čeká, zatím ještě žádný neuskutečnil, tak jsem zvědavá, s čím začne 😀 Už se těším 😀
No, s tím hadem, my ho totiž máme v ložnici a ten "parchatek" zalezl rovnou za postel 😀 Jak zdrhnul, tak mi hned volal, že ho jde hledat 🙂 Ten had je u nás pouze z milosti, já tyhle zvířátka opravdu nemá ráda 😀 Opravdu, ještěže ho našel a chytil, já bych jinak byla schopná po návratu spát v autě, já bych do toho bytu nevlezla 😀

dashii
6. bře 2016

@gajuska86 To ja taky, bala jsem se, aby neprisla negativni zprava, ale vse ok. Mam zaklonenou delohu, tak pry jeste muzu spinit, ale nic 🙂 Kontrola kvuli bolesti nastesti taky dopadla dobre. Bolest uz neni, i kdyz porad beru 2x denne kapky proti bolesti, zitra uz je ale brat nemam. Obvodni me vystrasila, ze je to slepak, ja uz jsem si predtim doma rikala, ze to urcite bude on, mam z neho hruzu, ale na chirurgii mne "uklidnili". Ja se pustila do uklidu baraku, kazdy den neco, takze zvysena namaha, drepy, ohybani, a to se brichu nelibilo, ale ze se to po revizi nekdy stava. Tak jsem si naridila zbyle 3 tydny do konce sestinedeli nic nedelat, uz bych to nechtela zazit :/
Pokud jsi byla hodna, tak treba budou vsechny darky najednou 🙂)
V loznici hada? No skvele misto, musi to byt paradni sny, nocni mury :D Ba ne, mas muj obdiv, na to bych nepristoupila 🙂

gajuska86
8. bře 2016

@dashii Tak to je moc dobře, že je všechno v pořádku 🙂 Zakloněná děloha? To taky slyším poprvé. No, koukám, že si vůbec neodpočívala, to je špatně 🙂 Opravdu by se mělo začínat pomaloučku, polehoučku. Já jsem opravdu minimálně první tři týdny na nic nesáhla, zapřáhla jsem chlapa 🙂 A když, tak opravdu pomaličku 🙂
On ten had totiž jinam, než do ložnice, bohužel dát nešel, tak to tam hold musím přežít 😀 Ale už jsem si na něj docela i zvykla 🙂 Hlavně, že se o něj nemusím starat, to bych fakt nedala 😀
Myslím, že všechny dárky najednou rozhodně nebudou, spíš bude vybírat 😀 Ledaže, že bychom vyhráli ve sportce 😀

dashii
10. bře 2016

@gajuska86 Taky jsem o tom driv neslysela, ale pry to neni nic neobvykleho. Mam vic spat na brise, coz mi moc nejde, muze byt tezsi otehotnet, ale predtim jsem otehotnela hned, ale az bude mimi rust, tak ze se deloha srovnava..
Odpocivala jsem dva tydny, ale jak mi skoncila neschopenka, tak uz jsem musela neco zacit delat, jen jsem to vzala asi trochu rychleji nez pomaloucku :/ :D Ale co uz 🙂 Jinak muz taky pomahal, jeste ze je mame 🙂
A mela jsi ho nekdy v rukou? Ja na hada nesahla ani kdyz jsme je meli na zakladce na jedne prednasce :D A hrajete sportku? :D Ono kolikrat by se nejaka pekna sumicka hodila :D

gajuska86
10. bře 2016

@dashii Jééé, na břiše, to mě třeba vůbec nejde, já musím usínat na boku 🙂 Tak když se podařilo předtím hned, třeba se zadaří rychle i tentokrát 🙂
Já měla neschopenku na měsíc, bez vycházek, mezi čtyřma stěnama :-/ To máš hodnýho muže, to je dobře 🙂 Prostě když nemůže ženská, musí pomoct chlap, ať chce nebo nechce 😀
Hada jsem nikdy v rukou nedržela, sama od sebe bych si ho nikdy nevzala, já se toho děsně štítím a bojím taky, jako pavouků 🙂 Ale když si ho někdy přítel vezme do ruky, tak se odvážím a třeba prstíčkem ho pohladím, když vím že ho drží 😀 Ale to je tak všechno 😀
S tou sportkou je to taky na prd 🙂 V životě jsem to nezkoušela a pořád říkám, že bych to jednou šla zkusit, co kdyby náhodou 🙂 Pak si zase hned řeknu, že si vsadím a stejně nic nevyhraju a jsou to zbytečný prachy. Ale já se jednou odhodlám a třeba ten jeden melounek vyhraju 😀 Zatím jsem si jen párkát koupila los a někdy se i povedlo 😀 Nejvíc jsem na něj vyhrála 80kč 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru